Autor Wątek: Bobici na północy.  (Przeczytany 144880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #385 dnia: Sierpień 25, 2008, 13:14:39 »
AAAA!!! ups sorry :D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #386 dnia: Sierpień 26, 2008, 15:06:16 »
12:33:23 Notify The station IRON Hades VFK has been captured by Black Nova Corp corporation!

czas na odbior zakupow... co dalej? osobiscie mam nadzieje, ze RAZOR (:

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #387 dnia: Sierpień 26, 2008, 15:41:26 »
Bedzie zabawnie, i to juz niedlugo ;)

Oj bedzie  :knuppel2: :krzeslo: :D
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #388 dnia: Sierpień 27, 2008, 14:52:30 »
12:33:23 Notify The station IRON Hades VFK has been captured by Black Nova Corp corporation!

czas na odbior zakupow... co dalej? osobiscie mam nadzieje, ze RAZOR (:
Vega odbierzesz tez moje zakupy.... ups niemialo byc publicznie *crap*

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #389 dnia: Sierpień 28, 2008, 09:42:08 »
I co tam się w końcu działo na dalekiej północy ?
500 osób Bob zgromadził w x-7 a nie ma żadnej drama bomb ...

Paul Shakur

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpień 28, 2008, 11:00:24 »
Yogos, wczoraj się spóźniliśmy około 3min na hot dropa capsów NC :knuppel2: Tylko dwóch spóźnialskich padło:
http://www.killboard.net/details/273962/
http://www.killboard.net/details/273965/

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpień 29, 2008, 01:42:16 »
Erm moze sie myle .. i jakies nie jasne wnioski z tych kili wyciagam ale czy to jednak oznacza ze Bob pomaga Tri, a Tri pomaga Bobowi.. nie zebym cos imputowal ale tak jakos to wyglada na tych kilach  ;D ;D

Paul Shakur

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 29, 2008, 08:38:21 »
Erm moze sie myle .. i jakies nie jasne wnioski z tych kili wyciagam ale czy to jednak oznacza ze Bob pomaga Tri, a Tri pomaga Bobowi.. nie zebym cos imputowal ale tak jakos to wyglada na tych kilach  ;D ;D
To wygląda tak na chwilę obecną, że NC  nie chce już walk na capsy (ani chyba żadnych innych) z GBC (przynajmniej IRON odpuścił). Natomiast na froncie z Tri wystawiacie ich trochę. Teraz już wiecie kim jest MAX. MAX wybrał na cel NC i zrobi wszystko żeby wasze straty w jakiejkolwiek walce były jak największe :knuppel2: A co do Tri to mamy takie piękne NAPy na czas akcji. Później obowiązuje NBSI.

Trico

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 29, 2008, 11:48:48 »
sprawa troche się komplikuje...
znaczy się bo to jest tak: TRI wie jak skontaktować się z naszymi dyrektorami, nasi dyrektorzy mają kontakty do ich dyrektorów (to akurat ta dobra strona)
wpisanie regrupu w harmonogram GBC z wyprzedzeniem większym niż kilka godzin grozi crashem noda (ya rly, Venzon ostatnio nawet się nie wczytał na walke :2funny:)
polityka 'no more blue' pozwala tylko wybierać TRI jako cele dalsze ;p

poza tym do c0venu kiedyś gbc też latało na ustawki

Trico

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 31, 2008, 10:12:28 »
ta spora kropka na mapie, zLz to my
nie wiem kiedy się tu wepchaliśmy, wczoraj pół dnia trfała relokacja z x-7
potem miałem impre i nie wiem kiedy się ruszyliśmy
teraz lecze kaca i słucham TSa, niewiarygodne o czym ludzie rozmawiają o tej porze

Trico

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #395 dnia: Wrzesień 03, 2008, 20:44:23 »
dzień kolejny minął
stacja w ZLZ wzięta, nareszcie mozna dostać ammo na miejscu
cyno jammer w k-7 (punkt zrzutu dla floty z obe) zdjęty, poraz drugi, jakieś wieże dobite, jakieś nowe w reinforced, jedna nie miała strontu
w środku tygodnia niema z kim się tłuc, jammer zdobyło 50 osób
część bufu zadomowiła się najwyraźniej w ec- czego im nieco zazdroszcze

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #396 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:00:57 »
mówiąc dużymi słowami - mieliśmy wczoraj największą bitwę w historii EVE, local dobił do 1000 zaangażowanych w bitwe graczy, spadło mase statków, mase capitali, i ... niewiele więcej moge powiedzieć bo po 5 minutach pierwszy crash node-a wyeliminował mnie a potem 3 godizny patrzylem sie na "Entering games as.... "  :idiot2: :D

Może ktoś kto dał rade zalogować sie i widział walkę napisałby coś wiecej. Słuchanie TSa jak FC wywołują kolejne capitale a one co pare minut spadają z równoczesnym patrzeniem na "Entering... " .. przygnębiające
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 09:03:15 wysłana przez Scaryman »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #397 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:37:36 »
Co ważne - jak na localu było 970 i 2 jednoczesne bitki się toczyły (jedna BSowa przy posie druga capitalowa przy gejcie) to naprawde dało się grać, lag na modułach był max 5 sekund, byłem w szoku jak zajebiście to działa, za to jak wystrzelałem ammo to już nie chciało się przeładować :( a potem nod się wysypał i po 2.5 godziny gapienia na entering game as... poszedłem spać.
Ale wczoraszy wieczór pomimo tego że ten crash noda go zepsuł uważam za bardzo pozytywny - okazuje się że można zmienić soft żeby umożliwiał bitki 500 vs 500 żeby działały i jak popracują nad crashami, logowaniem i reloadem w takich warunkach to na fleetbattle nie trzeba będzie ludzi zaganiać siłą :)

A tak w temacie politycznym: Wczoraj do obrony m-o NC ściągnęło chyba wszystkich przyjaciół jakich mogło, było tam: RZR, MM, Majesta, KIA, Daisho, TCF, Iron i wiele innych mniejszych ally, ogólnie local ich przed wskoczeniem był ok. 430 z czego hostów było ok. 30. Przy crashu local miał ok. 970. W sumie raportowano 100 minusowych capitali.

Szacuneczek dla NC że tym razem się bronią, niech tylko ccp dokończy co zaczeło i czekają nas epickie bitwy :)

EDIT: Zapomniałem dodać - ceny revelek na pewno pójdą w góre ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 09:41:19 wysłana przez Kombat »

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #398 dnia: Wrzesień 30, 2008, 10:16:04 »
45 capitali zabitych, 30+ dreadow (15 revelation :P), 2 mothershipy (2 x aeon, w tym jeden wyskanowany po logoffskim).

z mojej strony - warpnalem sie na brame, ... i czekanie na grid... po godzinie uznalem za swietny pomysl zeby sie przelogowac...


.... 4 godziny pozniej, po patrzeniu na 'Entering game' -  zalogowalem sie zlootowac co sie dalo i zaparkowac dreada (w cargo 0 strontu, chociaz siege nie wlaczalem :|) i spac.
Wszystko wygladalo pieknie do 970 osob w local, praktycznie 0 laga, wszyscy byli pod wrazeniem, potem serwer padl na twarz i dla mnie bylo po zawodach. NIe mam zielonego pojecia w jaki sposob ludziom sie udalo zalogowac, juz o strzelaniu nie mowie nawet  :o


Ellaine

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #399 dnia: Wrzesień 30, 2008, 10:17:03 »
Straciliście jakiś statek?

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #400 dnia: Wrzesień 30, 2008, 10:51:45 »
cap - nie

prawdopodobnie kilkanascie dictorow, kilka heavy dictorow i sporo BSow.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #401 dnia: Wrzesień 30, 2008, 11:04:15 »
mało śmiesznie to trochę wygląda, i na pewno będą zarzuty na COAD ze strony NC o to, że BoB jest faworyzowany przez CCP, bo w sumie udało się zalogować jakieś 10 capsów po stronie BoBa, które pojechało całą flotę capsów NC. Później widzę paru jeszcze się dologowało (około 1 w nocy eve time).

edit: widzę, że chyba cała pierwsza strona jest poświęcona temu już na COAD.. ;D
Moderatorzy na drzewo!! :D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #402 dnia: Wrzesień 30, 2008, 11:36:51 »
ba, a jakze.

Moim zdaniem glowna przyczyna tego obrotu sprawy byla kontrola GBC nad systemem przed ta cala masakra.
Po padzie noda, w momencie kiedy probujesz sie zalogowac spowrotem, ladujesz dokladnie tam gdzie nastapila ostatnia zmiana sesji (session change anyone) - dla wiekszosci GBC to oznaczalo czarny ekran, ale fizycznie w naszym posie, lub na resztkach posa 9-8 ktory upieklismy przed padem.  Dla wiekszosci capow i floty NC dla odmiany, oznaczalo to wyladowanie dokladnie w tym samym miejscu, 300 km pod E-0 gate gdzie zaczeli wskakiwac przed padem.
Jak sie konczy siedzenie z czarnym ekranem na gridzie z wroga flota - czyste samobojstwo. Dosc dziwna sprawa byl fakt, ze samo zalogowanie sie do systemu trwalo wieki, lub bylo w ogole niemozliwe. Ci, ktorym udalo sie dostac, nie mieli laga praktycznie wcale - i byli wsrod nich rowniez piloci NC.

Tutaj tez mozna dostrzec troche inne podejscie do sprawy - nasz FC bez przerwy powtarzal tylko jedno w kolko - SPOWROTEM DO E-O GATE i NATYCHMIAST SIEGE, bez cacanek. FC NC nie zarzadzil siegowania az do okolo 30-45 minut, i kazal strzelac do naszego dreada ktory byl w siege... phoenix w siege moze tankowac 10-15 dreadow niesiegowanych praktycznie w nieskonczonosc. Dziwne podejscie. A juz zupelnie inna historia to opowiadanie swoim pilotom jak to "2 mothershipy boba padly, tytan w strukturze" podczas gdy nic takiego nie mialo miejsca  ::)

Wszyscy wiemy ze pady, lag desynch i reszta niespodzianek smierdzi, ale zdarza sie to ciagle i ma taki  sam wplyw na obie strony, czasem na wozie, czasem pod. W 15W prawie wtopilismy cala cap flote + tytana przez niespodzianki z CCP, i nie widzialem na CAOD zarzutow ze strony boba jak to NC ma powiazania z CCP i inne bzdury tej masci.  Tonacy brzytwy sie chwyta...

tl;dr - CCP dalo dupy na calej linii. Ponownie. Ale musze przyznac ze przed padem node dawal robie rade swietnie i moze to jakies oznaki poprawy..



Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #403 dnia: Wrzesień 30, 2008, 11:43:42 »
masters of lag znowu gora  :tickedoff:

to juz chyba jest MAX...?!
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #404 dnia: Wrzesień 30, 2008, 12:16:40 »
dajcie jakiś link do kb

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #405 dnia: Wrzesień 30, 2008, 12:29:52 »
dajcie jakiś link do kb

Baz nie osmieszaj sie znowu :D

moze jeszcze linka do KB CVA ci zapodac?
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Goomich

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #406 dnia: Wrzesień 30, 2008, 12:35:34 »
Dawaj, dawaj.

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #407 dnia: Wrzesień 30, 2008, 12:44:44 »
sojusznicy od rana troche sie ośmieszaja.. logowanie capitali czy BSow pod kontrolwanymi przez nas gateami z localem 150 naszych , 4 hosty, wszystko max zabablowane... ... wypas (regularnie jakiś geniusz wpada na ten pomysl.. i spadają gęsto - popatrzcie na killboard nasz czy BOBa od 6 rano EVE time... nie bałdzo to wygląda sensownie i pro... ). Od rana wpadły tak dodatkowe dready, carriery, nawet MS.

Ogólnie odchodzą straszne dożynki.

Epic-post SirMOlle-a
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=885925&page=1
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 14:33:05 wysłana przez Scaryman »

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #408 dnia: Wrzesień 30, 2008, 14:26:36 »
Kurwancka.. tylko pogratulować... :)

A tak btw. coraz częściej zastanawiam się o czym myślą NC CEO podczas takich jadek... przecież z tego co wyczytałem z opisu Mola to "nasi" tak jakby położyli łeb na klocku z karteczkę "odetnicie... i tak nic nam po tym, bo już z tego nie korzystamy".

Nie wiem, nadal czuję się noobem w EVE i dużą część rzeczy jeszcze nie ogarniam, ale ogrniam jedno - czasami kamikaze rajd potrafi napsuć więcej krwi wrogowi niż bezczynne czekanie na wyrównanie się sił. A tutaj widać ktoś chyba za bardzo wbił se do łba, że GBC postrzela postrzela i se pójdzie... z taki podejściem to coponiektórzy już powinni zacząć ewakuować assety z północy.

Coś co znalazłem przed chwilą: Battle in M-OEE8 (Tribute), 29-09-2008 (22:01 - 02:38)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 14:47:43 wysłana przez Laira »

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #409 dnia: Wrzesień 30, 2008, 14:39:13 »
z tego co czytam - taktyka Koalicji byłą tutaj prosta - ze tak powiem - ruski walec - wrzucić tak duzo capsów i floty konwencjonalnej ze przygniecie BOBa ilością i siłą ognia jak sowieci niemców.  NIkt nie pomyślał o granicznej liczbie przy której wszystko sie wywali ?

czytam sobie opisy walki .... i naprawde dziwne ze FC koalicji nie przygotowali sie na crash, dziwne ze wrzucali statki mając 1.5 : 1 , dalej wrzucali kolejne nawet przy okolicach 2:1  (350-400 vs ok 700) ... A strzelanie przez 40 minut dreadami bez siege w pare dreadow BOBa w siegu, ktore tankowaly to z palcem w nosie... heh... 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 14:46:25 wysłana przez Scaryman »

Trico

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #410 dnia: Wrzesień 30, 2008, 20:56:49 »
no bitka zapowiadała się w miare niewinnie... w sumie poniedziałek, co może wyskoczyć jak już formujemy support flote

niewielki wycinek bitki zostawił mi 2 wrażenia:
1. hmmm serwer nieźle się trzyma....ł
2. amarr = fleetchar

Goomich

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #411 dnia: Wrzesień 30, 2008, 21:00:03 »
NIkt nie pomyślał o granicznej liczbie przy której wszystko sie wywali?

IMO to własnie była taktyka.

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #412 dnia: Wrzesień 30, 2008, 22:06:53 »
IMO to własnie była taktyka.

ale hm.. to było na ich niekorzyść - mieli przecież przewagę już na gridzie, mieli olbrzymi jeszcze zapas pilotów, capsów i floty klasycznej. A crash dał przewage GBC - czesc floty poza gridem bitwy bezproblemowo SZYBKO zalogowala sie i doskoczyła, killując stojące w bankach bezbronne statki koalicji. A koalicjanci logowali sie w mega zasyfionym gridzie i to na raz w olbrzymiej ilosci.. i nie mogli tego zrobić tak szybko jak stojące luzem poza gridem statki GBC (tak jak i ja na tymże samym gridzie).

Wystarczylo wrzucic 1.5 : 1 capitali i dosyłać posiłki. Zajechaliby BOBa w pare godzin, bo BOB poszedł na ryzyko i w bitwie postawił statki w siege. Na zasadzie wszystko albo nic.

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #413 dnia: Wrzesień 30, 2008, 23:04:36 »
Dożynki czesc 2

no masakra straszna koalicji dzisiaj znowu.... 

Goomich

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #414 dnia: Wrzesień 30, 2008, 23:18:39 »
A ten patch co pozwala zalogować sie w systemie obok nie działa? :)

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #415 dnia: Wrzesień 30, 2008, 23:26:17 »
pierwsze wyniki

straty BSow

koalicja: 82 ++  :  GBC: 3
duzo supportu po stronie koalicji dodatkowo...

nie wiem jak to możliwe ale tak to wyglada....  i rośnie

UPDATE:
straty wczoraj realnie to 90:10
ale dzisiaj od rana trwa wyżynanie logujących sie graczy - GBC wybija shipy i lootuje.  Także realnie wynik starcia bedzie jeszcze lepszy dla nas.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 11:34:12 wysłana przez Scaryman »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #416 dnia: Październik 01, 2008, 12:12:01 »
Ciekawe, czy polnoc jeszcze sie postawi gdziekolwiek...
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #417 dnia: Październik 01, 2008, 14:10:55 »
Postawić się postawi... ale co z tego wyjdzie... o to jest pytanie.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #418 dnia: Październik 01, 2008, 14:13:46 »
zaczyna się z tego robić znowu walka typu GBC kontra reszta świata. Aktywnie KIA, Daisho, TCF się już włączylo do obrony MM... czekamy na ruch Goonsów :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #419 dnia: Październik 01, 2008, 14:14:10 »
Ja szczerze mówiąc mam nadzieje ze NC będzie walczyć o każdy system jednocześnie licząc że ccp doprowadzi projekt stacklessIO do końca. Who cares kto wygra ale jak będą takie bitki jak w m-o przed crashem noda to może być epicka wojna :)

edit: literówka