Autor Wątek: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends  (Przeczytany 13657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« dnia: Styczeń 12, 2009, 22:32:22 »
Dzisiaj zaczela sie inwazja GBC na Fountain.

Na razie niewiele sie dzialo. Flota stoi na bramie do PNQY i czeka na akcje.

Ciag dalszy nastapi :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

partridge

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2009, 23:45:04 »
Pierwsze Godziny oblezenia... Kilka POS'ow zostalo wprowadzonych w Reinforce... jak na razie zero obrony. Na pierwszy ogien poszlo PNQ... ze wzgledu na lev2 Sov... co powoduje latwosc ataku flota Capitali. Zaczyna sie POS spam. PL niestety nie widac :( Szkoda. CDN...

magni

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2009, 00:35:59 »
w PNQ ich nie widac bo siedza w YZ i nas kampia  >:(

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2009, 08:21:05 »
Pierwsze Godziny oblezenia... Kilka POS'ow zostalo wprowadzonych w Reinforce... jak na razie zero obrony. Na pierwszy ogien poszlo PNQ... ze wzgledu na lev2 Sov... co powoduje latwosc ataku flota Capitali. Zaczyna sie POS spam. PL niestety nie widac :( Szkoda. CDN...

Nie żebym flama zaczynał czy coś ale nieźle was smackują na forach że coś wczoraj nie poszło i że uciekliście przed PL.

G00dfellas straciło też wieże w yz-

EDIT

Battleraport Shadoo na SCH - link

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2009, 08:28:32 »
Nie uciekaliśmy tylko sie ludzie porozlatywali do domu bo już było troche późno na oranie kolejnych posów (środek tygodnia).
A PL i SoT akurat jak wracaliśmy zebrali się i zaczeli nas gonić przez kilka jumpów, złapali paru maruderów i tak to się skończyło.

ivil

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2009, 10:29:31 »
Obie strony maja racje :P
Jak skonczylismy z posami i wracalismy do domu to PL wystawil flote 120 rr BS'ow i 2+ zalogowanych pilotow tytanow wiec zaczelismy sie wycofywac w tempie przyspieszonym [;
PL puscilo za nami okolo 10 dykt, plan pewnie byl taki aby zabablowac flote pod brama i dojechac kilkoma DDD wiec decyzja wydaje sie zrozumiala szczegolnie biorac pod uwage fakt iz wiekszosc ludzi byla zmeczona kilkugodzinnym wiszeniem a pora byla pozna.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 12:03:58 wysłana przez Ivil »

partridge

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2009, 11:57:36 »
Smaruja na forach bo to robia najlepiej... razem z Goonsami i SOT... ale czy kogos to obchodzi... Nie pojawili sie wczoraj wiec niech maja pretensje sami do siebie. Systemy typu YZ-LQL, MN5 z NPC Sovem zostaja na przystawke. Wiadomo ze PL i SOT beda sie tam chowac bo coz innego maja zrobic. Oddali 3/4 FA jakims kolesiom dziwnym i nie maja za bardzo gdzie sie bronic. Wczoraj tak jak chlopaki pisali bylo juz pozno i powoli ludzie zaczynali sie wylogowywac.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2009, 14:38:21 »
Jak tu juz pisali
ingame != forum propaganda

Ja sam nie wiem, czy jestem optymistycznie nastawiony do calego tego przedsiewziecia, ale poki co cos sie wiekszego dzieje. Zobaczymy co bedzie dalej :)

Dla BUFU jest to na pewno kolejna lekcja. Uczymy sie organizowac wieksze akcje, uczymy sie logistyki i fc'owania na duzo wyzszym poziomie niz dotychczas. Poza tym mamy sporo nowych graczy, ktorzy musza sie opierzyc w pvp :)

Na pewno bedzie fajnie i to sie liczy :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2009, 16:10:58 »
Zgodze sie Ingame != forum.Szczegolnie to widac po centrali :D
A tak na serio ciesze sie z tych slow :
Cytuj
a BUFU jest to na pewno kolejna lekcja. Uczymy sie organizowac wieksze akcje, uczymy sie logistyki i fc'owania na duzo wyzszym poziomie niz dotychczas.

Uczycie sie tege w czym c0ven siedzi juz od dlugiego czasu.Nauczycie sie jeszcze nie bac zalogowanych tytkow lub tytkow na localu i bedzie spox.Bedziemy mogli was uznac z druga sile pvp w polish cummunity  obok c0ven :D

//Flamebait off


Raport ze strony PL/SOT

Cytuj
Well... I quite a bit suprised atm on the turn of events, but I'll try to keep this formal and to the point.

Today a GODS POS was coming out of reinforced in YZ-LQL after SOT put it into reinforced. SOT was forming for them and playing in YZ-LQL when word came in that GBC fountain assault forces were gathering up.

Some 200 were reported moving about in Fountain with capitals forming in Hophib. Reports of other fleets was incoming at fast pace with more capitals forming in Hophib. SOT fleet went up to 130 with PL fleet gathering in Curse going up to 60.

We started to monitor the developments when all hostiles were reported to be converging in PNQY. Local now at 320, /capitals were reported undocking in Hop and shortly cynoing into PNQY. Scouts reported up to 60 capitals with about even mix on Carriers/Dreads local now reported at 420 after AXE joined with support gang.

PL jump cloned and started scraping together ships. Our one local titan logged on to bridge and as first tower in PNQY came under assault (sov 2) -- SOT burned from WY to MN5 to catch a bridge. Unfortunately we were pretty slow on the moving and as we got ready -- all hostile capitals were reported jumping out and docking in Hophib to, frankly, our amazement.

Shortly after -- all hostiles were reported scattering to gates in PNQY and moving to Hophib and Y-2. As we jumped scouts/dictors to ahead of them, they appeared to turn around and start heading to Y-2 at their own speed, heavily scattered around all systems between KVN and PNQY.

PL cyno rushed ahead of them and finally bridged fleet to outbound in KVN barely in front of some 230-260 hostiles scattered within 2 jump radius behind us with approximately 130 (70 missed first bridge due to it blowing up seconds after bridge went up). Most of SOT+PL BSes appeared locked in random safes (happens if cyno is destroyed while still loading) and had to relog -- but it seems at that stage the GODS+AXE+RUR+X13+etc gang was not organized enough to capitalize on this failed bridge and we didn't lose anything and instead started killing stuff slowly while hostiles scattered.

Frantic bennyhill chase ensued from KVN all the way back to YVBE where we cut off the remainer of the fleet (40-60) and bubbled them on the outgate @ 100. Unfortunately BSes are slow and our gang was still 4 jumps behind and with not enough titans to do anything silly -- we only caught maybe 5-8 more BS before everyone was done scattering off and logging off in safe spots (or cycling them).

Thus SOT+PL called it it a nigth and quickly destroyed the GODS tower now out of reinforced in YZ- and went to roaming the pipes.

That was quite a different start of the Fountain round that I imagined, but it can only get better from here!

Good luck and may the fights be lag free!

Starajcie sie bardziej chlopaki dla nas to na reke ze pl musi cofnac sie do fountain ,wiec nie dajcie sobie w kasze dmuchac.
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 17:17:25 wysłana przez Mikker »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2009, 16:20:32 »
śmiem twierdzić, że jeśli chodzi o obecność tytków na localu to BUFU miało z nimi styczność już zdecydowanie wcześniej (a na pewno więcej) niźli C0ven. Kiedy Wy mogliście sobie o walkach z tytanami poczytać na SCH czy COAD czy pooglądać ich obrazki w internecie BUFU codzień miało z nimi doczynienia podczas oblężenia Delve i Querious... ;D

//Flamebait off :buck2:
Moderatorzy na drzewo!! :D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2009, 16:25:21 »
Nawet im bym coś odpisał na ten raport ale nie chce mi się rejestrować na SHC.
Siedzieliśmy w pnq ze 2 godziny, mogli spokojnie z nami powalczyć, zwłaszcza że wcześniej całą flotą szwendaliśmy się po foutnain, jak i było kilka mniejszych gangów. Prawda jest taka że sot sie zebrali ale sie bali nas engagować, zresztą nie dziwie się bo byliśmy ok. 2 razy więcej ludu. Ale nieeee to my jesteśmy lamy bo nie chcieliśmy walczyć. SoT czekał na późniejszą godzine jak amerykanie z PL będą sie logować i poprowadzą ich za rączke.
Tak nie chcieliśmy się bić, jak flota się już rozłączyła i część ludzi wróciła do hophib, część poleciała do y-2, było późno i wszyscy już znudzeni strzelaniem do szpil i kampieniem chcieli spać. Ale wg raportów to wogóle mieliśmy 400 osób a oni małą garstke odważnych.
Generalnie PL ma super propagande jak kiedyś tri jacy to uber oni nie są i w 10 roznoszą 50.
Prawda jest taka że jest są to kompetentni gracze którzy mają dobrze opanowanych kilka skutecznych taktyk i tyle.

DaBlades

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2009, 16:43:10 »
Zaraz wyjdzie, że pierwszy z walczącymi Tytanami miał styczność ION w dronkowie (odsiecz LV), zresztą braliśmy też udział z zniszczeniu MS Helen (pierwszy zniszczony zdaje się), szkoda, że KMy takie krótkie były  :2funny: :2funny:

BTW pamiętajmy, że c0ven też brał udział z walkach po stronie Tortugi także styczność była.
Tak wogóle to tytana ma dziś każdy średni ally, kto tak naprawde chce go mieć więc moim zdaniem nie są już wyznacznikiem czegokolwiek.

Goomich

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2009, 16:47:08 »
śmiem twierdzić, że jeśli chodzi o obecność tytków na localu to BUFU miało z nimi styczność już zdecydowanie wcześniej (a na pewno więcej) niźli C0ven. Kiedy Wy mogliście sobie o walkach z tytanami poczytać na SCH czy COAD czy pooglądać ich obrazki w internecie BUFU codzień miało z nimi doczynienia podczas oblężenia Delve i Querious... ;D

Jasne. Wy sobie mogliście oglądać tytki dużych chłopców, w czasach gdy duzi chłopcy wyciągali tytki na nas.

ivil

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 13, 2009, 16:53:53 »
W sumie nie bardzo jest sie do czego przyczepic w tym raporcie. Nikt tam nie pisal ze oni sa uber a my lame ani nic w tym stylu a raport byl z punktu widzenia PL/SoT wiec wszystkich faktow na pewno nie znaja, tak jak i my zreszta.
Prawda tez jest ze ze te 5-6h puknelismy az 2 (slownie dwie) szpile. Co do powrotu to prawda ze bylo juz za pozno na bitke ale "benny hill chase" swietnie pasuje do naszego taktycznego odwrotu, szczegolnie po tym jak ostatecznie osiadlem na SS w KVN a kazdy lecial chyba na inna brame :P
Moze nie byla to spieprzona akcja bo jednak przynajmniej czesciowo swoje cele osiagnelismy bez powazniejszej wdupki ale chyba kazdy kto tam byl widzial ze to nie byla raczej akcja roku '09. Mimo wszystko zawsze to jakies nowe doswiadczenia i wierze ze nastepne akcje beda szly sprawniej.




Squigger

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2009, 18:55:50 »
Jasne. Wy sobie mogliście oglądać tytki dużych chłopców, w czasach gdy duzi chłopcy wyciągali tytki na nas.

Part i ja bylismy wtedy poza grą, więc skoro nie mówisz o ingame to nie wiem o jakich tytanach mowa :uglystupid2:

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2009, 21:06:20 »
Panowie, do jasnej cholery, czy wy kuzwa nie potraficie jednego tematu bez flame zostawic???

Jeszcze jeden powie coskolwiek o tytanach bufu/coven/ktokolwiek w grze ten dostanie 3 dniowego bana. Obiecuje! Dosc smieci! Trzymac sie tematu!!!
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2009, 22:00:45 »
Moglby ktos skrobnac co sie dzieje od czasu do czasu inaczej bedziemy skazani na Caod i SHC tylko.

magni

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2009, 23:08:04 »
Po prawie tygodniu siedzenia na skampionych stacjach w YZ i oczekiwania na odsiecz ze strony reszty sojuszu GBT uznalo ze starczy i wlasnie sie stamtad ewakuujemy... Do szefostwa naszego sojuszu wreszcie dotarlo ze wpieprzanie sie w sam srodek wrogiego terenu bez wsparcia i zapewnionej logistyki nie jest az takim blyskotliwym zagraniem taktycznym jak im sie wydawalo... Przegrupowujemy sie do hophib i kontynuujemy ofensywe na fountain z nowego kierunku. Jakies tam walki caly czas trwaja ale nic blizszego na ten temat ja osobiscie nie moge powiedziec bo jeszcze kibluje w YZ i dopiero bede sie przebijal spowrotem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2009, 23:10:00 wysłana przez Devious Sphere »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:51:58 »
Jak tam chłopaki was sec status po bitwie w Fobiner ?  :D


Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2009, 10:35:20 »
Jak tam chłopaki was sec status po bitwie w Fobiner ?  :D
Chujowo :)
Bitka zfailowana ostro.
Nie chce narzekać na lag czy coś, ale na samym początku jak PL wskoczył bridgem, zalockował capsy i odpalił działa to jakimś cudem robił dps a my jak dropneliśmy nie mogliśmy zdjąć nawet jednego BSa chociaż mieliśmt ze 150 własnych we flocie (i nie była to kwestia tego że się repowali bo byli rozciągnięci na początku, część w shieldzie itp). Najlepsze jest to że przebijali się przez dreda bez siega a kilkanaście carrierów bezskutecznie usiłowało odpalić na nim repki.
Przez pierwsze 2 godziny walki udało mi się wystrzelić 4 razy, 2 razy zresetować komputer, zaliczyć 5 - 6 crashów gry (straciłem rachube). Dopiero w ostatniej godzinie lag odpuścił jak nasze capsy albo wyskoczyły albo zdechły.

ivil

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 15, 2009, 11:28:17 »
Dotychczasowy przebieg kampanii pokazuje ze nie wazne jaka przewage liczebna, taktyczna czy jakosciowa ma GBC to PL+SoT i tak wygraja bitke :D

magni

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 15, 2009, 12:58:52 »
Dotychczasowy przebieg kampanii pokazuje ze nie wazne jaka przewage liczebna, taktyczna czy jakosciowa ma GBC to PL+SoT i tak wygraja bitke :D
Daja wiecej na tace bogu lagow...


lorgius

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2009, 15:03:10 »
W pełni się zgadzam z twierdzeniem iż SoT nie jest w stanie walczyć bez PL. I o ile PL faktycznie potrafi efektywnie coś zrobić o tyle SoT nie zasługuje na jakiekolwiek system bo sami nie są w stanie walczyć. Wiem nie jestem obiektywny ;)

Szkoda, że GBC nie wkroczyło kiedy EC i CONOS walczyły z SoT. Pewnie ruszyły by standingi na blue ("wróg mojego wroga") i byłoby ciekawie.  ;D
A tak PL zaczeło aktywnie wspierać i trzeba było pośpiesznie się zwijać z fountain.

Nie jestem pewny ale EC prawie się rozpadło chyba po tym nawet.  :-\

W każdym bądź razie obserwuje uważnie temat a osobiście kibicuje GBC w fountain co po polityce "noza w plecach" SoT nie jest chyba dziwne chociaż jak najbardziej subiektywne.

acaste

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 16, 2009, 16:05:02 »
gratz dla PL i SoT za świetną obronę mimo bycia "outnumberd" to była chyba jedna z najszybszych kampanii defensywnych  :uglystupid2:

co do zganiania winy na laga itp to trochę smutne się robi, już dawno nie widziałem żeby ktokolwiek napisał "przegrałem bo wróg był lepszy" zawsze tylko lag, haxor, crash itp (i niestety mój ally nie jest tu wyjątkiem, taka mechanika gry była od 5 lat i pewnie będzie w następnych latach że trzeba mieć trochę farta jak się prowadzi large fleet battles)

co do stwierdzeń że SoT "sux" to  akurat nie wiem czy tak aby napewno, bo to oznacza, że GBC jest jeszcze gorsze bo przegrało, poza tym jak już taki temat oftopowy to na mapie się pojawia ciągle wiele ally które korzystając z chwili zdobywają sov ale jak mało ich potem jest w stanie go utrzymać (np goodfels czy tri 2) a sot tu akurat trzyma sov już sporo czasu,

jako że jestem po przeciwnej stronie barykady niż 80% centrali to jakiś flame musi być  >:D :
- inwazja na fount pokazała za GBC bez boba nic nie znaczy
- AAA nie są wcale tacy "uber" i gdyby nie pomoc SE i BoB mogło by być dla nich czarno
- mówi się, że NC + gony + shadowy + Pl sa przeciwko aaa i gonom, ale o ile bob lata razem z aaa i se (używaja wspólnych jb itp) to NC ma - do shadowow i Pl i raczej dużo jeszcze czasu potrzeba żeby te bloki poleciały razem w flocie

a z 2 strony (żeby nie było)
-NC sux w ofensywnych akcjach, chyba nie było żadnego znaczącego zwycięstwa na naszą stronę jeszcze  :P
i z 2 strony :
- NC sux w akcjach ofensywnych  8)

wracając do tematu: ciekawe co teraz będzie robić Pl i SoT jak już nie muszą bronic terenu, jakieś info o ich planach ?

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2009, 16:39:36 »
SoT nie jest w stanie walczyć bez PL tak jak GODS bez GBC, czy BUFU bez GBC, etc... to niczego nie dowodzi..

Aizhen kto mówi, że już koniec "ofensywy"? ja nic nie wiem, aczkolwiek ostatnio praktycznie nie gram to nie mam info z pierwszej ręki.. fakt jest jednak taki, że niektórzy w GBC chyba myśleli, że przeciwnik uklęknie i odda bez walki region, czy, że PL to lamy.. i nagle zdziwienie.. na dodatek okazuje się, że w GBC całkiem sporo się zadomowiło kerbirstwa, bandwagonerów, których teraz umiejętności (a raczej ich brak) wyłazi na wierzch.
Przyda się to GBC, takie przewietrzenie koalicji.. z allianców typu STYX...
Moderatorzy na drzewo!! :D

Squigger

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 17, 2009, 17:39:13 »
gratz dla PL i SoT za świetną obronę mimo bycia "outnumberd" to była chyba jedna z najszybszych kampanii defensywnych  :uglystupid2:

Twoje źródło informacji, daj mi je - tego że kampania się kończy to nawet my nie wiedzielismy. Ba, ja nawet myslałem że się nawet na dobre nie zaczęła :D

Ale spoko, gl w niszczeniu pustych POSów, słyszałem że macie z nimi sporo PvP

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 17, 2009, 17:58:48 »
Styx stracił kolejne 4 corpy, czyli praktycznie przestał istnieć, gratz  ;) Zreferujcie może, kto tam jest w GBC poza EXE (bo przecież siedzą cały czas z BoBem u Goonsów). Sojuszy wam tam najwyraźniej nie brakuje.

Loc0

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 17, 2009, 18:13:34 »
Styxi polaczyli sie z Frontal Impact bodajze.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 18, 2009, 12:50:43 »
Styxi polaczyli sie z Frontal Impact bodajze.

narazie korporacje ktore wyszly ze styxow sa w stanie wolnym, czyzby "zdradzeni rumuni" dokonali juz swojej zemsty i zameczyli styxow na tyle ze pouciekali? :2funny:

Nashir

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 18, 2009, 13:03:52 »
Twoje źródło informacji, daj mi je - tego że kampania się kończy to nawet my nie wiedzielismy. Ba, ja nawet myslałem że się nawet na dobre nie zaczęła :D

Ale spoko, gl w niszczeniu pustych POSów, słyszałem że macie z nimi sporo PvP

MAXIMUM DAMAGE

kaleba

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 20, 2009, 22:29:59 »
jakis raporcik z posuniec byloby milo

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 23, 2009, 10:18:47 »
Bump dla tematu, wczoraj spadł cynojammer w Y-2ANO jedynej stacji boba w tym regionie.

System został zaatakowany przez PL oraz SOT, w użyciu była duża ilość capitali która przeorała system oraz uslugi na stacji. W systemie PL zaspamowało 5 szpilek.

Wydaje się więc że kampania w Fountain wkracza w nową faze.


Shadoo z PL w forach uzasadnił atak na Y-2, chęcią zemsty na RUR (sojusz z GBC) który zamieszkuje na stacji BoBa a był uczestniczył w kampani przeciw nim 2tyg temu.

Oprócz tego PL i SoT zaatakowało posy GBC w Aridii przejmujac szereg highendowych moonów od BoBa, BuFu oraz Tercios. Również rzekomo w odpowiedzi na atak na ich terytorium.



Oprócz tych zdarzeń warto wspomnieć że kolejnym problem na głowie GBC są Solar Fleet oraz     Legion of xXDEATHXx sojusze mające stacje w "dronkowie" które ostatnio sprowadziły się do PR-8 i intensywnie roamują okolice.


Weekend w Y-2 będzie prawdopobnie bardzo gorący so stay tuned.

magni

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 23, 2009, 10:53:00 »
Mysle ze jest to desperacka proba sciagniecia BoBa spowrotem do delve i tym samym odciazenia goonsow


Voulture

  • Gość
Odp: Fountain - PL/Sot vs GBC and Friends
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 23, 2009, 21:15:01 »
Wyglada na piekne podwojne dd, walki tam pewnie w ogole nie bylo...