Autor Wątek: TRIAL - 14 dni a 21  (Przeczytany 3588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rembrant

  • Gość
TRIAL - 14 dni a 21
« dnia: Lipiec 24, 2008, 18:44:50 »
Wie ktos moze jak to jest z tym trialem 21-d ze STEAM-a? Gdzie tu chaczyk wzgledem tego zwyklego 14-d(jak go zalatwic)? Mam juz za soba dwa zykle triale i czuje sie na silach zaczac gre na powaznie i 7 dni extra by sie przydalo.

professor

  • Gość
Odp: TRIAL - 14 dni a 21
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2008, 19:00:51 »
nie wiem o co ci chodzi dokladnie... ale jezeli wejdziesz na steam(nie wiem czy musisz miec tam konto ja mam przez CS'a) to po prostu wpisujesz w wyszukiwarce 'eve' czy inne haslo i ci znajdzie download jesli tylko dobrze pamietam. co do mnie to ja nie moglem jednak skorzystac z tego bo przy downloadzie nie mozna wybierac miejsca na zapis gry itd. a na partycji C mialem za malo miejsca :-\. wsumie szkoda bo zawsze 7 dni za darmo to tez niezle.

PS: czy jest jakas mozliwosc przedluzenia konta trialowego o te 7 dni? chodzi mi o to ze juz ukonczylem 14 dni i chcialbym te 7+ :D

Cobra Punisher

  • Gość
Odp: TRIAL - 14 dni a 21
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2008, 16:43:20 »
co do mnie to ja nie moglem jednak skorzystac z tego bo przy downloadzie nie mozna wybierac miejsca na zapis gry itd. a na partycji C mialem za malo miejsca :-\
Aaaaa rozwiązanie proste.
Przeinstaluj Steam'a na tę partycję na którą chcesz zainstalować grę :)

Sammani

  • Gość
Odp: TRIAL - 14 dni a 21
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2008, 14:04:01 »
Sorry za gornictwo, ale:

Professor: nie da sie.

Najekonomiczniejsze rozwiazanie to skorzystanie z promocji 'power of 2' gdzie drugie konto mozna kupic za 157 PLN (przeliczane z 50 euro) za pol roku, wychodzi jakies 26+ zl/mies. Tyle ze to ogerta dla tych co juz jedno konto maja :)


hmmm ta promocja jest ciagle aktualna? Jak z niej skorzystac?

NeX

  • Gość
Odp: TRIAL - 14 dni a 21
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2008, 14:39:06 »
This offer has expired.

Thuia

  • Gość
Odp: TRIAL - 14 dni a 21
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2008, 19:21:29 »
Swietny pomysl, zalozmy konto by wyzebrac sobie abonament. Tak trzymaj. -V.

pisanie tego posta mialo charakter czysto informacyjny... skorzystanie z tej opcji daje permamentnie 21 dni triala... nie gwarantuje jednak automatycznie przedluzenia konta osobie dajacej buddy invite... musza byc spelnione odpowiednie warunki i wola osoby obdarowanej 21 dniowym trialem...

« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2008, 20:47:20 wysłana przez Thuia »

Skeer

  • Gość
Odp: TRIAL - 14 dni a 21
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2008, 20:27:15 »
Ekhm, reklamowanie się w ten sposób wydaje mi się mocno nieuczciwe.

Bo ja też z chęcią wezmę 30 dni gratis.

I co? będziemy tu spamować mailami forum?  ???

Voulture

  • Gość
Odp: TRIAL - 14 dni a 21
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2008, 20:30:01 »
Nie zauwazylem tego wczesniej, dzieki Skeer - mozesz zawsze uzyc przyciska raportowania jak widzisz cos, co nie powinno sie pojawic.