Autor Wątek: Jak uchronic jaja po utracie statku  (Przeczytany 6171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wabik

  • Gość
Jak uchronic jaja po utracie statku
« dnia: Styczeń 30, 2008, 23:07:34 »
Czy to prawda ,ze wcisniecie autopilota spowoduje ze w momencie utraty statku nasz pod wejdzie automatycznie w warp i nawet cep nas nie namierzy?
Pytam sie bo latam w rozne miejsca  - taki evetroter jestem, a tu czas kupic implanty +4 (moze +5)

Herzog

  • Gość
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2008, 23:17:05 »
tak chyba nie do końca... ja wiem że auto się wykorzystuje jak już wiesz że ma laga bo szybciej reaguje niż paniczne wciskanie warp. nie lataj afk poporostu.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2008, 23:21:47 »
Najpewniej jest tuz przed smiercia ( zanim lag capnie ) wybrac celestiala i klikac na maxa na warp to.
Ale nie czuj sie niesmiertelny z tymi impkami bo w 0.0 wystarczy banka z dictora i juz masz po jajach.

Wabik

  • Gość
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2008, 23:37:44 »
Czyli jak bede spamowac warp na jakis obiekt server uzna moje pierwszensto- nawet przed najszybciej lockujacym cepem? No chyba, ze jest lag albo banka - ale tego jestem swiadomy.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2008, 23:49:24 »
Tak jesli zaczniesz klikac jak jeszcze statek istnieje i wiesz juz ze masz przejebane.
Lag nie ma wplywu bo twoje wariacki klikania sa kolejkowane i tuz po eksplozji pierwszy rozkaz "warp to" dostanie juz pod ( mozesz tego nie widziec i po paru sekundach "death laga" obudzic sie juz w warpujacym podzie).
Dziala na 99%. Manewru z auto nie stosowalem bo po co wymyslac cos lepszego niz to co dziala zawsze.
Podobno w duzych fleet battlach manewr z autopilotem dziala lepiej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 23:52:32 wysłana przez Kalresin »

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:25:26 »
Podobno w duzych fleet battlach manewr z autopilotem dziala lepiej.

Tyle, ze manewr z autopilotem wymaga, zebys mial wybrany cel do skoku - i to konkretny cel, czyli Brame... a tam, czesto jak wiadomo kampy sa itp... wiec moim zdaniem, najlepiej jednak wsciekle klikac na warp to, majac wybrany dowolny inny obiekt w kosmosie, i to najlepiej taki, ze w jego kierunku widac kilka innych (zeby nie polecieli za toba od razu).

Ellaine

  • Gość
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:29:23 »
Zafunduj sobie wabiku jump clony i do 0.0 lataj z lbem za 5 milionow a ten za 500 - zachowaj na imperium.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:39:45 »
Zafunduj sobie wabiku jump clony i do 0.0 lataj z lbem za 5 milionow a ten za 500 - zachowaj na imperium.

Tu Albi ma absolutna racje! Ja np. robie tak, ze w 0.0 mam 2 klony - 1 z setem +4 (na okresy spokoju) i 1 bez impow wogole (jak sie jakies wojenki itp. tocza, albo jak musze po galaktyce polatac w kilka miejsc w ciagu jednego dnia - pod-express). W imperium mam klona z setem +5 (na dluzsze przerwy w grze) i pozostale klony z +4. (Set +4 w Jita mozna sobie skompletowac juz za 65M - jak sie postarac, lub za ok 80-85M od reki)

termos

  • Gość
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2008, 12:29:42 »
Impy +4 nie są takie drogie a zawsze możesz zminimalizować ewentualne straty kupując jedynie zestaw wymagany pod konkretną grupę skilli np. jeśli potrzebujesz/chcesz podciągnąć elektronikę wstawiasz +4 do int i mem pozostałe sloty zostawiasz puste lub wstawiasz tam +3, które sa już naprawdę bajecznie tanie. Wydaje mi sie jednak że takie podejście wymagać będzie znajomości skilli i tego czego powinieneś się uczyć w najbliższym czasie. Więc pomysł raczej nie dla młodych charów kiedy trzeba nieco więcej skakać po całym drzewku i wybierać skille niezbędnę w danej chwili

Ellaine

  • Gość
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 31, 2008, 12:54:50 »
Znam ludzi ktorzy potrafili stracic poda 3 razy dziennie - i to nie z czystej glupoty a w calodziennych  walkach z wrogiem stale uzywajacym nano gangow z dictorami. Przy przecietnych dochodach implanty +4 kosztuja w takim przypadku kupe szmelcu :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 31, 2008, 13:18:03 »
Znam ludzi ktorzy potrafili stracic poda 3 razy dziennie - i to nie z czystej glupoty a w calodziennych  walkach z wrogiem stale uzywajacym nano gangow z dictorami. Przy przecietnych dochodach implanty +4 kosztuja w takim przypadku kupe szmelcu :)
Dlatego, tak jak napisałem powyżej, warto jest posiadać w rejonie 0.0 dwa Jump-Clone'y - jeden bez implantów, na rzeczone całodzienne walki, i drugi z implantami na okresy spokoju :)

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 31, 2008, 14:09:15 »
inny hint - jezeli juz stracisz jajo majac  implanty w glowie, NIE ZMIENIAJ SKILLA ani nie skacz klonem. w ten sposob skill sie bedzie trenowal dalej z taka sama szybkoscia, jak za czasu implantow... oczywiscie to odnosi sie tylko do momentu az sie skonczy, potem wracasz do bazowych atrybutow.

termos

  • Gość
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2008, 14:30:13 »
Rozwinięcie hitu  ;) dlatego warto w cięzkich chwilach mieć przygotowany jakiś lvl5 skilla bostowany przez posiadane impy. To tak na marginesie bo znam kilka osób które były zaskoczone że tak można :D

Kino Brutor

  • Gość
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2008, 15:34:36 »
ustaw BS'a na 5 i jazda na bitke :knuppel2:  :crazy2:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 31, 2008, 15:49:11 »
BS na 5 to zbyt krótko... proponuję od razu tytana na 5 żeby lepiej wykorzystać  ;) 8)
A na poważnie... BS na 5 to w zasadzie konieczność w 0.0 żeby walczyć w miarę znośnie...  8)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2008, 15:52:20 »
A na poważnie... BS na 5 to w zasadzie konieczność w 0.0 żeby walczyć w miarę znośnie...  8)

Hehe... dlatego wlasnie znowu przerwalem nauke tej umiejetnosci, na korzysc innej - ale w koncu kiedys sie tego naucze - zostalo mi jeszcze tylko 17 dni do BS na 5, co w realnym czasie zajmie mi pewnie z 1.5-2 miesiace :P

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 31, 2008, 15:56:24 »
A który to już skill BS'a na 5 ?  :P

I tak mi się mimochodem przypomniało - nie opłaca się tracić poda z jeszcze jednego powodu: od pewnego momentu wykupienie klona za dużo kosztuje i np. mi się już nie kalkuluje robić podexpresa, taniej wysłać alta  ;D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 31, 2008, 16:02:52 »
A który to już skill BS'a na 5 ?  :P

I tak mi się mimochodem przypomniało - nie opłaca się tracić poda z jeszcze jednego powodu: od pewnego momentu wykupienie klona za dużo kosztuje i np. mi się już nie kalkuluje robić podexpresa, taniej wysłać alta  ;D

Mimo, (:P przecinek) ze mam juz ponad 12M SP w Spaceship command, nie mam jeszcze ani jednego BS'a na 5, choc moge latac m.in. BSami 3 ras (potrzebowalem, zeby moc przewozic sprzedawane ship'y).

Ceny klonow rzeczywiscie sa sporawe (ja za mojego musze juz placic ponad 7M), ale czasami jak sie chce cos szybko zrobic w kilku roznych regionach, to warto wydac kase za te 2-3 klony, a nastepnie wrocic do 0.0 i sie postrzelac :D (nie kazdy ma odpowiednio wyskilowane Alt'y)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 16:05:44 wysłana przez Tomash Kovahlsky »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 31, 2008, 16:08:34 »
(potrzebowalem, zeby moc przewozic sprzedawane ship'y).
Ha ! Mam Cię psuju ! To pewnie Ty sprzedajesz Dominix'y po cenach dumpingowych za 50mln/szt !

7 mln ? To chyba w nowych cenach... ostatnio jak płaciłem za swój to wystawili mi rachunek za 8 z drobnymi...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 31, 2008, 16:15:06 »
Ha ! Mam Cię psuju ! To pewnie Ty sprzedajesz Dominix'y po cenach dumpingowych za 50mln/szt !
To nie ja... ja zwykle sprzedaje po srednich cenach - a ostatnio wogole przestalem sie bawic produkcja i tylko handluje roznymi faction-item'kami - choc i tu chwilowo bedzie przestoj, bo wydalem kupe kasy na jakies dziwne rzeczy ktore sobie wpakowalem do glowy, zeby szybciej latac :P a spora czesc tez mam zablokowana na paru itemkach, ktore nie chca mi sie sprzedac po cenach ktore chce uzyskac :/

MKoll

  • Gość
Odp: Jak uchronic jaja po utracie statku
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 12, 2008, 18:41:02 »
Żeby wszystko było jasne: instawarpowanie jajem wymaga 1] wybrania celu (kliknięcia na nim) 2] spamowania warp to przyciskiem (myszą), nie prawym klikiem ani klawiszem.

Zauważyłem, że myszokliki dużo lepiej się kolejkują w zalagowanych warunkach. No i z bańki interdictora i tak się tak nie wyleci :P.