Eve Online > Total Noob Questions

TNQ - Jump Clone

(1/10) > >>

MySoulCry:
Mam zamiar zrobić sobie Jump Clona...
i chciałbym wiedzieć jak to działa...

Chce zrobic sobie klona na 0.0 space a orgnial zostawic w bezpiecznym miejscu... wiem ze musze leciec orginalem do tego miejsca i tam Zrobic clona... po czym wrócić "orginalem"
teraz nasówa sie pytanie... jak jest ze skillami, ktore mam w postaci czy skille ktore W danym momęcie się uczę i zmienie postac na Klona to czy te skile sie stopuja czy orginal dalej sie uczy gdy ja jestem na Klonie? 
Czy gdy sie naucze skilla to Jump Clone też go bedzie miał? 
Czy to poprostu jest klon Orginala w takiej postaci w jakiej sie sklonowal i nie moze sie dalej rozwijac( jesli tak to czy jest jakaś możliwosć przeniesienia Skillow bez potrzeby ponownego wracania  do klona - czy też robienia nowego...)?

Tomash Kovahlsky:
skille sa wspolne dla wszystkich klonow.

MySoulCry:
czyli jak sie skilluje na orginale to jump clone tez sie skilluje - dobrze rozumiem?

Goomich:
Masz jeden umysł, który skilluje i wiele ciał, w które ten umysł może sobie wskoczyć.

myst1q:
ja tez mam pytanie na temat jump clonow.

1. czy bonusy do statystyk wynikajace z implantow w oryginale, sa doliczane podczas skillowania na jump clonie.
2. jesli dopwiedz na pierwsze to nie, to czy mozna do jump clonow wsadzac implanty.
3. jesli pierwsze i drugie to nie, to czy jest jakis sens wchodzenia na jump clona, gdy sie "jeszcze" skilluje? ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej