Autor Wątek: Noobzoooor Imba, a jak:P  (Przeczytany 2197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Armisael

  • Gość
Noobzoooor Imba, a jak:P
« dnia: Lipiec 22, 2008, 09:26:08 »
Lokej, ad rem pare pytan mam do Was, wielcy Kosmosu zdobywcy, oby Wasze statki zawsze mialy pelna tarcze:)

1.Czy do przedluzenia konta trial moge uzyc time code, czy tez musze wykupic aktywacje konta do pelnej wersji?
2. Oplaty, w ojro czy w dularach, a jesli w dularach to jak w nich placic, nie ukrywam ,ze kurs dulara do pln jest o niebo lepszy niz do ojro:P Offkursee posiadam stosowana karte platnicza, i wcale ale to wcale nie wazne, ze pisze na niej 25 impulsow, a na drugiej BP Partner Klub:P
3. Po zmianie statku nie pojawia sie nic w tabelce overwiev, czyli wtf?? Moze skill za maly, a moze po prostu trzeba cos kupic, dajmy na to jakies radyjko z Torunia??
4. Kto ma zbedne ilosc ISK? Przyjme kazda, hihihihihhh......

To by bylo na tyle, licze na szybka odpowiedz, dziekuje.

Mosiek

  • Gość
Odp: Noobzoooor Imba, a jak:P
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2008, 09:42:55 »
Ad.1) http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19&Itemid=5
Ad.2) jak użyjesz GTC to nie interesuje cię czy płacisz w E czy $, jeżeli chcesz płacić w $ to zmień kraj zamieszkania w opcjach swojego konta w EVE (polecam Zimbabwe, ostatnie na liście i płacisz w $)
Ad.3) Nie bardzo wiem o co ci chodzi ale... jeżeli kupiłeś już statek to wypada do niego wsiąść żeby zacząć nim latać (zakładka ships na stacji, o ile masz nowy statek na stacji w której akurat jesteś)
Ad.4) hmm. Ubezpiecz statek i zaatakuj concord, może dostaniesz insurance :]

Armisael

  • Gość
Odp: Noobzoooor Imba, a jak:P
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2008, 10:22:33 »
Co do tych krajow to pewnik czy domniemanie, bo jakos srednio chce mi sie sprawdzac:P kosztem sporej roznicy w pln:D

Mosiek

  • Gość
Odp: Noobzoooor Imba, a jak:P
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2008, 10:39:04 »
Ja tak zrobiłem bardzo dawno temu, ponad rok, bo nie chciało mi sie podawać prawdziwych danych i jakoś tak wyszło, że zapłaciłem 15$ a kumpel co podał Polskę zapłacił 15e. Generalnie jak jakiś kraj wybierzesz i będziesz chciał zapłacić kartą kredytową to dostaniesz konretną sumę, w E albo USD. Może teraz opłatę warunkuje IP (z PL bedzie w E). Wtedy możesz z kolei kombinować z anonymus proxy z jakiegoś US serwera.
Jeżeli kupisz GTC to nie masz takiego problemu. Jeśli płaciłeś w ISKach to ktoś już za niego zapłacił i nie uinteresuje cię ile. Jeżeli kupujesz to może warto zastanować się nad kupnem w US za $ (kod prześlą mailem) jeżeli nie chcesz płacić w PLN.

Voulture

  • Gość
Odp: Noobzoooor Imba, a jak:P
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2008, 12:06:48 »
Sa serwisy spzredajace gtc za dolary bez znaczenia z jakiego kraju pochodzisz. najbardziej znany to http://www.shatteredcrystal.com/code.php/eve_online , 35$ na dzien dzisiaejszy za 60 dni. Trzeba bedzie odebrac telefon, z tego co slyszalem, gdzie dostaniesz pare pytan o okolice itd jako weryfikacje Twojego miejsca zamieszkania :P

Goomich

  • Gość
Odp: Noobzoooor Imba, a jak:P
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 22, 2008, 12:18:51 »
Dlatego lepiej dowiedzieć się jaka jest najbliżasza autostrada, czy jak nazywa się najbliższy szpital. :P

Qreg

  • Gość
Odp: Noobzoooor Imba, a jak:P
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 22, 2008, 13:04:11 »
zawsze jak sie z nimi nie chce gadac to mozna kupic na battleclinic:)

https://shop.battleclinic.com//login.php