Autor Wątek: IRA vs SMP  (Przeczytany 6649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ian666

  • Gość
IRA vs SMP
« dnia: Czerwiec 11, 2008, 09:22:29 »
Zdobycie mapy regionu nie jest specjalnym problemem, nawet jeśli sie nie ma to mozna sobie zakupić. Niemniej chodzilo o co innego.

Bylem w Geminate od samego poczatku, nawet zaliczylem solo killa na kims z sempiternusa w sr-. Mniemam, ze oprocz naszych indywidualnych akcji (zamieszanie) robiono rozeznanie taktyczno-logistyczne

Dodam coś za ciebie jako że sam się nie pochwaliłeś że byłeś w sempiternusach altem i kerbirzyłeś sobie w geminate w najlepsze, a skoro byłeś to miałes dostęp do intelów i skanów księzycy z rozpiską kto co gdzie ma. Gdy goonswarm postanowiło rozłozyć zabawki w geminate to zdezerterowałeś całą korporacją (po chichu robiliście ewakuacje posów co chcieliście zachowac w tajemnicy) która była w sempiternusach którzy gdy sie dowiedzieli że sprzedajesz intel goonsom, robią expel na korporacji w której siedzisz a wkrótce goonswarm gdzie również masz chara zdejmuje szpilke owym sempiternusom.

To nie jest teoria spiskowa ale fakt, bo była korporacja sempiternusowa w której masz alta dostała +5 od całego aliansu goonswarm, a żeby tego dokonać trzeba było się zasłużyć (zresztą nie ty jeden w tej korporacji pomagałes goonsom). Szpiegowanie to normalna rzecz, nieodłączna cześć tej gry, chodziło tylko o fakt sprzedawania się innym i to w dość perwersyjny sposób czego jesteś przykładem a nie miałes odwagi o tym napisać :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 09:28:21 wysłana przez Ian666 »

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
IRA vs SMP
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2008, 09:28:21 »
Hohoho, dobrze, że nie dałem się wykarmić gadkami jaka to tamta korporacja biedna i że SMP po chamsku zresetowało im standy bez powodu. Ładny background ma ta historia.
na urlopie od EVE

cascador

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:18:11 »
hoho widze ze juz wystarczajaco nakarmiles sie poprzednia wypowiedzia, takze nawet nie bede ripostowal, skoro ci to pasuje. background jest troche bardziej zlozony i nie wyglada tak jak kolega ian napisal w paru miejscach, ale kto by sie tam przejmowal detalami :). aha, nie zamierzam nikomu tlumaczyc jak to wygladalo, bo to nie ma po prostu sensu, ajt?
ps
Cytuj
kerbirzyłeś sobie w geminate w najlepsze
buahahahahahahah - no tak, my z ira to wszyscy jestesmy kerbirami i ZARABIALISMY TAM MILIARDY!

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
IRA vs SMP
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:31:39 »
Nie tyle pasuje, co zdziwiony byłem słysząc wcześniej, że SMP z zaskoczenia i bez powodu wykopsało Was i momentalnie ustawiło na KOS. Wypowiedź Iana rozjaśniła sytuację i przypomniała mi, że słyszałem coś o ewakuacji posów i odstąpieniu terytorium Goonom, ale z jakiegoś powodu ubzdurałem sobie, że to było po wywaleniu z SMP, a tu wychodzi, że przed. No to już jest zdrada i to taka solidna. Bo co innego odejść i pójść własną drogą, a co innego takie zachowanie.

I trochę nieciekawe podejście reprezentujesz uciekając i zasłaniając się od wyjaśnienia czegokolwiek. Nie powiem bym jakoś specjalnie z SMP sympatyzował, za to w IRA znam i lubię kilka osób (które dołączyły niedawno).
na urlopie od EVE

Kurimuzon

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2008, 10:41:51 »
Zdobycie mapy regionu nie jest specjalnym problemem, nawet jeśli sie nie ma to mozna sobie zakupić. Niemniej chodzilo o co innego.

Dodam coś za ciebie jako że sam się nie pochwaliłeś że byłeś w sempiternusach altem i kerbirzyłeś sobie w geminate w najlepsze, a skoro byłeś to miałes dostęp do intelów i skanów księzycy z rozpiską kto co gdzie ma.

Łohohohoh! Tutaj się zdrowo uśmiałem! xD Naprawdę znakomity dowcip xD Kabaret jakiś prowadzisz? ;)

Tak dla wyjaśnienia: o POS`ach z prom/tech dowiedzieliśmy się PO fakcie. Tak, tak xC Przez to Twoja teoria spiskowa się nie klei z deka. Może bardziej łopatologicznie: POS`y z prom/tech stoją na terenach SmashKilla, gdzie NIKOMU z SMP nie pozwolono stawiać POS`ów. Nikomu prócz Frigga oczywiście. Podejrzewam, że gdyby nie puffnięcie szpili w MM i jej rozpaczliwa obrona (czy oni w ogóle wiedzieli czego bronią?), to nadal by nikt z SMP nie wiedział, jakie to interesy robi Frigg na boku. Chyba, że masz alta w SMP i tylko biedna IRA nie była poinformowana o takich rzeczach jak high-end moony w Gemi, na których stoją szpile fcin.

Kerbirzenie. OMG... Co za słowo ;s W każdym razie w Gemi dorobiłem się tyle, że chyba sobie MS`a jakiegoś kupię! FYI: więcej czasu spędziłem w gangu na bramce niż na paskach, bo to drugie było zwyczajnie nudniejsze. Ale fajnie się tak mówi, jak się sytuacji nie zna, nie? ;) Proponuję jeszcze raz przejrzeć KB SMP i sprawdzić osoby, które dołączyły do IRA w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Chyba widać zmianę na KB?

Cytuj
Gdy goonswarm postanowiło rozłozyć zabawki w geminate to zdezerterowałeś całą korporacją (po chichu robiliście ewakuacje posów co chcieliście zachowac w tajemnicy) która była w sempiternusach którzy gdy sie dowiedzieli że sprzedajesz intel goonsom, robią expel na korporacji w której siedzisz a wkrótce goonswarm gdzie również masz chara zdejmuje szpilke owym sempiternusom.

No nie xD Znowu mam się turlać ze śmiechu? xD

Ponowne wyjaśnienie łopatologiczne: Talitana (owy nieszczęsny alt) siedział na publicu IRA dłuuuuugo przed planami. Ba! Od początku spiskowaliśmy! Jeszcze sami nie wiedzieliśmy, ale SMP już wiedział! Zaraz, zaraz... A może po prostu siedział ze znajomymi? Nieeee - musiał być SZPIEGIEM! Zlinczujemy go teraz? A może jutro? Ale czekaj... Coś mi nie pasuje... Może genialność fcin, którzy na publicu podają ważne info podczas wojny? Jak na przykład czas i miejsce CTA? I dają bana IRA xC Ale o GS zapominają xD

FYI: IRA miała szpiega w innej postaci jakiś czas przed sławetnym resecie standów. Ewakuację POS`ów robiliśmy, ponieważ plan wojny wg mighty fcin przewidywał 'napakować strontem i czekać'. Uświadomię Cię, że na zapleczu Gemi IRA miała AŻ jednego POS`a! Tak, tak. Reszta robiła za czujkę i była z góry spisana na straty przez ww CEO fcin.

Jeszcze odnośnie zdjęcia szpili: był sobie taki miły jegomość z GS, z którym swego czasu "klikałem" na lokalu. Nicka z wiadomych względów nie przytoczę. Akurat miał pecha, bo go Sparta złapała na bramce i czekał na ss aż odlecą. Owy jegomość zajmował się skanowaniem księżyców i nie tylko. A że M-M jest dość blisko FDZ (mogłeś przeoczyć, że FDZ = stacja NPC = baza początkowa GS), to tak się trafiło, że polecieli na łatwy cel w postaci małej szpili. Dziwne, nie?


Cytuj
To nie jest teoria spiskowa ale fakt, bo była korporacja sempiternusowa w której masz alta dostała +5 od całego aliansu goonswarm, a żeby tego dokonać trzeba było się zasłużyć (zresztą nie ty jeden w tej korporacji pomagałes goonsom). Szpiegowanie to normalna rzecz, nieodłączna cześć tej gry, chodziło tylko o fakt sprzedawania się innym i to w dość perwersyjny sposób czego jesteś przykładem a nie miałes odwagi o tym napisać :)

Jako, że nie wiem czy jestem do końca upoważniony do wypowiedzi na ten temat, to skwituje to jednym słowem: dyplomacja. A owa dyplomacja zaczęła się w momencie, jak od SMP dostaliśmy -10 i ultimatum.

Hohoho, dobrze, że nie dałem się wykarmić gadkami jaka to tamta korporacja biedna i że SMP po chamsku zresetowało im standy bez powodu. Ładny background ma ta historia.

Ty to jak zwykle boski xD Jak zwykle nie masz pojęcia, ale gadasz, żeby gadać. Trzeba było Hanga słuchać uważnie, chociaż i tak nie mógł Ci części mówić. Post Ian666 to czyste spekulacje i nie mają nic wspólnego z prawdą.

Jako bonus dodam, że main, jak i alt soulscream chciały opuścić IRA, żeby nie było insynuacji takich, jak te powyżej. Jednym słowem chciał być uczciwy względem wszystkich (i GS i IRA).


EDIT:
Nie tyle pasuje, co zdziwiony byłem słysząc wcześniej, że SMP z zaskoczenia i bez powodu wykopsało Was i momentalnie ustawiło na KOS. Wypowiedź Iana rozjaśniła sytuację i przypomniała mi, że słyszałem coś o ewakuacji posów i odstąpieniu terytorium Goonom, ale z jakiegoś powodu ubzdurałem sobie, że to było po wywaleniu z SMP, a tu wychodzi, że przed. No to już jest zdrada i to taka solidna. Bo co innego odejść i pójść własną drogą, a co innego takie zachowanie.

SMP, a właściwie Frigg, uznało (uznał), że ich zdradzamy składając POS`y w miejscach, gdzie sov nie było. Miała pójść informacja w momencie składania w3, żeby SMP postawiło własną szpilę na miejsce naszej i zachowało sova. Zamiast tego Frigg poczuł świety gniew i dał nam kiksa. W związku z tym przez pewien czas w3 było bez sova, a my dostaliśmy KOS, bo tak mu było wygodniej. Ubzdurałeś sobie dobrze - było to po wywaleniu z SMP. Składaliśmy POS`y, które padłyby w pierwszej linii.

Cytuj
I trochę nieciekawe podejście reprezentujesz uciekając i zasłaniając się od wyjaśnienia czegokolwiek. Nie powiem bym jakoś specjalnie z SMP sympatyzował, za to w IRA znam i lubię kilka osób (które dołączyły niedawno).

W związku z powyższym, mam nadzieję, że mój post naświetli sytuację Tobie i innym.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 10:47:23 wysłana przez Kurimuzon »

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
IRA vs SMP
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2008, 11:00:43 »
No, nareszcie porządny post ze strony IRA :)

To wszystko zawsze jest bardziej skomplikowane niż na początku wygląda. I cieszę się, że sobie dobrze ubzdurałem. Ale i tak bratanie się z Goonami jest... >_>
na urlopie od EVE

Totalizator

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2008, 11:06:35 »
No, nareszcie porządny post ze strony IRA :)

To wszystko zawsze jest bardziej skomplikowane niż na początku wygląda. I cieszę się, że sobie dobrze ubzdurałem. Ale i tak bratanie się z Goonami jest... >_>

Smashkille w sumie też blobują, też są pyskate więc różnica między nami a nimi jest tylko jakościowa tak naprawdę

Kurimuzon

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2008, 11:13:06 »
To wszystko zawsze jest bardziej skomplikowane niż na początku wygląda. I cieszę się, że sobie dobrze ubzdurałem. Ale i tak bratanie się z Goonami jest... >_>

Jeśli z jednej strony masz -10 i NBSI (SMP i SmashKill), a z drugiej GS, które nam nie nawrzucało i chciało rozmawiać, to wybór był oczywisty. No offence, ale w takiej chwili nie myślisz czy bratanie się jest dobre czy złe.

Nashir

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2008, 11:55:54 »
Dzieki Koen, dodam od siebie - ze moje alty wedrowaly sobie za znajomymi od dawna. Astra, Dywizjon 303 i teraz IRA. Wiesz czasami jest fajnie poleciec w kupie przyjaciol zrobic jakas misje w empire. Kameel aka Cascador nabil mi potezne standy do Gallente swoja droga - dzieki ziom :))).

Swoja droga kerbirze strasznie sprzedajac gtc :}.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 11:58:56 wysłana przez soulscream »

cascador

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2008, 12:26:37 »
Cytuj
Składaliśmy POS`y, które padłyby w pierwszej linii.
Dodam jeszcze, ze tak sie sklada, iz POSy ktore byly skladane w pierwszej kolejnosci, (do momentu wywalenia nas z tego zajebistego sojuszu, jakim jest niewatpliwie SMP) to byly POSy  P R Y W A T N E !. Nie wiedzialem, ze jest taki zakaz oO. :D

Ian666

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 11, 2008, 13:43:35 »
Sempiternusy ustawiły -10 do ira oraz zrobiły KOS dopiero gdy im pokazalem screen z forum goonswarm gdy jeden z membersów sie pyta co to za korporacja ira i dlaczego goonswarm na do nich +5. Tak więc ciężko aby sempiternusy postapiły inaczej dostając silny dowód na kolaboracje.

Co do ewakuacjii posów ira gdy były w sempiternusie, to oni mieli zamiar wykorzystać sieć jump bridgów i fakt bycia na plus do smash i roadkila aby w spokoju ewakuowac swoje assetsy. Chodziło o kase, bo bali się że w całym nadchodzącym wirze ktoś im te posy zdejmie. ira traktowało geminate jako miejsce do kerbirzenia gdzie nic praktycznie nie robili po za tluczeniem ratów od zeszłego roku.
Chwalicie się killboardem? przez ponad pół roku Kills:145 Losses: 142 - mnie to wygląda na kerbirzenie (tym bardziej że 100 kilow zrobiono w ceptorze na zasadzie lock i jedna salwa...).

Gdy goonswarm zaczał się wbijac do Geminate doszli do wniosku że już sobie nie będą mogli tak do woli kerbirzyć (bo nie będa naraz na plus do smash/rk i do goonswarm) i dlatego postanowili się spakować.

Tu jest log z rozmowy zarządcy w sempiternusie arthoris z rostin tin z ira (http://www.fwr.vel.pl/viewtopic.php?t=615), gdzie ten z ira mówi:
Ros Tin > w kazdym razie bedziemy cie informowac, bo nie chce zebys odniosl wrazenie ze za plecami konspirujemy
Ros Tin > a juz na pewno nie bedziemy z goonsami latac
Ros Tin > to strzal kula w plot
Cylia Arthoris > hehe
Ros Tin > za bardzo szanuje wspolprace dotychczasowa
Ros Tin > wiec nie sciemniam "

A na forum wewnętrznym ira pisali cos zupełnie innego:
"Decyzja zarządu zostanie przekazana zarządowi sojuszu po zakończeniu ewakuacji naszych struktur z Geminate. Prosimy więc o dyskrecję w tej sprawie"

Nie będziecie latac z goonswarmem tak? No to screen z forum goonswarm: http://img165.imageshack.us/my.php?image=goonsyoq3.png
Zresztą soulscream (będac w goonsach) sam się przyznał że stukał ludzi z sempiternusa także sprawa dośc jasna.


===
Osobiście nie mam już związku z Sempiternusami, kiedyś tam byłem, ale od tego czasu przewineło się parę innych korporacji (niemniej wiem że np frigg wysyłał każdemu ceo korporacji listy w excelu z rozmieszczeniem posów i wiem że ira tez to dostawała). Tak więc orientuje się w paru kwestiach i nadal mam dostępy tu i ówdzie więc teza o braku wiedzy raczej upada :) Zresztą nawet goonsy nie dają za darmo +5 od całego aliansu do korporacji.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 13:49:28 wysłana przez Ian666 »

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
IRA vs SMP
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 11, 2008, 14:19:16 »
Zastanawiam sie czy SMP jest tak wazna czescia skladowa smashkil'a zeby pisaniem o relacjach SMP <-> I-R-A zafloodowac ten watek. To taka dygresja i offtopic oczywiscie.
Przeczytalem uwaznie to co powyzej - duzo slow, a tresci mozna z tego wycisnac kilka kropel jedynie.
I-R-A postanowilo zwijac sie z Gemi - ich wolna wola bo wszak nikt nikogo na sile nie bedzie trzymal przywiazanych do ziemi (czytaj - Geminate) czy aliansu (czytaj -SMP). Mozna odejsc i 'odejsc'. Czego przykladem chociazby 'czoppersi', ktorzy poinformowali, ze odchodza i nie spowodowalo to zadnej zadymy, a juz tymbardziej zmiany standingu na -10. btw mam nadzieje, ze nasze relacje przyjazne nie ulegly zmianie ;)
I-R-A po expelu z SMP tez nie miala ustawionego -10. Zostali poproszeni o zdjecie swojej szpilki, a w momencie kiedy tego nie zrobili stali sie KOS. Nie bede pisal o tym, ze na tlumaczenie, ze nie maja czym wywiesc POS'a zostal im zaporponowany hauling do empire (hyhy ale napisalem :P)
Nie oceniam. Mysle, ze to co napisalem powyzej pozwoli na wyciagniecie wnioskow.
Pozdro
Pimp
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 14:23:07 wysłana przez Pimpeck »

Nashir

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 11, 2008, 14:25:40 »
Pimpek to Twoj pierwszy post, ktory milo sie czyta. Tak trzymaj   O0

ko0rt

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 11, 2008, 14:58:04 »
Temat, którym zmusiliście mnie, abym się zarejestrował  :knuppel2:

A tak poważnie. Czytając to co tu się dzieje dochodzę do wniosku, że "we're treating this game way too serious"   :idiot2:
Myślę, że co się stało, to się stało. Miało być inaczej się porypało i trudno. W SMP w dalszym ciągu lata kilka bardzo sympatycznych osób i myślę, że tak zostanie nawet jak będziemy do siebie strzelać.  :coolsmiley:
I generalnie nie widzę tu powodów do flejmu. Szczególnie ze stron niezamieszanych  :-X

Poza tym uważanie nas za jakąkolwiek część składową RK jest więcej niż śmieszne.

Odnośnie tego co napisał bezbłędny Ian666 co do KB. To wydaje mi się, że nawet wsiadając w cepa i latając za dużo bardziej doświadczonymi kolegami, świadczy chyba o mniejszym kerbirzeniu (cokolwiek to znaczy w języku polskim), niż nie robienie niczego, tak? Poza tym chciałbym przypomnieć, że większość z nas wchodząc do IRA było i w dalszym ciągu jest pvpowymi nubami. Niestety. Więc wybacz Ian, że nie latałem tytanem i nie doomsday'owałem tych złych.  ::)

EDIT: Tak gwoli ścisłości odnośnie dorabiania się majątków. Pobytw Geminate kosztował mnie jakieś 600-700 mln ISK, a zarobiłem na nim jakieś 100-200. Więc jak widać niezwykle na plus wyszedłem  :-\
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 15:03:54 wysłana przez ko0rt »

Frigg Arthoris

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 11, 2008, 16:03:08 »
Ekhm, ekhm. Powiem szczerze - w życiu nie zamierzałem sie na Centrali rejestrować ani pisać czegokolwiek tym bardziej, że mi na nasze forum nie starcza czasu ale jakby nie patrzeć przewija się tu spora część polskiego światka EVE i może dobrze by było żeby jednak się odezwać. Nie wiem czy w tym threadzie czy w innym, nie mam czasu ani chęci przeglądać całego śmietnika ( jeśli nie jest to właściwe miejsce to moderatorzy będą wiedziali gdzie to przewalić), w każdym razie odnośnie wypowiedzi 2 Panów z IRA, 1 Pana z GS i kolegi Iana - jako szef SMP i FCIN powiem to tylko raz i nie będę wdawał sie w trollizmy bo to poniżej poziomu jakiegokolwiek:

1. IRA zostało wywalone z SMP nie za szpiegostwo czy domniemane szpiegostwo ( aczkolwiek ciekawe jest to, że tekst o zapakowaniu strontem POSów pochodzący z sojuszowego eve-maila znalazł sie wklejony przez jakiegoś Goonsa na localu w FDZ, z początku nie podejrzewałem o to IRA ale ... ), nie za kerbiryzm czy non-kerbiryzm ( SMP od początku istnienia jest sojuszem hybrydowym a każdy korp ma swobodę w decydowaniu czy chce walczyć, kerbirzyć, lepić babki z piasku etc. etc. dopóki nie wchodzi to w ewidentny konflikt z interesem sojuszu jako całości ) - IRA zostało wywalone za brak elementarnej lojalności wobec SMP oraz bezczelne okłamanie mnie jako szefa sojuszu w żywe oczy Wynika to z loga jaki zdecydowałem sie umieścić na ogólnym forum FCIN i do lektury którego zapraszam http://www.fwr.vel.pl/viewtopic.php?t=615 Kto ma rozum ten sam wyciągnie wnioski, kto go nie ma - pretensje nie do mnie.

2. Pan soulscream pisze, że post na forum IRA zamieszczono 24.05 - kłamie albo nie wie co się dzieje w korporacji bo IRA zostało wywalone 7.05 a post znalazł się 6.05 W każdym razie człowiek ten zamieszczając oczywistą nieprawdę przestaje być wiarygodny.

3. Obydwaj Panowie z IRA udzielający się na forum są członkami korpa relatywnie niedługo ( na pewno Pan Cascador bo Pana Kuricośtam nie kojarzę w ogóle, może to być równie dobrze jakiś alt kogoś ze starszyzny ) i nie byli właścicielami POSów tych co to "na pewno byłyby odstrzelone w pierwszej kolejności" a widzę, że bardzo ich boli cała sytuacja i wypowiadają się tak, jakby wszystkie rozumy zjedli. Do waszej wiadomości Panowie "skrzywdzeni" - bo może też tego nie wiecie - IRA zajęło sobie moony jakie chciało i gdzie chciało z tych, które były dostępne i o ile jest mi wiadomo każdy POS w SMP jest PRYWATNY, a jeśli nie - nie wnikam, każdy korp samodzielnie decyduje co gdzie stawia i na czym zarabia lub traci. Zasada jest prosta - w razie zadymy niezależnie od tego czyj POS został zaatakowany stawia się kto może z całego sojuszu i któryś tam Pan zarzucający, że szef FCIN ( czyli ja ) skazał IRAskowe POSy na pożarcie jest podłym oszczercą. Nie daliście Panowie nawet okazji do tego żeby się o tym przekonać - zwyczajnie podwinęliście ogony zawczasu i sru! Przypomnę, że od początku całej goonwazji na Gemi SMP straciło tylko 1 POS i to nie w tych lokalizacjach, o które tak bardzo się baliście! To się oczywiście może zmienić ale do ciężkiej cholery - who cares? To jest zabawa, to jest ryzyko, to jest adrenalinka! Tak naprawdę najwięcej do stracenia jeśli chodzi o ISKi mam osobiście ja i FCIN bo większość infrastruktury SMP w Gemi należy do mnie lub członków FCIN. Czy ktoś widzi żebysmy uciekali w panice ? A co do ciężkiej niespodziewanej ma robić właściciel POSa na wieść o nadciągającej wojnie ? Zapakować go strontem czy opróżnić, poskładać i uciec ? Ja preferuję tę pierwszą opcję ( choć nikogo nie zmuszam, żeby na siłę ryzykował dla sojuszu czy też tym bardziej dla mnie ). Niestety cała ta sytuacja z dlaszej perspektywy przypomina mi zachowanie pieska-konformisty: gdzie micha pełniejsza i buda bardziej przytulna tam ogonek merda a przy tym każda okazja żeby obszczekać poprzedniego "pana" czy obsikać mu koła w samochodzie  jest dobra.

4. KOS do IRA został ustawiony już po tym jak sie okazało, że chłopcy skwapliwie skorzystali z koneksji w GS i weszli z nimi we współpracę użyczając np. swoich POSów na pipe FDZ <> BWF jako safe-spoty dla GS - w sytuacji wojny to chyba oczywiste co się robi w takich wypadkach. Wcześniej mimo, iż IRA zostali wyrzuceni z sojuszu i zresetowane zostały standy - piloci SMP mieli zakaz strzelania do IRA celem umozliwienia im ewakuacji ich dóbr, ba jeden z moich dyrektorów, de facto moja "prawa ręka", zaproponował nawet ew. pomoc w wywózce. Ex-sojusznicy nie skorzystali + nie kwapili się do wyprowadzki co w połączeniu z w/w faktami oraz kilkoma innymi nie pozwoliło mi na nic innego jak na "deep red"

5. Sprawa moona z prometem to na 99% nie wina IRAsów. Goonsi przed zasadniczym atakiem na Gemi poskanowali sobie moony bo sam widziałem ich covopsy strzelające probami dlatego też nie nie ma co demonizować. Co do tego, że mielismy tam małą szpilkę - Panowie, stawiam POSy od 2 lat czyli od momentu gdy r64 nie były tak drogie, jestem szefem sojuszyku, węszę tu i tam, trochę znam się na polityce tudzież bieżącej sytuacji w "sąsiedztwie" i naprawdę wiem co robię stawiając taką a nie inną szpilkę tu czy tam, dlatego odpuśćcie. Poza tym strata moona z prometem to pryszcz. Członkowie FCIN zarabiają znacznie większą kasę na czym innym i nikt z nas nie bedzie się zabijał o jakiś tam promet. Moon mining r64 jest dla tych co są silni i nie mają czasu albo rozumu na inne interesy w EVE. Ofkoz miło by było go nadal mieć ale nie ma dramatu :) Przy okazji raz jeszcze chciałem podziękować tym co przylecieli bronić tego POSika i wtopili - okazaliście Panowie odwagę i ducha walki - to bezcenne :)

6. Każdemu w sojuszu może się podobać czy nie podobać polityka czy brak polityki SMP, każdy ma prawo bać się o swoje ciężko wykerbirzone ISKi w postaci POSów czy czego innego, każdy ma prawo do wolnego wyboru i mimo, że ręke mam twardą to ci ludzie którzy są nadal w SMP czy też przewinęli się przez SMP dobrze wiedzą, że jest tu naprawdę duża swoboda w działaniu ( trzeba jeszcze tylko być w miarę kumatym i samodzielnym a nie czekać aż ktoś za rączkę będzie zawsze prowadził ) i w znakomitej większości po prostu świetnie się bawimy. To co się stało z IRA to tylko klasyczny przykład jak NIE NALEŻY załatwiać tego typu spraw. Chcieli odejść? Bardzo proszę, pomagamy w wyprowadzce, usciski dłoni i szerokiego kosmosu. Tak rozstało się z SMP kilka korpów i taki jest chyba ogólnie przyjęty standard. Osobiście nie cierpię kiedy się mnie okłamuje a zarząd IRA - bo nie szeregowi członkowie - mnie oszukał, konsekwencje mogły być tylko takie jakie były.

Mógłbym pisać więcej tylko, że to nie ma sensu poza tym zawsze wychodze z założenia, że swoje brudy pierzemy miedzy sobą. Tym postem chciałem jedynie zwrócić uwagę czytelnikom tego forum, że wyrabianie sobie zdania w temacie SMP czy też "smashkill i Geminate" na podstawie "wrzasków" kilku pyskaczy czy tez innych trolli jest wysoce nierozsądne.

Podsumowując: parafrazujac słowa odcyfrowane przez pewnego proroka - Panowie z IRA zostaliście zważeni i stwierdzono u Was brak ... HONORU

BTW, ktoś tam strzelił aluzję do handlowania GTC. Jesli nie było to do mnie - OK a jeśli do mnie to dam Ci cwaniaczku nastepującą radę:

- załóż firmę
- znajdź solidnego ( nie jest nim niestety shatteredcrystal ) dostawcę GTC
- wynegocjuj upusty
- zainwestuj kasę i kup hurtem
- wystaw na Allegro, e-Bayu, na swojej stronie czy bógwigdzie
- bądź do dyspozycji klienta 12h na dobę
- płać podatki jak Pan Fiskus przykazał

wtedy pogadamy  :)

Pozdrowienia dla wszystkich ewkowiczów zakręconych w normalną stronę bo tu raczej mnie już nie zobaczycie :P

P.S

koort - Ty wiesz dlaczego straciłeś te 600-700m, nie przez SMP a głównie przez złodziaja jaki Wam się w korpie zdarzył i kiepskie zabezpieczenia ( znaczy pies nie szczekał jak okradali hangar  :D ) ...

Pimo - ja niestety ( albo stety ) pozwoliłem sobie na ocenę, więcej nie będę, raczej ...

ko0rt

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 11, 2008, 16:13:05 »
Cytat: Friggu
koort - Ty wiesz dlaczego straciłeś te 600-700m, nie przez SMP a głównie przez złodziaja jaki Wam się w korpie zdarzył i kiepskie zabezpieczenia ( znaczy pies nie szczekał jak okradali hangar  Cheesy ) ...

Pimo - ja niestety ( albo stety ) pozwoliłem sobie na ocenę, więcej nie będę, raczej ...

Friggu, czy ja powiedzialem, że przez SMP? Po prostu była gdzieś gadka, że tak się tam obłowiliśmy. Ja się nie obłowiłem i czuję się pokrzywdzony  ;D I wierz mi friggu, też nie miałem ochoty się tu rejestrować....  :coolsmiley:

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
IRA vs SMP
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 11, 2008, 16:14:06 »
Parafrazujac stara prawde -
Co wolno wojewodzie (Ci)  to nie tobie maly smrodzie (mi)  :2funny:
Pozdro
Pimp
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 16:18:29 wysłana przez Pimpeck »

Ellaine

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 11, 2008, 16:18:22 »
Frigg, może i jesteś znaną postacią, ale we wszystkich kręgach. Wpisz sobie stopkę zawierającą nick z gry, korpa i sojusz.

Frigg Arthoris

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 11, 2008, 16:22:49 »
No własnie byłem w trakcie poprawiania tego, nie wiedziałem że przy rejsestracji dane te nie są automatycznie wrzucane do stopki ale cóż ... Widać taka egzotyczna uroda tegoż forum  :D BTW - nie zależy mi na lansie w żadnych kręgach  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 16:25:36 wysłana przez Frigg Arthoris »

Kurimuzon

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 11, 2008, 16:40:51 »
Sempiternusy ustawiły -10 do ira oraz zrobiły KOS dopiero gdy im pokazalem screen z forum goonswarm gdy jeden z membersów sie pyta co to za korporacja ira i dlaczego goonswarm na do nich +5. Tak więc ciężko aby sempiternusy postapiły inaczej dostając silny dowód na kolaboracje.

Niestety xC To nie była Twoja zasługa... Ktoś z IRA wyniósł info z forum wewnętrznego, gdzie znajdowały się ustalenia zarządu. Po rozmowie z Rosem, którą przytoczyłeś dalej, ktoś "uprzejmy" przesłał wypowiedź Max`a do Frigga. Wtedy nastąpił res standów oraz, że tak to nazwę, wyproszenie nas z SMP. Może mieliśmy jako przykład służyć.

Cytuj
Co do ewakuacjii posów ira gdy były w sempiternusie, to oni mieli zamiar wykorzystać sieć jump bridgów i fakt bycia na plus do smash i roadkila aby w spokoju ewakuowac swoje assetsy. Chodziło o kase, bo bali się że w całym nadchodzącym wirze ktoś im te posy zdejmie. ira traktowało geminate jako miejsce do kerbirzenia gdzie nic praktycznie nie robili po za tluczeniem ratów od zeszłego roku.

Ehm... Faktycznie! Potrzebowaliśmy całej sieci JB i innych syfów, skoro POS`y do ewakuacji mieliśmy jakieś 6-7j od low seca... Rozpracowałeś nasz niecny plan! Nic się przed Tobą nie ukryję! A podasz mi jeszcze numery na totka? xD

Cytuj
Chwalicie się killboardem? przez ponad pół roku Kills:145 Losses: 142 - mnie to wygląda na kerbirzenie (tym bardziej że 100 kilow zrobiono w ceptorze na zasadzie lock i jedna salwa...).

No to faktycznie kerbirzenie... Że też chciało się nam stać i targetować chociaż! I się pokazywać! Niewybaczalne! Jako kerbiry na paskach powinniśmy siedzieć i się nie ruszać. Zapoznaj się najpierw ze znaczeniem słowa, nim zaczniesz nim rzucać na lewo i prawo ;f

To może jeszcze taka dygresja odnośnie kerbirzenia w SMP. Swego czasu IRA ściągała szpilę w low. Została ona zaatakowana, co się zdarza. W tym momencie, wiedząc, że w okolicznych systemach jest sporo osób z SMP, poprosiliśmy SMP o pomoc. Efekt? Pierwsze pytanie: czyja szpila? Po odpowiedzi, że IRA nastąpiła cisza i brak jakichkolwiek reakcji. Tyle odnośnie kerbirzenia.

Cytuj
Gdy goonswarm zaczał się wbijac do Geminate doszli do wniosku że już sobie nie będą mogli tak do woli kerbirzyć (bo nie będa naraz na plus do smash/rk i do goonswarm) i dlatego postanowili się spakować.

Czekaj, czekaj! Zapomniałeś o ważnym aspekcie w postaci tego, że tereny WYNAJMOWALIŚMY! Oh noes! Coż to znaczy? Teraz trudne słowo: płaciliśmy za dostęp do nich. Za taki crap, oszustwa, nabijanie kasy CEO fcin (jego prywatne POS`y na przykład) i brak jakiegokolwiek wsparcia. A gdy się chcieliśmy wycofać zostaliśmy oznaczeni jako -10 i hulajcie sobie.

Cytuj
Tu jest log z rozmowy zarządcy w sempiternusie arthoris z rostin tin z ira (http://www.fwr.vel.pl/viewtopic.php?t=615), gdzie ten z ira mówi:
Ros Tin > w kazdym razie bedziemy cie informowac, bo nie chce zebys odniosl wrazenie ze za plecami konspirujemy
Ros Tin > a juz na pewno nie bedziemy z goonsami latac
Ros Tin > to strzal kula w plot
Cylia Arthoris > hehe
Ros Tin > za bardzo szanuje wspolprace dotychczasowa
Ros Tin > wiec nie sciemniam "

Proponuję dodać do tego datę oraz godziny. I zastanowić się: czy bliżej mi do korpa, w którym latam z ludźmi czy do aliansu, któremu płacę za nic. Sytuacja hipotetyczna: CEO Twojego korpa prosi, żebyś nie informował ludzi spoza korpa o planach wewnętrznych. Co robisz? Jak dostaniesz priva od zarządzającego aliansem od razu mu powiesz wszystko? Oto odezwa CEO IRA:

Cytuj
Drodzy Korpowicze!

Po długim namyśle i delikatnym wyważeniu za i przeciw podjęliśmy trudną decyzje o opuszczeniu 0.0 i sojuszu Sempiternus. Jest to konsekwencja polityki sojuszu, a raczej kompletnego jej braku. Goonsy – jeśli przylecą – tylko przyspieszyły tą decyzję. Od pewnego czasu w 0.0 nie jest już bezpiecznie i dochody jakby nie te. A sojusz nie podejmuje żadnych działań aby ten fakt zmienić.

Krótko mówiąc wynosimy się na dobre. Dlatego też zwijamy POSy i ich zawartość. Jeśli chcecie zostać w sojuszu proponujemy przejście do FCIN. Decyzja zarządu zostanie przekazana zarządowi sojuszu po zakończeniu ewakuacji naszych struktur z Geminate. Prosimy więc o dyskrecję w tej sprawie.

Swoje uwagi, pytania bądź sugestie możecie umieszczać na forum w temacie o tej samej treści.

W imieniu zarządu,

Max Bane - CEO


Cytuj
A na forum wewnętrznym ira pisali cos zupełnie innego:
"Decyzja zarządu zostanie przekazana zarządowi sojuszu po zakończeniu ewakuacji naszych struktur z Geminate. Prosimy więc o dyskrecję w tej sprawie"

Patrz wyżej.

Cytuj
Nie będziecie latac z goonswarmem tak? No to screen z forum goonswarm: http://img165.imageshack.us/my.php?image=goonsyoq3.png
Zresztą soulscream (będac w goonsach) sam się przyznał że stukał ludzi z sempiternusa także sprawa dośc jasna.

Również datę poproszę. Plusa u GS mamy od 15 maja. To tak jakby... Czekaj, żebyś się nie pomylił. Osiem dni od rozmowy z Rostinem. Hmmm... To co tam jeszcze mówiłeś? Że polecieliśmy z SMP i od razu plus u GS? Kolejna niestworzona historia by Ian666 O_o

Cytuj
Osobiście nie mam już związku z Sempiternusami, kiedyś tam byłem, ale od tego czasu przewineło się parę innych korporacji (niemniej wiem że np frigg wysyłał każdemu ceo korporacji listy w excelu z rozmieszczeniem posów i wiem że ira tez to dostawała). Tak więc orientuje się w paru kwestiach i nadal mam dostępy tu i ówdzie więc teza o braku wiedzy raczej upada :) Zresztą nawet goonsy nie dają za darmo +5 od całego aliansu do korporacji.

Może Pocztą Polską wysłał i ukradli po drodze? xC Po raz kolejny Cię rozczaruję: IRA nie otrzymała takiego wykazu. Może od początku byliśmy korpem tylko do ciągnięcia kasy? O_o To by wiele tłumaczyło. Może dostęp i masz, ale dajesz się łatwo manipulować słuchając tylko jednej strony i nie przyglądając się zbytnio datom, kiedy niektóre wydarzenia miały miejsce.

A może to sławetna akcja Frigga pod tytułem "Zróbmy IRA tyły w C0ven!"? W końcu coś takiego zapowiadał, więc może wreszcie przeszedł od słów do czynów. Szkoda jednak, że zamiast dyskusji pojawiają się oskarżenia z powietrza.


Cytuj
IRA zostało wywalone za brak elementarnej lojalności wobec SMP oraz bezczelne okłamanie mnie jako szefa sojuszu w żywe oczy

No tak: nie dość, że płacimy, to jeszcze się od nas wymaga. To działa inaczej: płacę I wymagam, zamiast płacę I NALEŻY ODE MNIE wymagać.

Cytuj
Pan soulscream pisze, że post na forum IRA zamieszczono 24.05 - kłamie albo nie wie co się dzieje w korporacji bo IRA zostało wywalone 7.05 a post znalazł się 6.05 W każdym razie człowiek ten zamieszczając oczywistą nieprawdę przestaje być wiarygodny.

Czytanie ze zrozumieniem zdolnością elementarną. Soulscream napisał o poście na forum GS.

Cytuj
Obydwaj Panowie z IRA udzielający się na forum są członkami korpa relatywnie niedługo ( na pewno Pan Cascador bo Pana Kuricośtam nie kojarzę w ogóle, może to być równie dobrze jakiś alt kogoś ze starszyzny ) i nie byli właścicielami POSów tych co to "na pewno byłyby odstrzelone w pierwszej kolejności" a widzę, że bardzo ich boli cała sytuacja i wypowiadają się tak, jakby wszystkie rozumy zjedli.

1. Mało latasz.
2. Mało się orientujesz, co jest przykre, jako, że jesteś CEO.
3. Cascad0r miał POS`a w OEY postawionego nie tak długo przed usunięciem IRA z SMP.
4. Altem nie jestem, ale co do Ciebie to nie mam pewności xC

Cytuj
Do waszej wiadomości Panowie "skrzywdzeni" - bo może też tego nie wiecie - IRA zajęło sobie moony jakie chciało i gdzie chciało z tych, które były dostępne i o ile jest mi wiadomo każdy POS w SMP jest PRYWATNY, a jeśli nie - nie wnikam, każdy korp samodzielnie decyduje co gdzie stawia i na czym zarabia lub traci.

Ale dodajmy, że najpierw należało uzyskać akceptację Frigga Arthorisa. Taka sytuacja była z POS`em wspomnianego Cascad0ra, który otrzymał ZAKAZ umieszczania POS`a poza konkretnymi systemami.

Cytuj
Zasada jest prosta - w razie zadymy niezależnie od tego czyj POS został zaatakowany stawia się kto może z całego sojuszu i któryś tam Pan zarzucający, że szef FCIN ( czyli ja ) skazał IRAskowe POSy na pożarcie jest podłym oszczercą.

Przeczytaj wyżej, odnieś się do tego. A jak bardzo będziesz chcieć, to logi zamieszczę :)

Cytuj
Przypomnę, że od początku całej goonwazji na Gemi SMP straciło tylko 1 POS i to nie w tych lokalizacjach, o które tak bardzo się baliście!

Zaraz, zaraz! To jednak wiesz, gdzie były te POS`y? xD I twierdzisz, że by nie padły? xD GZ! xD

Cytuj
Tak naprawdę najwięcej do stracenia jeśli chodzi o ISKi mam osobiście ja i FCIN bo większość infrastruktury SMP w Gemi należy do mnie lub członków FCIN.

Tak to jest, jak się kopie prometh i techno. Ale w końcu trzeba zbijać kasę podwójnie na członkach aliansu, nie? ;)  Do tego porównaj sobie ilościowo liczbę członków w fcin i innych korpach SMP.

Cytuj
KOS do IRA został ustawiony już po tym jak sie okazało, że chłopcy skwapliwie skorzystali z koneksji w GS i weszli z nimi we współpracę użyczając np. swoich POSów na pipe FDZ <> BWF jako safe-spoty dla GS - w sytuacji wojny to chyba oczywiste co się robi w takich wypadkach.

LOOOOOOL! To chyba lepsze niż kerbirzenie xD Przed chwilą chwaliłeś się znajomością lokalizacji naszych POS`ów w Gemi. A teraz nagle wychodzi na to, że obstawiliśmy drogę z BWF do FDZ! I to w momencie, kiedy się wycofywaliśmy! OMG! Gdzie tu logika? Z tego, co pamiętam, to GS do FDZ wlatywał bez problemów (nikt ich nie ruszał, bo SmashKill już tak ma, że się boją wszystkiego).

Cytuj
Wcześniej mimo, iż IRA zostali wyrzuceni z sojuszu i zresetowane zostały standy - piloci SMP mieli zakaz strzelania do IRA celem umozliwienia im ewakuacji ich dóbr, ba jeden z moich dyrektorów, de facto moja "prawa ręka", zaproponował nawet ew. pomoc w wywózce. Ex-sojusznicy nie skorzystali + nie kwapili się do wyprowadzki co w połączeniu z w/w faktami oraz kilkoma innymi nie pozwoliło mi na nic innego jak na "deep red"

Fakt. Piloci SMP nie strzelali. Pewnie dlatego, że ich nie było w okolicy. A oto treść mitycznego ULTIMATUM by SMP! xD
Cytuj
2008.05.13 19:53
Otrzymują: Frigg Arthoris, Max Bane, IraS PL, Rostin, Coornik

Panowie, czas leci a wasze posy stoją i w związku z tym kieruję niniejsze ultimatum odnośnie waszych towerów w Geminate.

POS w W-3BSU ma ZNIKNĄĆ do jutra do godziny 18 eve time. Jeśli macie problemy logistyczne to proszę o kontakt - w OSTATECZNOŚCI dostaniecie od SMP plusika na czas demontażu oraz możliwość zostawienia wszystkiego w posie w BE a odbiór w Akora.

Pozostałe POSy mają zniknąć w ciągu 24h od wysłania niniejszej wiadomości. Co do nich nie udzielamy żadnej pomocy.

pozdrawiam, Klaatu Nikto

Tak na przyszłość: nie wciskajcie ludziom kitu, bo wszyscy wiemy, że ten POS by spadł z Waszej ręki w momencie składania. Ultimatum śmieszne, bo nie pomyśleliście o tym wcześniej (tj. przed wywaleniem IRA) i równie dobrze mogliśmy spaść od Smash/RK, których zapewne "życzliwi" by poinformowali. Tak jak C0ven teraz ;) Nieprawdaż? ;)

Cytuj
Członkowie FCIN zarabiają znacznie większą kasę na czym innym i nikt z nas nie bedzie się zabijał o jakiś tam promet.

Na pozostałych moonach z prometem/techno? ;) A może na zdzieraniu kasy z korpowiczów/aliansowiczów za transport capsem? :) A nie: tutaj mówisz o całym fcin, a to tylko Ciebie dotyczy.

Cytuj
Mógłbym pisać więcej tylko, że to nie ma sensu poza tym zawsze wychodze z założenia, że swoje brudy pierzemy miedzy sobą. Tym postem chciałem jedynie zwrócić uwagę czytelnikom tego forum, że wyrabianie sobie zdania w temacie SMP czy też "smashkill i Geminate" na podstawie "wrzasków" kilku pyskaczy czy tez innych trolli jest wysoce nierozsądne.

Wychodziłeś raczej ;) Skoro już temat wyszedł i to za sprawą C0ven (bardzo dziwne, nieprawdaż?), to przydałoby się wytłumaczyć to i owo ;) Sam mówiłeś, że akcja przynosi reakcję. Już zapomniałeś? xD


A moderację bym prosił o wydzielenie postów o dziejach SMP/IRA do osobnego tematu, bo tutaj średnio pasują.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
IRA vs SMP
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 11, 2008, 16:46:39 »
Czy jest tu administrator ?!?!?!  :grr:
LOL

Nashir

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 11, 2008, 16:59:55 »
Cytuj
2. Pan soulscream pisze, że post na forum IRA zamieszczono 24.05 - kłamie albo nie wie co się dzieje w korporacji bo IRA zostało wywalone 7.05 a post znalazł się 6.05

Masz racje nie wiem i nie dbam o to. Mam swoj alians i korporacje, ktore wnosza mi tonami slodycz zabawy. Czemu w IRA byla moja postac (Jasmin Soulscream), napisze jeszcze raz. Ze wzgledu na ludzi, ktorzy pokazali mi eve, przyjeli mnie jako noobeczka w swoje grono i ze wzgledu na najlepszego kumpla z real (Cascador). No i moim jedynym wkladem w IRA bylo to, ze powiedzialem im jak ustawic overview do pvp :). No dobra lubie z nimi latac jak jest okazja i mam czas na misje.

Ostrzegalem ich, ze to skonczy sie w zly sposob jezeli wybuchnie kiedys konflitkt Smashkill - GS. To tyle z mojej strony w tym temacie :).

Co do moich GTC, mam battleclinic - kupuje jak mi sie isk koncza i sprzedaje chlopakom z IRA czy tez Pszczolom. Nie sa to astronomiczne ilosci, wiec nie czuje potrzeby zakladania calego biznesu. Zreszta Frigg moje zycie zawodowe to moja prywatna sfera i prosze Cie zebys tego nie poruszal tutaj wiecej, z mila checia na convo.

Nie napisze fly safe, napisze fly and more pew pew i dzieki za BND, mysle ze w piatek je zajmiemy :D.

p.s Panie mod wydziel te flejmy IRA/SMP prosze :).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 17:03:04 wysłana przez soulscream »

cascador

  • Gość
IRA vs SMP
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 11, 2008, 17:05:39 »
No, najlepiej do smietnika :D

ps.
koen, schowaj juz tego flejmtrołera :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: IRA vs SMP
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 11, 2008, 17:40:53 »
Posty wydzielone z http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=5326.0
Nie przenoszę na razie do flejma, bo w miarę spokojnie jest, a spora część uczestników nawet nie ma tam dostępu. Ale nie przeginajcie proszę, bo się skończy taryfa ulgowa.
Przedwieczny.