Autor Wątek: Kim jest MAX  (Przeczytany 16402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Kim jest MAX
« dnia: Czerwiec 28, 2008, 14:20:36 »
http://www.nytimes.com/2008/06/28/arts/television/28beve.html?_r=1&oref=slogin

Mysle, ze moge to pozostawic bez komentarza i powiedziec tylko krotko: Oj bedzie sie dzialo ;)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Totalizator

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2008, 15:20:44 »
Powiem krótko:  :2funny:

Sotharr

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2008, 15:51:52 »
Koleś w kapeluszu to ten osławiony MAX? (vide tytuł wątku)
Ile razy można odgrzewać tego samego kotleta na corocznym grilu? To było dobre w 2006 r.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2008, 16:45:43 »
Jak by sie przeczytalo, to by sie wiedzialo :)

Ten koles w kapeluszu to SirMolle a MAX to inaczej Maximum Damage. Nowa doktryna GBC na najblizsze miesiace.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Nashir

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2008, 17:30:51 »
Panie mod skasuj to wyzej, jestem u Kameel'a i zapomnialem sie przelogowac :(.

Done - V.

Powiem krótko:  :2funny:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2008, 17:58:01 wysłana przez Voulture »

Ellaine

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2008, 22:00:17 »
Robienie grilla raz do roku to fajna sprawa. Ktos z BUFU już się wybrał do Szwecji na to?

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2008, 22:42:52 »
ten typek w gejowskim kapeluszu to slynny mol?  :police:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2008, 22:46:16 wysłana przez Snusmumriken Shamploo »

Voulture

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 28, 2008, 23:41:17 »
Kapelusz jest zajebisty ;]

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 29, 2008, 04:09:04 »
Shamploo rzuć swoimi zdjęciami, chętnie je skomentuję..
Moderatorzy na drzewo!! :D

misao

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 29, 2008, 05:19:00 »
must......have......pink........hat.........

poconick2

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 29, 2008, 09:31:08 »
Cytuj
BOB’s new Maximum Damage doctrine focuses on simply pillaging and destroying the territories of others.

Brzmi to trochę jak partyzantka. Na pewno będzie to ciekawe, bo w sumie wprowadzenie się na czyjeś podwórko musi prowadzić do walki, a o to chyba chodzi. Pomysł stary jak EVE i walka sama w sobie ;) Z innej strony patrząc RA i Goonsi robią co chcą i ciekaw jestem czy 'MAX' wybierze się na podwórko RA czy do jakichś słabszych sojuszy. Historia podpowiada tą 2 opcję. Ale może się coś zmieni.

Kontrola nad EVE, jak powiedział Mole, rzeczywiście może mieć różne formy, ale w chwili obecnej BoB jest daleko od osiągnięcia tego celu. RA + Goonsi zarabiają setki miliardów na hi-end moonach (przejmują coraz to nowe), zajmują jakieś tereny i politycznie też nie są źle ustawieni. W tych 3 punktach raczej BoB jest z tyłu moim zdaniem.

Czasami słyszy się, że to już nie ten sam BoB co kiedyś. I też mam takie wrażenie, trochę się zmieniło. Przykładów można podać parę, ale z takich bardziej bliższych zaciekawiła mnie wypowiedź jednego z graczy na temat nie tak dawnego krótkotrwałego sojuszu z Stain Empire i Covenem, kiedy to RA rzuciło na nas swoje capitale. Ktoś powiedział, że kiedyś BoB wpadłby do systemu i zabił obie grupy (na trzeciego) a teraz takie zmiany, plusy, pety przemianowano na sojusznikow i takie tam ;). Kiedyś w skład BoBa wchodziło z 5 korporacji chyba i na ich killboardzie (killboard.net) w nagłówku u góry były one wypisane, dzisiaj jest ich tam 13 bodajże i już się nie mieszczą ;) Ale to szczegół, skutek to zmiana, którą myślę, że widać wyraźnie. Rozwój jest konieczny, temu nie można zaprzeczyć, ale jakim kosztem. Jakby na to nie patrzeć - gra się zmienia, ciekawe co dalej. Ja wiem co dalej - wakacje, słońce i też będę grilował, tylko nie mam takiego pedalskiego kapelusza ;) Pasuje na impreze.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2008, 09:41:33 wysłana przez PC5 »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 29, 2008, 13:41:59 »
Więcej corpów w bobie- więcej ambicji nowych "Sir Molle'ów". Oby nie skończyło się wojną domową.

Squigger

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 29, 2008, 23:30:21 »
Jak zwykle wypowiada się każdy kto nie ma pojęcia o temacie :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 29, 2008, 23:46:35 »
Jakie trzeba mieć pojęcie o grillu? :)

Squigger

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 29, 2008, 23:52:39 »
Gruntowne... Dobrze wysmażona kiełbaska to klucz do dobrego BBQ, o czym wie każdy członek GBC

misao

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 30, 2008, 01:37:30 »
officer grill, faction kielbaski, t2 papierowe talerzyki, wszytsko ma znaczenie


Ian666

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 30, 2008, 13:20:14 »
Tak, piekne grill party! I to my jestesmy grubi i brzydcy?
a co myslałeś?  :crazy2: jeśli ktoś siedzi po 16 godzin na dobę w grze to jak wygląda

Rzeźba ciała to temat którego się z zasady nie porusza w kontekście nałogowych graczy  ;)

Loc0

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 30, 2008, 19:34:51 »
Chcialem powiedziec nolify no ale przeciez zrobili grilla ;] a z bufu nie bylo delegacji ?? :D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 09, 2008, 10:00:05 »


Kontrola nad EVE, jak powiedział Mole, rzeczywiście może mieć różne formy, ale w chwili obecnej BoB jest daleko od osiągnięcia tego celu. RA + Goonsi zarabiają setki miliardów na hi-end moonach (przejmują coraz to nowe), zajmują jakieś tereny i politycznie też nie są źle ustawieni. W tych 3 punktach raczej BoB jest z tyłu moim zdaniem.

Czasami słyszy się, że to już nie ten sam BoB co kiedyś. I też mam takie wrażenie, trochę się zmieniło. Przykładów można podać parę, ale z takich bardziej bliższych zaciekawiła mnie wypowiedź jednego z graczy na temat nie tak dawnego krótkotrwałego sojuszu z Stain Empire i Covenem, kiedy to RA rzuciło na nas swoje capitale. Ktoś powiedział, że kiedyś BoB wpadłby do systemu i zabił obie grupy (na trzeciego) a teraz takie zmiany, plusy, pety przemianowano na sojusznikow i takie tam ;). Kiedyś w skład BoBa wchodziło z 5 korporacji chyba i na ich killboardzie (killboard.net) w nagłówku u góry były one wypisane, dzisiaj jest ich tam 13 bodajże i już się nie mieszczą ;) Ale to szczegół, skutek to zmiana, którą myślę, że widać wyraźnie. Rozwój jest konieczny, temu nie można zaprzeczyć, ale jakim kosztem. Jakby na to nie patrzeć - gra się zmienia, ciekawe co dalej. Ja wiem co dalej - wakacje, słońce i też będę grilował, tylko nie mam takiego pedalskiego kapelusza ;) Pasuje na impreze.




lol.

naprawde nie masz pojecia o czym bredzisz.


jak wiekszosc ludzi tw tym watku.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 09, 2008, 12:53:45 »

lol.

naprawde nie masz pojecia o czym bredzisz.


jak wiekszosc ludzi tw tym watku.

A gdzie konkretnie bredzi? o pedalskim kapeluszu, korporacjach bobkowych czy o czymś innym?
No i podziel się swoją wiedzą - żebyśmy nie błądzili  :coolsmiley:
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Sotharr

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 09, 2008, 14:16:24 »
No i podziel się swoją wiedzą - żebyśmy nie błądzili  :coolsmiley:

Nie może, CCP zobowiązało go do zachowania ścisłej tajemnicy.  ;D
Typowy PR spin w wykonaniu BoBa, wielokrotnie już stosowany: „Wiemy wiecej niż wy, dlatego my mamy rację, a wy się mylicie. Oczywiście niczego nie możemy wyjawić”.  >:D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 09, 2008, 16:05:30 »
blah blah blah.

Glownych korporacji w bobie jest 6, RKK, BNC, BNC.E, EVOL, DICE + FINFL - reszta, to jak latwo zauwazyc klikajac na info - kiluosobowe |twory" do innych celow.

Kapelusz? kwestia gustu, masz pedalski avatar jak dla mnie.

Sojusze z SE i coven mialy miejsce kilkukrotnie, w tzw. dazeniu do wspolnego celu - czy to zgankowania jakichs capsow MASS/RA, czy innych. Zadnych stalych NAPow w tym kierunku nie ma, my to wiemy, coven to wie, se to wie. Reszta sobie gdyba.

Na temat MAX nie bede sie wypowiadal, bo po prostu a). nie wiem dokladnie b). nawet jakbym wiedzial, nie jestem upowazniony. Jedyne co wiem, to to, ze bob nie ma zamiaru bawic sie w kontrole mega przestrzeni i stawiania bilionow posow. To juz wszystko bylo.

PR spin? Byc moze, ale w wiekszosci przypadkow po prostu SEKRIT!

Paul Shakur

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 09, 2008, 22:28:59 »
To może i ja coś napiszę, ale bardziej praktycznego :D

Co do całej ideologii Maxa nie będę się wypowiadał, ale z tego co widzę i czytam na korpowym/aliansowym, kumple nie mogą dolecieć do miejsca zbiórki i mają lagi 10j przed, bo tam gdzie GBC się spotyka jest ponad 300+ osobowa kampa już zebranych ludzi z GBC w różnych statkach. Dla capsów jest osobna flota z tego co się dowiedziałem, więc też musi ich być sporo :uglystupid2:

Szkoda, że rano do roboty i nie mogę uczestniczyć w niszczeniu jakiegoś noda :knuppel2:

Have fun dla tych co tam będą O0
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2008, 22:30:35 wysłana przez Paul Shakur »

Diabl0

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 09, 2008, 22:36:14 »
Taaa... MAX damage = max node damage :D

Jak narazie sam "wyskok" z nol zajął ~25 minut od kliknięcia w jump (7 minut od klikniecia do pojawienia sie "jumping", 8 minut do znikniecia napisu, kolejne 9-10 minut na wczytanie sie kolejnego systemu, 4 minuty temu kliknelem "align", jeszcze czekam na reakcje :D)

Ronin

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 10, 2008, 00:37:37 »
Podam kilka faktow, bo potem bedize masa plotek... a zorietowani juz wiedza wiec to nie zadna tajemnica... MAX ruszyl dzis z pr- wylecialo 450 capitali + 550+ supportu(bsy+mniejsze gowna). Dokad to juz sami rozgryzcie :) btw yogos lazar albo inna glowa gbt dajcie znac ingame czy nie daloby sie odkupic od was biora sami wiecie gdzie :P

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 10, 2008, 03:36:09 »
uwielbiacie laaaaaaaagi ?
Sneer Quen

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 10, 2008, 10:45:12 »
z ostatich wiesci : capsy w liczbie okolo 400-450 (nie jestem pewien tej liczby do konca) dotarly na miejsce do bazy wypadowej. podczas sesji zdjeciowej w lowsec udalo nam sie ustrzelic Bllboard :) ale natychmiast sie zrespawnowal. Z innych ciekawostek, uruchomienie ECM burst w grupie 300 capsow w lowsec powoduje natychmiastowy spadek SS z 4.0 do -1.

lagi przy zmianach systemow byly gigantyczne, czego mozna bylo sie spodziewac. Cala flota musiala poruszac sie w 5 grupach dla zlagodzenia sytuacji :P

Regularna flota (niewielka jej czesc) dotarla do VFK-IV i okolo 15-20 bsow padlo od DD. IRON stracil okolo 15 bsow i rowniez straty supportu po obu stronach.

Ja zasnalem po drodze  w empire wiec ominela mnie ta przygoda ;)

Wiecej rewelacji na caod. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2008, 10:53:00 wysłana przez CoeathalVega »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 10, 2008, 10:58:09 »
Vega - został stworzony osobny wątek na ten temat "Bobiki na północy" - tam wrzuć ten raporcik.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Terion

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 10, 2008, 10:59:45 »
Zieeef kurcze ja rozumiem propaganda, rozumiem samouwielbienie, klapki na oczach ale kurna nowa matematyka ?

Nie wiem jak tam wam wyszlo dzieki bobmatyce 15 bs, mi wylazi tyci tyci wiecej :

http://www.iron-alliance.com/kb/engagement_analysis.php?k_id=74420


Czekamy na kolejne rzetelne podumowania starc i walk.




Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 10, 2008, 11:30:59 »
o Terion mój idol :] i od razu jakie nerwy :]
BoB stracił ok 15-20 BSów, nie dziwię się chłopakowi, że mu się nie chce przeglądać KB całego GBC - miałby pełny przegląd strat, a tak pisze o tym co stracili oni ;]
Moderatorzy na drzewo!! :D

Straszny

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 10, 2008, 11:42:48 »
i tak wszyscy wiemy jak sie ta walka skończy za parenaście dni  :D , parafrazując piłkarskie przysłowie - "wszyscy grają,  BOB wygrywa"

mi sie MAX podoba, nowe regiony do rajdów i strzelania, więcej celów, no i najfajniejsze po wardecku RA - bede mógł dodatkowo polować po całym empire  :). Lovely.

może i IRON sie zdecyduje na wardecka? Ttrzymam kciuki za Waszą dyrekcje Terion...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2008, 11:48:23 wysłana przez Scaryman »

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 10, 2008, 11:47:14 »
terion, po co sie stresujesz lol... nie nie spojrzalem na kb gbc...

jeszcze jakies epitety poetyckie pls?

Terion

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 10, 2008, 12:01:33 »
Napisz na forum a bufony sie odezwa ;] MIalem tu dopisac drobna zlosliwosc ale co tam niech bedzie dzien dobroci dla bufu.

Vic 5 zl i dostaniesz autograf ;) Jesli ktos sie fatyguje i pisze jakies podsumowanie to warto by poswiecil  te 3 min i sprawdzil jednak w miare calosciowy bilans. Jako ze strona przeciwna to 1 ally dosc latwo idzie to sparwdzic. Tu dochodzimy do sedna - lenistwo czy propaganda. Jedno czy drugie to podstawowy brak rzetelnosci, ktorymi powinny sie cechowac jakiekolwiek raporty.

Taaak normalnie stres od rana ;f, cisnienie mi sie dzwiglo musialem najpierw lyknac 2 sety pozniej tabletki na uspokojenie ... swoja droga ciekawe ze piszecie o jakichs nerwach - oceniaci innych po sobie ?

CoeathalVega - hm jak ladnie poprosisz moze nawet wierszyk uloze ;)


Straszny

  • Gość
Odp: Kim jest MAX
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 10, 2008, 12:14:03 »
ale zaden flame ani KB nie zmieni nadchodzących dni i losu wszystkich stacji i POSów w okolicy, więc nie bardzo wiem po co wogole ktoś miałby się denerwować?  :)

(a z wardecka pewnie nici... ;) )

btw
nie znam na tym forum bardziej nerwowj osoby od Ciebie Terion - te ilosci niezbyt mądrych i nerwowych postów o pisanych o Vae.. to raczej wszyscy pamiętają