Autor Wątek: Straszny  (Przeczytany 3947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Straszny
« dnia: Marzec 06, 2008, 17:36:03 »
Witam

Nickname: Straszny  (inne nicki : Scary i ScarymanPL)
Nacja: Matar
Korporacja: BUFU

maniak PVP z lekkim adhd  (więc do BUFU jak znalazł :D) , wcześniej spędziłem pare lat w grach typu ogame i X-wars.

Vermian

  • Gość
Odp: Straszny
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2008, 17:55:21 »
Hehe, witam autora taktyki lowpointera w X-Wars :) . Dlugo w X-wars nie zabawilem (zbyt wymagajaca czasowo gra), ale wbilo mi sie w pamiec ze byles sporym autorytetem, ktory dobrze rozgryzl gre i byl kreatywny w wykorzystywaniu jej mechaniki. Zdolnosc kombinowania na pewno Ci sie przyda (albo juz przydaje) w EvE.

Powodzenia :) .

Straszny

  • Gość
Odp: Straszny
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2008, 18:10:40 »
Hehe, witam autora taktyki lowpointera w X-Wars :) . Dlugo w X-wars nie zabawilem (zbyt wymagajaca czasowo gra), ale wbilo mi sie w pamiec ze byles sporym autorytetem, ktory dobrze rozgryzl gre i byl kreatywny w wykorzystywaniu jej mechaniki. Zdolnosc kombinowania na pewno Ci sie przyda (albo juz przydaje) w EvE.

Powodzenia :) .

witam, dzięki za słowa uznania.

faktycznie - grałem 3 lata  lata jako dowódca liczącego sie sojuszu pro-graczy, samych piratów :P (więc BuFu pasuje mi idealnie tutaj) na serwerach COM - IN4 Pirates, czasem grałem z Polakami na naszym polskim serwerze.

do EVE przeszedłem przez znudzienie tamtymi grami (wogole web-mmo mi sie troche przejadło), bez porównania lepszy support, i niesamowita adrenalina w pvp jaką ta gra generuje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2008, 18:13:56 wysłana przez Scaryman »

Straszny

  • Gość
Odp: Straszny
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2008, 18:16:26 »
160+ killi i jeszcze adrenalina? zazdroszcze :(
witaj na centrali.

aha, nie wiem co w niej jest ale szczególnie przy solo-killach ciągle mam pikawe serducha z radosci dorwanego celu , moze mniejszą teraz niż na początku...  ale niewiele mniejszą ;) - w końcu gram krótko jeszcze...
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2008, 09:42:16 wysłana przez Scaryman »

Voulture

  • Gość
Odp: Straszny
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2008, 18:21:38 »
Witamy na forum :)
Tutaj w ogole spora ekipa z ogejma (z navufielda tez), tyle, ze to taki maly temat tabu - gra na O itd. :D

Squigger

  • Gość
Odp: Straszny
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2008, 08:29:11 »
W Beach Boys siedzi całkiem spora ekipa ex- X-warsowców ;) (ja też ^^) W sumie 100% z IN4 Pirates.
Wcześniej chłopaki grali też ponoć w grę na O ale to historia już xD

Ronin

  • Gość
Odp: Straszny
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2008, 09:21:01 »
Jakiego x-warsa... panowie bylo mowione ew. z gry na X :) za duzo czasu spedzilem przy tym... no i witamy w koncu scary na flametrali... znaczy centrali  :angel:

Ellaine

  • Gość
Odp: Straszny
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2008, 09:43:52 »
Tez gralem kiedys w X-warsa i nawet kojarze IN4, ale juz nie pamietam czy bilismy za czy przeciw, ale chyba przeciw :)

Diabl0

  • Gość
Odp: Straszny
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2008, 22:12:17 »
Skoro nie pamiętasz to grałeś przeciw ;) Ci co grali z nami nie zapominają takich przeżyć :)