Autor Wątek: [TRI] News  (Przeczytany 68668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misao

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 13, 2008, 13:39:04 »
jkto tri nie usunelo z mapy znaczacego aliansu pvp >_> a fs/coalicja? gdyby nie atak tri moglo by sie to inaczej potoczyc >_>

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 13, 2008, 13:57:42 »
jkto tri nie usunelo z mapy znaczacego aliansu pvp >_> a fs/coalicja? gdyby nie atak tri moglo by sie to inaczej potoczyc >_>

tri usunelo YW ale nie CoWalicje, ktora sie sama rozpadla :)
tri raptem na 1 bitwe przylecieli  - zginalem w niej to wiem  :2funny:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

misao

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 13, 2008, 15:31:58 »
sme najazdy tri na FS a potem YW doprowadzil y do ostrego spadku morale >_> a FS/YW bylo przegrane przez wlasnie owo morale ally membersow.

ontopice edit :

FS dosc znaczace bylo, w koncu prawie 4k membersow mielismy.....*



*to  jacy to byli membersi to inna kwestia
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2008, 15:33:33 wysłana przez Hoshino Rika »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 13, 2008, 16:06:14 »
sme najazdy tri na FS a potem YW doprowadzil y do ostrego spadku morale >_> a FS/YW bylo przegrane przez wlasnie owo morale ally membersow.

ontopice edit :

FS dosc znaczace bylo, w koncu prawie 4k membersow mielismy.....

*to  jacy to byli membersi to inna kwestia

omfg jesli twierdzisz, ze roamy zniszczyly CoWalicje a potem YW to swiadczy to jedynie o slabosci tych alliancow
roamy nie maja praktycznie wplywu na terytorialne alliance i sluza jedynie zabawie

terytorialnie TRI nie pokonalo zadnego znaczacego alliancu z prostego powodu - nie chcialo im sie bawic w pos-wars
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 13, 2008, 16:34:10 »
Ciekawe kto teraz będzie "ćwiczebnie" strzelać do naszego złomu pozostałego na terenach, które od nas przejęło TRI...

Szkoda, bo IMHO mieli niesamowity potencjał, no ale ludzie się wypalają i ja to doskonale rozumiem. W każdym razie dzięki za wiele okazji do nauki jakie mi personalnie i SHCK ogólnie dało bycie po przeciwnych stronach luf. No a jeszcze większe podziękowania dla Archena za wiele gorących dyskusji na Centrali.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 13, 2008, 17:28:23 »
YouWhat bylo calkiem silnym sojuszem, 5 stacji ktore utrzymali pzrez calkiem spory kawalek czasu. TRI najechalo pzreciez, postawili defstary w glownych systemach, wrzucali capsy i atakowali flota. Nie robili spamu posami, zwyczajnie byli silniejsi i zdolali zniszczyc trzymajace sova posy youwhatowe. Moze nie pamietasz, ale byla bitwa w ktorej cynojammera bronilo 200 osob, tri stracilo wtedy ponad 100 bsow jednego dnia. Jezeli tego nie nazywasz walka, to ja juz nic nie rozumiem.

Moze i Sparta, Aftermath Alliance, Fallen Souls, YouWhat nie byly znaczacymi sojuszami pvp, chociaz moim zdaniem walki o Branch i tereny YW do najmniejszych nie nalezaly, ale to nie bylo RISE co padlo w kilka dni. Cala koalicja polnocna walczyla o V7, BKG, to nie byly pojedyncze systemy, odpadlo jedno ogniwo i posypala sie cala rownowaga sil.

Ale to gdybyanie. TRI nie bylo sojuszem pokroju BOB'a czy RA - prosty dowod. Oba wymienione tracily juz ogromne ilosci terenu, czasem nawet znikaly calkowicie z mapy ale dalej istnieja i dalej walcza o swoje. w TRI tego brakowalo, to bylo zbiorowisko kilkunastu pvp corpow. Potrafili wrzucic 70 capsow czy 200 bsow z supportem bo tam latalo mnostwo dobrych pvperow. W momencie gdy stracili fun, padly lekko co stworzone wiezy miedzy corpami, pojawily sie jakies walki o stolki i posy, megaflejmy TRI musialo sie rozpasc. Ciesze sie, ze CORA + Spartan Ind. + Illuminati trzymaja sie dalej razem i reaktywowali CI. Ciesze sie, ze dalej maja dobra opinie o DOOM czy omen. No i odrobine wpsolczuje tutaj DORM, chociaz gdy slysze "Ggeneral Dynasty" to mi sie noz w kieszeni otwiera, bo sytuacja w ktorej sie znalzli nie nalezy do rewelacyjnych. No ale moze maja co chcieli miec.

Szkoda troche, moglo sie to zupelnie inaczej na polnocy ulozyc. Ciekawe kto pierwszy rzuci sie na Deklein. Slyszalem juz newsy o Tortudze, slyszalem ploty o atakach Goonsow na EC. Pozyjemy zobaczymy :)

Ronin

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 13, 2008, 21:09:24 »
EEEEEUUUUUUUYYYYYYYY cynojammera YW 200 osob?! o.O cynojammer youwhatu w xzh utrzymalo 10 carrierow i 20-40 statkow supportu... i tri faktycznie wjebal ponad 100bsow...  YW BYL silny do czasu az odeszlo skrzydlo pvp czyli STYX.

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 13, 2008, 21:42:56 »
EEEEEUUUUUUUYYYYYYYY cynojammera YW 200 osob?! o.O cynojammer youwhatu w xzh utrzymalo 10 carrierow i 20-40 statkow supportu... i tri faktycznie wjebal ponad 100bsow...  YW BYL silny do czasu az odeszlo skrzydlo pvp czyli STYX.
Faktycznie, pzresadzilem z numerami, pod warunkiem, ze patrzymy na pojedyncze bitwy, TRI atakowalo o roznych porach w rozne dni (kojarzysz, ze walk o ten cynojammer bylo z 5?), przyklad tej, o ktorje mowilem:
http://triumvirate-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=61426
105 wg ich kb a bylo sporo np ospreyow i carrierow pompujacych i statkow ktore sie na zaden km nie zalapaly (jak moj crow, ktorymial za zadanie robienie ssow). Nie wspominajac o gunnerach itd. No ale niewazne, nie jest to 200, nie jest to tez 30-50.

Mozemy sie klocic o konkretne liczby, o to ile od nas osob bylo w BKG i V7, nie zmieni to tego co napisales "ze TRI nic nie znaczylo", co jest niestety zupelnie bledne. Samo TRI od czasu zalozenia (rok i 4 miesiace temu) ma juz na koncie ponad 100k killi, bob od samego poczatku eve ma 200k. Ile TRi mialo ludzi? Ile ma BOB? Ile ma RA? Nie mowie tu o k/d ratio, ale o aktywnosci w pvp. Nigdy nie byli super zgranym sojuszem, ale byli bardzo silni i bardzo skuteczni.

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 14, 2008, 03:07:14 »
Dziękuję. Faktycznie Triumvirate zostało rozwiązane. Na razie nie ma oficjalnych planów na przyszłość.

Oficjalny wątek na EVE-O: http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=770044

i pomyslec, ze wszystko przez to, ze w grudniu przylecieli do nas i stracili pierwszego tytana...
od samego poczatku mowilem, ze nie powinniscie atakowac CVA... nawet for fun...

eh... to byly czasu... :D dzieki za zabawe TRI !

czy maja 100k czy 500k killi na konci to bez  znaczenia imo
znikna z mapy i wiekszosc graczy bedzie ich znala jedynie z sygnaturek "epic fail" czy watkow "paper tiger" ktory sie rozpad z braku laku ;)

tak samo jak o D2 przecietny gracz wie tyle, ze dali ciala i pojechalo ich MC, ktorego z reszta tez juz nie ma, bo zdradzili wujka boba...

historie pisza zwyciescy... propaganda i pranie mozgow ftw!
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2008, 03:29:42 wysłana przez Snusmumriken Shamploo »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 14, 2008, 08:20:01 »
i pomyslec, ze wszystko przez to, ze w grudniu przylecieli do nas i stracili pierwszego tytana...

O ile mi wiadomo TRI nie straciło żadnego Tytana.

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 14, 2008, 09:07:29 »
O ile mi wiadomo TRI nie straciło żadnego Tytana.

straciliscie.... razem z calym we3ck ;] 
0/

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 14, 2008, 09:42:58 »
O ile kojarze TRI pokazalo jednego Tytana Avatara i nic mi nie wiadomo na temat jego straty... so prove it or STFU Snusmumriken Shamploo

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 14, 2008, 09:51:33 »
link do killboard'a albo stfu ;)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ronin

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 14, 2008, 10:09:06 »
http://dl1.eve-files.com/media/corp/CRII/Latest.jpg  Tutaj sa wymienione wszystkie kille tytanow w grze... i nie widze, zadnego w provi ani w okolicy...

DaBlades

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 14, 2008, 10:16:01 »
link do killboard'a albo stfu ;)


Chłopakowi się przyśniło a wy po nim jedziecie. Koledzy :P

KM or STFU

Goomich

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 14, 2008, 11:09:00 »
Może nie "straciliście", tylko "strąciliście"?

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 14, 2008, 11:24:36 »
To byl skrot myslowy, takie odnioslem wrazenie, skrot myslowy - straciliscie tytana, dodane razem z calym wr3ck. Bo kampanii na CVA Wreckless Abandon opuscilo szeregi TRi zabierajac ze soba swojego tytana.'

Nie jest to do konca prawda, z tego co mi wiadomo Spartan Ind. ma ich trzy.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 14, 2008, 12:05:25 »
Mozemy sie klocic o konkretne liczby, o to ile od nas osob bylo w BKG i V7, nie zmieni to tego co napisales "ze TRI nic nie znaczylo", co jest niestety zupelnie bledne.

Voulture  czytaj ze zrozumieniem albo cytuj
Nie napisalem, ze nic nie znaczylo tylko ze nie wyparlo zadnego silnego sojuszu w prawdziwej wojne na posy i capsy
Tri zawsze sie bali wjebac capitale i ich nie ryzykowali
Atakujac YW tri wybralo najslabszego przeciwnika z mozliwych - gratulacje!

MC rozjechalo cala polnoc, BoB cale poludnie, TRI zdjeli cynojammer YW  :2funny:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 14, 2008, 12:32:10 »
O ile kojarze TRI pokazalo jednego Tytana Avatara i nic mi nie wiadomo na temat jego straty... so prove it or STFU Snusmumriken Shamploo

bosz...

czy ja napisalem, ze "CVA zastrzelilo tytana TRI"?
chyba moja wypowiedz jest jasna?

podczas ataku na CVA, TRI stracilo pierwszego tytana...

stracilo - TRI mialo avatara przed inwazja... ale cos nie wyszlo i zaczela sie ta cala drama bomb... wr3ck opuscilo szeregi TRI i nasz wspanialy sojusz stracil avatara...
pierwszego - bo o ile wiem (no ale jestem n00b) byla to pierwsza akcja, gdy corp z tytanem wyszedl z TRI

a pozniej juz bylo tylko gorzej... jakies gankowanie wlasnych nyxow, masowe straty carrierow z fitami z d00py ;)
fajnie bylo...

jak dla mnie byli zajebista potega wrzucajaca dziesiatki capsow i msow na prawo i lewo...
a to co pozostanie po TRI (gdy juz znikna z mapa) widac na forach...

z reszta ten temat juz dawno powinien (pwnd) zostac zamkniety...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 14, 2008, 13:05:55 »
jak dla mnie byli zajebista potega wrzucajaca dziesiatki capsow i msow na prawo i lewo...
a to co pozostanie po TRI (gdy juz znikna z mapa) widac na forach...

faktycznie w providence wrzucili tyle capsow ze mala glowa...  :uglystupid2:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 14, 2008, 13:23:52 »
Cytat: ja
jak dla mnie byli zajebista potega wrzucajaca dziesiatki capsow i msow na prawo i lewo...
a to co pozostanie po TRI (gdy juz znikna z mapa) widac na forach..

to mialo byc takie podsumowanie dla uhonorowania caloksztaltu TRI... a tu juz flejm, brak zrozumienia...
ehh... ide posluchac linkin park  :2funny:

faktycznie w providence wrzucili tyle capsow ze mala glowa...  :uglystupid2:

nawet najstarsi gorale nie wiedza ile capsow TRI wrzucilo na CVA w providence... bo podobno nie zaladowal im sie grid, mieli laga i wogole sie obrazili...

a chyba posiadali ich duzo, skoro odpalali self-destruct podczas odwrotu, coby szybciej wrocic do klonowni po nastepne...
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2008, 13:27:06 wysłana przez Snusmumriken Shamploo »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 14, 2008, 15:29:08 »
ta chyba posiadali ich duzo, skoro odpalali self-destruct podczas odwrotu, coby szybciej wrocic do klonowni po nastepne...

To jakaś kolejna rewelacja w stylu "tytana co go TRI straciło"?

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 14, 2008, 16:32:13 »
FLAME bedzie ciety bez ostrzezenia.
Ireul

To nie flame tylko podsumowanie :P
FAIL :P
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2008, 22:01:46 wysłana przez Partridge CLERICS »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 14, 2008, 21:09:00 »
Touchvill popełnił całkiem niezły opis początków TRI. Tekst jest dość długi ale jeśli kogoś interesuje to zapraszam do lektury: http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?p=471315#471315

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 15, 2008, 00:06:35 »
a chyba posiadali ich duzo, skoro odpalali self-destruct podczas odwrotu, coby szybciej wrocic do klonowni po nastepne...

To jakaś kolejna rewelacja w stylu "tytana co go TRI straciło"?

Nah.. kilka złapanych capsów w Misabie odpaliło po prostu self-destructa  ;)

Diabl0

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 15, 2008, 02:52:35 »
Żałosne jak piloci capsów nie potrafią pogodzić się z porażką... Rozumiem przegrać, ale tak poddać się?

Snusmumriken Shamploo

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 15, 2008, 03:23:47 »
Nah.. kilka złapanych capsów w Misabie odpaliło po prostu self-destructa  ;)

no zeby byc w 100% zgodnym z faktami i aby nam Archen nic nie zarzucil... to bylo Mamet :D

pierwszy lepszy log:

[ 2008.01.05 18:04:20 ] (notify) Phoenix belonging to Akromar self-destructs.
ale jak to powiedzial kiedys Dark... "Naah we did not want those caps. Anyways..."  :D

o/

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 15, 2008, 08:56:39 »
Żałosne jak piloci capsów nie potrafią pogodzić się z porażką... Rozumiem przegrać, ale tak poddać się?

Poddać? Selfdestruct nie robi się wtedy gdy możesz wygrać tylko wtedy gdy nie ma szans na wygraną. Wiesz, że idziesz na dno i nie pozwalasz wrogowi na zebranie łupu. To tak jak zdaje się BUFU* strzelające do wraków podczas wycofywania się z pola walki. Selfdestruct nie zabrania Ci przecież prowadzić walki do ostatka, nadal możesz strzelać.

W TRI spotkałem również wielu pilotów bardzo negatywnie wypowiadających się o selfdestruct i zupełnie nie mogę zrozumieć takiej postawy. Jeśli naprawdę bardzo zależy Ci na KMie to zawsze można o niego poprosić pilota.

* nie jestem pewien czy to oni więc nie bić jeśli się pomyliłem.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 15, 2008, 09:47:39 »
W TRI spotkałem również wielu pilotów bardzo negatywnie wypowiadających się o selfdestruct i zupełnie nie mogę zrozumieć takiej postawy. Jeśli naprawdę bardzo zależy Ci na KMie to zawsze można o niego poprosić pilota.

* nie jestem pewien czy to oni więc nie bić jeśli się pomyliłem.

Z tego co pamiętam, pilot który robi self-destruct nie dostaje KMa (przynajmniej kiedyś tak było - może teraz się zmieniło) - więc nie ma go o co prosić.
Bermuda Syndrome [BAS-3]

litestep

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 15, 2008, 18:20:22 »
Nikt nie dostaje KMa po selfdestruct. I osobiście nie widzę nic złego w takim zachowaniu, choć timer w przypadku capsów powinien być chyba nieco większy, a ogólnie to chciałbym żeby eksplozje statków zadawały dmg :)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 15, 2008, 16:37:44 »
Alians Triumvirate został reaktywowany. Korporacje, które wchodzą w jego skład to:
- D00M
- Coracao Ardente
- Rionnag Alba
- Omen
- Burn Eden
Obecnie przebywamy w Venal.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 15, 2008, 16:40:04 »
Winszuję :)  A ci od "failed alliance"'owania niech mnie pocałują pod howitzera.

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 15, 2008, 17:20:36 »
[...]
- Burn Eden
Teraz juz nikt was w zyciu nie bedzie roamowal /o\

Btw macie zamiar wspolpracpowac cos z PL czy rostalisciee sie z ta czescia TRi calkowicie? :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 15, 2008, 18:08:31 »
Alians Triumvirate został reaktywowany. Korporacje, które wchodzą w jego skład to:
- D00M
- Coracao Ardente
- Rionnag Alba
- Omen
- Burn Eden
Obecnie przebywamy w Venal.

No ostatnio spotkalismy gang tri na drodze do venal ale bylo calkiem przyjemnie, mila gadka na localu, powiedzieli ze nas nie beda zatrzymywac w drodze do IRONa :)

Btw to 2 lata temu tez zaczynaliscie w Venal... wszystko ladnie sie zaczyna powtarzac - pewnie to kwestia czasu zanim znowu zaczniecie cos claimowac
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Loc0

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 16, 2008, 11:14:55 »
\o/ milo widziec ... a jakies plany na przyszlosc - chocby w zarysie? (tzn wiem juz od pewnego czasu ale widze ze naczelny PR od TRI sie pojawil no to jak mam nie skomentowac ;p)