Autor Wątek: Inferejs gry  (Przeczytany 3921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dylan

  • Gość
Inferejs gry
« dnia: Grudzień 22, 2008, 11:18:19 »
Gram narazie na wersji testowej i mam problem z nie czytelnością gry..
1. Wyszedłem sobie z turioala i miałem problem żeby do tego samego wrócić co trochę odrzuciło mnie od gry..
2. Na początku przejawiają mi się problemy z poruszaniem się po świecie.. Po zabraniu misji nie potrafię dotrzeć do miejsca docelowego.. Mapa jest dla mnie nie czytelna, w overview nie mam danych miejsca misji do warpu..
Znajduje je jednak w ''people and place'' gdzie nie za bardzo wiem co mogę z tym zrobić.. 


Goomich

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:03:24 »
Gram narazie na wersji testowej i mam problem z nie czytelnością gry..
1. Wyszedłem sobie z turioala i miałem problem żeby do tego samego wrócić co trochę odrzuciło mnie od gry..

Na pasku na Noecomie po lewej stronie na dole?

2. Na początku przejawiają mi się problemy z poruszaniem się po świecie.. Po zabraniu misji nie potrafię dotrzeć do miejsca docelowego.. Mapa jest dla mnie nie czytelna, w overview nie mam danych miejsca misji do warpu..
Znajduje je jednak w ''people and place'' gdzie nie za bardzo wiem co mogę z tym zrobić.. 

Tutorial jest na Neocomie na dole.

zlloty

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:18:26 »
W lewym, dolnym rogu powinno być okno chata (czata) - znajdź tam zakładkę 'rookie help' - pomagają ludziom dopiero zaczynającym grę (żeby nie było - miałem dokładnie takie same problemy na początku).

Jeśli wolisz po polsku, to znajdź z lewej strony w menu ikonkę "chat & maillist" (czy coś takiego), tam daj "join" i wpisz "centrala noobs". Tutaj możesz pytać po polsku.

Dylan

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:56:13 »
ok możecie mi tylko wyjaśnić jak się poruszać w tym wszechświecie..
Bo jak biorę misje to nie potrafię dotrzeć do miejsca w niej wskazanego, a w turioalu akurat w tej kwestii dużo mi nie mówią.. Myślę że jak to opanuje to dalej już będzie z górki.
thx za info..

Greyer

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2008, 13:25:12 »
ok możecie mi tylko wyjaśnić jak się poruszać w tym wszechświecie..
Bo jak biorę misje to nie potrafię dotrzeć do miejsca w niej wskazanego, a w turioalu akurat w tej kwestii dużo mi nie mówią.. Myślę że jak to opanuje to dalej już będzie z górki.
thx za info..

Prawym w wolnym miejscu kosmosu, tam masz stargates, planets, asteroids, stations i też do misji jesli jesteś w systemie w którym jest misja.

ivil

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2008, 14:46:43 »
Nie latwiej tutorial zrobic?
Jak ja zaczynalem to pamietam ze wszystko bylo w nim wyjasnione.

Skeer

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2008, 00:30:44 »
Możliwe.

Ale ja pamiętam, że na tutorialu dostałem taki natłok informacji, że mi sporo rzeczy umknęło. Tutoriala robiłem 3h. Później wszystko musiałem jeszcze metodą prób i błędów sobie utrwalać, co i jak.

Trybiq

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2008, 08:46:32 »
Jeśli misja jeset w tym samym systemie w którym jeśteś to zawsze pojawia się pod prawym klawiszem myszy mozliwosc polecenie tam gdzie trzeba.
Jeśli natomiast misja jest w innym systemie (przeczytaj dokładnie szczegóły misji i porównaj nazwy systemu w którym jesteś z systemem gdzie trzeba wykonać misje), przeważnie nazwa systemu gdzie jest misja jest podświetlona i można go zaznaczyć PKM i dać set course czy cos takiego. Wtedy ci sie pojawi do której bramy musisz lecie aby dostać się do systemu docelowego.

robisz misje i wraca do agenta i tyle....

Voulture

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 23, 2008, 11:00:23 »
Dokladnie - dostajemy misje i teraz po przeczytaniu opisu (bo to moze byc misja kurierska):
1. ten sam system - wydokowujemy, prawym w przestrzen i na samym dole jest mozliwosc wyboru skoku na misje.
2. inny system - klikamy ta nazwe systemu prawym, wybieramy set dstination, skaczemy po bramach do odpowiedniego systemu, w nim klikamy prawym w pzrestrzen i skaczemy na misje.

Jak wrocic do systemu i do agenta? Klikajac Journal i misje mozemy tak samo zaznaczyc sobie set destination dla agenta, lub kliknac assets znalezc nasza stacje i dac set destination albo otworzyc mape (F11) wpisac nazwe systemu w wyszukiwarke kliknac prawym i set dest. Domyslnie nie ma gejtow w overview cco mysle, ze jest sporym bledem tworcow, mozna je sobie za to latwo dodac by sie nie gubic (bo te, lezaca na naszej drodze przy ustawianiu dest sa podswietlane na zolto) klikajac prawym w przestrzen, wybierajac stargates (klikajac praywym chyba) i wybierajac add to overview.

Dylan

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2008, 21:26:42 »
Robiłem misje warpując się do miejsca docelowego ale jej tam nie dokończyłem, po res servera gdy tam chcę powrócić mam pustą przestrzeń...

Skeer

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2008, 23:30:40 »
Pewnie zrobiłeś przed dt wszystkie objectives. Wtedy misja sama się zdała i możesz kolejną wziąć.

Goomich

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2008, 00:00:19 »
Jakby się zdała, to by nie miał BMki.

Dylan

  • Gość
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 27, 2008, 15:08:45 »
mam kolejny problem, tym razem z misją od agenta...
Jak wcześniej pierwszy miałem styczność z opcią ''invention i manifacturing'' teraz w misji mam podiąć się ''copy'' blueprintu.
Tylko szacowany czas jej realizacji to ok. miesiąca..
Może jakieś wskazuwki w dziale ''sience and industry''..

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inferejs gry
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 27, 2008, 19:18:40 »
moja propozycja: kup to bpc
Jeśli nie masz skili w tym kierunku i dostępu do posa z odpowiednim wyposażeniem to zapomnij o obróbce bpo innej niż odpalanie go do produkcji jest to baaardzo długotrwały i mało opłacalny proces w takim wypadku

Cytuj
Robiłem misje warpując się do miejsca docelowego ale jej tam nie dokończyłem, po res servera gdy tam chcę powrócić mam pustą przestrzeń...
Jeśli zadanie polegało na tym żeby coś przywieźć z misji, w trakcie jej wykonywania jurnal zaczął migać,  a coś ci na około 1,5h (np DT) przerwało jej wykonanie to pisz petycję, albo odrzuć misję. Nie zrobisz już tej misji bo obiekt został usunięty z grida razem z innymi śmieciami.
Ewentualnie jest jeszcze trzecia opcja (która jest również sposobem blitz na tego typu misje) kupujesz przedmiot na markecie i wręczasz agentowi jako objective po tym jak zrobiłeś warp in i warp out z misji ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2008, 19:23:58 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.