Autor Wątek: Koniec problemów z UPC?  (Przeczytany 9081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rastlino

  • Gość
Koniec problemów z UPC?
« dnia: Marzec 09, 2008, 22:39:28 »
Mój znajomy powiedział mi dziś że od trzech dni gra w EVE bez DC, na forum media świat http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=3717&postdays=0&postorder=asc&start=120&sid=c2f094d08d6feef3e6553107854ec7a8, przedstawiciel UPC powiedział że coś zrobili. Ja od 18:00 do teraz (22:36) gram też bez DC przez UPC (wyłączyłem tunel). Może jeszcze ktoś sprawdzić czy nadal są DC?

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2008, 10:48:20 »
Też wczoraj sprawdzałem.
Zostawiłem odpaloną evkę i nic nie robiłem.
Sesja padła po ok 2 godzinach be żadnej aktywności. Może przypadek.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2008, 10:50:55 »
Sesja pada po jakims czasie wlasnie za brak aktywnosci.Ja nie mam chello ani UPC whatever i po jakims czasie afk wywala ...standard :)

Saczek

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2008, 12:33:41 »
Potwierdzam - od dwoch dni gram w Eve calymi dniami i zero lagu, zero disconnects. Nadal UPC gupi do 69% pakietow na jednym hopie w Wawie ale NIE guibi juz na dwoch hopach w London jak dotyczczas. YUUUUPIEE !

Rastlino

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2008, 13:43:21 »
No to może admin da w " Nowości na stronie" jakiegoś info o tym by ludzie nie wykupywali następnych miesięcy tunelowania (niektórzy mają miesięczny abonament na tunelach).

Czas świętować po 5 miesiącach UPC naprawiło neta:P.

Rastlino

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2008, 14:27:05 »
Jak pisałem w pierwszej wypowiedzi, grałem około 20:00 i na pewno było ponad 45k ludzi i nie miałem DC.

HIMK

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2008, 16:52:55 »
Potwierdzam, chello w końcu pokonało problem. Grałem wczoraj kilka godzin od 16:00 do północy. Czyli przy największym obciążeniu serwera. Nie miałem DC.

Według maila od UPC, zmienili trasę routowania 26 lutego 2008. Maila dostałem dopiero w sobotę jakoś 08.03.2008.
Sprawdziłem i rzeczywiście idzie inną trasą. Chyba przez Francję.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 11, 2008, 04:59:40 »
Sesja pada po jakims czasie wlasnie za brak aktywnosci.Ja nie mam chello ani UPC whatever i po jakims czasie afk wywala ...standard :)

Raczej nie ma czegoś takiego jak sesja tutaj (chyba) ponieważ ja byłem online prawie 8h i wszystko działa :)
Charming But Irrational

bluszczolina

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 11, 2008, 12:18:53 »
bylam w grze od 10 do 12 i nie bylo zadnego dt :) srednio miaam je co 2-3 min albo logowalo mnie 15 min wiec sa postepy poźniej testuje dalej :) ale z tego wyglada ze wszystko naprawili ! w koncu :/

Abadonna

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2008, 13:20:08 »
grałem i bez problemów, zrobiłem nawet postac tutorialowa by sprawdzic czy sie mi nie wywali evka, polatałem całkiem milo i przyjemnie.

bluszczolina

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 12, 2008, 17:49:41 »
ja tez potwierdzam od wczorj rana do 1 w nocy gralam i bez zadnego DT!!!!!!!!!!!!!!!!!  O0 O0  :smitten: EVE BEZ DT :smitten:

majama

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 12, 2008, 18:24:04 »
 O0
Doczekaliśmy sie, wreszcze to naprawili, wczoraj grałem kilka godzin i zaliczylem tylko jedno rozlaczenie

hipperion

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 14, 2008, 11:01:02 »
Kurde ludzie to my chyba mamy inne UPC :) Moje po staremu wywala  :krzeslo:. Ktos z '//arsza'//y moze to potwierdzic?

Makariel

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 14, 2008, 11:50:25 »
Kurde ludzie to my chyba mamy inne UPC :) Moje po staremu wywala  :krzeslo:. Ktos z '//arsza'//y moze to potwierdzic?

MohŻe p0t\/\/ierDziĆ

O ile wcześniej w EVE grałem tylko dzięki tunelowaniu bo zazwyczaj samo zalogowanie się graniczyło z cudem, tak od dwóch czy trzech dni gram już bez pomocy putty i nie zaliczyłem nawet pojedynczego DC.

majama

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 12, 2008, 23:27:16 »
Mi sie zepsuło na nowo, od dwoch dni rozłaczenia co kilka minut w porywach do godziny, a dzisiaj to juz calkiem stracilem mozliwosc logowania na serwer. Jako ze tak samo jest przez tunel jak i bezpośrednio to znaczy ze chyba cos u mnie w bloku siec jest zwalona.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:29:58 »
Też mam znowu problemy z EVE od paru dni.
Póki co zrzucałem winę na niewydolność swojego WLANa po dołożeniu drugiego kompa (właśnie parę dni temu), a nie na UPC.
Czy ktoś jeszcze ma znowu problemy z UPC?
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 13, 2008, 11:47:24 »
W ciągu ostatniego tygodnia, poza jednorazową awarią, kiedy netu w ogóle nie miałem, to jest ok. Siedzę po parę godzin i nie mam żadnych problemów.
Przedwieczny.

Venec

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 13, 2008, 12:21:46 »
Mi sie zepsuło na nowo, od dwoch dni rozłaczenia co kilka minut w porywach do godziny, a dzisiaj to juz calkiem stracilem mozliwosc logowania na serwer. Jako ze tak samo jest przez tunel jak i bezpośrednio to znaczy ze chyba cos u mnie w bloku siec jest zwalona.

U mnie tak samo. TUUUUNEL WELCOOOOME TOOOO:D

Diabl0

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 15, 2008, 13:02:45 »
Jak do tej pory bez problemów. Podajcie może miasta/dzielnice - może to jakieś miejscowe problemy?

Btw - w zeszłą środę przyszło mi pismo przyznające 20% zniżki rekompensaty za 3 miesiące w których występował problem :). Może to i grosze, ale zawsze komuś źle to będzie wyglądało w statystykach i następnym razem bardziej poważnie potraktuje problem nie czekając 3 miesiące :)

majama

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 17, 2008, 11:55:24 »
Ja jestem w Szczecinie, polaczenie przez bezposrednie UPC jest ciagle problemem, korzystam z tunelu. Wiem że ludzie w innych miastach moga mieć inne trasy do serwera EVE. U mnie na UPC ciągle nie można sie zalogowac, wogóle bardzo dlugo sie czeka na samo wykrycie serwera (status unknown jest do konca ale w po kilku minutach juz przyjmuje login i haslo a w koncu i tak na zalogowanie do gry sie nie mozna doczekac).

29-06-2008 edit:
od jakichs 3 tygodnie nie ma problemow zadnych i dziala tak jak rok wczesniej
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2008, 14:10:08 wysłana przez majama »

silverrobert

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:26:03 »
Czy moglby ktos w skrocie napisac jak obecnie przedstawia sie sytuacja z UPC (Szczecin mile widziany)? Za kilka dni wyprowadzam sie do nowego mieszkania i bede musial zalozyc neta, a wyglada na to ze UPC proponuje najlepsze warunki.  :(

Diabl0

  • Gość
Odp: Koniec problemów z UPC?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 14, 2008, 11:12:27 »
Nie wiem jak w Szczecinie. W Wrocław w zeszłym tygodniu znowu pojawił się problem, i od tamtego czasu ciągle "latam" na tunelu. Na zgłoszenie awarii jak na razie dostałem tylko po 3 dniach podziękowanie za wysłanie wyników WinMTR.