Autor Wątek: Blueprinty  (Przeczytany 4044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qooba

  • Gość
Blueprinty
« dnia: Luty 29, 2008, 18:07:13 »
Witam. Mam pytanie. Gdzie moge znalesc blueprinty takich statkow jak np. Rorqual czy Charon? Przeszukalem kilka regionów i nic. Chcailabym w niedalekiej przyszlosci zbudowac jeden z tych statkow ale problem w tym ze nawet nie moge dostac nigdzie bluprintow potrzebnych do zbudowania czesci do tych statkow.

Voulture

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 29, 2008, 18:10:16 »
Zazwyczaj bpo na zaawansowane statki danej rasy  kupisz w regionach danej rasy. Rorqual, tak samo jak i barki, sa produkowane pzrez ORE, poszukaj na mapie i zobaczysz gdzoie musisz leciec ;)

Goomich

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 29, 2008, 19:32:33 »
Witam. Mam pytanie. Gdzie moge znalesc blueprinty takich statkow jak np. Rorqual czy Charon?

Rorqual - Outer Ring, lub (za drobną opłatą manipulacyjną) Jita
Charon - regiony należące do Caldari: Lonetrek, The Forge, The Citadel.

Ostry

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2008, 12:38:44 »
Witam
Jestem nowym, zupełnie nowym graczem, mam w dziale blueprintów pytanie.
Wiem że do tego jeszcze daleka droga, ale nie moge wyszukać. Jak zrobić bpo z np ammo?

ivil

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2008, 12:40:57 »
To działa w drugą stronę. Najpierw kupujesz blueprint a następnie z niego robisz przedmiot.

Ostry

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2008, 12:48:44 »
I nie ma możliwości zrobienia samodzielnie bpo z jakiegoś przedmiotu? Niewiele jeszcze wiem i sądziłem że jest to możliwe dla linii wynalazców.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 12:50:28 wysłana przez Ostry »

Goomich

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 09, 2008, 12:50:44 »
Nie.

Ellaine

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 09, 2008, 12:57:10 »
Chcesz może kupić przebadane już BPO Charona?
Co powiesz na 1.95b? ME 2

http://www.eve-online.com/itemdatabase/EN/blueprints/ships/freighters/caldari/20186.asp
Cena bazowa to 2b, czyli u NPCów kupisz za 1.8b, ale badania na ME 2 robią się z tego co pamiętam około 2 miesięcy.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 13:04:02 wysłana przez Albi »

Ostry

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 09, 2008, 13:16:45 »
Dzięki za odpowiedzi :)
Za to BPO Charona "chwilowo" dziękuję  ;)
Przy okazji, skąd się dostaje BPO, wiekszość można kupić w markecie, ok, ale niektórych pewnie nie, gdzies wyczytałem że można je kupić od innych graczy, skąd oni je mają, dropują z NPC?

Goomich

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 09, 2008, 13:31:15 »
Wszystkie BPO na rzeczy tech 1 można kupić na markecie. Jak nie w jednym regionie, to w innym.
BPO na tech2 można było wygrać na loterii, ale ta się już skończyła, więc jedynym źródłem są inni gracze (jeśli ktoś będzie chciał sprzedać).

Weylander

  • Gość
Total Noob Question - Blueprints&Manufacturing
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 09, 2008, 14:10:48 »
witam

jako totalnemu noobowi grajacemu w Eve od wczoraj wybacznie byc moze glupie pytanie ale sam jakos nie moge tego problemu rozwiazac wiec prosze o pomoc

sprawa wyglada nastepujaca : chcialbym wyprodukowac cos z posiadanego bluprinta ale przy kazdej probie pojawia sie nastepujacy komunikat
 "You have reached the limit of your abilietis for running concurent factory slot. You are currently running 1 slot and you can at most handle 1"

przysiagl bym ze nic innegoo nie produkuje w tym momencie, wiec prosze o info o co moze sie rozchodzic
czy moze o to ze mam zajeta kolejke w produkcji a o tym nie wiem(w takim razie jak to sprawdzic) czy moze o cos innego

z gory dziekuje



Ostry

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 22, 2008, 16:16:05 »
Witam
Czy można produkować w jakiś sposób namemowe itemy? Na stronie eve znalazłem tylko podstawowe rodzaje np railgunów, brak natomiast blueprintów na Prototype Gauss - można to w ogóle produkować?

NeX

  • Gość
Odp: Blueprinty
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 22, 2008, 16:25:02 »
Produkować można T1 (dostępne BPO na markecie), T2 (inwencja) i named COSMOS (dropy i nagrody).