Autor Wątek: EVE vs. EFT +KB.  (Przeczytany 10462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ezachiel

  • Gość
Odp: EVE vs. EFT +KB.
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 22, 2008, 13:52:11 »
dobra musi byc ta akademia pvp. ;]

niewiem czemu ale bardzo popularnym jest wsadzenie overdriva, mwd i poly :crazy2:
Jak zaliczysz BASIC to pogadamy. Teraz to się skup na ficie do swojego bs-a ... którego nie możesz sfitować na wypadek PvP i PvE ...

misao

  • Gość
Odp: EVE vs. EFT +KB.
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 22, 2008, 14:09:28 »
ano fit full dialek to na roamy wymiata, ale na roamy 1 bomblownica starcza. flycatcher sie na flote nadaje wlasnie ze 2 bomblownice i tanka laduje. cloack jest dyskutowalny, czasem jest poitrzebny czasem nie. wazne zeby czesc dyklt miala. .  ja sobie wyskilowalam duykty wszystkich ras bo ogolnie lubienimi latac. najslabiej mi podchodzi eris, najbardziej sabre.flycatcher jak sa logistyki to jest fajny bo spory bufor na shildzie moze miec.o ile pamietam catchera mzna fitnac DD proof, jak sie wie jaki tytek stoi. btw wts Eris w 37s i flycatcher w c9n <_<

Sammani

  • Gość
Odp: EVE vs. EFT +KB.
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 24, 2008, 01:08:24 »
[Flycatcher, New Setup 1]
Co-Processor II

1MN MicroWarpdrive II
X5 Prototype I Engine Enervator
Warp Disruptor II
Sensor Booster II
Medium F-S9 Regolith Shield Induction

Interdiction Sphere Launcher I, Warp Disrupt Probe
Interdiction Sphere Launcher I, Warp Disrupt Probe
'Arbalest' Rocket Launcher I, Gremlin Rocket
'Arbalest' Rocket Launcher I, Gremlin Rocket
'Arbalest' Rocket Launcher I, Gremlin Rocket
'Arbalest' Rocket Launcher I, Gremlin Rocket
'Arbalest' Rocket Launcher I, Gremlin Rocket
[empty high slot]

[empty rig slot]
[empty rig slot]

Sie umie sie ma all co sie chce :D

wszyscy umiemy sfitowac FLYCATCHERA z dwoma bablownicami, ba nawet dwoma i cloakiem, ale taki eris to... :)

Skeer

  • Gość
Odp: EVE vs. EFT +KB.
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 24, 2008, 02:24:54 »
Hah, mnóstwo rad tu widzę i znów kombat się minął z prawdą ;)

Gosti - masz niezaprzeczalną rację, ale zwróć uwagę na pewien prosty fakt - dykta jest najbardziej chyba fizycznie zaangażowana w walkę (ale to mój pogląd, tu można dyskutować).

Co do fitów na low - niestety dykta jest primary, więc konieczne jest, żeby była jak najszybsza. O ile rigi są dyskusyjne i dla burżujów, to rezygnacja z nanomodów na rzecz coprocków zmniejsza przeżywalność statku o 50%.

Dictor w skrajnych warunkach ma podlecieć w okolicę celu, bania, wylecieć z bani i czekać na reload, ewentualnie spierdalać przed ostrzałem. Dykta 2-bankowa jest jeszcze lepsza - stawia 2 banki w ciągu minuty, czyli albo robimy jeden ryzykowny rajd i banka po bance co 20-30km, albo jedna bania, rewarp w gridzie, druga bania etc. Jak kto lubi latać.

2 - bankowe dykty są do floty, do gangu spokojnie z jedną można latać.

Prywatne wrażenie z Eris jest takie sobie, jeśli o latanie chodzi, muszę coś innego z dykt skillnąć.