Autor Wątek: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe  (Przeczytany 8120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

chlukasz

  • Gość
podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« dnia: Październik 06, 2008, 15:05:17 »
Witam,

chcę się jeszcze upewnić czy jest podniesienie mojego standu do Sansha Nation na poziom powyżej -2,0 - docelowo chciałbym porobić misyjki dla True Power.

Niestety pohańbiłem się misjami dla Caldari Navy i to bardzo wieloma i mam obecnie tak:
-4,84 podniesione przez dyplomację z -6,86 (dyplomację mam na 3)

Jako że działałem dla Caldari Navy nie mogę robić misji dla żadnych "kolegów" Sansha. Porobiłem parę misji z kolegą, który może je brać ale podnosi to tylko stand od korporacji czyli True Power, a storyline nie można dzielić:(

Słyszałem coś o sprzedaży tagów.... ale ponoć to nie działa u piratów.

Any ideas?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2008, 15:08:50 »
Jak do True Power podniesiesz stand powyżej -2 to powinieneś móc brać dla nich misje = storyline podnoszące stand do frakcji. Ale głowy nie dam, że tak to działa.
Inny sposób, to robienie misji dla "przyjaciół" wybranej frakcji - musisz oblukać tabelkę standów (link był na forum, jest też na eveinfo). Wolno, ale będzie rósł stand i do Sansh, aż do momentu kiedy będziesz mógł robić dla nich misje.
Przedwieczny.

chlukasz

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2008, 15:12:16 »
cóż mam stand dla True power nawet na minimalnym plusie..... niestety nie mogę brać żadnych misji storyline - nie mam żadnych dostępnych agentów - może czegoś nie rozumiem ale wydaje mi się że ta droga jest zamknięta

sojusznicy Sansha odpadają.... z tego co sprawdziłem to są tylko tacy dwaj i też mnie nie lubią:(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2008, 15:16:43 »
A zwykłe misje dla True Power możesz brać?
Przedwieczny.

chlukasz

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2008, 15:18:49 »
niestety nie mogę, próbowałem dla agentów lev1, mają w opisie że trzeba mieć standa powyżej -2,0 do korporacji i frakcji - zatem sam stand plusowy dla True Power wcale nie odblokował mi misji dla nich:(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2008, 15:24:13 »
To pozostaje Ci tylko zrobienie alta, który będzie brał misje i nabijał sobie stand, a same misje możesz klepac mainem.
Przedwieczny.

chlukasz

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2008, 15:28:32 »
nie stać mnie na 2 konta czyli muszę zrobić tak postać w noobishipie.... leci.... bierze misje.... robi bmk i wystawia go na maina tak??

jest jakiś "mniej kłopotliwy" sposób?

podobno nei można mieć 2 postaci równocześnie zalogowanych z jednego konta

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 06, 2008, 15:32:08 »
No niestety. Robisz 2 chary na jednym koncie. Altem bierzesz misję, wystawiasz bmkę kontraktem i robisz ją mainem. Potem oddajesz ewentualne przedmioty do zakończenia misji altowi i kończysz ją altem.
Przedwieczny.

NeX

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 06, 2008, 21:38:38 »
  O ile dobrze pamiętam, to aby zdać misję jako wspólną, aby podnieść standy drugiej postaci, to oba chara muszą być zalogowane i w jednym gangu - flocie. Inaczej nie pojawi się nawet opcja podziału LP i nagrody, a tym samym standingów. Dlatego postacie z jednego konta odpadają.
  Musiałbyś zrobić triala do pobierania misji. Wystarczy jedno pełne konto aby odpalić dwa klienty równocześnie. Wspólna obecność na misji nie ma znaczenia. FLEET na dwa konta zakładamy tuż przed oddaniem misji. Trialem oddajemy jako wspólnie wykonaną z mainem i standy idą na obie potacie.

Voulture

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2008, 23:52:13 »
Kiedys juz o to pisalem petycje. Za robinie z kims misji dostajemy standa do korporacji, nie do frakcji. Nie zyskamy w ten sposob ani jednego punkta do Sansha Nation. Mozna to podciagnac tylko i wylacznie skillami, graniczna bariera po przekroczeniu ktorej tracimy mozliwosc wykonywania dla nich misji jest -5.0. Chodzi o to, by ze skillem, nawet i na lvl 5 wywindowac standa do frakcji powyzej -2.0 czyli granicznej wartosci wymaganej pzrez kazdego agenta niezaleznie od standow do korporacji.

Gm podsumowal mi to ladnie stwierdzeniem, ze w zyciu kazdego pilota sa chwile w ktorychmusi zadecydowac o swojej karierze - czy stanie po stronie pirackiej czy po stronie nacji z empire. Bez odwrotu.

~~

Ach jeszce jedno - mozna by podniesc standa do Sanshy robiac misje dla Serpentisow badz Angeli, ale jesli robiles misje do Caldari masz do nich rownie tragoczny standing.

NeX

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2008, 00:27:37 »
  Ale podnosząc wspólnie standy do korporacji w końcu będziemy mogli sami brać w niej misje, a tym samym kolejne storyline będą własne a nie dzielone. Tyle, że trzeba szybko to klepać jakimiś smartami aby do emerytury nie trwało takie podnoszenie. Tak w ogóle to Sansha daje jakieś ciekawsze storyline?

P.S. Bo strzelać to Sansha zawsze do nas strzela jak wszyscy piraci npc i wykonywanie misji dla nich nic o ile wiem nie zmienia. Niski stand do frakcji nie powinien uniemożliwić podjęcia misji dla agenta i korpa u którego jesteśmy  już na plus.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 00:32:39 wysłana przez NeX »

ivil

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 07, 2008, 12:40:57 »
Zawsze mozna sprobowac brac misje dla frakcji majacej bardzo kiepski standing do snash i odrzucac/failowac misje - to podobno zwieksza standa.

myst1q

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 07, 2008, 14:44:54 »
ja mam takie pytanko, tez na temat standingow- gdzie sie wymienia te tagi, by zdobyc standingi?

Oxylan

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2008, 06:41:30 »
ja mam takie pytanko, tez na temat standingow- gdzie sie wymienia te tagi, by zdobyc standingi?

Tagi za stand wymienia sie u agentow kosmos ale licz sie z wydaniem na nie b duzej kasy zwlaszcza jesli masz maly stand i chcesz nagle miec wielki,ja wydalem na tagi dla agentow jakies 60 czy 80 mil isk zeby podbic stand fakcyjny z 5.x na 6.x a potrzeba mi bylo 6.x do odblokowania agenta kosmos ktory dawal fajną misje,tu masz linka z misjami kosmos oraz z agentami ktorzy daja stand za tagi http://www.hb3.info/cosmos/

Ps.Nie ma sensu kupowac standa za tagi jesli twoj bazowy stad jest b maly dlatego ze kazdy z agentow daje procentowy przyrost  standu do aktualnego a idzie czasem o 0.4500 % ^^,co sporowadza sie do tego ze im mniejszy masz stand tym mniej dostaniesz,proponuje naklepac ostro story line a dopiero pozniej kupowac stand zeby go sporo zyskac.Btw na co Ci duzy stand fakcyjny ? no chyba ze chcesz zaliczyc misje z nagrodą za 1bil isk to wszystko jasne :>

Pozdro Oxy
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 07:00:18 wysłana przez Oxylan »

litestep

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2008, 08:40:01 »
Ps.Nie ma sensu kupowac standa za tagi jesli twoj bazowy stad jest b maly dlatego ze kazdy z agentow daje procentowy przyrost  standu do aktualnego a idzie czasem o 0.4500 % ^^,co sporowadza sie do tego ze im mniejszy masz stand tym mniej dostaniesz
Przecież sam piszesz, że zysk jest procentowy - tylko te procenty nie liczą się od tego co masz tylko co możesz zyskać/stracić, tak samo jest z ss - misjonarz po podkilu spadnie z 5.0 na 3.2, początkujący pirat z -6.0 na -6.8, mimo, że w logu procentowa zmiana będzie taka sama.
No i cięzku doradzać robienie misji zamiast wymiany tagów jeśli ktoś potrzebuje wymienić tagi bo nie może robić misji :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2008, 10:16:30 »
Pirackie tagi można sprzedawać w stacjach navy każej frakcji (i odpowiednio tagi empire w stacjach pirackich). Sam woziłem tagi amarrskie do stacji sanshy w Stain (również i gallentyjskie sprzedawałem na stacji intakich w Syndicate). Ponadto w pobliżu systemów startowych (nie chodzi mi o COSMOS) powinni być agenci (in space) przyjmujący tagi pirackie.

Ogólna zasada jest taka, że skupowane są tagi tych z którymi dana frakcja walczy ("nie lubi się").
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

myst1q

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 08, 2008, 15:31:30 »
oxy-> nie kazdy ma dobry niemiecki ;p

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 08, 2008, 15:35:37 »
Kiedyś słyszałem, że robienie misji dla Sisters of EVE podnosi standingi do wszystkich nacji/frakcji. Nie dam sobie jednak za to obciąć niczego.

Goomich

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 08, 2008, 15:39:37 »
Niestety pohańbiłem się misjami dla Caldari Navy i to bardzo wieloma i mam obecnie tak:
-4,84 podniesione przez dyplomację z -6,86 (dyplomację mam na 3)

Any ideas?

'Consul' PPD-2?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 08, 2008, 15:40:08 »
Negative.
Misje dla SoE podnoszą stand dla Gallente i sprzymierzeńców (i vice versa).
Przedwieczny.

NeX

  • Gość
Odp: podnoszenie standów - last chance/ skomplikowane/ niemożliwe
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 08, 2008, 18:50:53 »