Autor Wątek: skille po upgradzie konta  (Przeczytany 2483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Commo

  • Gość
skille po upgradzie konta
« dnia: Grudzień 23, 2008, 12:49:58 »
Cześć.

Część skilli jest nieaktywna na koncie trial. Upgrade'owałem konto poprzez tc, ale niestety te skille są ciągle nieaktywne - np. chcę wsiąść w Badgera, ale pokazuje mi że nie mam odpowiednich zdolności. Czy te skille są aktywowane dopiero po zakończeniu okresu triala?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: skille po upgradzie konta
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2008, 12:55:56 »
Ale o tym, że trzeba kupić skillbooka i się go nauczyć to wiesz?
Aktywacja konta odblokowuje możliwość uczenia się penych skilli, nie daje ich automatycznej znajomości.
Przedwieczny.

Commo

  • Gość
Odp: skille po upgradzie konta
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2008, 13:27:48 »
Konkretnie chodzi o skilla Caldari Industrial I. Mam Spaceship Command III i Caldari Frigate III. Umiejętność Caldari Industrial jest pokazana na szaro i nie mogę jej trenować, opis tego skilla mówi że jest niedostępny na koncie trial. Jestem teraz przy innym kompie i mogłem coś pokręcić.

Goomich

  • Gość
Odp: skille po upgradzie konta
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2008, 13:39:57 »
Jak pisał Xart - gdy jest na szaro, to nie masz tego skilla jeszcze "wgranego". Otwórz sobie market, dział skills, później spaceship command i tam znajdź sobie Caldari Industrial. Kupujesz, lecisz do stacji, gdzie kupiłeś, w hangarze powinna leżeć sobie książeczka. Klikasz na niej prawym klawiszem myszki i wybierasz "train skill".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 15:52:33 wysłana przez Mona X »

gosti

  • Gość
Odp: skille po upgradzie konta
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2008, 13:42:52 »
Z tego co pamietam, to pomimo wykupienia full konta, musisz i tak odczekac te 14dni od poczatku grania, aby nauczyc sie tych skilli.

Czyli zaczales grac 1-ego grudnia, 10-ego wykupiles konto, to i tak musisz czekac do 15-ego.

Moge sie mylic jednak. :P


lukeankarde

  • Gość
Odp: skille po upgradzie konta
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2008, 14:37:18 »
Gosti, kumpel niedawno kończył triala i przedłużał konto, zostało mu tam 2dni do końca triala, po wykupieniu miał z miejsca full version :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: skille po upgradzie konta
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2008, 14:44:51 »
Nie siej wrogiej propagandy :P
Po aktywowaniu (wykupieniu) konta, wystarczy się przelogować i wszystkie ograniczenia znikają - nie ważne, czy to pierwszy dzień triala czy tydzień po jego minięciu.
Przedwieczny.

Commo

  • Gość
Odp: skille po upgradzie konta
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2008, 16:26:05 »
Już wszystko OK. Rzeczywiście trzeba było kupić skillbooka. Dziękuję i pozdrawiam!