Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Jump Clone

<< < (10/10)

littleozzik:
Wszystko jasne. Przynajmniej tak sądzę  :) Dzięki.

Okropniak:
Jak już o JC mówimy nie wolno zapomnieć o Clone Vat Bay - na rorqual choćby.
Plus wykonania clona na rurce jest taki że nie potrzeba tam absolutnie żadnego standingu do niczego.
Samo przeskoczenie do takiego klona wygląda tak jak zwykły jump clone jump :) ze stacji - z tym że moduł musi być aktywowany w tym czasie na okręcie.
Co do samego pojawienia się - wygląda to tak jakby kapsuła pojawiała się w systemie w którym jest rorqual na 1mln km od niego.
Powyższe wiem z doświadczenia - pojawiam się gdzieś w przestrzeni i sie pytam Bunaka:
-"no gdzie jesteś?"
->"no tu stoje"
-"tu to znaczy gdzie - nie widzę rorquala"
->"no tu pod stacją"
-"ej... ja k.... też stacji nie widzę, EVE mi się zjeb...... zaraz... moment..."

:)

SokoleOko:

--- Cytat: Okropniak w Maj 10, 2010, 10:52:53 ---Plus wykonania clona na rurce jest taki że nie potrzeba tam absolutnie żadnego standingu do niczego.

--- Koniec cytatu ---

Żadnego standingu nie wymaga też skorzystanie z DARMOWYCH usług korporacji Estel Arador Corp Service (czy jakoś tak - wpisać w wyszukiwarkę "Estel Arador" jako nazwe korpa i od razu znajdzie).

Składamy aplikację, przyjmują nas w ciągu 24h, robimy sobie JC gdzie chcemy i ile chcemy (obstawiają prawie całe Eve, prawie w każdym systemie jest stacja, gdzie mają standa), po czym wychodzimy z korpa (albo dostajemy kicka po tygodniu chyba).

Prosto, za darmo i bez potrzeby latania daleko. Warto tylko wcześniej zrobić skilla na tyle wysoko, żeby machnąć ze 2-3 JC od razu. To się ZAWSZE przyda.

Na początku masz podstawowego JC i "czystego", które strata nie boli. Z czasem pojawia się potrzeba posiadania różnych setów implantów i wtedy gotowe JC już czekają.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej