Autor Wątek: nowa oferta 14 dni za free  (Przeczytany 6494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

reassor

  • Gość
nowa oferta 14 dni za free
« dnia: Lipiec 04, 2008, 22:24:10 »
witka

mam pytanie - bo moze jakos zle to zrozumialem -- oferta wskazuje na to ze dostajesz 14 dni free na starym koncie jak masz nieaktywne...

ale po zalogowaniu na stronke z linka w mailu http://cp20.com/Tracking/t.c?14z8-1mfT-5s2KO8 (tak to jest legit link - ccp potwierdzilo ze to ich mail) nie ma opcji reaktywacji bez placenia :/

moze chodzi o to ze wykup subskrypcje a dostaniesz dodatkowo 2 tygodnie?

za wszelkie info dziekuje

NeX

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2008, 23:32:26 »
 Jeżeli dostałeś tą samą ofertę co ja kiedyś, to wykorzystałem już taką promocję na jednym z kont i działała zgodnie z opisem, czyli 2 tygodnie za free (nie podałeś dokładnie co było w mailu od CCP). Po prawidłowym zalogowaniu się przez link z maila, lub normalnie po wpisaniu adresu logowania secure gra powinna się reaktywować. Możesz też wejść na konfigurację swojego konta i sprawdzićc terminy. W moim przypadku wyraźnie było napisane, że jest doliczony czas promocji, a wcześniej, że w ogóle jakaś prmocja jest. Jeżeli po zalogowaniu nie masz widocznej oferty za free, to jej nie ma i tylko Cię namawiają na reaktywację.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2008, 23:41:45 wysłana przez NeX »

reassor

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2008, 23:45:00 »
nie nie ... to nie to... albo poprostu u mnie nie dziala :/

taki mail dostalem



 >>> EMERGENCY ACTION MESSAGE <<<

SENDER:  CONCORD DIRECT ENFORCEMENT DIVISION

GENERAL BROADCAST

MESSAGE READS:

TO ALL PILOTS:

CONCORD HAS RECEIVED AUTHENTICATED COMMUNICATIONS FROM AMARR EMPIRE, CALDARI STATE, GALLENTE FEDERATION AND MINMATAR REPUBLIC MILITARY REPRESENTATIVES CONFIRMING THAT A STATE OF WAR HAS BEEN DECLARED WITHIN THE NEW EDEN CLUSTER.

DIRECT ENFORCEMENT DIVISION ASSETS HAVE BEEN REDEPLOYED TO PROTECT CONCORD FACILITIES. PRIMARY RESPONSIBILITY FOR IN-SYSTEM PROTECTION OF NEUTRALS AND EMPIRE NATIONALS HAS SHIFTED TO LOCAL MILITARY AUTHORITIES.

CONCORD CANNOT ASSURE THE SAFETY OR SECURITY OF ANY SHIP IN TRANSIT AT THIS TIME.

PERSONAL MESSAGE FROM CONCORD DIRECTORATE:

DIPLOMACY HAS FAILED. OUR PRAYERS ARE WITH YOU ALL.

>>> MESSAGE ENDS <<<
 
 
 
   
 
   
 
 With the launch of Empyrean Age, the newest expansion for EVE Online, pilots can now engage in solo, small group or even fleet battles any time you want via a new feature called Factional Warfare.  Players have asked for easier, more accessible PvP fights and to have the ability to find friends to fight with without making the commitment to 0.0 space and Alliances. CCP has answered with Factional Warfare - war is upon New Eden and your help is needed.

Enlist today and add 14 free days to your account. Log in, and see what you've been missing.

Players can now enlist in any of the four empire militias, granting access to special missions into contested space and epic PvP action where you can engage in combat against opposing militia forces in high security space - without CONCORD interference.  Each combat zone is full of missions built for new and veteran players alike - including those accessible only to pilots in inexpensive frigates.

Enlisted pilots will also be able to fight for the control of entire star systems in designated combat zones. Militias battle over control bunkers in each zone which can help direct  that system's defenses. Capturing and controlling these systems is critical to determining who will win and who will lose in the war raging across New Eden.

We want you back.  If you left EVE Online because you found it difficult to find PvP action, we are confident Factional Warfare solves that problem.  If you haven't played EVE Online recently you will also be surprised by the incredible new graphics released last year in the Trinity expansion as well.


 


NeX

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2008, 00:02:14 »
  Cóż - pomijając marketingowy bełkot o Empyrean Age, to wyraźnie można zrozumieć, że proponują darmowe 14 dni do starego, nieaktywnego konta. Może masz kilka kont na jednym emailu, albo po prostu zaczekaj. Jutro, pojutrze może już wszystko działać.

EDIT:

  Mam tego maila do triala. Małymi literkami na samym dole:

Offer valid until July 31st, 2008. If user converts their Trial account into a Paid Subscription, payment options include a valid credit card, debit card or direct debit.

Czyli oferta jet dla trialowców, którzy wykupią pełne konto do końca lipca. W zamian dostaną dodatkowe 14 dni do tego co opłacili.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2008, 00:26:57 wysłana przez NeX »

reassor

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2008, 00:54:57 »
aha czyli biega o reaktywowanie trialowego wygasnietego konta? LOL

ale bzdura :/

pticu

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2008, 07:01:28 »
jak dla mnie to FAKE! to nie jest adres ccp

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2008, 09:13:29 »
Fejk jak fejk, ale jak się na account trialowy (wygasły) wchodzi to faktycznie jest ta opcja... A certyfikat strony jest ok, więc raczej nie żaden phishing...
Przedwieczny.

reassor

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2008, 09:59:07 »
ccp potwierdzilo ze to jest legit mail

Voulture

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:32:18 »
To jest w prozadku dla kudzi ktorzy skoncxyli gre i jest to jakis tam dodatkowy atut -0 a nuz wroca na 1 dni i im sie znowu spodoba? Problem taki, ze to dziala tylko dla kont oplacanych kartami, nic nie pisza a timecodach a ja na mojego nieaktywnego alta nie dostalem.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:59:27 »
Voult - jak miałeś choć raz opłacone to zapomnij. To jest tylko dla osób, które zaczęły triala i go nie przedłużyły. Jak teraz zapłacą kartą to dostaną 14 dni gratis.
Przedwieczny.

NeX

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 05, 2008, 13:21:14 »
  Oferta jest oryginalna i wczoraj została rozesłana przez CCP dla zakończonych triali, które nie zostały przedłużone. Z rok temu była podobna oferta dla kont stałych, ale nieaktywnych. W sumie tamta była lepsza, bo dawała 14 dni bezwarunkowo. Wystarczyło się zalogować.

  Ja ostatnio dostałem lepszego maila. Peter Gollan by CCP przysłał wiadomość w podobnym epickim stylu, że niby katastrofa, rozbite statki i towar w kosmosie i nie wiedzą co z nim zrobić. Pytają się czy może to nie moje, bo mogą odesłać. No to kufa odpisałem, że nie ma sprawy dają do mnie w Khanid, zawsze przyjmę.  :buck2:

Po miesiącu Peter odpisuje, że tak, wszystko fajnie, ale oni potrzebują moich danych in real dla przesyłki pocztowej.  :o

Trochę podejżliwy się zrobiłem, bo poczta jak z Digesta, ale na kontach sprawdziłem, że nie ma danych adresowych, więc w razie czego, to mógłbym podać i adres Kancelarii Prezydenta. Sprawdziłem dokładnie namiar poczty. Prawdziwa od CCP. No to podałem adress.

Po paru tygodniach Peter odpisał, że przesyłka gotowa, ale dział shppingu potrzebuje telefonu. ...Uj  :2funny:
Dałem komórkę. Niech dzwonią, albo dają ten kubek, czy inną naklejkę.  :2funny:
Czekam co dalej  :D

Goomich

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2008, 13:28:36 »
  Oferta jest oryginalna i wczoraj została rozesłana przez CCP dla zakończonych triali, które nie zostały przedłużone.

To ciekawe, bo ja to dostałem, chociaż nie mam nieaktywnego konta.

No chyba, że wysłali z okazji, że grałem w betę...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2008, 17:02:49 wysłana przez Mona X »

NeX

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2008, 13:39:28 »
  Wystarczy, że kiedykolwiek na dany adres email został wygenerowany klucz do triala. Od tego momentu według bazy danych lecą reklamy. Poprzednia oferta byłą o tyle dokładniejsza, że dostałem 14 dni na konkretną postać - w praktyce konto, ale email miał avatara i imię postaci, był adresowany w stylu "wracaj i pomóż". No to poprzestawiałem statki, skile i przesłałem kasę gdzie była potrzebniejsza :P
Zawsze 14 dni do przodu.

ThakRa

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 13, 2008, 23:48:40 »
Mail od CCP jest jak najbardziej prawdziwy i przenosi do stronki https://secure.eve-online.com/login.aspx?id=reactivate14dayfree gdzie można aktywować nie tylko konto trialowe ale i kiedyś opłacane (w moim przypadku przez kartę kredytową). Wiem, bo właśnie dzięki temu znów kilka dni polatam, postrzelam i... może zostanę na dłużej.

NeX

  • Gość
Odp: nowa oferta 14 dni za free
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:24:57 »
  Przesortowałem pocztę z ostatnich kilku lat aby poszukać zapomnianych dawno kont. Odzyskałem hasła i raktywowałem dwa z nich. Jedno, ktore było tylko trialem i jedno opłacone kartą. Kilka innych nie zostało objętych promocją. Przyczyny raczej magiczne, bo wszystkie takie dziwne konta robię na jednym emailu. Czas założenia też nie był tu czynnikiem warunkującym, bo banner aktywujący jest, albo go nie ma zarówno pod kontami z 2005 jak i z 2008. Po drodze było już kilka takich promocji. 5, 7 i 14 dni.

Podczas logowania się na "My Account" od razu widać, czy konto dostanie w prezencie 14 dni. Duży banner aktywujący konto z napisem WAR IS UPON US ALL trudno przegapić. Konto jest aktywowane bezwarunkowo, czyli nie trzeba najpierw opłacić triala jak wynikało z tekstu na mailu promocyjnym..

Przy okazji odnalazłem dawno zapomnane konto z unikatowym skilem i rozsądnymi atrybutami. Chyba nawet je pohoduję :D