Autor Wątek: Bobici na północy.  (Przeczytany 144866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #490 dnia: Październik 23, 2008, 13:45:45 »
gosti - widzisz gdzieś straty "sojuszników MM" na KB MM? ;D

tak jak KB BoBa uwzględnia tylko lossy BoBa, tak MM rónież...

co miało zatem niby to porównanie KB udowodnić? czy ktoś tu twierdzi, że GBC straciło mniej statków? tu są pytania co miało na celu wrzucenie tej ponad 100 osobowej floty capsów przez NC, skoro praktycznie nie użyto ich siły.

Moderatorzy na drzewo!! :D

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #491 dnia: Październik 23, 2008, 13:51:47 »
hmmmm boost morale? :P  ;D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #492 dnia: Październik 23, 2008, 13:57:22 »
Niestety koledzy z GBC zapomnieli o podaniu rezultatow tego strzelania.

Nikt nie ciągnie floty 100 capsów żeby ubić parę BSów i garść supportu. Jaki był cel tej operacji? Dopiero gdy NC odpowie na to pytanie będzie można ocenić czy operacja zakończyła się sukcesem. Póki co to angażowanie 100 capitali do siedzenia na bramie wygląda mi na porażkę.

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #493 dnia: Październik 23, 2008, 14:17:56 »
Vic Bruner - podalem KB dwoch najbardziej licznych sojuszy z obydwu stron w tej walce. Sadze, ze proporcje beda mniej wiecej zachowane.

Nie wiem co bylo celem wjazdu 100 capsow. Byc moze celem bylo zestrzelenie capsow GBC, ktore sie niestety pochowaly po posach? Nie wiem.

W kazdym razie podoba mi sie propaganda BoBa. GBC wtopilo 2x wiecej szipow i pochowalo swoje capsy w poplochu (bo gdzie niby byly?), ale co tam, trzeba piac ze NC fail, bo wpadl capsami i nic nie zrobil.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #494 dnia: Październik 23, 2008, 14:21:45 »
Czyżbyście pomylili gate z tytanem GBC? ;) Bo na hotdropa to nie wygląda. No chyba, że wyzwaliście GBC na pojedynek a tchórze się pochowały, no! ;)
na urlopie od EVE

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #495 dnia: Październik 23, 2008, 14:21:54 »
No bo wpadli capsami i nic nie zrobili....  Zaprzeczysz? Moze trzeba bylo te posy w ktorych pochowaly sie capsy GBC czy ja wiem... ostrzelac? Tyle ze wtedy mogly by wyjsc. :P
Gdzie tu propaganda?

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #496 dnia: Październik 23, 2008, 14:32:17 »
No bo wpadli capsami i nic nie zrobili....  Zaprzeczysz?

Nie zaprzecze.
Ale teraz mam podobnie agresywne  >:D pytanko:  NC wpadlo capsami, ale BoB podkulil ogon i swoje pochowal. Zaprzeczysz? :)

Gdzie tu propaganda?

Wtopili w tej walce wiecej szipow, ale uwazaja ze NC fail. Tutaj? :)

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #497 dnia: Październik 23, 2008, 14:41:42 »
Moze ten gate nie byl az taki wazny......  :D
Trzeci raz ci przypomnie ze NC nie atakowalo nic tylko stalo przy gacie. Moze GBC czekalo z swoja akcja na to az warpniecie na jakiegos posa? (moje wlasne przypuszczenie nie oparte na niczym, nie bylo mnie tam), bo chyba mogli sie spodziewac ze sprowadziliscie 100 capsow w jakims innym celu poza postaniem na bramie i jump outem.

Co do wszystko mowiacege K/D ratio to ci przypomne ze GBC walczylo suportem na carriery + support.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #498 dnia: Październik 23, 2008, 14:46:13 »
Vic Bruner - podalem KB dwoch najbardziej licznych sojuszy z obydwu stron w tej walce. Sadze, ze proporcje beda mniej wiecej zachowane.

Nie wiem co bylo celem wjazdu 100 capsow. Byc moze celem bylo zestrzelenie capsow GBC, ktore sie niestety pochowaly po posach? Nie wiem.

W kazdym razie podoba mi sie propaganda BoBa. GBC wtopilo 2x wiecej szipow i pochowalo swoje capsy w poplochu (bo gdzie niby byly?), ale co tam, trzeba piac ze NC fail, bo wpadl capsami i nic nie zrobil.

lol czlowieku chyba cie tam nie bylo bo nie wiesz o czym piszesz  :uglystupid2:

gdy NC wskoczylo capsami do e-0 to GBC w tym czasie mialo wiekszosc swojej floty capitali zadokowanej w Obe,
w e-o byly w posach jakies pojedyncze capitale

gdy wskoczylismy capsami z Obe do e-0, zeby sie w koncu postrzelac to NC sie przestraszylo i zaczelo wyskakiwac, w tym samym czasie konwencjonalna flota NC wyleciala do 15w

sukces jak cholera, GBC bylo gotowe na wtopienie calej floty capitali - niestety NC nie :D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #499 dnia: Październik 23, 2008, 14:47:58 »
Co do wszystko mowiacege K/D ratio to ci przypomne ze GBC walczylo suportem na carriery + support.


Wiem o tym, jednak myslalem, ze jako ally BoBa w wiekszym stopniu docenisz K/D ratio   :P


Zmieniajac temat


generalnie ccp sie spisalo - po dwoch padach noda serwer byl na tyle stabilny ze nie bylo praktycznie laga przy 500+ osobach na lokalu - opoznienie na modulach okolo 1s

Brzmi tak kuszaco, ze normalnie po weekendzie sie clonejumpne do Tribute :)

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #500 dnia: Październik 23, 2008, 14:49:48 »
lol czlowieku chyba cie tam nie bylo bo nie wiesz o czym piszesz  :uglystupid2:

gdy NC wskoczylo capsami do e-0 to GBC w tym czasie mialo wiekszosc swojej floty capitali zadokowanej w Obe,
w e-o byly w posach jakies pojedyncze capitale

gdy wskoczylismy capsami z Obe do e-0, zeby sie w koncu postrzelac to NC sie przestraszylo i zaczelo wyskakiwac, w tym samym czasie konwencjonalna flota NC wyleciala do 15w

sukces jak cholera, GBC bylo gotowe na wtopienie calej floty capitali - niestety NC nie :D

Ano nie bylo mnie, stat moje posty w tonacji przypuszczajacej.
Bylo o wskoczeniu capsow BoBa napisac w pierwszym poscie, to by calej sprawy nie bylo  ::)

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #501 dnia: Październik 23, 2008, 15:16:20 »
caly flame można krótko streścić - capsy NC wskoczyły ale dowiedziały sie ze BOB przylatuje - więc capsy NC wyskoczyły. koniec filma.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #502 dnia: Październik 23, 2008, 15:32:27 »
Gosti,
Ja tez mam podobne watpliwosci co Panowie powyzej.

Dlaczego NC wrzucilo 100 capsow do systemu? Co to mialo byc? Pokaz sily? Srednio wam sie to udalo bo nikt sie nie przestraszyl, wiecej, rzucil sie na NC :)

A teraz powazniej. pewne informacje mozna uzyskac tutaj: http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?t=20659&start=15&sid=cf2cd5bb7ad809fec7260a9fd4adde9c

Wynika z nich, ze:
- NC wskoczylo ale za bardzo nie moglo sie zdecydowac co zrobic. FC najprawdopodobniej zbyt trzasl portkami, ze trafi mu sie hotdrop, zeby wskoczyc na jakiegos posa i wrzucic dready w siege'a.
- Kiedy GBC szykowalo cap flote (slynny juz cytat Molle'a "alright caps ready to die") NC opuscilo system. Najwidoczniej szpieg na ts'ie dal wam znac, ze GBC szykuje sie na wskok, wiec FC spanikowal i kazal wycofac sie flocie.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #503 dnia: Październik 23, 2008, 16:05:30 »
cytat byl inny: "alright caps - are you ready to die?"

wtedy NC spierdolilo
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Goomich

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #504 dnia: Październik 23, 2008, 16:10:22 »
Podobno zwiali 30 sekund później:
Cytuj
That was quite funny. Normal TS discipline dissapeared for a brief 5 seconds as Molle was answered by a bunch of whoops, hollas, cheers hi-fives etc.

About 30 seconds later the NC left and we were left a little stunned.

Sotharr

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #505 dnia: Październik 23, 2008, 16:33:14 »
Prawda jest taka, że skopali nam ogólnie dupę, zwłaszcza między pierwszym a drugim padem węzła, kiedy flota była w rozsypce i pojedyncze statki warpowały na bramę do m-o, żeby podjąć walkę. Niczego nie osiągnęli, bo czekali tak długo, aż stracili przewagę taktyczną i liczebną.
Nie wiem, kto był FC GBC na początku walki, ale wg mnie dał się niestety podejść NC. Na wieść o 50-osobowej flocie TCF w Taisy przeniósł całą flotę do m-o, zamiast wycofać wsparcie z m-o do e-o i czekać. Zwłaszcza, gdy okazało się, że piloci TCF siedzą w stacji. W tym czasie NC spokojnie wrzuciło siły do e-o (nie wiem czy przez brame z 15w czy przez jump bridge), a my musieliśmy wskakiwać na złamanie karku z m-o. NC, łącznie z kapitalami, było już rozstawione wokół bramy po drugiej stronie. Nie wspominając o tym, że po wskoczeniu, przez jakieś 10 minut do pierwszego pada, nie mogłem niczego nawet namierzyć z powodu laga.
Na początku bitwy mieliśmy jakieś 180 osób we flocie + 30 poza nią w e-o, local wynosił około 540.

amra

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #506 dnia: Październik 23, 2008, 18:02:50 »
Ja tylko nie wiem dlaczego Gosti tam bardzo broni NC. Przecierz IRON juz wypadl z wojny i zakopal sie gdzies w glebokim deadspeace  ;D. Nie widze od ponad miesiaca IRONU, a w tribute chyba nigdy sie nie pojawili.

Terion

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #507 dnia: Październik 23, 2008, 18:28:11 »
Zrobic skladke na oklulary i optyka ?

Nie wiem czemu bufony tak bardzo bronia BoBa w koncu ich udzial to wystawienie kilku cepow i latanie 30 j od centrum walki (no chyba ze mozna sie zalapac na darmowe kille). Grunt zeby propaganda dzialala : skopali nam dupe ale nie postawili posa w RF - odtrabic sukces. Niepodjecie walki ze strony NC - lameriada, posrany FC etc. Niepodjecie walki przez BoBa - geniusz przewidywania, blyskotluwa taktyka, profesjonalizm szpiegow itd.

Jak sie czyta niektorych to ziemniaki stadami z piwnicy uciekaja, no ale w koncu nie pierwszy i nie ostatni raz.

Loc0

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #508 dnia: Październik 23, 2008, 18:52:56 »
Polecam hamowanie od tego momentu bo znowu bede kasowal posty  8) Ze strony NC nikt sytuacji nie opisal wiec zaczely sie domysly - Terion jesli masz cos do napisania (poza prowokowaniem flejma) to napisz, jesli nie stfu.
ps. Musze Wam powiedziec, ze dzieki zbiorowej nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem w postach ponizej nauczylem sie nieco nawigowac na forum (przenosiny watkow/ scalanie itp) i jestem z tego niezwykle dumny gdyz darmowo sie doksztalcam  :D jednak prosze wszystkich tak chetnie wspierajacych ma edukacje w zakresie zarzadzania forum o postowanie treningowego smiecia w adekwatnym watku: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=5599.0
Z gory dziekuje za zrozumienie.
Wasz kofany mod  >:D
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2008, 21:39:39 wysłana przez Loc0 »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #509 dnia: Październik 24, 2008, 08:40:19 »
Polecam hamowanie od tego momentu bo znowu bede kasowal posty  8)


Ejże, a dlaczego mój post wylądował we flamie? Wypraszam sobie!

Bo to nie topic o tym kto uprawia propagande (co zreszta obie strony zarzucily sobie w postach powyzej). Poza tym, na dobra sprawe po prostu powtorzyles swojego wczesniejszego posta (nie jest skasowany) i posta Venzona rowniez choc nie doslownie.
Loc0
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2008, 18:43:51 wysłana przez Loc0 »

gosti

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2008, 22:18:55 wysłana przez gosti »

Loc0

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #511 dnia: Październik 26, 2008, 22:25:38 »
gratki - jaki BR maly moze?

Trico

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #512 dnia: Październik 26, 2008, 23:49:55 »
Km pewnie zginie, szkoda że akurat mieliśmy inne plany na dziś i tylko paru bufonów tu było od początku
Ktoś z gbc złapał loot i chyba wypierdolił po komentarzu molle'a 'wydupczaj na pos, masz w cargo 50 baniek'

Rzezanie trwa, dolot do e-o zablokowany - brama wlotowa skampiona, hakonen zblokowane - nasi skożystali z walki TRI i (?) Razora w hakonen i przelecieli 'w tył' do obe na most, swoją drogą dzięki TRI za to

Ładuje właśnie e-o

sfoją drogą goonsi ciekawe rzeczy puszczają na lokalu...
http://i35.tinypic.com/jt13di.gif
prawie jak TV trfam

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #513 dnia: Październik 27, 2008, 08:51:38 »
No niestety killmaila jeszcze nie ma i pewnie nie bedzie. Battlereportu ze strony IRON nie bedzie, bo tylko 1 osoba od nas tam byla - reszta zajeta w branch/deklein.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #514 dnia: Październik 27, 2008, 08:54:11 »
Gratulacje dla NC, Another One Bites the Dust  O0

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #515 dnia: Październik 27, 2008, 09:46:40 »
BoB wkleil killmaila Avatara, a raczej spreparowal, bo fizycznie maila pewnie go nie ma. Jakby nie bylo - respekt za to :)
http://www.killboard.net/details/285036/

To samo z Nyxem
http://www.killboard.net/details/285037/

Zmarlo rowniez 6 dreadow.

Po stronie NC widze strate 1 dreada  1 carriera.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #516 dnia: Październik 27, 2008, 09:58:30 »
no coz, moze shrike troche przedobrzyl, siedzac w cloaku na gejcie przez 30 minut :) Ale cos za cos :) szip to szip, wszystkie dyspro i prom posy nakopaly jego wartosc 100x od czasu rozpoczecia wycieczki na polnoc.

wiadomo bylo ze taka walka nastapi i bylismy na nia przygotowani, tym razem laghax sie przechylil w druga strone, win some loose some :)

lag byl dziwny, locktime byl ok, drony mozna bylo wypuszczac i wciagac, ale nie chcicly atakowac..  statek reagowal normalnie, latal w gore w dol gdzie tylko mu kazalem, neut z kolei uparcie mrugal na czerwono przez 2 godziny...

przez ponad godzine moje fightery siedzialy na 1 tempescie, dolazl do struktury a potem shield zaczal mu sie rechargowac... bez widocznych repow on... dziwy dziwy :)

moze powinnismy teraz, tak jak MM, zaczac plakac na CSM forum o odzyskanie szipow? w koncu NC dostalo Aeona spowrotem po tym jak dostali w ryj w M-0  ;D

dla tych, ktorzy zamierzaja cos tu flejmowac, uprzejmie zaznaczam, ze na caod nie ma 318947928374 postow naszych czlonkow narzekajacych na lag. I proponuje sobie przypomniec, w jakie pobojowisko zamienil sie CAOD po bitwie w M-0.

;-)

edit : screenshot

« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 10:00:55 wysłana przez CoeathalVega »

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #517 dnia: Październik 27, 2008, 18:57:55 »
byłem i też ten dziwny lag widziałem
działka i rakiety strzelały raz a potem mniej więcej za 15 minut
za to po drodze można było bez problemu całą bitwę oblecieć i mieć tyle celów zalockowanych ile dusza zapragnie t ofakt
statki nie zużywały capa // normalnie potrzebuję injectora - tu cały czas cap bliski maxa //
miałem zescramblowanego bs-a który zstracił połowę shielda a potem normalnie zniknął  :o
tak po prostu był i go nie ma i nie sądzę że go zabiliśmy
śmiesznie choć lepiej mimo wszysko niż jeszcze kilka miesięcy temu
przynajmniej dało się w 15 minut wskoczyć do e-o co mnie zdziwiło

żeby było śmieszniej do tej pory nie wiem co mnie zabiło  :D
Sneer Quen

Diabl0

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #518 dnia: Październik 27, 2008, 21:32:20 »
Lekki OT związany z lagiem - też jakiś czas temu podczas bitwy w J-GAMP miałem takie objawy - niby prawie brak laga - całkiem normalne nawigowanie, mwd z drobnym 5-10 sekundowym lagiem, lockowanie bez problemu, a ROF dział prawie zerowy tudziez skrypty SB przeładowywałem blisko 20 minut.

kaleba

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #519 dnia: Październik 28, 2008, 02:00:25 »
chyba vega juz pisal o tym ze lag dotyczyl tylko dział (tzn strzelaly raz na ruski rok) a statkiem dalo sie w pelni manewrowac. Ja miałem podobna sytuacje więc można to uznać nową forme laga  :uglystupid2:

gosti

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #520 dnia: Październik 28, 2008, 08:42:03 »
http://www.killboard.net/fleetbattle/169/

http://www.eve-razor.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=101093

Fajna bitka widac byla. Ktos wie co i jak, czy musze czytac CAODy?  :uglystupid2:

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #521 dnia: Październik 28, 2008, 09:11:35 »
capitals online  - dredy spadają jak jeszcze niedawno Bs-y :crazy2:
Sneer Quen

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #522 dnia: Październik 28, 2008, 10:00:33 »
Matko boska. Wiecej capsow w tych flotach niz konwencjonalnej floty :) paranoja. Dobrze, ze sie tak morduja. Porzadny isk sink z tego bedzie na dluzsza mete (tak wiem, insurance, ale moduly chociazby)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #523 dnia: Październik 28, 2008, 10:30:19 »
ISK tu nie wsiąka, ino moduły. ISK jest drukowany z insurance :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #524 dnia: Październik 28, 2008, 11:36:16 »
http://www.killboard.net/fleetbattle/169/

http://www.eve-razor.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=101093

Fajna bitka widac byla. Ktos wie co i jak, czy musze czytac CAODy?  :uglystupid2:

ja bylem dreadem to moge opisac

generalnie glowna bitwa zaczela sie pod posem BoBa gdzie capsy nc byly w siege (albo weszly gdy wlecielismy), zostaly zbablowane i wtedy capsy GBC (ktore wskoczyly chwile wczesniej) warpnely na ~50km

zaczelo sie callowanie primary itp

tutaj bylo zajebiscie, my full stronta, dready NC padaly tak szybko, ze ledwo nadazalem lokowac kolejne

po jakis 20 zabitych capsach pojawily sie 200km nad nami capsy PL (ofc nap z NC)

to przewazylo imho o przebiegu bitwy

W koncu gbc bylo tez out of stront.
W zwiazku z tym ze PL ustawili na nas duze banie w koncu padl order ze wlatujemy do posa
Tutaj maly updejt: rozkaz wlotu do pos nastapil ponad godzine po tym jak wlecieli PL wiec walka byla zajebiscie dluga

generalnie epico jak cholera, nikt sie nie szczypal w ratowanie capsow, wszyscy walczyli do konca :)
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2008, 11:43:25 wysłana przez Venzon 2003 »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^