Autor Wątek: North story  (Przeczytany 30275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rehad

  • Gość
North story
« dnia: Kwiecień 02, 2008, 11:23:38 »
Moze nie w temacie ale ktos pytal o IRON .

Wiec IRONEK zaatakowal capsy smasha bedac na plus i szykuje sie nawalanka z IRON-kiem tez :)

Wczoraj w NBW-GD dostalem z DD od Tytanika ( biedny cepik ) Tak zle walnietego DD jeszcze w historii EVE chyba niebylo :) DD walniety na gate zatlukl wiekszosc IRON a duzo naszych ucieklo :) o dziwo pozostajac w poblizu gate ( zle ustawienie tytana na cyno ?) . Wskoczylismy chyba w 10 cepow na 5 med babli i okolo 20 - 30 kampiacych...i chlopaki z IRON zaczeli wiac z gate ..ubaw po same pachy .

Fedajkin

  • Gość
North story
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2008, 12:59:40 »
Tia, ale z tego co można odczytać z KB IRON, to IRON całkiem nieźle sobie poczynał i wcale tak źle na tym nie wypadli a rzekłbym 16 strat do 29 zestrzeleń przy stosunku sił 60:55 + tytan, to ktoś dał dupy na maksa...

Engagement Analysis > 1st April, 2008 @ 21:21 system NBW-GD

DragLord

  • Gość
North story
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2008, 13:49:56 »
Tak zle walnietego DD jeszcze w historii EVE chyba niebylo :) DD walniety na gate zatlukl wiekszosc IRON a duzo naszych ucieklo :) o dziwo pozostajac w poblizu gate ( zle ustawienie tytana na cyno ?) ...

Zdaje się że Evil Thug [-A-] w jednym z pierwszych DD na swoim tytanie walnął swoją flote  :D

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
North story
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2008, 00:58:27 »
RA:
Spore zamieszanie wewnatrz jesli chodzi o podzial wladzy. W efekcie jego odszedl liczacy sie  korp PvP (zdaje sie Solar Dragons), odpowiedzialny miedzy innymi za blitzkrieg przeciw DMC....

Mam troche inne zdanie w temacie niz przedpisca wiec pozwole sobie wyluszczyc swoj punkt widezenia :)

Miejsce - Perrigen Falls, system 9IZ-HU.
Cel - outpost Chaos Incarnate (przejety od smashkilla w spadku po Frege)
Bohaterowie - szeroko pojety smashkill z jednej strony i X.I.X. plus RA z przyleglosciami z drugiej strony.
Chaos Incarnate + Atlas leja Legion of xXDeathXx az pierze sie sypie. Nadciaga RA (jeszcze z Solar Dragons w skladzie) i zaczynaja lac Chaosa i Atlasa. Przybywaja posilki RK i Smasha ale w dosc ograniczonym zakresie bo trwa jeszcze kampania przeciwko TRI (przypadek czy nie ?). Pada cynojammer i do 9IZ wprowadzaja sie ruskie (pisze tak dla uproszczenia) capitale, staje kilka wrogich posow w systemie. Przepychanka trwa cos ok. 3 tygodni.
Nie udaje sie obronic outposta, ktory przejmuje nie kto inny jak Solar Dragons, ktory wymiksowal sie z RA, a chwile potem byl juz w X.I.X. W tym samym czasie rzeczony X.I.X. dostaje od RA kolejnego outposta w 995-3G (Cache).
Tak wiec IMO to tylko przegrupowanie sil i wzmacnianie sojusznikow niz 'klotnia w rodzinie' (ruskiej).
Pewnie tez zapowiedz wiekszej zadymy w dronkowni.
Ostatnie zachowanie IRON w stosunku do niedawnego alianta potwierdza chyba jedynie powyzsza teze.

P.S. zastanawiam sie tylko czemu w South Story pisze o tym co sie dzieje na polnocy ?  :2funny:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2008, 01:16:41 wysłana przez Pimpeck »

Maxima

  • Gość
North story
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 03, 2008, 01:30:47 »
"P.S. zastanawiam sie tylko czemu w South Story pisze o tym co sie dzieje na polnocy ?"

Moze zrob topic o polnocy/dronkowie, skoro tam siedzicie to sie orientujecie co i jak chyba ?
W wielu z nas z checia poczyta co tam sie fajnego dzieje.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2008, 06:54:16 »
Troche chyba przewidzialem ruchy wykonywane w RA. Solar Dragons wyszli z RA, chwile potem wrocili (chyba wczoraj albo przedwczoraj).
W Geminate cisza i spokoj.
W dronkowni reconquista czyli odzyskiwanie tego co kiedys odebrali RA at consorcies. W dwoch systemach nalezacych kiedys do DMC wszystkie posy w reinforce i czekamy co bedzie dalej. Oporu zadnego, troche nam X.I.X. przeszkadzalo po drodze. Zapowiadanych tytanow tez nie bylo bo chyba zajete na poludniu, tluczemy serwisy na stacji. Konczy sie ammo, spac sie chce wiec pora najwyzsza sie polozyc.
Pozdro 4 @ll
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2008, 07:03:53 wysłana przez Pimpeck »

Goomich

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2008, 14:35:41 »
Zapowiadanych tytanow tez nie bylo bo chyba zajete na poludniu,

Wczoraj w C9N były tylko 3.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: North story
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2008, 19:37:30 »
Troche chyba przewidzialem ruchy wykonywane w RA. Solar Dragons wyszli z RA, chwile potem wrocili (chyba wczoraj albo przedwczoraj).
W Geminate cisza i spokoj.
W dronkowni reconquista czyli odzyskiwanie tego co kiedys odebrali RA at consorcies. W dwoch systemach nalezacych kiedys do DMC wszystkie posy w reinforce i czekamy co bedzie dalej. Oporu zadnego, troche nam X.I.X. przeszkadzalo po drodze. Zapowiadanych tytanow tez nie bylo bo chyba zajete na poludniu, tluczemy serwisy na stacji. Konczy sie ammo, spac sie chce wiec pora najwyzsza sie polozyc.
Pozdro 4 @ll


Flota kapsow RA znajduje się w okolicach feythabolis gotowa do wskocznia do c9n.
W tym ich tytany :)

Co nie zmienia fakty że korzystając z JB mogą dość szybko sie poruszać.

Obserwuj Pimpeck co zrobi RA po zdobyciu c9n ( w tej chwili mają więcej large posów niż my) więc wkrótce przejmą stacje  :knuppel2:

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: North story
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 07, 2008, 10:31:54 »
ja flote capsow RA widzialem w niedziele w aridii :D

mozliwe, ze dzisiaj ja straca :D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: North story
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 07, 2008, 11:01:32 »
miesiac temu w aridii mieli 20 dreadow
dzisiaj w aridii bedzie z 50 dreadow
co bedzie za miesiac? :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Goomich

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 07, 2008, 11:44:56 »
ja flote capsow RA widzialem w niedziele w aridii :D

mozliwe, ze dzisiaj ja straca :D

Zamawiam battlereporta. :)

Wolver

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2008, 12:05:49 »
Zaczynam się już gubić w tych backstabbach i resetach. Są jakieś ally, które stoją wiernie przy Goonsach i BoBie od początku, kiedy wielka wojna skrystalizowała się właśnie na linii tych dwóch sojuszy?

Ellaine

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2008, 12:14:56 »
Wiernie przy BoBie stał FIX ale teraz chyba pozostałości są w BoBie.
Goony od początku wojny i jeszcze trochę są wiernym petem RA.
Przyjaść RZR i MM wydaje się dość trwała.

Wolver

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 07, 2008, 16:32:42 »
Wiernie przy BoBie stał FIX ale teraz chyba pozostałości są w BoBie.
Goony od początku wojny i jeszcze trochę są wiernym petem RA.
Przyjaść RZR i MM wydaje się dość trwała.

To smutne, że bobołaki same walczą, bo ja chciałem z kimś zdecydowanym do Goonsów postrzelać moim deimosem.. a tu sami zdrajcy i sprzedawczyki..

Ellaine

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2008, 16:44:18 »
Niezbyt smutne, walczą sami bo ze wszystkich swoich sprzymierzeńców wyjęli najlepszych pvperów a resztę wywalili. Bob to poprostu bardzo duży sojusz a jeśli liczyć pod uwagę zaangażowanych graczy z wysokimi SP, to zwyczajnie w walce BoB vs reszta Eve BoB ma przewagę liczebną.

Nikt chyba nie zdradzał Goonów bo nikt oprócz RA nie był z nimi szczególnie sprzymierzony, były tylko tymczasowe NAPy żeby nie wystrzelać się wzajemnie w czasie obrony galaktyki.

termos

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 07, 2008, 17:27:53 »
Obrony galaktyki przed kim?? Przed samym sobą??

Z polskiej części EVE na pewno jedynymi którzy walczą przy BoBie to BuFu i z tego co się orientuje nikogo jeszcze nie zdradzili i chyba nie mają tego w planach

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: North story
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 07, 2008, 17:31:53 »
Obrony galaktyki przed kim?? Przed samym sobą??

Z polskiej części EVE na pewno jedynymi którzy walczą przy BoBie to BuFu i z tego co się orientuje nikogo jeszcze nie zdradzili i chyba nie mają tego w planach

dobre dobre  :laugh:

backstaby to nasza specjalnosc :D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

partridge

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 07, 2008, 21:19:47 »
Battle Report wyglada tak:
Nasz POS wyszedl z Reinforce, 15 minut pozniej juz mial ponad 70% shield'a
Zalogowal sie tylko jeden koles z RA zrobil "\o" na lokalu i po 20 minutach wylogowal sie.
Pozniej POS BOB'a... ten sam schemat, RA sie nie pojawilo.
Szkoda...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: North story
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 07, 2008, 22:57:48 »
Battle Report wyglada tak:
Nasz POS wyszedl z Reinforce, 15 minut pozniej juz mial ponad 70% shield'a
Zalogowal sie tylko jeden koles z RA zrobil "\o" na lokalu i po 20 minutach wylogowal sie.
Pozniej POS BOB'a... ten sam schemat, RA sie nie pojawilo.
Szkoda...

mozesz mi powiedziec lamko kogo to interesuje i dlaczego jest to w topicu "north story"?

ja wiem, ze dostales dzisiaj calkowite znieczulenie wszystkiego u stomatologa, ale zeby skutki byly az tak powazne...

FAIL  :uglystupid2:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 08, 2008, 03:32:39 »
Prawde mowiac nie bardzo rozumiem tych kilka postow powyzej ale co tam, wczesnie jest, a ja niewyspany to moge nie kumac, co nie ? :D
Wracajac do NS - to co sie zaczelo sie dzieje. Dzisiaj od poznych godzin wieczornych padly 3 szpilki, nastepne wychodza co jakies 1.5 do 2h wiec jest co robic. Aktywnosc przeciwnika praktycznie zerowa. Probowali sie wydokowywac ze stacj ale ze skutkami oplakanymi dla siebie. Gdzes kolo 24 zwiad doniosl o duzym gangu neutrali +50 szipow w skladzie mieszanym, ktory kreci sie po okolicy. Neutrale to Solar Dragons, ktorzy wyszli z Legion od xXdeathXx no i sa .... neutralni jakby chociaz moze nie do konca :D Poslali najpierw huginna, potem falcona ale ich zwiadowcy niewiele sie napatrzyli i szybko wrocili do domu. Chwile potem caly gang zniknal jak kamfora.
Czekajac na kolejnego reinforce polecielismy do jaskini lwa potargac go za wasy ale chyba Katalizator zapil i nie mogli go dobudzic. We wrogim outposcie wylaczylismy rafinerie i trzeba bylo wracac realizowac plan czyli gasic kolejne wychadzace z reinforce posy.
Tyle na dzis z pola (nudnej) walki. Jako, ze posow do wykonczenia troche jest to pewnie tu jeszcze po spamuje.
Pozdro

P.S. Gdzies u gory rzucil mi sie na oczy FIX wspomnany przez ktoregosc z przedpiscow to kilka slow o nich. Dla niewiedzacyh mamy ich od jakiegos czasu na 'deep blue' i byc moze to co robimy to przygotowanie do ich zasiedlenia w dronkowni ale zaznaczam, ze to tylko moje przypuszcenia.
Supplement - gdzies w jeszcze glebszej dronkowni -42- najechal Ro3. Szeczolow nie znam ale jako, ze dotyczy polnocy to nadmieniam :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2008, 10:06:38 wysłana przez Pimpeck »

partridge

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 08, 2008, 11:32:45 »
mozesz mi powiedziec lamko kogo to interesuje i dlaczego jest to w topicu "north story"?

ja wiem, ze dostales dzisiaj calkowite znieczulenie wszystkiego u stomatologa, ale zeby skutki byly az tak powazne...

FAIL  :uglystupid2:

Obchodzi Mona X.. patrz wyzej cytuje ona twojego posta :) i prosi o battleraport :P
  :uglystupid2: FAIL  :P

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 09, 2008, 16:00:40 »
Skoro maja byc raporty z teog co sie na polnocy dzieje to mam przyjemnosc poinformowac, ze w dniu dzisiejszym outpost w 3-JG3X zostal przejety przez polaczone sily smashkill'a :D

13:58:08 Notify The station Virtual Hangout has been captured by ORIGIN SYSTEMS corporation!

Aktywnosc strony przeciwnej zerowa.

To be continued .... (mam nadzieje)

Pozdro 4@ll

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 12, 2008, 17:31:34 »
No to be continued ...

Sprawy potoczyly sie tak, ze wlasciwie mozna sie bylo tego spodziewac, a mianowicie w chwili gdy w znoju i pocie czola przejmowalismy Outposta, o ktorym bylo wyzej, koledzy z X.I.X. wspomagani przez SF (Solar Fleet - alians powstaly na bazie znanych co niektorym Solar Rdagons) postawili cichcem tuz przed DT szpilke w systemie TDP-T3 szpilke (Large Amarr), dostawili defensa i usiedzli w srodku. Miejsce dosc wazne dla Atlas Alliance z punktu widzenia komunikacji, sorka za kolokwializm, taki wrzod na dupie Bobby'ego Atlasa  ;D
Trzeba sie bylo pozbierac wiec sie pozbieralismy. Kolejne posy na dawnych terenach DMC poczly w reinforce i przyszla kolej na wyciskanie wrzoda.
Standard wlasciwie tylko timing kiepski. Tak sie poukladalo, ze wychodzil z reinforce dzisiaj w trakcie DT.
Zebralismy sie spora kupka duzo wczesniej, pogruchotalismy resztki defensa i czekalismy. Wywiad donosil o ruchach miesznanej floty SF/X.I.X - +100 statkow w tym ok. 60 BS, a w ostatnim cyno postawionym 1J przed celemdwa tytany. DT wiec logoff i oczekiwanie na podniesienie serwera. Wszyscy na TS oczywiscie. Udalo sie polowicznie bo logowanie trwalo dosc dlugo tak, ze w momencie kiedy bylo nas na lokalu ok 100 i zdazyly sie zgangowac jedynie caps'y, pojawily sie 'pierogi'. Warp na gejta byl chaotyczny ale sie udal bo troche ich juz na wejsciu poszczerbilismy, ale oczywiscie mogloby byc lepiej (maruda ze mnie wychodzi)  :tickedoff:
Polecieli do swojego posa i usiedli. Nasze capsy polecialy konczyc to co zaczely wczesniej. Kilka zwarc w przestrzeni, pierwsze dosc mocne ale chyba je wygralismy :) Potem juz wlasciwie potyczki - skanowanie, warp, babel i dorzynki. W miedzyczasie szpilka pekla wiec sie nam pierogi rozsypaly po talerzu i trzeba bylo je widelcem nagarniac. Na koniec calego zamieszania przybysze zrobili logoffa i mozna powiedziec, ze bylo po akcji. Gekty w sytemie troche probowali pokampic od zewnatrz ale z miernym skutkiem wiec rozeszlismy sie w poczuciu dobrze spelnionego obowiazku i z poczuciem dumy  O0 ja w kierunku lozka, ci bardziej wyspani 'konczyc' POS'y w BQ0, W-W i gdzies tam jeszcze.
Katalizator i SokolD nie pokazali sie online ale wlasciwie chyba nie mieli po co.

I ja tam bylem i dobrze sie bawilem chociaz pod koniec juz oczy na zapalkach ale warto bylo.

Tyle z nowosci z dronkowni.
Pozdro 4@ll

Tu troche statystyk z KB glownych aktorow:
ATLAS - http://killboard.atlas-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=24379
RK - http://roadkill.igs-corp.net/?a=kill_related&kll_id=76538
Smash - http://smash-alliance.com/kb/?a=kill_related&kll_id=36887
i nasi adwersarze
X.I.X. - http://killboard.red-alliance.su/index.php?op=alliance&name=Legion%20of%20xXDEATHXx&view=kills
Solar Dragons - http://killboard.red-alliance.su/index.php?op=corp&name=Solar%20Dragons

P.S. O lagu nie wspomne bo mialem na poczatku desynca, kilka capsow naszych zlapalo DC przy pierwszym zwarciu, ja troche pozniej i logowalem sie potem z zegarkiem w reku 8m34s :D
P.P.S. Jak widac na wyzej zalczonych linkach generalnie walka toczona jest chyba z RA chociaz ukrywajacymi sie pod dziwnymi nazwami  ;)
P.P.S. Mysle, ze to nie koniec i bedzie jeszcze okazja do pospamowania   :2funny:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2008, 17:37:23 wysłana przez Pimpeck »

Mac Dercad

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 12, 2008, 18:20:50 »
Pimpeck, wiesz może co się dzieje z Carpe Universitas i na jakim mniej więcej tle ten sojusz powstał? Pytam, bo wydaje się, że jego dość istotną częścią jest moja była korporacja [VIV], którą w sumie dość dobrze wspominam. Na 99% Virtual Hangout to był ich outpost.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 12, 2008, 18:45:11 »
Coz moge powiedziec ? Nie za wiele. Skoro sie tam znalezli to musieli wejsc w jakis uklad z RA. Dzisiaj i pewnie jutro padna ostatnie posy wiec pewnie straca kolejnego outpsta. Mnie osobiscie w droge nie weszli ale jako dobry pet latam ze swoimi suwerenami i stad moj skromny udzial w calym zamieszaniu.
Pozdro

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 18, 2008, 14:05:50 »
Pierwszy target osiagniety. W dawnych posiadlosciach DMC gospodarzy teraz FIX.
Dzieje sie natomiast nadal bo sie 'pierogi' po okolicy rozlaza. Postawili sobie szpilki w BNX-AS i siedza wiec zaczelo sie odymianie i wykurzanie.
Z jednej strony 'smashkill' z drugiej ED, SF, X.I.X., IRC.
W samym BNX RK postawilo szpilki, ustawilo w reinforce to co tam trzymalo 'pierogowego' sova i sie zaczelo. Na poczatek troche wojny podjazdowej (odymianie) - harcownicy lataja do R6-KYM gdzie draznimy gospodazy z niejakimi sukcesami. Potem fajne strzelania w okolicy BNX (AY-B15), a na koniec (wykurzanie) w samym BNX. O szczegolach nie bede pisal ale jak sie domyslacie lag, desync, blob i co tam jeszcze mozna sobie wyobrazic.
Tu troche szczegolow z RK KB - http://roadkill.igs-corp.net/?a=kill_related&kll_id=78094
Walka idzie na ostro co widac na KB walczacych stron. Lista szpilek do spufienia wciaz dluga. Mam nadzieje, ze damy rade :D
Pozdro z (nie) dalekiej polnocy

Sotharr

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 18, 2008, 15:05:39 »
Podczas walk w BNX SmashKill stracło 13 lotnisk i 8 dredów, niszcząc 4 dredy IRC.

http://www.kb.intrepidcrossing.org/?a=kill_related&kll_id=14065
http://www.kb.intrepidcrossing.org/?a=kill_related&kll_id=13576

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 19, 2008, 05:03:04 »
Ale osohozi ? Sov ED w BNX zgaszony  ;D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: North story
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 19, 2008, 11:15:51 »
Ale osohozi ? Sov ED w BNX zgaszony  ;D

Gratki :)

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 19, 2008, 19:39:32 »
Jeszcze a propos potraconych lotnisk. Primary byl sov wiec 'objective completed'.
A odgryzac sie mozna na rozne sposoby. Co niniejszym uczynilismy. Zalowac mozna tylko, ze sie nyx z babla urwal  >:(

http://roadkill.igs-corp.net/?a=kill_related&kll_id=78664

Voulture

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 19, 2008, 20:35:32 »
No wyglada na to, ze smashkill sobie ladnie zaczal radzic, odkad RA wywialo.
Smieszna sprawa, pamietam jak kiedys jako Rave jeszcze myslelismy o przyszlosci corpa i mielsmy porpozycje dolaczenia do Rk wlasnie, ciekawe jak by sie swiat potoczyl ;p
Pozdrowienia dla valhaliora o/

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: North story
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 20, 2008, 13:22:13 »
Slowko w kwestii wyjasnienia relacji z RA.
RA nigdy (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) bezposrednio nie zaatakowalo Smasha i RK. Dlugi czas byli na blue co sie jakis czas temu skonczylo. W dronkowni natomiast walki ida i niewatpliwymi przydupasami RA - IRC, X.I.X., ED oraz ostatnio z Solar Fleet aliansem utworzonym na bazie Solar Dragons, ktorzy odeszli (powody mnie nie znane blizej) z RA. Solary ostatnio aktywne w roamach po Geminate ale narazie chyba bez wiekszych sukcesow patrzac na KB.
Tak wiec teza, ze 'dajemy rade odkad RA wywialo' jest troszke nieteges :D  bo staramy sie dawac rade generalnie :D
Co bedzie jak sie RA podlaczy (i jesli sie podlaczy ofc.) do zadymy to sie okaze w praniu.

Fedajkin

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 25, 2008, 10:09:15 »

Basergore Kragdob

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 25, 2008, 15:03:27 »
Heh fajna flota go zdjela :D mi sie najbardziej ten rorqual na kmie podobal :D

Wolver

  • Gość
Odp: North story
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 25, 2008, 15:12:53 »
Rorqual na KMie to podwójna zniewaga, obok samego titan killa..  :2funny: O0