Autor Wątek: Życie  (Przeczytany 3123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maxpixel

  • Gość
Życie
« dnia: Listopad 04, 2008, 12:11:45 »
Siemka wszystkim!

Od kilku dnie testuje EvE, nie posiadam jeszcze pełnego konta na razie staram się obyć z grą, chciałem wam zadać kilka pytań mam nadzieje że nie wyłożę się na nich i nie zostanę odesłanych do FAQ i tp. źródeł ale mogłem coś przeoczyć, co nie oznacza że nie szukałem!

Więc tak :
1. Można żyć w jakiś sposób tylko walcząc ? Wiem że pod to pojęcie podpina się piractwo, misje i tp. ale jako początkujący gracz bez kolegów, korporacji mam szanse dorobić się czegoś w ten sposób?
1A. Jeśli to jest jakaś droga to w co muszę inwestować pkt. by było to efektowne? Czyli opis co wybrać na początku...

Jak poznam odpowiedzi będę was dalej nękał...

galer

  • Gość
Odp: Życie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2008, 12:15:23 »
Jasne, że sie da.
Cykaj misje dla agentów, lataj po paskach i ubijaj krzyżyki.. Nic bardziej prostszego i bardziej...nudnego na dłuższą mete. Ja tam też zwykle latam solo i nie narzekam. Możliwości jest sporo na dobra zabawe  ;)

No a skille.. Oczywiście rób jak najwięcej ze Spaceship Command i Navigation. Inne to już zalezy jak chcesz bić. Blasty, dronsy, rakiety...
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2008, 12:17:05 wysłana przez galer »

Maxpixel

  • Gość
Odp: Życie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2008, 12:17:39 »
Dzięki za info. tak sie właśnie domyślałem.

A jak wiemy że będziemy kierować się militarnie to w co inwestować pkt. co na początku wybrać ?

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Życie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2008, 12:19:40 »
na misjach da sie zarabiać bardzo ładnie jeśli tylko dobijesz do misji level 4. Na piractwie nie bardzo...

Postać zrób tak aby miała zrównoważone atrybuty. Najważniejsze jest żeby ci się morda podobała :) bo to na lata jest a resztę wyskilujesz prędzej czy później.

Jeśli na walkę to wybieraj karierę military soldier, chyba ze jesteś gallente i idziesz w dronki to wtedy można zaryzykować special forces.

I dołącz do jakiejś korporacji bo samemu to w eve dużo nie mozna.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

galer

  • Gość
Odp: Życie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2008, 12:21:31 »
No właśnie militarne skille zależą od tego jak chcesz zadawać damage. To jest z reguły zależne od rasy, ale niekoniecznie.

No i na początek przede wszystkim skille z drzewka "learning" na lvl4. Wydawać się będzie nudne i nic nie dające, ale zobaczysz później jak sie przyda.

Sammani

  • Gość
Odp: Życie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2008, 13:00:38 »
Jeśli na walkę to wybieraj karierę military soldier, chyba ze jesteś gallente i idziesz w dronki to wtedy można zaryzykować special forces.

caldari tez special forces jesli sie idzie w missile

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Życie
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2008, 14:42:21 »
Wiem, że to nudne, ale zrób sobie najpierw skille z grupy Learning :P najpierw podstawowe np. na 4 lvl a później advanced też na 4. Oczywiście jak jesteś ambitny to możesz podstawowe na 5 wrzucić.

Ściągnij sobie ten programik : EVEMon - evemon.battleclinic.com
Możesz tam stworzyć sobie plan skillowania, dodatkowo EVEMon ładnie ustawia learningi w takiej kolejności, aby ich uczenie się było jak najbardziej wydajne :)

Maxpixel

  • Gość
Odp: Życie
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 04, 2008, 17:39:13 »
Dzięki za wszystkie informacje, gra jest strasznie skomplikowana, jeśli się nie przekonam po tych 12 dniach co mi pozostały to pewnie nie będę w to inwestował... Ludzie starają się pomagać innym i to jest bardzo widoczne w tej grze ale tam jest tyle tego napchane...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Życie
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2008, 18:49:12 »
Dzięki za wszystkie informacje, gra jest strasznie skomplikowana, jeśli się nie przekonam po tych 12 dniach co mi pozostały to pewnie nie będę w to inwestował... Ludzie starają się pomagać innym i to jest bardzo widoczne w tej grze ale tam jest tyle tego napchane...

Nie trać wiary Padawanie, niech Moc będzie z Tobą.  ;) Nie jedna z grających w EVE osób zaliczała zakończony porażką  Trial przez końcowym sukcesem, pewnie nie jedna zaliczała też więcej niż jeden Trial...