Autor Wątek: [WTB] Usługi misjonarza  (Przeczytany 11975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sotharr

  • Gość
[WTB] Usługi misjonarza
« dnia: Styczeń 23, 2008, 12:33:46 »
Szukam misjonarza, który zechce na parę dni przyłączyć się do mojego altkorpa i wykona w tym czasie kilka misji, w tym co najmniej jedną storyline.

Warunki:
- wymagany standing z Minmatar Republic 5 lub więcej
- chęć wykonania kilku misji dla dowolnego korpa z Minmatar Republic + 1 misja storyline
- względna aktywność (misje powinny być wykonane w miarę szybko)

Korzyści:
- dwucyfrowa zapłata w milionach isk do negocjacji
- podatek korpowy wynosi 0%, więc cały zysk z misji wędruje do wykonawcy
- brak dodatkowych wymagań korpowych

tl;dr: Wystarczy przyłączyć się do korpa, wykonać kilka misji, odczekać kilka dni, zgarnąć zapłatę i wyjść z korpa.

Chętni mogą kontaktować się ze mną na forum lub w grze.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2008, 13:03:20 »
Hmm... gdyby Ci sie udalo kogos takiego znalezc, to ja bym potem rowniez proprosil te osobe o kontakt, w identycznym celu dla mojego alt-korpa :D

termos

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2008, 14:19:45 »
Gdyby udało ci się kogoś takiego znaleźć to zapłata powinna być trzycyfrowa, w milionach oczywiście

Ellaine

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2008, 14:29:29 »
Za kilka misji?
Ostatnio zafundowalem 3cyfrowa nagrode za wyklepanie standa na JC dla korporacji. Na misjach sie zarabia z natury, a to jest dodatkowy bonus za poswiecenie klepania misji w konkretnym korpie NPC / przeniesienie sie do konkretnego korpa graczowego.

termos

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2008, 14:36:25 »
Przecież nie chodzi tutaj o zrobienie kilku misji ale o podniesienie standa powyżej 5, w zamierzeniu jak sie domyślam tylko po to aby można było w Minmatar Space postawić wieżę. Nie płacisz za robienie misji ale za standa i taki jest cennik ( no mniej więcej taki )

Skeer

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2008, 14:55:51 »
A co by się stało z wieżą, gdyby stand spadł?  ???

Bo po wyjściu misjonarza z korpa, korp utraci ten stand (am I wrong?)  :P

Ellaine

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2008, 15:00:37 »
Chodzi o kilka misji. Misjonarz wchodząc ma już gotowy standing i musi tylko klepnąć parę misji żeby updatował się standing corpa.
Po postawieniu POSa standging nie jest sprawdzany :)

yoshi74

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2008, 17:48:09 »
Witam,

niestety do Minmatar Republic mam "lekkiego minusa" więc nie moge pomóc, jednakże jezeli ktoś potrzebuje podobnych usług dla Amarrow lub frakcji które nie posiadają minusa do w/w służę pomocą.

kontakt in game : pl_yoshi74

pzdr  :)

termos

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2008, 20:12:17 »
Standing updatuje się niezależnie czy misje robisz czy nie, wystarczy i trzeba poczekać, tym dłużej im wyższy stand chcesz złapać co dodatkowo się wydłuża gdy jest on wysoki bo wzrasta procentowo. A uptaduje sie podczas DT

Ergo nie płacisz za zrobienie misji ale używanie standów, tak naprawdę więc w pewnym sensie za wszystkie misje zrobione dotychczas.

Gdy misjonarz wyjdzie z korpa standy spadają ale zaczynają spadek dopiero po najbliższym DT, dlatego jeśli komuś przyjdzie ochota stawiać np dwie wieże w jednym systemie pamiętajcie że można stawiać jedną na 24h więc nie usuwajcie zbyt szybko misjonarza

Zbulu

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 24, 2008, 00:01:58 »
jeśli dobrze pamiętam aby standing zaczął rosnąć to należy wykonać przynajmniej jedna storyline później już samo leci....

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 24, 2008, 11:37:04 »
Erm 9.8 do minmatar republic fleet 7.0 do minmatar republic jedno queszczyn teges no hym ja wczoraj pierwsza misje od 6 miesiecy zrobilem jesli nawet nie wiecej.... czekam na pm z informacjami jaka zaplata to moze sie "poswiece" :D

Sotharr

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 24, 2008, 12:27:11 »
Erm 9.8 do minmatar republic fleet 7.0 do minmatar republic jedno queszczyn teges no hym ja wczoraj pierwsza misje od 6 miesiecy zrobilem jesli nawet nie wiecej.... czekam na pm z informacjami jaka zaplata to moze sie "poswiece" :D

Moja oferta jest już nieaktualna, dziękuję za zainteresowanie. Możesz dogadać się z Tomashem. :)

SetTh

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 24, 2008, 13:04:05 »
Chyba należy pamiętać o jednym szczególiku: stand korpa jest średnią standingów memberów (przynajmniej tak było przez trinity i nie zauważyłem, żeby sie zmieniło).
Jeśli więc ktoś chce zamówić taką usługę to albo z chwilą wstąpienia misjonarza sam usunie swoje alty z korpa (na czas podbijania standingu) albo niech zapomni o osiągnięciu >+5.0 (no chyba że ma w korpie tylko jednego alta i że znajdzie kogoś, kto ma +10 do frakcji - a to juz raczej ciężko będzie).

Jeśli chodzi o storyline: misje important powodują podbicie standingu korpa (po DT). Klepanie zwykłych misji (raz naklepałem ok 21 w ciągu 2 dni) jakoś nie spowodowało wzrostu satndingu mojego alt-korpa; dopiero gdy skończyłem importanta, to po najbliższym DT (trzeciego dnia) standing skoczył. Potem znowu sobie stał... i dopiero kolejny important spowodował kolejny wzrost standingu korpa.
Dziwnym trafem stand korpa bardzo szybko spadł gdy drugi alt dołączył do korpa (mimo, że żadnych misji wtedy nie robiłem). Faktycznie jednak raz postawiony POS może sobie stać w systemie >5.0 nawet jeżeli potem standing korp<->frakcja spadnie poniżej 5.0 (sprawdzone tydzień temu).

Za co się płaci misjonarzowi?
1) za fatygę - zarobek na misji (nawet u agenta lev4) jest najoględniej mówiąc średni (1,5mil +bounty za piratów w ciągu pół godziny???). Misje u niższych agentów są szybsze, ale zarobek - groszowy (i szybko mózg się lasuje gdy mając dłuższy staż w evce czowiek klepie freje/delivery w empire). Trzeba pamiętać, że importanty zdarzają się raz na 15 zwykłych misji (16!!! (Ireul)) (pod warunkiem, że wszystkie zwykłe zrobiono w tym samym npc-korpie);
2) misjionarz musi mieć odpowiedni standing do frakcji (żeby wspomóc alt-korpa) - ten standing to efekt dlugiego dłubania się w misjach - płaci sie za "kwalifikacje";
3) "trzycyfrowa suma w milionach" - do dość po bożemu policzone:) w zależności od wysokości docelowego standingu mogę sie podjąć Matar/Gal (powiedzmy 200 za +5.0)  ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2008, 13:33:33 wysłana przez Ireul Taar »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 24, 2008, 13:12:54 »
Chyba należy pamiętać o jednym szczególiku: stand korpa jest średnią standingów memberów (przynajmniej tak było przez trinity i nie zauważyłem, żeby sie zmieniło).

O ile masz jakiekolwiek standingi (choćby zerowe). Jeśli jednak nie miałeś z daną frakcją żadnego kontaktu to nie masz standingów (nawet zerowych) i nie wliczasz się do średniej.

Zbulu

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 24, 2008, 13:52:21 »
1) za fatygę - zarobek na misji (nawet u agenta lev4) jest najoględniej mówiąc średni (1,5mil +bounty za piratów w ciągu pół godziny???). Misje u niższych agentów są szybsze, ale zarobek - groszowy (i szybko mózg się lasuje gdy mając dłuższy staż w evce czowiek klepie freje/delivery w empire). Trzeba pamiętać, że importanty zdarzają się raz na 15 zwykłych misji (16!!! (Ireul)) (pod warunkiem, że wszystkie zwykłe zrobiono w tym samym npc-korpie);
To chyba nie do końca tak nie trzeba robić zwykłych misji w tym samym NPC corpie aby otrzymać storyline wystarczy że będą to agenci z tej samej frakcji/rasy corpy mogą być różne ważne natomiast jest aby lvl agentów był ten sam ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2008, 13:56:31 wysłana przez Zbulu »

Zbulu

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 24, 2008, 14:49:56 »
przecież misje storyline nie dostajesz od agenta z corpa dla którego robiłeś misje tylko od tego który jest najbliżej a należy do frakcji, znaczenie ma oddanie ostatniej (16) misji. Gdzieś tam na forum oficjalnym wyczytałem nawet poradnik aby liczyć se misje robić dla tego corpa dla którego się robi a ostatnią 16 zrobić blisko jakiegoś agenta storyline co częściej daje misje z walką...

A tu masz linka do tego poradnika...
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=528993
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2008, 14:54:36 wysłana przez Zbulu »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 25, 2008, 10:02:41 »
Takiego nagromadzenia legend to już dawno nie widziałem na tym forum...
Zacznijmy od początku:
1. Storyline - wypada jako 16 misja po zrobieniu dla DOWOLNEGO agenta danego korpa 15 misji (nie muszą być kolejno, ważne by były zakończone w przewidzianym czasie i nieodrzucane). Jeśli z jakiś powodów odrzuciłeś misję lub jej nie wykonałeś w zadanym czasie to należy wykonać 2 kolejne (1 za tę niewykonaną i dodatkową).
Przykład 1: Klepiesz misje dla The Scope, w systemie masz 3 agentów: lvl1, lvl2, lvl4... jesteś ambitny więc robisz 14 misji dla agenta L4... ale już nie możesz się doczekać i 15 robisz u agenta L1. Po wykonaniu 15 misji dostajesz info od najbliższego agenta storyline, że ma dla Ciebie robótkę. Misja będzie lvl1.
Przykład 2: Klepiesz misje dla The Scope, ale zalezy Ci na standingu, więc klepiesz u agenta L2, bo ma Q18. Zrobiłeś już 13 misji, ale na ostatniej poszedłeś na kolację i czas się skończył - misja nie jest wykonana. Dlatego robisz misję nr14 i 15 dla L2, a nr16 dla L4, dostajesz storyline lvl4.

Glupoty Dormio klepiesz az zal czytac. 1 misja storyline wypada po 16, kurwa, szesnastu normalnych misjach, zrobilem wszystkich misji z 300, i umiem liczyc do 16. Niewazne dla jakiego agenta sie te 16 robi, ale 2 rzeczy musza byc te same: Frakcja i Level agenta (kiedys oprocz tego zdaje sie musial zgadzac sie tez korp, teraz glowy nie dam).
jesli 15 misji zrobiles dla agenta lvl1i szesnasta dla agenta lvl4, to zeby dostac storyline musisz zrobic 1 misje dla lvl1(storyline lvl1) lub 15 lvl4 (storyline lvl4).
Ostatni raz robilem misje rok temu, i tak wlasnie bylo, nie widze powodow zeby sie to mialo zmieniac, i jakos nie widze ludzi biegajacych od agenta do agenta - nie Dormio, ludzie napierdalaja nonstop lvl4 zeby miec storyline lvl4, jak masz inna wizje to DOWODY!
Ireul


2. Standing - jest naliczany od wartości standingów wszystkich członków o NIEZEROWYM standingu dla danego korpa/faction. Największą jednak wagę ma... CEO. Update standingów zajmuje kilka dni bo odbywa się stopniowo, a nie od razu. Nawet zakładając nowy i jednoosobowy korp z wysokim standingiem nie otrzymasz automatycznie standingu takiego jak posiadasz Ty jako założyciel, ale w przeciągu około tygodnia powinien się wyrównać do Twojego poziomu. Update ma miejsce w czasie DT.

3. Faction - faction standing jest naliczany JEDYNIE za storyline. Można mieć standing do korpa na poziomie 9.99, a do faction na poziomie duuuużo niższym. Ja np. mam do Federation Navy (Gallente) 9.6, do The Scope (Gallente) 8.6, a do Gallente "zaledwie" 6.7. Co ciekawe dla Republic Security Service (Minmatar) mam 8.8, a do Minmatar "już" 5.9.
Warto pamiętać, że wykonując storyline dla Gallente podnosimy również sobie u Minmatar, a obniżamy u Caldari. W przypadku Amarr będzie to odpowiednio Caldari (+) i Minmatar (-) itd.
Uwaga ! Robiąc misje dla Interbus i The Servant Sisters Of EVE (nie jestem pewny ORE) podnosimy standing do WSZYSTKICH frakcji, za wyjątkiem pirate.

4. Pirate - misje można robić jedynie w 0.0 (są gdzieś stacje pirackie poza 0.0 ?) i teraz najważniejsze... obniżamy standing do wszystkich empire faction, ale również i do CONCORDu i tych pirate faction, które rywalizują z naszą. Natomiast będziemy podnosić standing, u tych z którymi współpracuje.

5. Intaki - traktowane jest jak pirate faction (przynajmniej względem Gallente).

6. Hisec POS - znaczenie ma dodatkowo czy osoba stawiająca POS ma wymagany standing dla danego systemu (chyba, że ostatnio się to zmieniło).
Poradnik dla zainteresowanych - przy okazji ma tabelkę jak zmienia się w czasie standing w korpie (nie przeliczałem na ile dokładnie obrazuje).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2008, 10:04:17 wysłana przez Ireul Taar »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

misao

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2008, 05:19:28 »
pirate nie sa tylko w 0.0. Sa pirate misje  lowsecu ( sama jakies dla guristas robilam kiedys)

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 28, 2008, 12:03:15 »
Poszukaj na EVE-O, są usługi zarówno podbijania standinga, jak i anchorowania POS-ów w high secu za niewielkie pieniądze ;]

partridge

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 28, 2008, 18:51:00 »

Korzyści:
- dwucyfrowa zapłata w milionach isk do negocjacji
- podatek korpowy wynosi 0%, więc cały zysk z misji wędruje do wykonawcy
- brak dodatkowych wymagań korpowych

tl;dr: Wystarczy przyłączyć się do korpa, wykonać kilka misji, odczekać kilka dni, zgarnąć zapłatę i wyjść z korpa.

Chętni mogą kontaktować się ze mną na forum lub w grze.

Dwucyfrowa? takie usugi zaczynaja sie od 3 cyfr w milionach... trwa to okolo 7 dni + kaska za kazdy dzien zwloki

SetTh

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 30, 2008, 13:01:54 »
"(...) bla bla bla...
The faction standing is adjusted to match the average standing of the members in the corporation. This does not happen instantly however.

When you do an important storyline mission (any member of the corporation that is) then your standing will begin to adjust slowly to match the average faction standing of the corporation members to the corporation faction standing. If you don't do any more missions (or anything that effects the faction standing) then the adjustment will slow down and eventually stop.

I hope this explains how corporation standing towards the factions work.

If you have any further questions or comments feel free to contact me again.

With Regards,
GM ThorsRage
EVE-Online Customer Support "

od siebie tylko dodam że to "will slow down and eventually stop" następuje bardzo szybko (z akcentem na "stop") - u mnie jakoś tak zastopowało już po drugim DT od importanta)

p.s.
kurde, to się zaczyna robić zupełnie inny topik (niepasujący do marketu)
 :krzeslo:
( fajnie że są tu czerwone mordki - czyżby robione z myślą o tych, którzy się dopisują na czerwono?;) )

partridge

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 30, 2008, 23:26:59 »
kurwa juz takie cos zrobilismy dawno temu... Koles robi sam korpa napierdala misje robi 7.0 czy wiecej i narka. Potem mozesz przyjac nawet 20 osob... i stand sie nie zmieni korporacyjny do momentu kiedy ktorych z tych 20 osob nie zrobi misji :) wszystko na temat... sprawdzone jakies 1.5 miesiaca temu.

PS Stawiasz POS'y w High sec a potem juz mozesz robic misje bo jak juz stoja te POS'y to masz w dupie co sie stanie ze standem.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 31, 2008, 12:14:49 »
a czy da sie rekonfigurowac POS'a, jak stading spadnie ponizej wymaganego - mam na mysli wymiane modulow na inne, lub dostawienie dodatkowych modulow?

termos

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 31, 2008, 12:17:41 »
Tak Tomash bez problemów, standy potrzebne są jedynie do postawienia patyka

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 12, 2008, 13:28:59 »
Takiego nagromadzenia legend to już dawno nie widziałem na tym forum...
Zacznijmy od początku:
1. Storyline - wypada jako 16 misja po zrobieniu dla DOWOLNEGO agenta danego korpa 15 misji (nie muszą być kolejno, ważne by były zakończone w przewidzianym czasie i nieodrzucane). Jeśli z jakiś powodów odrzuciłeś misję lub jej nie wykonałeś w zadanym czasie to należy wykonać 2 kolejne (1 za tę niewykonaną i dodatkową).
Przykład 1: Klepiesz misje dla The Scope, w systemie masz 3 agentów: lvl1, lvl2, lvl4... jesteś ambitny więc robisz 14 misji dla agenta L4... ale już nie możesz się doczekać i 15 robisz u agenta L1. Po wykonaniu 15 misji dostajesz info od najbliższego agenta storyline, że ma dla Ciebie robótkę. Misja będzie lvl1.
Przykład 2: Klepiesz misje dla The Scope, ale zalezy Ci na standingu, więc klepiesz u agenta L2, bo ma Q18. Zrobiłeś już 13 misji, ale na ostatniej poszedłeś na kolację i czas się skończył - misja nie jest wykonana. Dlatego robisz misję nr14 i 15 dla L2, a nr16 dla L4, dostajesz storyline lvl4.

Glupoty Dormio klepiesz az zal czytac. 1 misja storyline wypada po 16, kurwa, szesnastu normalnych misjach, zrobilem wszystkich misji z 300, i umiem liczyc do 16. Niewazne dla jakiego agenta sie te 16 robi, ale 2 rzeczy musza byc te same: Frakcja i Level agenta (kiedys oprocz tego zdaje sie musial zgadzac sie tez korp, teraz glowy nie dam).
jesli 15 misji zrobiles dla agenta lvl1i szesnasta dla agenta lvl4, to zeby dostac storyline musisz zrobic 1 misje dla lvl1(storyline lvl1) lub 15 lvl4 (storyline lvl4).
Ostatni raz robilem misje rok temu, i tak wlasnie bylo, nie widze powodow zeby sie to mialo zmieniac, i jakos nie widze ludzi biegajacych od agenta do agenta - nie Dormio, ludzie napierdalaja nonstop lvl4 zeby miec storyline lvl4, jak masz inna wizje to DOWODY!
Ireul


Az to sprawdzilem :P
Zrobilem 1 misje lvl-3, potem 14 misji lvl-1, potem lvl-3 ... i nic, no to jeszcze raz lvl-3 i nic, jak zrobilem pozniej 2 kolejne misje lvl-1 (czyli razem 16x lvl-1), to dostalem storyline lvl-1. Czyli nadal jest tak jak bylo kiedys (tak jak pisze Ire).

A ile sie musialem nameczyc, zeby te misje lvl-1 zrobic :coolsmiley: najpierw nie chcialo mojego vagasa wpuscic do deadspace'a ale napisalo, ze moge zwyklym cruzem... no to kupilem specjalnie stabbera... kolejna misja i teraz stabbera nie wpuszcza, i ze max AF, no to musialem AF'a kupic :P A za storyline wzrosl mi stanging do Minmatarow o bagatela: 0.02 punktu  :uglystupid2:
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2008, 13:34:21 wysłana przez Tomash Kovahlsky »

Jeb Bondo

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 12, 2008, 20:05:11 »
Za kilka misji?
Ostatnio zafundowalem 3cyfrowa nagrode za wyklepanie standa na JC dla korporacji. Na misjach sie zarabia z natury, a to jest dodatkowy bonus za poswiecenie klepania misji w konkretnym korpie NPC / przeniesienie sie do konkretnego korpa graczowego.
3 cyfrowa? 300 isków?

Może uzbieram trochę iskow i też kogoś wynajmę ale to potem.

Ellaine

  • Gość
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 13, 2008, 08:16:00 »
No nie, ~500m :) Nawet bylo fajnie a teraz mamy jump clony a u mnie bieda ;)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [WTB] Usługi misjonarza
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 13, 2008, 14:17:51 »
Az to sprawdzilem :P
No to widać, że źle policzyłem :( :-\
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...