Autor Wątek: Total Noob Questions: Misje  (Przeczytany 177099 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

camaxtle

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 24, 2010, 17:53:30 »
Witam mam poważny problem i za nic w życiu nie mogę go rozgryźć. A więc zakończyłem misje military i rozpocząłem kolejne ale stanąłem... Wziąłem teraz misje od agenta Wettor Fugen zrobiłem pierwsze 3 czy nawet 2 chyba i teraz mam kolejną o nazwie Gravimetric Site Scanning - krótko, zrobiłem skan widzę w próbach Gravimetric ale nie wiem co dalej ??? Czy ktoś może po krótce pomóc mi w tej misji.. 
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 06:39:43 wysłana przez Sotharr »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 24, 2010, 18:41:05 »
w misji masz wyskanować ten gravimetrik, przemieszczając proby i regulując siłę sygnału (im krótszy zasięg tym silniejsze sensory) dojdziesz z czasem do 100%, a kropka oznaczająca saite zrobi sie zielona
Do tej misji powinieneś mieć dołączone jakieś informacje, przeczytaj opis misji, ewentualnie pod f12 masz materiały pomocnicze i poszukaj tam czegoś o tym jak się skanuje

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

R@F

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 24, 2010, 19:47:57 »
Proponuje obejrzeć filmik z tego linku http://www.youtube.com/watch?v=heYfTA00Idg# jest to oficjalny filmik ccp

WB78

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #178 dnia: Luty 15, 2010, 12:51:28 »
Dla kogo najlepiej robić misje w Empire. Skiluje Dominixa potem wersja navy. Jednak słyszałem że dla Gallente są mało dochodowe misje. Jeśli ktoś mógłby mi napisać gdzie u jakiego agenta  najlepiej robić misje będę wdzięczny?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #179 dnia: Luty 15, 2010, 12:57:07 »
Gallente mają stosunkowo mało dobrych agentów L4.

Ja poleciłbym przeprowadzkę do Amarr Empire i robienie misji dla Ministry of War oraz Amarr Navy. Po zdobyciu odpowiednik standów masz do dyspozycji 4 agentów L4 w promieniu kilku j od Amarr, wszystko w hisecu.

MoW:
- Jinkah
- Taru (Q20)
- Zorrabed (Q20)

AN:
- Mani

Na tych czterech agentach wypasłem się przez pierwsze kilka miesięcy grania.  O0

Jeśli latasz Dominixem, poradzisz sobie bez problemu, bo przeciwnikiem są głównie Bloodsi (strzelają EM, na który armor tank ma wysokie resy), a drony możesz dopasować pod przeciwnika


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 15, 2010, 12:59:36 »
Całkiem fajnie i dochodowo strzela się również do Angelsów, a co za tym idzie misje dla minmatarów (inna rzecz że jest to trudne do pogodzenia z amarami ;) )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 15, 2010, 13:13:08 »
Dla kogo nie robisz, i tak wszystko sprowadza się do "generowania":

- Angel Extravanganza
- Worlds Collide
- Gone Berserk
- The Assault (to akurat k..wska misja dla Dominixa!)
- Vengeance
- Blockade

Mają czterech agentów blisko siebie masz pewność, że nie będziesz musiał robić żadnych bzdur w stylu "Massive Attack", gdzie są aż 2 (słownie: dwa) BS-y do ubicia.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 15, 2010, 13:22:58 »
Ja bym do tej listy dodał jeszcze Pirate Invasion (też mało bezpieczne dla drono łódki)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

krakow2000

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 15, 2010, 22:14:42 »
Kolejny post noobka w grze...
Mam misje... te pierwsze w Military (6/10). Mam zniszczyć jakiś Oupost... dotarłem na miejsce... zabiłem wszystkich wrogów... nie mogłem znaleźć tego to zniszczyłem tam jakieś Centrum i dwie Towerki... wie ktoś może o co biega w tym queście??
Nie wiem czego nie kumam ale... mam znaleźć i zniszczyć... ma być po środku kompleksu...
Z góry dzięki
P.S
Kanał Polish jest naprawdę pomocny (ironia)

Kara Mon

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 15, 2010, 22:23:50 »
Sprobuj dodac do overview "large colidable structure" , albo poprzez opcje konfiguracji ov lub tez kilkajac prawym na jakakolwiek instalacje i tam bedzie polecenie "add large colidable structure to ov" . Jesli to zrobisz szukaj obiektu z outpost w nazwie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 15, 2010, 23:01:23 »
Albo profilaktycznie roz**** wszystkie struktury które da sie zdemolować no może poza murkami itp :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gabriel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 17, 2010, 14:42:06 »
wylosowalo mi w importantach misje na przewizienie cargo ktory mi sie w draka w ogole nie zmiesci

olac ja czy kupic sobie indyka na szybko ? czesto sie trafiaja takie misje w storyline? ( courier z duzym ladunkiem)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 17, 2010, 14:45:04 »
Mi niestety często, ale podobno są agenci którzy mało ich dają

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gabriel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 17, 2010, 14:55:09 »
znalazlem indyka 3 jumpy ode mnie za 150k , a za msje mam 1kk bonusu ( z ktorym sie powienienem wyrobic) no to zostalem szczesliwym posiadaczem mojego pierwszgo indyka ever

BTW duza jest kara za olewanie storylinow? i czy trafiaja sie jakies normalne w ogole storyline'y? ( zabic , zadzgac ,zniszczyc)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 17, 2010, 15:01:53 »
Olewanie?
= zignorowanie storaka w jurnalu? - spadek standu do frakcji
= polecenie do agenta i declain misji? - nic poza tym ze poczekasz 16 misji na kolejną propozycję
Storaki jakie widziałem:
- transport
- kopanie lub kupowanie - agent chce w większości wypadków rudę i ma w poważaniu skąd ją weźmiesz
- combat

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gabriel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 17, 2010, 15:16:21 »
czesto sie kombaty trafiaja?

bo ja szczerze nie widzialem jeszcze ani jednego


( rigi do cargo po 4 baniaki, toz to zdzierstwo, i mimo 2 x Cargo t2 i tak musze leciec ta swinia badgerem na dwa kursy ehh )
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 15:34:00 wysłana przez Gabriel »

Goomich

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 17, 2010, 15:47:48 »
Mi niestety często, ale podobno są agenci którzy mało ich dają

http://www.evegeek.com/mission.php

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 17, 2010, 16:31:08 »
http://img121.imageshack.us/img121/9405/20100217151350.png
jeden z moich "stałych" agentów storyline, trochę ciężko klasyfikowalny w tej tabeli imo

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Templar Brave

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 17, 2010, 17:00:09 »
wylosowalo mi w importantach misje na przewizienie cargo ktory mi sie w draka w ogole nie zmiesci

olac ja czy kupic sobie indyka na szybko ? czesto sie trafiaja takie misje w storyline? ( courier z duzym ladunkiem)
A widziałeś, ile standa daje storyline na przewiezienie 40k m3 ? Ja bym nie olewał, w końcu to nie trwa aż tak długo...
czesto sie kombaty trafiaja?

bo ja szczerze nie widzialem jeszcze ani jednego


( rigi do cargo po 4 baniaki, toz to zdzierstwo, i mimo 2 x Cargo t2 i tak musze leciec ta swinia badgerem na dwa kursy ehh )
Combaty są dosyć często, zależy z jakiego wydziału jest agent. W przypadku Amarrów masz przeważnie Gallente Navy (nie ma za nich bounty), czasami Guristasów.

silvia

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 17, 2010, 17:07:56 »
Jesli mam 5 postaci, kazda ze standem 5.0 do danego corpa i 1.0 do danej frakji.
Wejde wszystkimi do floty i zrobie misje.

Powiedzmy, iz za misje mialbym otrzymac 0.5 standingu do corpa. Bedzie to oznaczalo iz kazda postac dostanie po 0.1 standingu, czy po 0.5?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 17, 2010, 17:12:23 »
Standing jest dzielony

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gabriel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 17, 2010, 17:54:24 »
http://www.evegeek.com/mission.php

Combaty są dosyć często, zależy z jakiego wydziału jest agent.

no ale ze storyline nie mam wplywu na to jaki jest agent, po prostu sie odzywa via mail i proponuje misje,

o to pytalem - jak czesto sie trwafia combat w storyline, zebym wiedzial czy kupowac badgera ( ktorego zreszta i tak kupilem ;) )

Templar Brave

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 17, 2010, 18:07:28 »
no ale ze storyline nie mam wplywu na to jaki jest agent, po prostu sie odzywa via mail i proponuje misje,

o to pytalem - jak czesto sie trwafia combat w storyline, zebym wiedzial czy kupowac badgera ( ktorego zreszta i tak kupilem ;) )
No chyba jednak masz jakiś wpływ. Ja robiłem misje dla agenta Security lvl4 i w tej samej stacji byli agenci Storyline - Secuity i Surveillance i zawsze dostawałem specjala od tego z security, prawie same bitewne, czasami courier czy mateiały do dostarczenia. Więc myślę, że ma to jednak znaczenie. A jeśli Ty robisz w miejscu, gdzie nie ma agenta Storyline, to odzywa się do Ciebie ten najbliższy, najbardziej pasujący do twojej profesji, więc niekoniecznie będzie to wtedy agent z tego samego wydziału.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 17, 2010, 19:49:21 »
czesto sie kombaty trafiaja?
Raczej rzadko. Słyszałem że jest jeden w BUFU.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2010, 07:33:55 wysłana przez Sotharr »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 17, 2010, 22:33:08 »
O storyline męczy Cię agent którego lokacji najbliżej wykonałeś misję wywołującą storyline. Gdyby liczniki w grze działały poprawnie, mógłbyś tym manipulować. Ponieważ nie działają rozrzut misji do zrobienia na storyline jest dość szeroki (10 - 20 misji )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ksnicolas

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 18, 2010, 09:17:45 »
No wiec tak, mam standa ponad 3.5 z caldari navy i proboje wziac misje lvl3 od agenta q-15 ktory jest available
oto jak wyglada rozmowa
http://i45.tinypic.com/24ywlrs.jpg

agenci lvl2 dziaja normalnie.
probowalem juz usuwac cache i settingi jak mi radzil ktorys z opow poprzez petycje ale nic to nie dalo.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2010, 09:31:37 wysłana przez Sotharr »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 18, 2010, 09:43:43 »
Jeden raz miałem coś takiego. Pomógł zwykły relog... jesli masz tak cały czas to sugerowałbym zignorować tego agenta

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ksnicolas

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 18, 2010, 09:54:56 »
problem jest taki ze u kilku agentow probowalem, bodajze 3 i u kazdego jest ta sama sytuacja. Agenci lvl2 dzialaja normalnie a lvl3 sie popsuli cos i nie kochaja mnie ;f probowalem juz reglow

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 18, 2010, 11:25:08 »
No to w takim układzie, cały czas odsyłaj CCP petycje i nie daj się spławić, jeden agent to błąd gry który może być ciężki do lokalizacji ale jeśli kilku nawala to raczej mają problem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gabriel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 18, 2010, 15:40:19 »
w tej samej stacji byli agenci Storyline - Security i Surveillance

O storyline męczy Cię agent którego lokacji najbliżej wykonałeś misję wywołującą storyline.

lol, nie mialem pojecia,

no to oficjalnie jestem meganoobem, ja sie zastanawialem czemu mi tak standing slabo leci a rownoczesnie mam standingi po 2 do korpow dla ktorych nie misjowalem, ehh

dzieki bardzo za wyrwanie z drastycznej niewiedzy


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 18, 2010, 15:45:09 »
Standingi rozną "po przyjacielsku" popatrz czy te dwa korpy nie są na plus do któregoś z tych dla których już robiłeś misje lub nie mają wścieklizny w stosunku do tego w co najczęściej strzelasz na misjach.
Agenci storyline zresztą również działają na zasadzie frakcji nie korpów i jesli storak wypadnie u takiej korporacji o której nawet nie widziałeś ze istnieje to również się nie dziw ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Templar Brave

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 18, 2010, 21:38:43 »
No, a jak będziesz miał już trochę więcej kaski i będziesz chciał sobie dość szybko podreperować standa, to polecam agentów Data Centre - za tagi podniosą ci standa, ale w tym przypadku tylko dla jednej frakcji no i dla corpa, w którym są. Ja np. miałem niedawno standa 2 z groszem dla Ministry of War (Amarr) i zrobiłem misje dla kilku "tabliczkowych" agentów i stand mi wzrósł do prawie 6,5 dla MoW (szkoda, że dla frakcji tak szybko nie przyrasta... a ponad 9 dla frakcji to już idzie naprawdę wolno  :()

Gabriel

  • Gość
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 22, 2010, 10:32:29 »
dzieki za proady, wreszcie sobie wybralem spota na misje w oparciu o bliskosc agenta storyline i jest duzo lepiej ze standem

wracajac na chwile do itu statkow misyjnych

wcislem na Draka 3 extendery, invul + dwa hardenery 'misyjne' i tu maly problem - to mial byc pasywny tank, z tego co wiem na misjach lvl4 pojawiaja sie neuty i wtedy tank mi sie zlamie z braku resistow, dlaczego wszyscy odradzaja latania na pasywnych hardenerach ? daja mniej resista ale mozna je podbic skillami przeciez, i nie ma problemu z capem

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 22, 2010, 10:36:24 »
z tego co wiem na misjach lvl4 pojawiaja sie neuty i wtedy tank mi sie zlamie z braku resistow,

Spokojnie:

- neuty trzymaj na dystans
- jak Cię coś ssie, to walisz w to, a jednocześnie trzymasz align do warp out
- jak cap spada - odlatujesz

Misje L4 są banalne, jeśli czyta się opis.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total Noob Questions: Misje
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 22, 2010, 10:38:23 »
dzieki za proady, wreszcie sobie wybralem spota na misje w oparciu o bliskosc agenta storyline i jest duzo lepiej ze standem

wracajac na chwile do itu statkow misyjnych

wcislem na Draka 3 extendery, invul + dwa hardenery 'misyjne' i tu maly problem - to mial byc pasywny tank, z tego co wiem na misjach lvl4 pojawiaja sie neuty i wtedy tank mi sie zlamie z braku resistow, dlaczego wszyscy odradzaja latania na pasywnych hardenerach ? daja mniej resista ale mozna je podbic skillami przeciez, i nie ma problemu z capem
Ponieważ:
- neuty jakich się boisz to misje level 5 (neut tower) na których to jest standardem, na l4 to evenement,
- ewentualnie chodzi o blood raiderów, ale te nie są aż tak groźne i względnie szybko da się je zmielić, ponadto bloody to tylko jedna z frakcji pirackich
- aktywny hard kiedy działa jest dużo wydajniejszy niż pasywny
- ie bierz invula tylko wzmacniaj słabszy resist z tych którymi częstuje Cię misja

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.