Autor Wątek: Cruisers Gallente  (Przeczytany 2008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

voytex77

  • Gość
Cruisers Gallente
« dnia: Czerwiec 15, 2008, 13:40:58 »
Mam małą prośbę do bardziej zaawansowanych graczy, jestem początkującym graczem i skiluje na razie postać do krążownika.
Obecnie latam Tristanem i zejdzie mi się jeszcze kilka dni zanim do zbieram kaski na tyle by coś kupić i doładować skilla  na level 4.
Ale już teraz mam problem z wybraniem statku na początek chciałem wybrać Celestis z względu na  możliwość zamontowania wieżyczek rakietowych, do używania ich przyzwyczaiłem się na Tristanie.
Znowu na forum każdy opisuje jak fitować Vexora.
Zacząłem tez zastanawiać się nad Thoraxem i czym więcej czytam i i kombinuje co wybrać to to już niczego nie jestem pewny.
I jak na razie plan który miałem czyli szybko kupić coś mocniejszego od fregaty w miarę uniwersalnego i zabrac sie za zbieranie kasy i robienie skilli na Gunnery, Mechanic, Engineering, Learning i missiles. Dopiero później wejść na całego w grę.
 Każde info na temat statków i ich późniejszego ulepszania jak i skilowania pod nie mile widziane.
Dziękuje z góry i pozdr.

A i jeszcze coś taniego bez większych nakładów do kopania ( podczas filmu można i  tak troszkę dorobić) jak na razie do tego używam Imicusa plus dwa miner I i powiększonym cargo do 440.
 

ivil

  • Gość
Odp: Cruisers Gallente
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2008, 15:14:17 »

Vexor to solidna pozycja.
Statek uniwersalny, łatwy w prowadzeniu i wymagający o wiele mniej skilli od Thoraxa.
Celestis to w zasadzie cruiser e-war i poza tym średnio się nadaje do czegokolwiek innego.
Skillowanie "Gunnery, Mechanic, Engineering, Learning i missiles" zajmie ci jakiś rok czy dwa wiec nie ograniczaj sie i jeśli tylko masz ochotę na pvp to najlepiej znajdź sobie ekipę i lataj od samego początku (albo zapisz sie do milicji)
Vexor to tez dobry wybór na pvp dla gracza z małą ilością SP.

 

NeX

  • Gość
Odp: Cruisers Gallente
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2008, 16:57:20 »
  Jeżeli masz dobre skile na drony, to najlepszy będzie Vexor. Pozwala bezpiecznie walczyć nie ryzykując samego statku zbyt często. Skutecznośc Celestisa byłaby większa przeciw graczom niż npecom ze względu na bonus do damperów. Rakiety heavy będą mało przydatne na lev 2, a na misje lev 3 zapewne będziesz używał battlecruza, bo jest bezpieczniejszy. Ja swego czasu robiłem level 3 Gallente - Thoraxem, ale battlecruzów tier 2 jeszcze w EVE nie było, a te co były wydawały mi się strasznie drogie  ;D. Thorax to znakomity cruz. W PVP na blasterach, a na misje z railami i walka na duży zasięg.
  IMO powinieneś mieć co najmniej te dwa cruzy: Vexor i Thorax.
Od którego zaczniesz, to Twoja sprawa. Dodam tylko, że na upartego w Thoraxa da się upchnąć kilka mining laserów, ale kopanie czymś takim daje na dzień dzisiejszy marginalny zysk w porównaniu do wykonywania misji lev 3.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2008, 11:10:06 wysłana przez NeX »

Skeer

  • Gość
Odp: Cruisers Gallente
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2008, 09:49:27 »
BC tier 3?  ???

NeX

  • Gość
Odp: Cruisers Gallente
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:10:32 »
  Trzeba było dopisać, że Tier 2, bo BSy maja 3 poziomy, a Battlecruisers 2, a nie się wyślepiać.  :2funny:
Poprawiłem literówkę aby nikomu się nie myliło.