Autor Wątek: Bobici na północy.  (Przeczytany 144854 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpień 04, 2008, 10:26:48 »
Kolejny topic MAX alta z szybkim opisem sytuacji.

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=839136


To jest ciekawe(stan posów w 2-k):

"2-K has 20 towers, so far 5 has died a gruesome death due to lack of strontium. 5 more are totally unarmed. 3 are offline."

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpień 04, 2008, 10:31:07 »
  W sumie rzeczywiście wygląda na to, że BoB odstawił nową strategię i spodobało mu się zdobywanie nowych terenów, bo zdobywać mają czym, chyba, że celem całej akcji jest tylko gospodarcze osłabienie RA, żeby potem ich molestować.

  Jeżeli jednak to, co teraz się dzieje na północy, jest zamierzonym wyglądem MAXa, to BoB jest trochę w stylu Hitlera. Genialny plan, uderzenie na Francję przez Luxemburg i Belgię. A że plan miał 30 lat, i raz już skończył się przerganą, nie ważne. Hitlerowi za drugim podejściem się udało. Zobaczymy, czy BoBowi FC dorównają OKW :)

Goomich

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpień 04, 2008, 10:45:55 »
  Jeżeli jednak to, co teraz się dzieje na północy, jest zamierzonym wyglądem MAXa, to BoB jest trochę w stylu Hitlera. Genialny plan, uderzenie na Francję przez Luxemburg i.

OSHIT!
Jita też zajęli?

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 04, 2008, 10:48:03 »
Jednego widziałem. Ale był też jeden RA, więc na razie jesteśmy bezpieczni  ;)

Sotharr

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 04, 2008, 12:17:46 »
No ponieką tak wygląda sytuacja od strony BOB, ale co tyczy się NC, to niestety nie jestem autoryzowany do wypowiedzi co dalej, można jedynie gdybać i szczerze powiedziawszy robi się ciekawie, domyślam się jednego posunięcia szybkiego i bolesnego trochę dla NC i dla BOB, które może spowodować rozciągnięcie sił i jeszcze większą walkę okopową... no ale obadamy co nasi FC wykombinują.

Zamierzacie bronić Perrigen Falls przed SDG/xxDeathxx, czy spisaliście ten region na straty?

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 04, 2008, 12:27:24 »
a to Was dziwi, że BoB stawia sobie swoje posy w zdobywanych systemach? to jak miałby niby posuwać się do przodu? z jedną bazą wypadową w x-7 coraz bardziej rozciągając swoje linie zaopatrzenia kiedy się będzie posuwać w głąb terenów wroga?
Jak miałby zdobyć wrogie outposty i móc je utrzymać chociaż przez dobę, dwie podczas ewentualnej kontry?

posy stawiane w szczególności w high endach do końca akcji na siebie zarobią z nadwyżką - co będzie robić GBC ze zdobytymi terenami to się okaże potem (o ile GBC wygra) :coolsmiley:
Moderatorzy na drzewo!! :D

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 04, 2008, 13:06:52 »
Zamierzacie bronić Perrigen Falls przed SDG/xxDeathxx, czy spisaliście ten region na straty?
Co do dronkowa nie mam pojęcia, jedyne co wiem to że wczoraj w dronkowie straciliśmy 2x archona i jump freighta... co dowództwo zrobi, pojęcia nie mam.
Jesteśmy skubani z obu stron :P i trzeba będzie coś poświęcić, no chyba, że NC zacznie bardziej starać się w deklein.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 04, 2008, 13:41:29 »
http://www.killboard.net/fleetbattle/814/

Matka i 5 carrierow padlo.

Jak zwykle bitka i kompletnie dziwnej godzinie ;/ ale coz. dobrze ze cos sie dzieje :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

WolfSimon

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 04, 2008, 13:49:31 »
http://www.killboard.net/details/270318/

strata matki z takim fitem musiała boleć... :)

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 04, 2008, 14:11:51 »
Zapewne bardzo...

termos

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpień 04, 2008, 14:23:58 »
No ponieką tak wygląda sytuacja od strony BOB, ale co tyczy się NC, to niestety nie jestem autoryzowany do wypowiedzi co dalej, można jedynie gdybać i szczerze powiedziawszy robi się ciekawie, domyślam się jednego posunięcia szybkiego i bolesnego trochę dla NC i dla BOB, które może spowodować rozciągnięcie sił i jeszcze większą walkę okopową... no ale obadamy co nasi FC wykombinują.
Latasz z Iron i nie jesteś autoryzowany do odpowiedzi co dalej, nie latasz z BoBem i wiesz jak wyglada sytuacja na jego podwórku? Wolałbym jednak przeczytać w pełni autoryzowane wypowiedzi w pełni autoryzowanych osób.

Totalizator

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpień 04, 2008, 14:31:15 »
Ale molle i CEO ironu nie piszą na centrali   :buck2:


Squigger

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 04, 2008, 14:38:09 »
Nie trafiliby na podatny grunt z epickimi postami Molla ^^

KKRT

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 04, 2008, 17:44:38 »
Cytuj
2-K sov 3 dla IRON, stacja IRON... wiadomość z dzisiejszego bardzo wczesnego ranka...
yyyy? Jak w ogole mozna cos takiego napisac? Byles kiedykolwiek na oblezeniu systemu? Wiesz jak sov sie sciaga?

BTW wywozcie powoli assetsy z VFK ;]

Podpis w stopce corp/ally - zachecam do zapoznania sie z regulaminem dzialu ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2008, 19:21:20 wysłana przez Loc0 »

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 05, 2008, 07:03:23 »
tia....  zaczynam się bać. lol

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 05, 2008, 09:01:08 »
tia....  zaczynam się bać. lol

Jeśli mam być szczery to z boku wygląda to tak że jest to gra do spadnięcia cynojammera.
Potem capsy boba oraja system a wy się temu przyglądacie.


A jammer spadnie prędzej czy później. Nie teraz to za tydzień.


Potrzebujecie porządnej floty capitali żeby ich spowolnić. A na razie jej nie pokazaliście poza tym hotdropem 13 dredów  ::)
No i ostatnio kolejna wtopa z matką i 5 carierami.


Macie tam duże sojusze i jeśli by każdy wystawił po 20 dredów to macie 100 dredów czyli siłę która jest wystarczająca do powalczenia z bobem. Ale wy tego nie potraficie.
Najlepszym gwarantem pokoju jest ciągła gotowość do wojny a wy nie przygotowaliście wcześniej gdy był czas floty capitali...


EDIT
A statki to jedno. FC+piloci którzy umieją waczyć i się fitować to drugie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 09:04:39 wysłana przez Yogos »

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 05, 2008, 09:35:14 »
Yogos, niestety ja jestem szeregowcem, nie wiem co góra myśli, ale wiem, że wtopa matki i carrierów to był ewidentny błąd emergency jumpa... jakiś osioł pomylił gejty i wskoczył do systemu z cyno jammerem i tam próbował postawić node dla capitali, niestety na drugą w sysie bez cyno jamma było już za późno.

Co tyczy się NC i capital floty - nie mam pojęcia co robi nasze dowództwo, bo jakby nie licząć to gdyby każdy z ally po stronie NC wystawił 25%, baaa 12% swoich pilotów, to GBC byłoby zaorane na północy, ale jak sami widzicie, coś jest nie tak, że nie wszyscy w pełni angażują się do walki i jest jak jest. Nie martwię się o swoje assety bo to tylko gra, albo będą siedzieć i kurzyć się w stacji przeciwnika, albo zostaną sprzedane na kontraktach (jak to wcześniej robiła ekipa GBC w I1Y-).

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:00:03 »
a moim zdaniem jest troche inaczej - byłem na początku MAXa  i słyszałem odprawę Molla, widziałem flote capitali, widziałem ILE ich lata, a że we flocie było na pewno rojowisko szpiegów - to FC NC doskonale też tą siłe znają.  A że specjalnie pokaz siły, ilości matek, titanów, i zwykłych capitali był w sumie publiczny to żadna tajemnica toto nie jest.

GBC tak na oko to w każdej chwili na zawołanie - 500 capitali i 100 supercapitali. Jaka flota do tego wystartuje?

Zaorane ? heh...  Wasi FC doskonale wiedzą ze wyskocznie z setką, dwoma czy nawet trzema - capitali oznacza przeoranie ich na jeden raz.

MAX jest udowodnieniem raczej gigantycznej siły militarnej BOBa niż wyzwaniem rzucanym komuś.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 10:07:30 wysłana przez Scaryman »

Totalizator

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:06:55 »
500 capitali i 100 supercapitali w KAZDEJ CHWILI? czyli mnożyć razy 3 strefy czasowe (anzac, USA, euro) to daje 1500 capitali i 300 supercapów (mieć flotę w każdej chwili to znaczy mieć tyle aktywnych pilotów w każdej stefie).

Dobrze że RSF ma te 5000 goonsów gotowych w każdej chwili wystawić 15000 t1 fregatek bo byłaby bida.

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:09:25 »
500 capitali i 100 supercapitali w KAZDEJ CHWILI? czyli mnożyć razy 3 strefy czasowe (anzac, USA, euro) to daje 1500 capitali i 300 supercapów (mieć flotę w każdej chwili to znaczy mieć tyle aktywnych pilotów w każdej stefie).

Dobrze że RSF ma te 5000 goonsów gotowych w każdej chwili wystawić 15000 t1 fregatek bo byłaby bida.

ja sie nie nabijam - leciałem obok tej floty, ale jeśli uważasz ze to wesołe - ok. Wasi cloakerzy też siedzieli w systemie wiec dyrekcja ma te same dane. Zresztą patrz na dalsze losy północy, albo zagadaj do dowolnego swojego dyrektora.

Cechą charakterystyczną GBC i BOBa szczególnie jest UPÓR i olbrzymia determinacja. Strefy czasowe wcale nie mają takiego znaczenia bo Ci gracze to mega-dedicated, zagrają i 24 h jeśli ten dzień miałby roztrzygnąc o paru miesiacach gry
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 10:14:11 wysłana przez Scaryman »

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:10:32 »
straszny.... nie strzep jezyka. tylko sie na trolla natniesz. Kto jest na polnocy, wie co sie dzieje, reszta gdyba, i niech tak zostanie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:14:52 »
a moim zdaniem jest troche inaczej - byłem na początku MAXa  i słyszałem odprawę Molla, widziałem flote capitali, widziałem ILE ich lata, a że we flocie było na pewno rojowisko szpiegów - to FC NC doskonale też tą siłe znają.

GBC tak na oko to w każdej chwili 500 capitali i 100 supercapitali. Jaka flota do tego wystartuje?

Zaorane ? heh...  Wasi FC doskonale wiedzą ze wyskocznie z setką, dwoma czy nawet trzema - capitali oznacza przeoranie ich na jeden raz.

MAX jest udowodnieniem raczej gigantycznej siły militarnej BOBa niż wyzwaniem rzucanym komuś.

E tam.

500 capsów mieliście na przelocie gdy ludzie lecieli na 2-4 kontach.
W bitwie 1-2 konta sie da obsłużyć chyba że ktoś na kilka pcetów jedzie.
+ był to początek kampani + zaplanowany OP dlatego frekwencja podbita.
IMO maks co dacie rade wycisnąć teraz to niecałe 200 capsów a i to na zaplanowanym opie.

Wy się wystawiacie pod ich posami i to oni robią hot dropa więc to oni wybierają czas ataku


Lub jeśli się zdecydują  bronić  to systemy mają swoje ograniczenia ze względu na liczby i alag.Skok na wrogą flote capitai+supportu będącą już na gridzie to jest laglottek.

I dlatego uważam że są w stanie powalczyć z wami. jakby RA zobaczyło 150 capsów z NC to pewnie zalogowaliby też swoją flote 50 capitali.

Ale to czcze dywagacje bo NC sie nie postawi.
Moge się nawet założyć o quafe.

EDIT
* Yogos daje ciasteczko Brucowi  ::)



Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:28:17 »
każdy wsytawia taką flotę na jaką go stać. Gdyby NC dysponowało flotą capsów umożlwiającą zjechanie floty GBC (czyli zdecydowanie większą aby mieć pewność) to by to dawno zrobiło. Ale najwyraźniej nie ma, być może ma porównywalną wielkością, ale tu wchodzi kolejny czynnik:strach, który ma wielkie oczy. Strach przed wtopą tejże floty. Ostatnie pól roku gry pokazało, ze BoB baardzo rzadko przgrywa bitki capsowe, na dodatek nie boi się ich tracić. Kolejnym czynnikiem są możliwości mobilizacyjne - w GBC jest duży BoB napędzający cała machinę i wystawiający większość capsów, w NC to równorzędne alliance, z których każdy musi oddzielnie się mobilizować, bawić w logistykę, zaopatrzenie itd..  dlatego w każdej chwili GBC może wystawić natychmiast setkę capsów, a u NC trzeba poinformować wszystkie alliance, zgrać się, na dodatek niektóre mają inne problemy, itd.. to zajmuje czas.
Moderatorzy na drzewo!! :D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:34:33 »
Vic, to nieprawda.

Z dobrze poinformowanych zrodel wiem, iz po stracie 6 regionow (czy tam 9) flota bobowych capsow jest nie do odbudowania w razie wtopy,  na co wszyscy czekaja.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:43:26 »
Vic, to nieprawda.

Z dobrze poinformowanych zrodel wiem, iz po stracie 6 regionow (czy tam 9) flota bobowych capsow jest nie do odbudowania w razie wtopy,  na co wszyscy czekaja.

a to nieprawda. my, pety BOBa przeciez tyle wam placimy, ze na pewno macie kase na 500 nowych capsow
 :smitten: :knuppel2: :uglystupid2:
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

kaleba

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:50:10 »
może jakies raporty, info a nie przegadywanie sie >:(

Trico

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 05, 2008, 13:19:41 »
2-K poranek:
z reinforced wychodził pos o 8:55 więc rano zrobiłem jc do X-7 żeby dołączyć do floty
były tylko 4 odoby dołanczające z x-7 do niewielkiej w sumie flotki, ruletka zadecydowała, że dotarłem z trzema

urywanymi kawałkami bo nie zawsze byłem online: ten pos chyba padł (zalogowałem się akurat na strzelanie), po DT jest jeszcze jeden mały, blokujemy stacje w VFK z której ludzie chcą wylecieć (tuż przed DT wydokowali a nasze BSy zdążyły dać max 1 salwe gdy doleciały) wszyscy czekają na koniec DT

flota jest niewielka ale powoli przyrasta

są wakacje ludzie
więcej od tego ile capsów zaparkowano na północy ma znaczenie ile z nich loguje się i walczy, letnie ofensywy na tym właśnie polegają - że wygrywający znajduje czas na gre

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 05, 2008, 13:24:54 »
zaczyna się ciekawie dziać
odłamy RA zaatakowały MH i ponoć kilka towerów IRON (może to IRON potwierdzić?)

http://kb.eve-42.com/?a=kill_related&kll_id=40555

czyli wchodzą w Napland Północny od tyłu wykorzystując fakt, że ten skoncentrowany jest na walce z Bobem i po części ostatnio już z TRI...

zabawne jest to jak RA dyma swoich "sojuszników" :] Legion, Solary to po prawdzie wciąż RA, a podział nastąpił głównie dlatego, ze byłoby zbyt czerowno na mapie EVE i mogłaby społeczność uznać ich za znacznie poważniejsze zagrożenie od BoBa ;] przygotowano zatem kilka "incydentów", które miały uwiarygodnić rozłam  ;D
dzięki podziałowi mogą z czystym sumieniem atakować nawet swoich niedawnych sojuszników (oficjalnie RA to przecież nie Solary) i wszystko jest w porządku.. a ślepi "przyjaciele" nawet nie zdają sobie sprawy, jak bardzo są okłamywani :]

oczywiście powyższa teza jest tylko moim domysłem, aczkolwiek nie sądzę abym się zbytnio pomylił ;]
Moderatorzy na drzewo!! :D

Fedajkin

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 05, 2008, 13:33:32 »
Tak Legion of xXDEATHXx zaatakował posy IRONa, już pisałem wcześniej, że jesteśmy jedzeni z dwóch stron.

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 05, 2008, 13:44:04 »
Tak Legion of xXDEATHXx zaatakował posy IRONa, już pisałem wcześniej, że jesteśmy jedzeni z dwóch stron.

no to to przykre troche musi być, bo sie RA trochę jak hiena zachowuje. Zawsze byli oportunistami i chyba uznali ze już NC skazane jest na porażkę, więc wyrwać dla "swoich" co sie da... no nieładnie...

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 05, 2008, 14:25:55 »
nie wiem czy dobrze zrozumiałem COAD, ale wczorajszego dnia niby RA ktoś z Solaru podjebał bp na tytana i samego tytana? ciekawy zbieg okoliczności :]
a dziś Solary i legion jadą od tyłu NC.

i mamy znowu bajeczkę dla ciemnego ludu: RA NA PEWNO nic z tym wspólnego nie ma, "przecież nam ukradli bp- i tytana!!"
Moderatorzy na drzewo!! :D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 05, 2008, 14:32:13 »
nie wiem czy dobrze zrozumiałem COAD, ale wczorajszego dnia niby RA ktoś z Solaru podjebał bp na tytana i samego tytana? ciekawy zbieg okoliczności :]
a dziś Solary i legion jadą od tyłu NC.

i mamy znowu bajeczkę dla ciemnego ludu: RA NA PEWNO nic z tym wspólnego nie ma, "przecież nam ukradli bp- i tytana!!"

A na dodatek przypuściliśmy megaofensywe na ec- w którym postawiliśmy kilka posów!!!  ;)

Straszny

  • Gość
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 05, 2008, 14:36:12 »
nie wiem czy dobrze zrozumiałem COAD, ale wczorajszego dnia niby RA ktoś z Solaru podjebał bp na tytana i samego tytana? ciekawy zbieg okoliczności :]
a dziś Solary i legion jadą od tyłu NC.

i mamy znowu bajeczkę dla ciemnego ludu: RA NA PEWNO nic z tym wspólnego nie ma, "przecież nam ukradli bp- i tytana!!"


e loool to RA przez swoje własne alty jeszcze teraz również  swoim własnym Titanem będą IRON i koalicjantów kosić... o to już naprawde mocne...  ciekawe czy potem równie bezczelnie go zwrócą..ee znaczy: wynegocjują oddanie swoim mainom  :2funny:

... to teraz możliwe ze jutro im 100 capsów ukradną na miesiąc ...  :laugh:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 16:04:20 wysłana przez Scaryman »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 05, 2008, 15:31:01 »
BoB z zachodu, sowieci na wschodzie, Kampania Wrześniowa normalnie...

A on-topic, już długo przed MAXem była mowa, że RA będzie się brało na wycieczkę do Cobalt Edge...

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Bobici na północy.
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 05, 2008, 15:35:39 »
Tytana (leviathana) i bpo na niego zwinal MACTEP, szef solar ... nie podobalo mu sie carebearowanie RA, stad odlam.