Autor Wątek: South Story - BoB Steamrollin?  (Przeczytany 29127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Squigger

  • Gość
South Story - BoB Steamrollin?
« dnia: Marzec 23, 2008, 00:48:24 »
Jak na razie nudy - strzelanie do POSów Brotherhood Of Steel i paczki. Gangi Razora/RA/Goonswarmu ograniczają się do łapania maruderów po flotach GBC. W sumie nawet na GBBS nic nie piszą bo nie ma o czym, ale niedługo może coś się będzie dziać to uznałem że topic warto założyć.

Z ciekawostek podam, że koledzy z GS niedawno wzięli do floty jednego z naszych korpowiczów, po tym jak dołączył się do lemingów iksujących na lokalu dla żartu. Nawet titla dostał z tej okazji, po masowym LOL obecnych na korp chacie :D

Anyway, właśnie idę spać po tym jak wieża wychodząca na naszych oczach z reinforced miała 60% shield i.. znowu weszła w reinforced.

CPP FAIL.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2008, 17:56:34 wysłana przez Squig »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Querious
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2008, 09:09:31 »
Ciesz sie ze nie strzelala dalej z rakiet itp.. tak jak to koledzy z Coven mieli :D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Querious
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2008, 09:47:24 »
Posy to porażka po pathu.
Ale już chyba naprawili to że jak jest w reinforce to działają moduły co cpu z wieży biorą np. distruptory  :grr:

Squigger

  • Gość
Odp: Querious
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2008, 13:00:17 »
Wiesz.. strata 2h żeby zobaczyć słodkie "1 days 7h 59 minutes" blabla - bezcenne.

Ogólnie to oporu w ogóle nie ma, jak biliśmy wrogi cynojammer to Molle kazał wstrzymać ogień wszystkim co go lali bez rozkazu, logistyki go naprawiły i dla zwały liczyli czas ile zajmie puknięcie go od 100% shield/armor. To tyle jeśli chodzi o przeciwnika.

Ruscy mieli kilka okazji shotdropować na niebieską flotę capsów swoje capsy, ale jak to ładnie ujął jeden z BoBitów "Russians have lots of moons, lots of tech 2 BPO's, but they don't have tech 2 balls".


Trico

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2008, 18:26:35 »
a potem molle dodał coś w stylu: nah... i tak nie mają tu 80 capsów

Troche detali. 3BK przy sov 3 nie miało nawet cyno jammera (tu lol)
BoB wrzucił około 200 osób do systemu, pod osłoną supportu na jedynej bramie capsy zdjęły wieże (no... reinforced) sam nie pamiętam dokładnie ale chyba wczoraj rano je dobiliśmy.
Po tym uderzyliśmy na K-L6, gdy BSy zdejmowały cyno jammer intel donosił o mobilizacji gagu obronnego w QY6 xD
Gdy posy w K-L6 były w reinforced molle stwierdził: 'no widze, że Goonsi zalogowali tytana w QY6, no to ustawiamy desta na... 9CG6'
W 9CG6 BoS stracił posa kopiącego który nie miał stronta (lol, chyba 3ci) pozostałe wieże w reinforced, dziś rano wybuchły jeszcze dwie, nie wiem ile padło wcześniej w nocy, byłem tylko do północy, no i w przerwie była mała bitwa - trzeba BoS podziękować za zapas ammo.

ststus na ten weekend do tej pory: wystrzelanych 5-6 tys pestek, około 200j w rożnych formacjach, wizyta w BKG, udział w wieczorku poetyckim (ciekawe czy wysępie nagranie), strat własnych brak, ceny kawy na giełdzie powinny szybko iść w góre
to be continued

Totalizator

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2008, 17:52:40 »
Update z okopu naprzeciwko: BoS daje pokaz wyjatkowo żałosnej obrony, porównywalnej z nieświętej pamięci RISE. Celem ofensywy BoBa są stacje w Querious w których uwiezione jest paliwo na którego brak podobno GBC zaczyna cierpieć. Ataku na przyczółek a QY6 wciąż nie ma więc wygląda na to że pierwszym celem będą systemy należące do słabszych ogniw koalicji. Z GBC współpracuje Stain Empire prowadzące wojnę podjazdową w Esoterii.

Goonfleet w ramach konsolidacji terenów odsprzedał tereny w drone regionach, ku rozpaczy naszego Theta Squadu który od dawien dawna prowadził tam swoją infrastrukturę (Goonfleet jako korp 3000 ludzi podzielony jest na squady które nie są korporacjami w ścisłym znaczeniu tego słowa a raczej metodą podziału na około 200-300 osobowe podgrupy w celu lepszej organizacji gangów i finansowych przedsięwzieć na małą skalę)

Ellaine

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2008, 17:57:06 »
Co to jest BoS i GBC?

Totalizator

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2008, 18:04:07 »
Co to jest BoS i GBC?

Brotherhood of Steel i GreaterBobCommunity (mający swój comeback w postaci Stain i różnych takich niedobrych w Delve)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2008, 19:02:15 »
"latwo przyszlo, latwo poszlo" - tyle mozna powiedziec o obronie BoS. Czego innego mozna oczekiwac od alliancu, ktroy przyszedl na gotowe, dostal rejon do obsadzenia, no to sie dziwic, ze obronic go nie umieja, a pewnie i nie chca...
btw - na COAD pisza, ze wczoraj BoB wylaczyl Goonom cynojammer w qy6. I to rzeklbym przypadkiem (obrony praktycznie nie bylo to ustrzelili). Prawda to?

co do GBC to irytuje mnie fakt, ze gdy BoB byl w glebokiej defensywie, praktytcznie walczyl osamotniony bo sie jego "sojusznicy" powypinali badz strony zmienil sadzac, ze upadnie i nie chcac upasc razem z nim. Wspomagajacych alliancow/korpow BoBa mozna bylo na palcach jednej reki policzyc... Teraz gdy BoB sie wybronil i przeszedl do kontrofensywy nagle sie zaczelo zlatywac pomocnikow... nie trawie hipokryzji... ;/
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2008, 19:09:40 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Ellaine

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 25, 2008, 19:30:58 »
No ja mam nadzieje ze tak naprawde SE to nie jest kolegami BoBa bo mam ich na plus i bylo by mi glupio. Wychodze z zalozenia, ze w C9 SE bije tych zlych goonow, ktorzy spieniewiezyli sie szlachetnym idealom obrony galaktyki i nie walcza w Delve tylko szwendaja sie gdzies po Esoterii. :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2008, 20:10:40 »
Hipokryzji :)


Vic zobacz sobie jak długo SE strzela goonsów i że nigdy nie miała + do RA czy wogóle koalicji :)

Strzelali i dalej strzelają do boba zresztą też.

Nie ulegaj propagandzie Bruca który mówi że SE współpracuje z BoBem :D


DaBlades

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2008, 10:54:37 »
SE chyba nawet ma minus do RA bo się cholernie nielubią. Zresztą do BoBa plusik wszyscy zainteresowani (w tym my) mieli ustawiony na króciutką chwilkę na czas dobicia posów goonsów w c9n.
Goonsi, RA ale głównie (moim zdaniem) TCF przejechali się na c9n (aż dziwne że tak słabo im poszło) i chyba morale zupełnie im padło, BoB powinien nam za to zapłacić ghehe  :2funny: >:D
A do Esoterii i okolic trzeba będzie znów polatać bo MASSy już praktycznie oporu nie stawiają. Zaczynamy korzystać z usług agentów aby wogóle wiedzieć gdzie oni są.  :nie:
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2008, 10:59:05 wysłana przez DaBlades »

Loc0

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 27, 2008, 19:32:34 »
Masy pewnie czekaja na ruskie capsy bo bez tego tylko CAOD i GBBS spamuja ;]

Prosze bez dowcipkowania i przypuszczen!
Ireul
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2008, 21:14:18 wysłana przez Ireul Taar »

Ronin

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2008, 18:20:20 »
Drugie uderzenie na QY6 ruszylo, po zniszczeniu niesmertelnego cynojammera i to w dodatku bronionego przez tytana ! :) w ciagu 5 czy 10min, bob atm wprowadza kazdy pos w reinforca.

kaleba

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 28, 2008, 20:19:30 »
ja shipa w obronie systemu stracilem a teraz oni go oddaja bez walki  :uglystupid2:

Trico

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 28, 2008, 20:37:37 »
pomyśl tak - tylko dlatego, że poprzednio przyleciała wasza ekipa my teraz szukamy tematów do gadania w nocy ;]
zamiast oczywiście kończyć rekonkwiste querious w tym momencie
powinno cie podnieść na duchu

partridge

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 29, 2008, 00:24:17 »
QY6 News ciag dalszy :P
BOB i GBC dalej wrzuca w reinforced POS'y Goons'ow... zero oporu, nawet POS Gunnerow brak.
Jak na moj gust tragikomedia wiekszosc POS'ow ktora trzymala Sov'a to Small Amarr tower bez zadnych dzialek + stront na 2d7h. Inne POS'y ktore maja jakakolwiek obrone sa niszczone przez Armade capitali. Osobiscie mam nadzieje ze jak beda wychodzic z reinforced to pojawi sie jakikolwiek opor bo jak na razie idzie zdecydowanie za latwo. Pod koniec akcji podamy statystyki.

Update:
24 Large POS w Reinforce + nie wiem ile Small Towerow bylem tylko na 4 small :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2008, 00:41:03 wysłana przez Partridge CLERICS »

Coen

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 29, 2008, 05:03:42 »
Part niewspomnial o goonsowym Morosie ktory znalazl sie w niewalsciwym miejscu w zlym czasie  :knuppel2:
Nadal brak jakiejkolwiek reakcji ze strony goonsow. Nawet niema gunnerow na posach.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 29, 2008, 11:20:46 »
podniecac sie bedziemy jak te posy zostana zniszczone. Na razie sa w reinforced.. juz raz byly i BoB nie zdolal ich zniszczyc (pamietna obrona KOlaicji z MC i Covenem)
Moderatorzy na drzewo!! :D

Maxima

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 29, 2008, 11:36:37 »
Teraz nie obronia bo nas tam nie bedzie  ;D ;)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 30, 2008, 07:15:57 »
pierwsza wieksza bitka w ten weekend w qy6 pomiedzy wkraczajacymi silami Koalicji a GBC zakonczyla sie szybkim DD na gate. I koniec bitki :[ Nawet nie zdazylem strzalu oddac..
ponad 180 statkow zniszczonych (statystyki wziete z mapy)
ciekawie wyglada tyle kapsul na overwiev... :]
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2008, 07:38:46 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Coen

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 30, 2008, 07:55:52 »
Ostatnia podana liczba zniszczonych statkow (TS boba) to 231
Tytany sa ZLE! ;)

Ronin

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 30, 2008, 08:05:20 »
Pierwsza wielka bitka byla wczoraj rano :p 2,5h walczylismy pod posem goonsow bez wywarpu calej floty, 2.5h strzelania ammo mi sie prawie skonczylo :P

partridge

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 30, 2008, 12:33:57 »
Cytat: FleetChat
Cost of Doomsday Operation Skill: 225M
Cost of firing DD: 40M
Cost of goon ships lost to DD: 5B
Sounds of goons crying about lagsploits: Priceless!

Squigger

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 30, 2008, 17:56:08 »
Na razie BoB całkowicie kontroluje sytuację nie tylko w QY6, ale w całym rejonie walk.

Zmieniłem nazwę topicu na odrobinę bardziej odpowiednią.

Joasia_Lodzik

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 30, 2008, 19:28:58 »
Na razie BoB całkowicie kontroluje sytuację nie tylko w QY6, ale w całym rejonie walk
no, trochę goonsów siedzi w 319 ale wszyscy w npc stacji, sam reaktywowałem konto i się przelecialem do delve popatrzec co sie dzieje, w szeregach jakby wieje trochę bezradnością

xxx > they've taken down the first TCF tower that came out
yyy > was there even a defense gang?
xxx > don't think so

a qy6 podobno zakampione maksymalnie i za bardzo nie ma pomysłów jak się za to tam zabrać, ponad 300 ludzi na localu tam, a po drodze z 319 jeszcze jakies mniejsze kampy, cos o vagabondach i ishtarach pisali.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2008, 19:36:34 wysłana przez Joasia Lodzik »

kaleba

  • Gość
Odp: Querious - Wojna okopowa
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 30, 2008, 20:11:43 »
..., a po drodze z 319 jeszcze jakies mniejsze kampy, cos o vagabondach i ishtarach pisali.

pewnie bufu :)

Totalizator

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 30, 2008, 20:14:31 »
Dzis State of the Goonion na teamspeaku za pare godzin, może to coś ruszy, sam czekam na BSa zamówionego przez transport carrierem jak dotrze na czas to będę dziś tam walczył

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 30, 2008, 20:27:50 »
Glowna czesc POSow wychodzi z reinforce'a dzis w nocy poczynajac od 2 w nocy az do okolo 9 rano w poniedzialek.

Byc moze bedzie jakas bitka, sie okaze.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 30, 2008, 22:49:20 »
Nie wiem czy bedzie bitka. Na pewno bedzie koszmarny lag. w tej chwili jest prawie 650 osob na localu a jeszcze floty Koalicji nie przylecialy co to sie w 319- zbieraja i okolicy.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Joasia_Lodzik

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 30, 2008, 23:05:18 »
Nie wiem czy bedzie bitka. Na pewno bedzie koszmarny lag. w tej chwili jest prawie 650 osob na localu a jeszcze floty Koalicji nie przylecialy co to sie w 319- zbieraja i okolicy.

w samym 319 jest 170 goonsow + 1 bob jako posterunkowy, bedzie lag party bo sie uszykowały ludki, statki podociągały, zapasy porobiono. Bob jakościowo przegania goonsy i w dobrych warunkach zbiera śmiertelne żniwo :) jednakże gdy mamy taka sytuacje jak teraz z duzym lagiem (juz go czuc troche) no to nic nie jest przesądzone.

Ale juz pomijajac dzień dzisiejszy to tak właściwie system z cynojammerem + banki na gejtach + dd tytany w wykonaniu boba, taki miks jest wlasciwie nie do przebicia (mówię w wykonaniu boba bo w wykonaniu goons jednak takie to idealne rozwiązanie nie jest ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2008, 23:08:23 wysłana przez Joasia Lodzik »

Diabl0

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 31, 2008, 00:23:14 »
Nie wiem czy bedzie bitka. Na pewno bedzie koszmarny lag.

Zaraz tam lagfest... od 30 minut grid mi sie laduje :)

Fedajkin

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 31, 2008, 14:29:50 »
Jakieś info z QY6- ??

Tak żeby nie było, VV dostało od dyrektorstwa dyspensę na walki z QY6- związane z lagiem. Każdy kto chce i może lecieć to ma lecieć, Ci co wiedzą, że lagi ich spoduje, mogą zostać w Querious...

Co do ciekawostek, w dniu dzisiejszym IAC stało się neutralne dla VV. Poszło o smack i arogancję ze strony IAC, którzy to za dużo sobie wyobrażali i próbowali zagonić naszych pilotów do niewolniczej pracy na co dyrektorstwo zgody nie wyraziło.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 31, 2008, 14:46:53 »
VV jest neutralna do IAC.
Ciekawe :)

W Querios zaczyna się chyba fajny dym  :) :knuppel2:

Joasia_Lodzik

  • Gość
Odp: South Story - BoB Steamrollin?
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 31, 2008, 15:06:03 »
Jakieś info z QY6- ??
Wczoraj na localu było około 750 ludzi, większość bob z kolegami, jakies 110 capsow, parenaście ms'ów i tytany (nie wiem ile, ktos chyba pisał że 8 ale to nie potwierdzone),  system był  "uber camped to f*ck" już na parę godzin przed wyjściem z reinforsa posów koalicji (2-9 rano). Same posy z tego co wiem wybite, goonsy nie dały rady się przebić, sporo z nich padło zanim im sie grid załadował. Wg locala opoznenia sięgały parunastu minut.

Na obecna chwile goonsy maja ewakuowac swoje assetsy z qy6 pare j wczesniej do dobrze znanego systemu 319 z npc stacją, gdzie jest i będzie baza wypadowa, samo qy6 zostało właściwie stracone (jeśli goonsy nie znajda jakiegos złotego środka to za pare dni bob przejmie sov).

Obiektywnie patrząc na tym etapie mechaniki gry (system z cynojammerem + bańki na gejtach + dd tytany w środku) i skil boba, sprawia że przejęcie takiego systemu jest nierealne (juz nie mówiąc o tym że rosjanie ze swoimi capsami się wynieśli). Goonsy będące w qy6 parę godzin wczesniej już, to w większości siedzieli w outpoście, na czacie pojawiał sie tekst "im trapped".

Może inni ludzie w goonsach widza to inaczej, ale jak dla mnie to inicjatywe ma zdecydowanie bob z kolegami a goonsy będa raczej opóźniać odzyskiwanie kontroli nad dawnymi systemami bobkow  aniżeli stanowić siłę wystarczającą do przejęcia delve (sporo goonsów ustawiło 319 na stacje z klonami i jako że to npc to będą tam wracać tyle ile będą chcieli, ale też pozostanie pytanie - co dalej)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2008, 15:19:50 wysłana przez Joasia Lodzik »