Autor Wątek: TYTAN w PL community ?  (Przeczytany 11942 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pticu

  • Gość
TYTAN w PL community ?
« dnia: Październik 07, 2008, 01:23:36 »
bedzie czy nie bedzie, kiedy i u kogo, to dosc istotny watek majac na uwadze ze pl community ma w posiadaniu juz outposty

zapraszam do dyskusji

NeX

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2008, 02:04:22 »
  To mówisz, że właśnie smaży się Twój tytek  :smiley6600:
OK, ale ciekawe ilu dobrych pilotów ma u nas wyhodowane skile, bo tak dla bezpieczeństwa ISKów paru by się na zapas przydało. W każdym bądź razie miejsca na tytka są tylko dwa. Może się ścigajcie kto pierwszy, ale logistycznie i taktycznie, to on przyda się bardziej BUFU, bo Bazowi to tylko dla prestiżu. Zbyt cywilizowaną dyplomację tam mają, a tytek jest jak dolewanie benzyny do ognia  :D

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2008, 02:11:26 »
ja mam tytana i się nie chwalę...
moja kobieta za to go chwali co noc ;D :2funny:
Moderatorzy na drzewo!! :D

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2008, 04:32:12 »
O tytku bufu slyszymy juz jakis czas (w proodukcji czy coskolwiek).To tylko wzbudza smiech ze wzgledu na brak znajomosci tego co SirMolle napisal o flotach :)

Do tytka potrzebna i ogolnie supercapsow potrzebna jest flota capsow do oslony a do floty capsow potrzebna jest zwykla flota jako support i oslona ktorej nie macie ,wiec  znow ten sam blad co przy mathershipach co sie wam kurza i sluza za przedluzanie e-peena bo uzywac  sie boicie  ze zgledu wlasnie na brak wyzej wymenionych :)

Dlatego w c0ven nie myslimy o tytku puki nie bedzie porzadna flota capsow.Flote clasyczna juz mamy(mowie o liczbach)

Pozatym tytki sa "so 2007" ludzie juz je sprzedaja na prawo i lewo mozna juz za 70b kupic taniocha :D

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2008, 06:38:06 »

Dlatego w c0ven nie myslimy o tytku puki nie bedzie porzadna flota capsow.Flote clasyczna juz mamy(mowie o liczbach)


drugim zdaniem zaprzeczyłeś swojemu pierwszemu zdaniu :] gratuluję :D chybaże mówisz o flocie BSów, :2funny:
próby trollingu i leczenia kompleksów nie chce mi się zaś komentować... ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 06:42:08 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2008, 08:46:44 »
Co wy pieprzycie o tytanach, ja od wczoraj mam rorquala i sie jaram :coolsmiley:

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2008, 09:06:50 »
ehe już flame.

Wracając do op  czas leci, ludzie sie bogacą więc normalne jest że prędzej czy później jakiś tytan znajdzie się w polskich rękach.

Są teraz 2 kwestie kto go chce i kogo stać na tytana :)

To czy będzie gniłw maitenanc hangarze  i tylko będzie wisiał jego screen w topicu rekrutacyjnym czy też będzie siedział na posie i będzie używany do otwierania mostu i zrzucania na głowe gangom backupu to jest sprawa  wtórna.  
Bo jeżeli chodzi o realne użycie go na gridzie przeciw jakiejś flocie to są teraz w poslkim comunity tylko 3 ekipy które mają takie możliwości: BUFU, Husaria, c0ven.


Jeśli chodzi o przychody to (z mojej skromnej wiedzy) tylko 3 ekipy stać na zrobienie w sensownym czasie tytana: BUFU ,Husaria, c0ven.Czyli tak samo.

 Sempitermus który jeszcze był duży już nie istnieje. Akademie nie podejrzewałbym o takie aspiracje chociaż kto wie.

Jeśli chodzi o c0ven to aliansowo nie robimy tytana a całe przychody są pakowane we flote capitali a konkretnie w dredy co nie jest jakąś mega tajemnicą  i w refundacje wybranych statków z floty konwencjonalnej. Wiem o co najmniej jednej prywatnej inicjatywie wewnątrz c0ven i nawet tam chłopaki mają na wallecie kilkadziesiąt mld ale jeszcze troche potrwa zanim bedzie ich stać na zakup tytana + fitu.


Zatem zostaje bufu oraz husaria która w wmiare bliskim czasie(1-2 miesiące) mogłaby pokazać tytana.
Kto będzie pierwszy ?
 Stawiałbym na BuFu bo jest przynajmniej o te 20 mld do przodu w stosunku do husarii która wydała je na outpost.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 09:16:13 wysłana przez Yogos »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2008, 09:22:45 »
Cytuj
Akademie nie podejrzewałbym o takie aspiracje chociaż kto wie
Dla UC nie byłoby wielkim problemem zdobycie tytka, ale po co? I tu nawet nie chodzi o kasę czy skille (do końca roku, przy odrobinie samozaparcia, mogłoby być i to i to) tylko o jego użyteczność dla ally. A raczej bezużyteczność przy zakresie i rodzaju operacji jakie UC prowadzi.
Przedwieczny.

MightyBaz

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2008, 10:00:19 »
hehe, żaden finansowy problem - chcieliśmy postawić dwie nastepne stacje, ale ROI jest kiepski - ok 5 lat.
Btw koszt produkcji tytka nie jest taki wielki ok 45-50b plus gadgety...
Hm..w sumie skile mam  :angel:
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 10:03:31 wysłana przez Mighty Baz »

pticu

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2008, 10:24:33 »
jeszcze z 3-4 konkursy i ludzie sami ci go sfinansuja :D

Straszny

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2008, 10:32:06 »
hehe, żaden finansowy problem - chcieliśmy postawić dwie nastepne stacje, ale ROI jest kiepski - ok 5 lat.
Btw koszt produkcji tytka nie jest taki wielki ok 45-50b plus gadgety...
Hm..w sumie skile mam  :angel:

 :2funny: :2funny: .. to pokaż zrzut ekranu ze skillami
nitk nie robi skilli na Titana "przed"

Problem finansowy żaden.. tylko tyle ze na Titany w produkcji tej trwa regularne polowanie. 50+gadżety brzmi równie wesoło jak twoje skille na titana. 50+ to same minerały na Titana a koszty produkcji gdzie?  a bpc wynajem albo kupno? Kolejka do CVA na pewno ze BCP stoi... a co.

Gratki za absurdalne poczucie humoru z rana.

pysiu, widocznie wiem o czym mówie

 a propos zobacz husar news - mało gram w eve teraz, niestety

o to pokaż skile - przecież masz je... no to dawaj dawaj..  :D :laugh:
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 12:07:04 wysłana przez Scaryman »

MightyBaz

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2008, 10:34:16 »
pysiu, widocznie wiem o czym mówie

 a propos zobacz husar news - mało gram w eve teraz, niestety
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 10:35:53 wysłana przez Mighty Baz »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2008, 10:36:59 »
Dobrze Baz mówi.
BPC me 1 poniżej 10 mld chodzi jak wiesz gdzie szukać.

Minsy koło 40 mld zależy po jakich cenach się liczy.

termos

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 07, 2008, 10:54:28 »
W tych czasach tytan to już nie żaden e-peen a opowiadanie o tym co trzeba mieć aby posiadanie samego tytka się opłacało to śmiech na sali. Bez floty capsów, bez syper floty BSów może stanowić świetny dla każdego ally bonus do np. logistyki. Kwestia jedynie odpowiedniego wykorzystywania aby było to bezpieczne i opłacalne. Kto jak kto ale BuFu sobie z tym boradzi najlepiej w polskim community.

Mnie ciekawi co innego, wiem że koszt tych kilkudziesięciu miliardów ISK nie jest czymś co powala na kolana dlatego zastanawia mnie ile osób prywatnych w poskim community jest w stanie sobie pozwolić na tytka. I nie chodzi tu w cale o jakieś przedłużanie własnego ego ( mam wrażenie że większość osób tak piszących sama chce strasznie przedłużyć swojego e-peena a najskuteczniejszym sposobem wygrywania w rankingach długości jest nie pozwolić aby inni pokazali swoje wielkoludy ;) ) tylko o osiągnięcie czegoś ( no jednak to tylko gra ) bo przy najmniej u mnie na pewnym etapie gdy mogę mieć wszystko lub prawie wszystko ta gra się nudzi i tyle.

P.S. Kiedy dowiedziałem się że nie będę pierwszą osobą z własnym tytanem przeszedłem załamanie, pojawiła się depresja myśli samobójcze i na razie odstawiłem grę ;)

Pozdrawiam i gratz BuFu

pticu

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 07, 2008, 10:58:39 »
Pozdrawiam i gratz BuFu

jeszcze nie ma za co gratz :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 07, 2008, 12:06:37 »
bedzie czy nie bedzie, kiedy i u kogo, to dosc istotny watek majac na uwadze ze pl community ma w posiadaniu juz outposty

zapraszam do dyskusji

pticu czy to jest twoj prywatny flejm?   :uglystupid2:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

pticu

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2008, 12:09:43 »
nie, nie prywatny, powiedzialbym raczej ze publiczny  :krzeslo:

anyway BAZ zbudujesz mi za 50 b?

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 07, 2008, 14:34:35 »
a po co nam tytan ?

nie, nie damy zamknac Baza w tytanie !
te wszystkie pogloski o tytanie [HUSAR] to plotki gloszone przez nowe wladze imperium !

z reszta... "my juz taki mamy, nawet dwa..."

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 07, 2008, 16:57:24 »
Zaslyszalem  (nawet na torturach nie powiem kto, ale za iski  tak hue hue ) o 6-7 polakach z DD na 5 i tytan na 5. Wiec problemu z pilotami by nie bylo. Problem jest taki jak juz wspomnial Miker (hai boss) i sprowadza sie do jednego : nie mamy takich liczb jak inne aliansy . Mowiac krotko nie gra w Eve tylu Polakow. C0ven chyba aktualnie dzierzy palme  pierwszenstwa pod wzgledem ilosci Polakow w ally. Rekord chyba byl ponad 100+ w gangu. Do tytana trzeba calej infrastruktury,floty capsow oslonowych .W duzym skrocie, kazde uzywanie (nawet logitycznie) tytka wiaze sie z duzym ruchem logistycznym (kasa, kasa, czas,czas) inaczej taki tytek bedzie lakomym kaskiem dla innych aliancow. Co bez oslony dobrej ilosci capsow, supportu, heavy moze miec tylko jeden wynik. Smierc 1 polskiego tytana :D . Juz widze te posty jezdzace tam i nazad po jego pilocie i ally do ktorego nalezal :-). Poza tym taki tytek to 60-70 dreadow. Majac po 1 stronie 60-70 dreadow a po drugiej 1 tytka wybor jest prosty. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Voulture

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 07, 2008, 18:10:30 »
Co za idiotyczny watek  ::)
Bez obrazy - ale ani bufu ani husaria ani coven nie osiadaja nawet w przyvlizeniu floty potrzebnej do wsparcia tytana. Nawet jako ktos z pl community bedzie go mial, to nie bedzie go mogl uzywac. No chyba, ze idea jest taka, by tytan nalezacy do polakow byl wykorzystywany jedynie przez zupelnie nie zwiazanych sojusznikow, tylko na ich rozkazy. To tak jakby kto inny tym tytanem wladal.

Poki co wiec - nie mamy za bardzo o czym rozmawiac. A szkoda, bo chyba juz nas jest wystarczajaco wielu w grze...

Ellaine

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2008, 18:15:35 »
No do bramkowania frachtów nie trzeba z drugiej strony takiej mega floty, można to robić przy POSie.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2008, 19:03:06 »
Co za idiotyczny watek  ::)
Bez obrazy - ale ani bufu ani husaria ani coven nie osiadaja nawet w przyvlizeniu floty potrzebnej do wsparcia tytana. Nawet jako ktos z pl community bedzie go mial, to nie bedzie go mogl uzywac. No chyba, ze idea jest taka, by tytan nalezacy do polakow byl wykorzystywany jedynie przez zupelnie nie zwiazanych sojusznikow, tylko na ich rozkazy. To tak jakby kto inny tym tytanem wladal.

Nie wiem czy to jest aluzja do BUFU i GBC ale imho w tej chwili tylko AAA i GBC sa powerblokami, w ktorych mozna bez wiekszego stresu uzywac tytanow. Inne powerbloki sa albo za male albo panuje tam zbyt duzy burdel (przyklad NC).
Wszystko, tak jak napisaliscie wczesniej, rozbija sie o support i o doswiadczonych fc

Obiektywnie patrzac na sprawe tylko BUFU ma mozliwosc uzywania supercapitali w sposob do jakiego zostaly zaprojektowane bo tylko GBC zapewnia doswiadczonych fc, profesjonalna organizacje, bloba supportu i ofensywna polityke.

Edit: jeszcze jeden powod dlaczego BUFU na warunki do zabawy tytanami - siec JB w delve/querious/perios basis oraz duza ilosc systemow z cyno jammerami zapewniaja duze bezpieczenstwo. Tereny GBC sa takze malo osiagalne dla wrogiej floty capitali - szczegolnie period basis.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 19:19:03 wysłana przez Venzon 2003 »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2008, 19:29:58 »
E no.
W ofensywie.

W wojnie defensywnej CVA pod własnymi jammerami myśle że spokojnie może też użyać tytana.

PL też mają jaja i umiejętności żeby wrzucić tytana gdy będą mieli przygotowany backup carierowy do pompowania w razie draki.

W ataku to imo:

AAA
BoB.

TRI używa tytanów. Czy rzeczywiście mają liczby żeby pokryć go i w ataku no to nie wiem. Troche mało ludzi tak z 50-70 więcej w gangach  i będzie dobrze.

Goonsi/tcf też używają ale  pod własnymi jammerami często. W ataku  Goonsi sami są za cięcy w uszach żeby wystartiować bezpiecznie. Z tcf jak mają 3-4 tytany zalogowane i zwartego FC a nie bajzel jak zwykle to myśle że mogą spróbować.

Nie wiem do końca jak z solarami/xxx  jest. Ruscy potrafią w te gre grać i to całkiem nieźle. Flotki też po 200-250 pokazywali. Myśle że oni potrafią użyć w ataku tytana.


I to tyle.
Reszta się nie liczy. Największy wstyd dla NC które ma liczby ma możliwości i poprostu są nieudolni.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2008, 19:39:14 »
Yogos:

uzywanie tytanow w defensywie w cyno jammed systemach to jest zupelnie inna bajka niz uzywanie ich w ofensywie

generalnie kazdy kto ma sova, posy, cyno generatory, JB i cyno jammery moze sie bawic tytanami bez wiekszego stresu broniac swojego terenu (hotdropy, DD itp)

jesli chodzi o ofensywne wykorzystanie tytana to imho nie ma bezpieczniejszego powerblocku od GBC. Na drugim miejscu stawiam AAA. Dalej to juz bez roznicy bo ani PL ani TRI ani KIASHO nie wystawia bloba supportu wiekszego niz 150 osob.
NC moga wystawic ile chca - i tak zgina :D
O ruskach z dronkowa nic nie wiem ale liczebnie na pewno nie masakruja.



While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 07, 2008, 19:45:22 »
No a po co Bazowi tytan jak nie do obrony.

Chyba że CVA zminiło filozofie.

Loc0

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 08, 2008, 01:43:32 »
Woot ale fajny topic, ktokolwiek bedzie mial tego tytana pierwszy, bedzie go uzywal tak jak ms`ow - do logistyki i gankowania/ zastraszania newbies. Sa w roznych pl ally ms`y i kazdy wie jak kto z nich korzysta mimo takiego czy innego supportu :>
ps zmienie zdanie jak zobacze +100kills z nie cynojammowanego friendly sysa (czyli w ofensywnej akcji)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 01:49:49 wysłana przez Loc0 »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 08, 2008, 12:03:21 »
Woot ale fajny topic, ktokolwiek bedzie mial tego tytana pierwszy, bedzie go uzywal tak jak ms`ow - do logistyki i gankowania/ zastraszania newbies. Sa w roznych pl ally ms`y i kazdy wie jak kto z nich korzysta mimo takiego czy innego supportu :>
ps zmienie zdanie jak zobacze +100kills z nie cynojammowanego friendly sysa (czyli w ofensywnej akcji)

Juz praktycznie nie ma msow w polskich ally - wiekszosc zostala sprzedana bo sa bezuzyteczne i uciazliwe

Atm tytan jest 100 razy bardziej uzyteczny
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Sou

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 08, 2008, 15:56:58 »
Wezcie nie piszcie takich rzeczy bo jeszcze sie skusimy i sobie ten lans zafundujemy ;D

Dla mnie nawet kurzacy sie tytan jest lepszy niz zaden x]

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 08, 2008, 17:13:16 »
Wezcie nie piszcie takich rzeczy bo jeszcze sie skusimy i sobie ten lans zafundujemy ;D

Dla mnie nawet kurzacy sie tytan jest lepszy niz zaden x]
I to jest na chwilę obecną jedyna mozliwość wykorzystania tytana przez PL com. Propaganda, lansik, kto pierwszy ten lepszy i będzie mógł wozić się jak taczka gówna  :laugh:

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2008, 17:24:54 »
I to jest na chwilę obecną jedyna mozliwość wykorzystania tytana przez PL com. Propaganda, lansik, kto pierwszy ten lepszy i będzie mógł wozić się jak taczka gówna  :laugh:

...że tak sie wyraże - gówno prawda :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

misao

  • Gość
Odp: TYTAN w PL community ?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2008, 17:46:02 »
prawda jest taka ze najwazneijszym wsparciem dla tytana jest wiecej tytanow. inaczej azachowujesz sie jak enemy ma 1 zalogowanego tytana a inaczej ja ma zalogowanych 6. przy kilku tytanach na localu i sensownym lagu ponizej 10 minut stacklowanie tytana jest dosc ciezkie