Autor Wątek: Standing service's :)  (Przeczytany 9715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

karol66

  • Gość
Standing service's :)
« dnia: Kwiecień 28, 2008, 14:46:31 »
Pełna oferta podnoszenia standingów dla korpów i osób fizycznych :)
Standingi moje:
9.1+ do galente
8.5+ matar
8.2+ do SOE
9.9+ do fed navy (galente)
8.9+ dla theology council (jedyna jaką mam z amarr)

Ceny:
Negocjowalne ale żeby mieć jakiś punkt odniesienia to podam, że podniesienie standingów do poziomu pozwalającego instalowanie jump klonów kosztuje ~120mln (ale standingów do 5+ juz tylko 50mln).

Gotowy korp ze standingami 8+  - 100mln (w tej chwili został mi jeden, tag: "M-S-R" *)


Dodatkowe usługi wyceniane indywidualnie:
Grinding misji i LP punktów "offline" dla danej postaci. Wykonywanie "za kogos" misji 3-4 lev z dowolnej korporacji galente/matar/SOE **)
Jak wyżej ale dla korporacji Theology Counsil (Amarr)
Generowanie określonych misji 3-4 do farmingu lootu (książki/implanty/materialy do produkcji T2)
i insze... co sobie Pan/Pani wymyśli :)
Kompletowanie wszystkich przedmiotów do misji COSMOS gallente/matar/SOE - oszczędza czas bo nie trzeba campować niczego w ded'ach - 95% cosmos misji to misje typu trade(dajemy gościowi item zdobyty w obojętnie jaki sposób) lub misje kurierskie (w tych nie mogę pomóc).

Usługi... tfuu, przysługi za free:
Generowanie misji 5 lev w hi-sec na "imprezy klanowe" albo do farmingu insygnia/lootu (free)
Zrobienie jump clona dla pojedynczej postaci (musi przyłączyc sie do mojego corpa choć na pare minut)

I to chyba na tyle.
Kontakt tutaj albo evemail => karol66


**) to najdroższa usługa z mojej listy. Polega to na tym, że ja robie taśmowo misje 3-4 lev ale ich nie oddaję. Następnie raz na 1-2 dni łączę sie z klientem we flote i taśmowo oddaję już zrobione misje tak, że klient otrzymuje połowe LP i standingów z każdej misji. Cena jest zawsze negocjowalna bo sporo zależy od tego, na ile zbieżne z moimi planami jest robienie misji dla danej korporacji (i czy klientowi zależy na podnoszeniu standingów tylko dla korporacji czy też dla frakcji - innymi słowy czy dzielimy się też misjami storyline).

« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2008, 01:17:11 wysłana przez Radoslaw Karolak »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2008, 12:27:40 »
Ile bierzesz za jc. Potrzebuje miec po 1 jc do moich 2 charow. Czyli w sumie 2 jc. Pozdrawiam
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

karol66

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2008, 12:38:11 »
Normalnie biore 10mln ale jak pisalem - dla rodaków gratis, nic mnie nie kosztuje taka "przysługa".
Dodixie, Moon 20 => tutaj ma HQ gildia M-S-R (pełnej nazwy nie podam żeby nie obrazić uczuć religijnych :) )
Tam skladaj aplikacje i wpisz cokolwiek po polsku zebym wiedzial, że to Ty.
Sprawdzam zawsze aplikacje 1-3 godz po downie.

Mam tylko prośbę - koniecznie przed nastepnym downem zrezygnuj z gildii jeśli Twoje alty maja jakiekolwiek standingi (tzn jeśli robiłeś nimi jakieś misje).
A najlepiej po prostu dodaj mnie do friends (karol66) i jak sie zlapiemy online to całą sprawę załatwisz w 5 min (nie licząc drogi na dodixie).

Chyba, że źle Cie zrozumiałem i Ty chcesz miec swojego korpa na altcie ze standingami >8 żeby w przyszłości samemu sobie/innym robic j/c - taka przyjemność będzie Cie kosztowała stówkę (robisz wtedy korpa jakiego chcesz i ja sie do Ciebie przyłączę na 7-8 dni => az wszystkie standingi przejdą z mojej postaci na Twojego korpa).

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 12:44:57 wysłana przez Radoslaw Karolak »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2008, 12:43:46 »
Jeden ma 4+ do federation navy
Drugi nigdy nie robil , zadnej misji.
Poza tym usluga z tego co sie orientowalem kosztuje 15 mln , wiec cena 10 mln i tak mi odpowiada. Wiec, za usluge 20 mln to dla mnie i tak swietna sprawa. Zglosze sie po DT. Pozdrawiam niezwykle serdecznie.

PS. Chodzi mi tylko o jc. Przylacze sie na maks 1 h, zeby zalozyc jc na tych charach  i odrazu wyskocze z korpa.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 12:48:59 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Ellaine

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2008, 12:44:53 »
O ile można sobie podnieść stand do gallente federation za pomocą szybko robionych COSMOSów?
Ile taka przyjemność kosztuje?
Ile orientacyjnie traci się przy tym standa do Amarr i Caldari?

Chciałbym mieć gdzieś koło +3 do wszystkich imperiów żeby nie musieć używać altów do obniżania podatków za handel :)

Nie wiesz może czy jeśli nie mam żadnego standingu do korporacji X z frakcji Y, to płace podatek handlowy według standingu względem Y czy według standa 0?

karol66

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2008, 13:09:36 »
Jeden ma 4+ do federation navy
Drugi nigdy nie robil , zadnej misji.
Poza tym usluga z tego co sie orientowalem kosztuje 15 mln , wiec cena 10 mln i tak mi odpowiada. Wiec, za usluge 20 mln to dla mnie i tak swietna sprawa. Zglosze sie po DT. Pozdrawiam niezwykle serdecznie.

To ten który ma do federastów standing powinien sie wyrobic z opuszczeniem gildii przed kolejnym dt.
A co do kasy to jak mówiłem - za samego j/c nie bede nic brał :)

O ile można sobie podnieść stand do gallente federation za pomocą szybko robionych COSMOSów?
Ile taka przyjemność kosztuje?
Ile orientacyjnie traci się przy tym standa do Amarr i Caldari?

Chciałbym mieć gdzieś koło +3 do wszystkich imperiów żeby nie musieć używać altów do obniżania podatków za handel :)

Nie wiesz może czy jeśli nie mam żadnego standingu do korporacji X z frakcji Y, to płace podatek handlowy według standingu względem Y czy według standa 0?

To zależy ile masz w tej chwili frakcji do galente/matar - anyway jeśli pytasz czy da sie na samych cosmosach podnieść frakcję wysoko to odpowiedź brzmi: nie.

Co do kosztów to też nie da sie jednoznacznie odpowiedzieć. Musisz kupic tagi serpentisów (galente) i angels (matar) - na misje 1-4 te tagi kosztują ok 100-200mln.
Potem stukanie samych misji. Jeśli kupujesz itemy wyfarmowane przez kogos innego to koszty rosna astronomicznie (komplet itemów do 1 misji porafi kosztować 80mln), jeśli robisz je sam to poświecasz tylko czas (a nawet zarabiasz bo niektóre misje maja fajne revardy).
Części misji nie da sie zrobić solo na normalnych statkach (a i na T2 jest cięzko... pamiętam taką w której gate przepuszczało chyba max BC a NPC miał najniższy resist 60% i tankował na shieldzie 2000HP, 10 sek, 75% szansy)
Część misji wymaga skili hacking, archeo albo skaningu.
Część wymaga strasznego campowania (np. NPC ma respawn time 5 godzin i campuje spota pare osób bo sprzedają na kontraktach drop do questa za grube dziesiątki mln)
Część (matar) jest w low sec albo wymaga przelotów przez low sec (kurierskie).
Bywaja takie które wymagaja przynajmniej jednej osoby do pomocy (zaakceptowanie questa spawnuje item w kompleksie ale zanim tam dolecisz ktoś go może zapierdolić więć warto mieć kolege stojącego "na spocie").

Ale mimo tych wszystkich niedogoności te misje to naprawdę dobra zabawa. Przynajmniej dla kogoś kto lubi normalne misje - bo jak ktoś ma wstręt do takiego farmingu i chce robic cosmos tylko dla standingów to albo wyda wiele kasy albo straci cierpliwość po paru dniach :)

Co do standingów do amarr i caldari to powiem tak... JESZCZE mogę tam latać ale to tylko zasługa skila dyplomacji :)
Jeśli zależy Ci na standingach do wszystkich imperiów to zrób tylko misje dla SOE (niestety jest ich tylko kilka) - podniosą Ci do galente, interbus i minimalnie matar a obniżą minimalnie caldari/amarr. Potem rób już misje dla Interbus tak żeby wygennerować sobie kilka storyline (podnoszą do imperiów a obniżaja tylko do piratów).

A co do Twojego ostatniego pytanie... co to jest podatek handlowy? ^^

EDIT/P.S.
Jeszcze jedno - może się komus przyda. Jeśli sie robi np. galente misje cosmos albo zwykłe storyline to <8 podnoszą one standingi do alliesów (czyli np. stukająć galente podnosimy sobie tez matar, soe etc).
Ale jeśli któraś z frakcji "sprzymierzonych" ma standing >8 to wtedy już nie rośnie w ten sposób - żeby ją podnieść trzeba robić juz tylko dla niej misje.
Dlatego nie da sie tanio i szybko zrobić max standingów np. dla galente i matar stukając misje np. tylko dla fed navy.
Żeby z obu zebrać te "finalne" revardy na frakcyjne BP's cruisera i pancernika (za standingi 9.6 i 9.9) trzeba je farmować oddzielnie (a podniesienie standingów 8->10 zajmuje (tak na oko) tyle samo czasu co 0->8).
Własnie w ten sposób, cały mój misterny plan dorobienia sie majatku, poszedł w siną dal... :)

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 13:43:33 wysłana przez Albi »

Ellaine

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2008, 13:21:45 »
Chodzi o broker fee, zależy toto od standingu z właścicielem stacji.

karol66

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 29, 2008, 13:29:37 »
Chodzi o broker fee, zależy toto od standingu z właścicielem stacji.

Nie wiem, ja nie jestem rolnikiem... :)
(joke)

Skorzystaj sobie z tego zestawienia (dolna tabelka)
http://www.newedenlibrary.net/eon/faction_standings.shtml
i wybierz takiego korpa który Ci najlepiej podniesie te standingi. COSMOS'em raczej tego nie zrobisz.
Ja po cosmosie mam standingi do caldari/amarr tak na poziomie ok. -5 (dyplomacja mi to kompensuje tak, że jeszcze mogę tam latać).

Ellaine

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 29, 2008, 13:46:36 »
Delikatnie podniosłem standard językowy długiego posta, ideałem byłoby gdyby nie trzeba było tego robić :)

WolfSimon

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 29, 2008, 14:58:45 »
Chodzi o broker fee, zależy toto od standingu z właścicielem stacji.

A do tego nie musisz mieć standingu do konkretnej korporacji, wystarczy do całej frakcji?

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 29, 2008, 15:33:11 »
Jump clony postawione. Wszystko zalatwione w 20 minut. Wyszedlem juz  z corpa. 20 mln przelane za usluge. Wiem, ze mowiles, ze nie chcesz. Poniewaz jednak mam 1 postac, ktora ma do gallente federation 9+ wiem ile to jest farmienia. A za usluge trzeba placic. Pozdrawiam niezwykle serdecznie i jeszcze raz pieknie dziekuje.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

karol66

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 29, 2008, 17:47:49 »
Jump clony postawione. Wszystko zalatwione w 20 minut. Wyszedlem juz  z corpa. 20 mln przelane za usluge. Wiem, ze mowiles, ze nie chcesz. Poniewaz jednak mam 1 postac, ktora ma do gallente federation 9+ wiem ile to jest farmienia. A za usluge trzeba placic. Pozdrawiam niezwykle serdecznie i jeszcze raz pieknie dziekuje.

Dzięki, szkoda że w realu takich klientów nie mam ^^
A co do farmienia.... nic innego w tej grze robic nie potrafie poza misjami więc łatwo poszło :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 29, 2008, 19:36:01 »
A do tego nie musisz mieć standingu do konkretnej korporacji, wystarczy do całej frakcji?
Wydaje mi sie ze frakcyjny dziala ale pytalem by sie upewnic, no ale sie nie upewnilem.

karol66

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2008, 14:33:09 »
Ponieważ 3 osoby uderzyły do mnie w ostatnich dniach z prośbą o informację o „niestandardowych” usługach podnoszenia standingów dla konkretnej postaci to pozwolę sobie sprokurować małą „ofertę”.

Po pierwsze:  zanim się zdecydujemy na skorzystanie z usług kogoś, kto podnosi standingi, musimy wiedzieć do czego nam to jest potrzebne.
Jeśli chcemy tylko postawić POS’a – taniej będzie wynająć kogoś, kto przyłączy się do naszej gildii i samą obecnością podniesie nam standingi (50-100mln u mnie).
Jeśli chcemy mieć jump clona w jakiejś stacji do której nie mamy standingów – tutaj też nie ma potrzeby żebyśmy sami stukali standingi (free u mnie – przyłączę was do swojej gildii która ma >8 do galente, minmatar i sisters of eve).
Jeśli chcemy świadczyć usługi robienia jump clonów sobie i innym – najtaniej będzie kupić (lub zamówić sobie zrobienie) corpa który już ma podniesione standingi frakcyjne >8, zrobić CEO swojego alta i wtedy tylko przyłączać sobie inne chary, robić nimi jump clony i wracać do macierzystego corpa (120mln u mnie).
I to tyle jeśli chodzi o usługi które są relatywnie tanie – teraz przejdźmy do tych trudniejszych.

Cześć 1 – standingi do korporacji

Zadanie 01: Mamy standingi do jakiegoś corpa (np. na 4) i chcemy je sobie podnieść na >6  ale nie chce nam się samemu robić misji.
Rozwiązanie: Wynajmujemy sobie znajomego który ZA NAS zrobi misje. To co my musimy zrobić to wziąć kilka misji od agentów tego corpa, polatać do miejsca encountera, zrobić bookmarki i dać te najemnikowi z adnotacjami: „w miejscu A => zabij wszystkich, w miejscu B – zniszcz strukturę X, w miejscu C – zniszcz statek Y i zbierz z niego drop Z” etc – gdy gość wykona te zadania to my już tylko oddajemy te misje taśmowo i cieszymy się z przyrostu standingów.
Moja oferta: nie ma. Tzn mogę świadczyć takie usługi ale do tego nie są wam potrzebne czyjeś standingi tylko jego wolny czas i firepower czyjegoś statku. Polecam znalezienie kogoś nowego, który nie ma kasy np. na BS’a i zaproponować mu dostarczenie za free statku jeśli wykona dla was kilka zadań. To będzie najtańsze rozwiązanie i do tego role playing pełna gęba :)


Zadanie 02: chcemy sobie podnieść standingi do corpa do którego mamy w tej chwili niski standing (np. <2). Generalnie lubimy robić misje ale perspektywa stukania misji 1, 2 i 3 lev  nas zabija – chcielibyśmy od razu zacząć od 4 lev.
Rozwiązanie: standingi rosną w takiej kolejności: (najszybciej) do konkretnego agenta, do korporacji, do frakcji/rasy (najwolniej). Wykorzystujemy to w ten sposób, że wybieramy sobie z danej korporacji konkretnego agenta który nam najlepiej pasuje ze względu na lokalizację, misje które daje etc (nieważne, że nie możemy robić do niego misji w tej chwili). Następnie znajdujemy gościa, który  może robić misje dla tego agenta. On sam bierze misje od niego, robi je a na sam moment oddania misji podłącza nas do swojej floty -  tym sposobem za każdą misje która zrobi nam wzrośnie standingi do korporacji i agenta. Po XXX misjach (ok. 30-50 zależnie od rodzaju misji jakie ktoś wykonywał) powinniśmy mieć możliwość już sami robienia misji dla tego konkretnego agenta.
Moja oferta: zależna od rodzaju korporacji, lokalizacji agenta i jego rodzaju ale rząd wielkości to ok. 15mln za misje (taniej za agenta dającego misje kurier, drożej za wojskowe, najdrożej za mining oraz przynajmniej 100% więcej, jeśli agent jest w low secu). To może się wydawać drogo ale pamiętajcie, że będziecie zgarniać połowę kasy z nagrody i połowę LP punktów.
Warunki specjalne: klient musi mieć możliwość zostawienia postaci w eve afk ale online (gram średnio 10 godzin dziennie w różnych godzinach i muszę być we flocie z klientem żeby oddawać misje nawet jak on nie gra)



Część 2 – standingi frakcyjne/rasowe

Zadanie 03: Mamy standing np. do gallente na 4 i chcemy go sobie podnieść żeby korzystać ze wszystkich agentów 4lev, wszystkich korporacji należących do tej frakcji.
Rozwiązanie: Zróbcie misje Cosmos dla danej frakcji – każda misja cosmos 2-3 lev to ekwiwalent 2-3 lev storyline więc jeśli ktoś zrobi 10 misji cosmos to tak samo jakby wygrindował najpierw 160 misji zwykłych i 10 storyline. Jeśli robiąc te misje 2-3 lev cosmos gallente podskoczy nam standing z 4 do 6 to od razu możemy zacząć robić 4 lev  cosmos gallente. Jeśli nie, to możemy zrobić jeszcze cosmos dla matarów bo te 2 frakcje są ze sobą powiązane i podniesienie każdego punktu standingu dla gallente podnosi też standing do matarów o 0.8 (i vice versa).
Moja oferta: każda misja cosmos składa się z 1-5 submisji i każda może być typu:
- kurier (55%)
- encounter deadspace (5%)
- trade (40%)
W 2 pierwszych nie mogę wam pomóc ale w misjach typu trade już tak. Polegają one na tym, że trzeba znaleźć wybranego NPC/lokację i coś przywieść z tego miejsca (są to miejsca które trzeba np.  wyskanować, kompleksy statyczne w których trzeba coś wycampować, hackować etc). Nie jest to proste bo często informacje od agenta są mało dokładne (np. „znajdziesz tego NPC w konstelacji Ani”  ;D ) albo miejsce w którym on jest wpuszcza tylko cruisery a nasz target lata pancernikiem. Na zamówienie dostarczam komplet itemów do tych misji lev 1-3 tak żeby skrócić czas ich robienia z ok. 2 tygodni do 2 dni. Cena do negocjacji ale rząd wielkości 500mln.  Taniej nie będzie z 3 powodów:
Po pierwsze: do niektórych itemów musze najmować pomoc (nie idzie ich zdobyć w pojedynkę)
Po drugie: musze poświecić kilka (naście) dni mojego eve life na to a tyle mniej więcej w tym czasie  jestem w stanie teraz zarobić robiąc misje dla siebie
Po trzecie: rozumiem lenistwo ale za nie trzeba płacić  ;)


Zadanie 04: Takie jak zadanie 03 ale zrobiliśmy już cosmos i nie mamy jak dalej podnosić standingów frakcyjnych tymi misjami.
Rozwiązanie i oferta: jedyne jakie znam to stukanie zwykłych misji tak, żeby wygenerować storyline dla frakcji więc jeśli macie już sensowny standing to możecie sobie nająć gościa do robienia misji analogicznie jak w zadaniu 01 i co 16 misji zrobionych przez niego, pojawi wam się jedna storyline, którą sobie zrobicie sami. Inną opcja jest udział w niektórych misjach 5 lev – czytałem (ale nie potwierdziłem tego osobiście) że niszczenie frakcyjnych NPC w tych misjach podnosi standingi do niektórych frakcji a obniża do innych. Jeśli ktoś ma gang do robienia takich 5 lev misji albo sam może latać capitalem to służę pomocą za free – mogę generować takie misje i pomóc w ich zrobieniu (statkiem logistycznym albo HAC’em z heavy dronami naprawczymi). Pobieram wtedy tylko colateral za statek którym ktoś chce żebym poleciał (przepada jeśli pozwolicie mi zginąć w takiej misji). Niekoniecznie takie misje muszą być w low sec – niktóre korporacje maja agentów 5 lev o 1 jump od hi sec’a i mogę tak długo brać od nich misje, aż dadzą taką która jest w hi sec.
Inna opcja to taka,  że ja, grając waszą postacią, stukam wam zwykłe misje kurierskie (średnio 32 misję dziennie = 2 storyline). Wpłacam wtedy colateral za waszą postać, wy opłacacie transfer postaci z  i na moje konto (real kasa pobierana przez CCP). Koszt tego rozwiązania to ok. 200 mln za 1 storyline (ale też pamiętajcie, że oprócz standingów zbieracie z tego LP punkty). Minimalny ilość zamówionych storyline to 5 (~1mld ISK).


I jeszcze na koniec oferta specjalna:
Klienci którzy kiedykolwiek kupili statek ze stoczni robiącej najlepsze, najszybsze i najdłuższe statki w tej części galaktyki ;) czyli z Celestial Pleasures "Capital Ship Shop"
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=497215
mają 10% upustu na wszystkie moje usługi.
Ot taki korporacyjny support :)


« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2008, 14:51:40 wysłana przez Radoslaw Karolak »

KomB

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 05, 2008, 08:01:06 »
Istnieje jeszcze droga via misje w DATAcentrach, agenci zlecaja nam w ramach misji storyline dostarczenie dogtagow frakcji pirackiej danego obszaru. Jako ze tagi wypadaj z npc dosc nierownomiernie, najszybsza  droga jest market. Co przy niektorych kolorach tagu moze zabolec. Przy skompletowanym secie tagow jest sie  w stanie  wyrobic tych okolo 12 agentow jednym przylotem.
http://www.eve-wiki.net/index.php?title=Data_Center_Agents
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 08:04:09 wysłana przez KomB »

Zbulu

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 18, 2008, 20:50:13 »
Albi apropo podatku handlowego niestety liczy sie twój osobisty standing a nie korpa
mam alta z korpem ze standingiem do caldari navy w okolicy 9 i caldari state powyzej 7 i nniestety musze placic wszystkie podatki sama postać nie ma żadnych standingów

Ellaine

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 18, 2008, 22:00:33 »
no tak, liczy sie stand osobisty postaci, pytanie czy do frakcji też  - chyba tak.

Oketa

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2009, 09:41:29 »
Sorry za nekromancję  :buck2:, ale temat mnie interesuje... Potrzebuję standa produkcyjnego na poziomie 5.0 / 6.5 dla SOE i Kaalakiota Corporation.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 12, 2009, 11:50:45 »
co do podatkow marketowo-handlowych

http://go-dl.eve-files.com/media/corp/Thoraemond/eve-market-order-broker-fees-20090510.png

sam jestem teraz w potrzebie i jak ktos pisal wyzej najszybciej data center jest
no i kurierki

Ezrael

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 13, 2009, 09:32:54 »
Istnieje jeszcze droga via misje w DATAcentrach, agenci zlecaja nam w ramach misji storyline dostarczenie dogtagow frakcji pirackiej danego obszaru. Jako ze tagi wypadaj z npc dosc nierownomiernie, najszybsza  droga jest market. Co przy niektorych kolorach tagu moze zabolec. Przy skompletowanym secie tagow jest sie  w stanie  wyrobic tych okolo 12 agentow jednym przylotem.
http://www.eve-wiki.net/index.php?title=Data_Center_Agents

Tyle ze trzeba miec standy do korpow ktore daja te misje nie ? tzn dla amarrow do Ministry of War

Nishczyciel

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 13, 2009, 18:29:51 »
Mam pewne pytanie. Otóż mam standing do Amarr Empire poniżej -5. Czy jest możliwość korzystając z oferty, podniesienia tegoż factionowego standa do zera. I ile mogło by to kosztować (jeśli jest taka możliwość)

Goomich

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 13, 2009, 21:57:31 »
Skill diplomacy, ale z -5.0 może nie wyciągnąć. Z -4.9999 wyciągnie.

Voulture

  • Gość
Odp: Standing service's :)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 13, 2009, 22:04:50 »
Skill diplo ponizej -5.0 wprawdzie nie wyciagnie ale na pewno przy wyciaganiu pomoze. Jesli naprawde uwazasz, ze to jest tego warte to mozesz robic misje dla frakcji z wysokim standem do Amarr wlasnie i w ten sposob wyciagnac potrzebny Ci stand. Kupa roboty, poszukaj po necie tabelke z "derived standings", sprawdzisz gdzie ci sie oplaca najlepiej (chociaz to dziala w dwie strony i do tych frakcji bedziesz mial bardzo slaby stand).