Autor Wątek: Transfer pieniędzy - o co chodzi?  (Przeczytany 2918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malroy

  • Gość
Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« dnia: Październik 29, 2008, 17:35:29 »
witajcie,

chciałem przenieść moje całe 2 miliony (wiem, że dla większość Was to na waciki ;) ) Pomyślałem, że na nowej postaci wystawię beam laser za 2 000 000 i starym kontem zakupię. Jak pomyślałem tak zrobiłem. Zrobiłem sell order na 2 miliony, starym kontem kupiłem, kasa z walleta znikła w items pojawił się laser. A teraz zonk. Na nowej postaci kasy niema, a sell order cały czas jest. O co chodzi?

Nie kupiłem na pewno przez przypadek od kogoś innego, ponieważ cała transakcja była zrobiona w jedej stacji, sprzedaż i zakup, kwota była dokładnie 1 999 999, jak kupowałem jak w mordę nożem widziałem tylko tą ofertę.

Tak więc, gdzie są moje dwa miliony ? :D

Taka mała tragedia, mam nadzieję, że może mi ktoś pomóc.

pozdrawiam
malroy

Ellaine

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2008, 17:44:17 »
Kiedy na tej samej stacji jest klilka zleceń sprzedaży tego samego przedmiotu, zawsze kupujesz najpierw z najtańszej oferty na tej stacji. Jeśli masz pragnienie płacić więcej (wybierając droższą ofertę), możesz to zrobić i Ty właśnie tak zrobiłeś. Pieniądze poszły do człowieka który sprzedawał najtańszy laser na tej stacji.

Ogólnie zabawa w zarabianie fortuny na trialach i graniu poprzez ciąg darmowych kont jest na 95% skazana na męki i klęskę (jest 5% szans na to że ktoś ma smykałkę handlową i zarobi krocie). Poświęć te 50 złotych i baw się bezstresowo.

Goomich

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2008, 17:45:20 »
Market jest tak zrobiony, że jak w jednej stacji są dwa sell ordery, to zawsze kupujesz od tego, który ma najtaniej. Więc te 2 miliony poszły do gościa, który wystawił za najniższą cenę.

malroy

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2008, 17:47:59 »
ja pitole, dzięki za informacje. No to tragedy :/

co do zakupu gry to ja grę kupuję, koledze chciałem przelać na start. Szkoooda

a tak btw,

jeżeli chodzi o płacenie. Kupuję za około 38$ abonament na 2msc, czy wcześniej muszę kupić samą grę? Bo gdzeiś widziałem tą grę sprzedawaną. Jeżeli nie potrzebny sam zakup gry, to z chęcią odkupię od kogoś (jeżeli ma na sprzedaż) abonament na 2msc. Kasa na mBank, moneybookers lub paypal.

« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2008, 17:57:31 wysłana przez Borys Radzymiński »

Ellaine

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2008, 18:22:28 »
Nie musisz kupować gry.
Są dwa ogólne sposoby przedłużania konta; abonament i time code. Abonament automagicznie jest zdejmowany z Twojej karty kredytowej co wybrany okres. Roczny abonament jest prawdopodobnie najtańszą opcją płatności. W abonamencie Twój pierwszy miesiąc gry będzie droższy o chyba 5 euro za aktywację.

Time code możesz kupić za dolary od autoryzowanych sprzedawców albo za ISK w grze legalnie. Na allegro i podobnych ryzykujesz za to że zakup jest nielegalny (z punktu widzenia regulaminu gry aka EULA) i grozi banem lub ujemnymi ISKami w grze po wykryciu. Aktywując konto przez TC nie ponosisz dodatkowych kosztów aktywacji. TC występuje aktualnie tylko w postaci kart 60-dniowych które są dość drogie co ogólnie jest doodbytnicze.

malroy

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2008, 18:25:33 »
na razie wolałbym właśnie analnie, niż wysysanie z i tak obciążonej karty ;)

Można time code na te 2msc kupić od Polaka? Czy ktos posiadający taki time code, może mi go dać w grze, a ja przelewam mu kase na konto.

Mosiek

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2008, 08:57:46 »
Zamiast kombinować jak kupic od kogoś możesz kupić w jakimś sklepie internetowym, np http://g2play.pl/go/_info/?user_id=48&lang=pl

litestep

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2008, 10:49:03 »
A jaki jest sens przepłacać? Skoro Borys ma pieniądze dostępne na paypalu to może skorzystać z battleclinic i kupić GTC 60 za 35$ - dojście GTC na maila to kwestia minut. ( choć teraz dolar niezbyt korzystnie stoi)

Mosiek

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 30, 2008, 11:04:25 »
Nie mówię, że nie może Kupując "u nas" gdzieś w sklepie internetowym powinien w ciągu kilkunastu minut dostać kod na maila. Jeżeli na battleclinic jest podobnie to nie ma problemu.
Kurs dolara na chwil ę obecną to 2,84 (przy kupnie pewnie ponad 3zł), co daje 35*2,84= 99,4zł ; wychodzi bardzo podobnie.

Sou

  • Gość
Odp: Transfer pieniędzy - o co chodzi?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 30, 2008, 12:17:56 »
Ja tak 4,5b wtopilem ; ) Ogolnie pojebane to jest bo klikasz w konkretny order dajesz "buy this item" a on zamiast kupic ten przedmiot wystawia na niego zlecenie kupna:D

Kompletny bezsens ; ]