Autor Wątek: Subiektywna ocena PL korpów - opinie  (Przeczytany 14958 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« dnia: Styczeń 08, 2008, 15:04:17 »
na wzor topica utworzonego przez hardina http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=678057&page=1#3
chcialbym wam zaproponowac podobna ankiete, czyli krotkie acz tresciwe info o kazdej polskiej korporacji lub/alliancie, calkowicie subiektywne , ale bez zajadliwosci, flejmow i offtopow...poniewaz nie wiem ile jest polskich korporacji prosze o dopisywanie do listy

Wszelkie uwagi, komentarze i dyskusje: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=5003.0

CBC Interstellar znam jednego tylko - Albi, pisze doskonale texty rp, jedyne czego mu zyczyc to zeby zaistnial komercyjnie, w science fiction czy fanastyce

PBN - zgrany zespol starych wyjadaczy, duze doswiadczenie pvp, bez perspektyw, chyba ze w koncu cos zagarna dla siebie

BeachBoys - wiecej mowia niz robia, banda pvp z emocjonalnym zacieciem

Husaria - zgrany zespol -  wszystkiego po trochu, w tym roleplaying

Bermuda Syndrome: ?

Chapterhouse: Erm... ?

Frontier Worlds: ?

Frontier Combine:
?

GBTeam: - ponoc klepia redow i biede

Hanys: tylko slanguja po slasku

IRA:  ?

Korporacja Kupcow Polskich: ?

Unseen Academy:
pozytywna opinia

Unseen Chimera:
?

Unseen Gryphon: ?

Polish Task Force: nic dodac nic ujac...graja tak dluga jak istnieje eve

Qrdelesh: ?

Rave Technologies: kiedys tam bylem CEO, nawet udalo sie wyprowadzic corpa z kryzysu...ale akurat eve mi sie przejadla i nie gralem przez prawie 8 miesiecy...generalnie duzo znajomych
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 12:51:58 wysłana przez Xarthias »

Voulture

  • Gość
Odp: REPUTACJA - EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2008, 17:11:51 »
Baz, zmien nazwe na bardziej oddajaca zawartosc tematu. jakies opinie, czy cos, na pewno dasz rade.
Hastra, taka idea tematu. Piszemy o innych nie o sobie. Nie wazne na ile to trafne, wazne co inny mysla.

~~

Tyle pamietam i znalazlem na forum:

Beach Boys: Lubia nanogangi, graja dla pvp. fajnie sie z nimi latalo. Wchloneli pare polskich korporacji. Pare bardzo fajnych osob, czesc mnie wpieprza.

Bermuda Syndrome: Pare osob zktore pzrewinely sie przez D2, kojarzeni z mothershpami i pleksami. Calkiem normalni, maja sporo doswiadczenia. Ostatnio porkrutowali apre osob.

CBC Interstellar: Nie mam pojecia co to za corp, chyba rekrutuja noobkow i szkola ich w Unseenach. No i spamer o niespelnionych aspiracjach pisarskich jako CEO. ;p

Chapterhouse: Erm... Ichneumon, sprzedawanie iskow. Farmienie hi secowych posow, duzo flejmow. Wlasciwie nie znam zadnego ich gracza.

Frontier Worlds: Trzymaja sie w ISS od dlugiego czasu, kiedys czesto bywali na Polishu. Nie znam nikogo.

Frontier Combine: Zalozyciele Sempiternusu, zyja w Geminate i bawia sie posami.

GBTeam: -

Hanys: Znam z czasow Ion Cora. Wtedy zupe;nie nie przygotowani na uroki 0.0, chcieli bezpiecznie kopac, ratowac i bdowac statki dla sojuszu. Teraz gdzies w Great Wildlands.

Husaria: Ekcentryczny Baz, calkiem normalni ludzie. Nawet ich lubie. Siedza w CVA, czasem bawia sie w RP. Czesc grajaca dla pvp rozbiegla sie po innych korporacjach.

IRA: Hmm malo wiem. Posy + misje + raty?

Korporacja Kupcow Polskich: Caracale za 2zl, sporo flejmow i brednie wypisywywane na polishu.

Unseen Academy: Kawal dobrej roboty, pomagaja szkola i wysylaja w swiat nowych graczy czy cale korporacje.

Unseen Chimera: Tau, Gregorius i piracenie w low secu. Wiecej nie wiem. Acha, papuga.

Unseen Gryphon: Aklimatyzuja sie w Stain, rozwijaja sie i dalej ucza. Widac ich na pvp.

Pink Bunnies: Kroliczki... Odlam z Rave ktory lubil popiracic. Wchloneli spora ilosc ludzi z Gunsow. Fajne chlopaki, ale te pluszowe.... eklhm niewazne.

Polish Task Force: Industry, ratowanie i budowanie capitali. Raczej zamknieta grupa osob, paru dobrych pilotow.

Qrdelesh: Podobnie jak IRA, tyle, ze znaja sie z rl. Pare bardzo fajnych osob no i Pimpeck ktory mi pomagal rozpoczac gre.

Rave Technologies: Ech... moj stary korp, sporo swietnych osob, niektorzy powinni sie leczyc ;] Przekwalifikowali sie na pvp juz jakis czas temu, paru kerbirkow. Polaczyl sie z Shocky. Kradniemy im pvperow.  :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 21:54:12 wysłana przez Voulture »

Zolthar

  • Gość
Odp: REPUTACJA - EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2008, 17:32:23 »
Beach Boys: nanokilersi dobrze latają w małych gangach w większych się źle czują, niezorganizowani grają kiedy i jak im się podoba bez perspektyw więc kończę - na osiągnięcie jakiegoś celu samemu, główny problem szybko nudzą się wyzwaniem jakie sobie stawiają i nie kończą go nigdy "sami"

nie tam zebym sie czepial, tutaj jestem administratorem i mam BUFU gdzies :) ale chyba nie dokonczyles - bez perspektyw.. na co?
Ireul


Bermuda Syndrome: Mityczny tygrys do któego nie wiadomo jak podejść a sympatyczny jak go poznać :)

Chapterhouse: Erm... że kto ?

Frontier Worlds: że kto ?

Frontier Combine: że kto ?

GBTeam: - że kto ? :p No dobra kolejne nanozabijaki cięzko ich okiełznać za to dobrze z nimi współgrać :)

Hanys: Znam sprzed przylotu do stain kojarzę ich bo chcieli się z nami znapować a potem kręcili wałki.

Husaria: Takie misie całkiem dobrze wkręcili się do CVA ale bez przyszłości PVP jako samodzielny korp za to na pewno poradzą sobie pod kątem ekonomicznym wszędzie :)

IRA: że kto ?

Korporacja Kupcow Polskich: że kto ?

Unseen Academy: Nubki pod dobrym kierownictwem, po szkoleniu rzuceni na wojnę wiedzą jak sobie poiradzić. Dobra robota

Unseen Chimera: że kto ?

Unseen Gryphon: Misie z COVEN :) bałem się ich przyłączać ale dają radę chłoppaki GJ.

Pink Bunnies: że kto ?  :p

Polish Task Force: Kiedyś industry po transormacji do pvp trochę się skurczyli ale dają radę, może ilościowo i jakościowo jeszcze wymagają pracy to jednak można na nich polegać.

Qrdelesh: że kto ?

Rave Technologies: Ech... moj stary korp, cóż odszedłem stamtąd a teraz RAVE jest spowrotem w aliansie :) Przeszli dużą transformację od czasu Geminate zupełnie inny korp niż go znałęm, pozytywne rozczarowanie. Tylko nie do końca wiem kto tym steruje ale dają radę :p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 15:01:27 wysłana przez Zolthar »

vulor

  • Gość
Odp: REPUTACJA - EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2008, 19:14:30 »
Beach Boys: kiedys tam byłem, juz nie jestem

Bermuda Syndrome: ex d2

Chapterhouse:  ??

Frontier Worlds: ISS?

Frontier Combine: a może to jest ISS?

GBTeam: ex SHCK

Hanys: maja fajna strone.

Husaria: mialem tam kieyds alta. jak mi podniesli podatki, to zwialem.

IRA: ???

Korporacja Kupcow Polskich: zlodzieje? sprzedawcy isk? czy jakos tak?

Unseen Academy: Xarthias i spółka

Unseen Chimera: koledzy Xarthiasa

Unseen Gryphon: j/w

Pink Bunnies: jak mnie nie wywalili za aktywność, to jeszcze tam jestem.

Polish Task Force: widzialem ich w solitude jakos w 2005 roku.

Qrdelesh: nazwe kiedys slyszalem... i to tyle.

Rave Technologies: ex. SNU  kiedyś tam bylem dyrektorem. wywiozłem pół posa do empire, po czym odszedłem do bydi

Stercus Accidit: Najzajebistniejszy corp w całej galaktyce... aktualnie trochę nieaktywny :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2008, 19:19:23 wysłana przez Vulor »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: REPUTACJA - EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2008, 20:12:54 »
BuFu - banda rozrabiaków, pijaków i ogólnie nieźle zakręceni ludzie.
BAS-3 - sporo fajnych wspomnień, potem trochę się rozeszły nasze drogi, ale sentyment pozostał :)
Chapterhouse - znani głównie z "ekscentrycznego"* CEO i awantur na polishu oraz handlu tc/isk.
Federation of Free Worlds - cieżko powiedzieć cokolwiek pozytywnego, handlują iskami.
Frontier Combine oraz cały Sempiternus - siedzą na dalekim wschodzie, z kilku rozmów wydają się całkiem spoko.
Frontier Worlds - siedzą w ISS. Nie lubię ISS :P
GBTeam - kolejna banda pijaków i zabijaków :)
GunsNRoses - istnieją jeszcze? Ja ich pamiętam z czasów, jak rozpoczynali karierę w Syndicate (byli m.in. w Black Reign Syndicate). Wtedy spoko lolki, potem coś się popsuło chyba, od dawna nie mam żadnego kontaktu.
Hanysi - oryginalny CEO.
Husaria - MajtyBaz i CVA (tego drugiego nie lubię za hipokryzję).
Live - Łowiec wrócił i uciekł ponownie.
KKP - Kanciak i jego sklep z iskami. Śmierdzi na kilometr.
Króliki - spoko ludzie, pomogli noobkom w potrzebie. Jak trzeba to piją i biją :)
PTF - pierwszy polski korp, w którym byłem. Ciężko powiedzieć co jest teraz, ale utrzymuję kontakt z kilkoma osobami, które w PTFie siedzą od 2005r, spoko ludziska.
RAVE - dość pejoratywnie mi się kojarzy z dawnych czasów. Podobno to zupełnie inny korp teraz.
Shocky - Dormio i spółka, wesołe kerbirki :)
TemplarisNocti - spoko ludzie, pomogli Unseenom w potrzebie.
Vena i Vide - zrobili trochę szumu na forum, niewiele więcej o nich wiem.
Jeszcze kilka innych korpów, głównie tych, które pomogły Akademii, pominąłem ze względu na sklerozę  :embarassed: bo nie pamiętam nazw. Uzupełnię.

I słowo o Unseenach.
Akademia - przez skromność nic nie powiem :P
Hydra - większość przeszła do BuFu, korp zamknięty i może na tym zakończmy.
Gryphon - teraz w C0ven, z radosnych kopaczy i kerbirków zmieniają się w przyzwoity korp. GL.
Chimera - Tau i jego papuga nauczają piractwa.
Phoenix - nowa radosna banda kopaczy i kerbirków :)


PS. Może jak się zbierze trochę więcej tych wypowiedzi to skompilować je w jeden post - taki przewodnik po polskich korpach :)

*Nie wypadało napisać, że idiota :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2008, 21:13:21 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

misao

  • Gość
Odp: REPUTACJA w EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2008, 21:47:46 »
Beach Boys: banda piratow lubiaca gwalt analny

Bermuda Syndrome: Ciezko mi powiedziec zamalo ich znam. Tu siedi ew ewr

Chapterhouse:Adena pl0x!

Frontier Worlds: Ciezko powiedziec, poza forum centrali nie znam nikogo

Frontier Combine: tiker brzmi jakby byli z Pcimia

Hanys: Piwo kluski i schabowy z kapusta

Husaria: Amar Vector!. A moze Victor? Az chce sie powiedziec jaki Pan taki kram:P

IRA: nani?

Korporacja Kupcow Polskich: Korporacja Glupcow Polskich?

Unseen Academy: Xarthias i spolka.

Unseen Chimera: Yarr harr doddle doo dee

Unseen Gryphon: pew pew

Pink Bunnies: Wabbits of Doom. Tu siedzi Zolthar

Polish Task Force: Tuj siedzi Mona. i nie buduja shiopow >_>

Qrdelesh: nani ka?

Rave Technologies: Poza GBT najwieksze skupisko nekrofilow w eve >_>.  NIeprzewidywalny korp of DOOM.

GBT: Banda alkocholikow. Specjalizuja sie w sleepkampieniu.

Caladari State Library Task Force: Najlepszy polski korp piracko PVPowy. Chwilowo nieczynny.

Shoki: Dormio mooneye i reszta radosnej bandy. Szkoda ze siedza poza covenem.

Ellaine

  • Gość
Odp: REPUTACJA w EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2008, 23:01:00 »
Znam:

Polski sklad w NoQ of VV, i lubie, walcza niezle, po dobrej stronie, i dobrze sie z nimi gada. Gdyby krecilo mnie czyste pvp, dawno bym tam byl.

Unseen: the sojusz: jestem w srodku i jest fajnie. Wielki szacunek za wysilek szkolenia tylu ludkow, to bardzo rozwija polskie community, przyprawiajac o wielu graczy ktorzy nie tylko zaczynaja gre, ale i chca grac dalej po 3 miesiacach.

A wlasnie:

Husaria: Jakkolwiek Baz jest ekscentrycznym trolem, lubie go i Husarie i CVA bo lubie RPGowcow, lubie Amarrow i lubie ludzi ktorzy daja mi miliard isk :)

BAS-3: Irutuje mnie forumowa poza mistrzów Eve i znawcow niezglebionych tajemnic oraz "co ty wiesz noobie, nie masz nawet mothershipa". W ogole nie widac tego w kosmosie i w rozmowie w grze i na zywo, gdzie ludzie BAS sa spoko.

Hanys: maja fajna strone. Mieli jakies jazdy na poczatku kariery w 0.0 ale kazdy kiedys sie uczy, brawo ze w czasie klopotow sie nie rozpadli.

BeachBoys: po zjezdzie mam wrazenie ze sa mlodsi niz srednia Eve (kolo 30). A moze to nie byli ci?

Korporacja Kupcow Polskich - handel iskami
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 13:47:20 wysłana przez Albi »

Maxima

  • Gość
Odp: REPUTACJA w EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2008, 23:40:52 »
PBN -  zaklad psychiatryczny :)

BeachBoyz - Spoko ziutki tylko maja muche w nosie a nos w chmurach (mowie o starej ekipie bo nowych siurkow nie znaju) :D

Husaria - MIGHTY BAZ ,reszty nie znam chyba sa swojscy jak sie odcedzi niektore wybryki ich CEO :P

Bermuda Syndrome:  Kerbiry strasze ale po godzinach dobrze napieprzaja , NASI kofane chlopaki sa :D

Chapterhouse:  Alegro?

Frontier Worlds: nie znaju

Frontier Combine = Sempiternus, gornicy? pety roadkilla?

GBTeam: - Zespol pijakow i alkocholikow, maja niby jakas babe w corpie ale sami mowia ze to chlop :D NASI kofane chlopaki

Hanys: Jakies babole ze slonska :D famra itp :D

IRA:  nie znaju

Korporacja Kupcow Polskich: Alegro?

Unseen Academy: Nasi milusinscy :D

Unseen Chimera: ?

Unseen Gryphon: Troche wystrszeni jeszcze ale juz powoli robia grzywke na cukier  >:D NASI!!! kofane noobki nasze :DD

Polish Task Force: Szkoda slow, balwany do potegi , po nocach kampia kolesi i jeszcze ja musze z nimi :D NASI! kofane chopy

Qrdelesh: farma?

Rave Technologies: Taka duza ekipa papl na vencie :D zawsze maja powody do krecenia beki :P NASI kofane chlopaki!


Ronin

  • Gość
Odp: REPUTACJA w EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 09, 2008, 00:13:52 »
No to i ja sie wypowiem a co mi tam :P :

PBN - calkiem aktywni, dosc mlodzi, pvperzy z zapalem do walki ale bez fc i starych wyjadaczy. Cos tam zdzialaja ale brak im duzego celu.

BeachBoyz - mialo nie byc o sobie to nie ;p

Husaria - mieszane uczucia z jednej strony baz, z drugiej reszta wydaje sie normalna.

Bermuda Syndrome: isko klepacze, pieniacze, ale w sumie nie sa zli w walce.

Chapterhouse: ke?

Frontier Worlds:  to chyba iss czy cus? kerbir kerbir i kerbir?

Frontier Combine: patrz wyzej

GBTeam: - brak fc, slaba aktywnosc, pozatym spoko ludzie, kilku pijakow kilka zadufanych lamek, ogolnie moze byc ;-)

Hanys: za klimat 6 . za kerbirsto 1 , lacznie 3+ :)

IRA:  ke?

Korporacja Kupcow Polskich: scam, isk selling , etc... wszystko co zle

Unseen Academy:  podziw za duza determinacje xarthiasa i duzo sukcesow zycze ;)

Unseen Chimera:  patrz wyzej

Unseen Gryphon:  dunnp

Polish Task Force:  pozytywne fajne chlopaki, jedyne co mnie irytowalo to wielkie planowanie i setki godzin przygotowan. poza zolwim tempem wszystko  O0

Qrdelesh:   dunno


P.s. We rock!  :crazy2: :crazy2: :idiot2: :idiot2: :crazy2: :crazy2:

poconick2

  • Gość
Odp: REPUTACJA w EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 09, 2008, 03:19:08 »
PBN - ventowe paple, jajcarze w czołówce całej tej zgraji noobów ;) mają chęci i fajnych ludzi, 'wiara! w primary strzelac!' Ciągną coś o czym wielu ludzi marzyło i o czym dyskutowało się na tym forum od dawien dawna w flamewarach kończąc. Za to zostaną zapamiętani w tej grze tworząc legende, podobnie jak inne polskie korpy.

BeachBoyz - mów mi bond... vagabond..., raz dwa trzy - tym sojuszem który się rozpadnie gdy nas przyjma będzieszzz tyyyy, cieszy mnie bardzo, że są tacy ludzie, którzy chcą bawić się w PvP, tylko chodzą innymi ścieżkami niż inne większe PL korpy... Też legenda korp. Będą ludzie kiedyś wspominać, ale mają swoje na sumieniu.

Husaria - ci co się modlą o boosta amarrow razem z CVA? Mój laser zadaje 2K+8 obrażeń w tej rundzie.... Krzykactwo na forum wiadomo kogo.

Bermuda Syndrome: wstydzą się statystyk na kb i dlatego mają killboarda na hasło, ogólnie lamy jakieś i często na pakach widywani, ostatnio w stain, wczęśniej w D2

Chapterhouse: polski korp nr 345?

Frontier Worlds: primary - kanał polish!! wspomnienie pozostało takie, że spinali się na tym kanale

Frontier Combine: a może to ci mieli kanał polish za primary? śmieszne korpy w każdym bądź razie i śmieszniejsi ludzie, którzy się spinali na kanale polish, a było takich głównych z 2, może więcej

GBTeam: dobrze, że chociaż Ci jeszcze chcą walczyć z całej tej zgraji bo porażka, przez to nie są byle jakim korpem. Chyba już legenda polish comminity.

Hanys: eee.... hmmm... no.... polski korp np 346?... błysnęli językiem, zrobili awantuje, wylali ich z sojuszu i tyle.

IRA:  polski korp np 1455?... Zespół kojarze, ale tego tworu w grze nie.

Korporacja Kupcow Polskich: polski korp np 246... KKP? PKP? PPK? Żeby to PK było.... ech... (player killers)

Unseen Academy: wydarzenie w polish community... nadzieja, że nowe pokolenia będą wiedziały chociaż podstawy podstaw. Ojciec Xarthias i jego trzódka.

Unseen Chimera: jakiś odłam akademi

Unseen Gryphon: kolejny odłam, może to Ci co walczyć chcą? Boże daj nam takich więcej!

Polish Task Force: Ci to się nigdy nie zmienią. Plotki głoszą, że korzystając z swych dużych skilli w industry przemielili barki, haulery na BSy.... nie wszyscy jednak ;) No i największa papla/legenda polish community - Kerriso. Te sesje do 4 rano na vencie i opowieści sprzed lat....  Legenda polish comminity.

Qrdelesh: polski korp nr 1546...

Rave Technologies: Kolejni, którzy postąpili podobnie jak PTF i chwała im za to. Venca omijać z daleka, trupem jedzie. Wykluło się z nich trochę dobrego luda. Jakby niepatrzeć legenda polish comminity, choć i z nimi były jakieś niesmaki (rozpad NHUN, powstanie potem RAVE, potem z PTFem coś nie tak), ale na szczęście zwarli pośladki i jesteśmy wszyscy razem w covenie.

Napisałem co myślałem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 03:26:51 wysłana przez PC5 »

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: REPUTACJA w EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:21:28 »
PBN - moj aktualny korp. Mimo ze w nim jestem to sie wypowiem. Fajni ludzie z fajnym zacieciem. Maja jaja i podejscie ale dluga droga przed nimi :)

BeachBoyz - stare znajomych mordek ktore kocham, duzo nieznajomych. Jako kumple rl bezcenni. W grze ich styl zupelnie mi nie pasuje. Korp powstal po rozpadzie Fury i zalozony zostal przez parta, venzona, ace`a i bj o ile dobrze pamietam ;) Szkoda ze nie poczekaliscie do Big Adv. Aha i nazwa jest denna :P I jeszcze motto zlotu :P

Husaria - Czytalem forum jak byly poczatki tej korporacji i w sumie nie wrozylem im swietlanej przyszlosci. No coz jak widamylilem sie. Mightybaz potrafi byc nad wyraz irytujacy, chlopak ma do tego talent. Pojaw sie na next zlocie.

Bermuda Syndrome  Za moich starych czasow ludki ktore farmily komplex obok y9g-ks ( nie pamietam teraz systemu ) na rozne sposoby. Zalozony przez szczutka amona i kogos jeszcze o ile dobrze pamietam. Nie pamietam tylko czy to zaraz po wyjsciu z Fury zalozyli korpa czy po New Hope. Stare czasy mam prawo nie pamietac! ;)

Chapterhouse: Ichneumon i wszelkie rodzaju handle iskami etc.

Frontier Worlds: Nie mam zielonego.

Frontier Combine: Nie mam zielonego.

GBTeam: - Korp kumpli z mocno zroznicowanymi charakterami. Na poczatku mi sie nie podobali a teraz powoli zmieniam zdanie. Tak czy siak ich korpowe motto nie jest na poziomie :P

Hanys: whatever

IRA:  whatever. I kiepska nazwa imo.

Korporacja Kupcow Polskich: Cokolwiek to jest.

Unseen Academy: Twor Xarthiasa i wielki szacuneczek za to. Mi by sie chyba nie chcialo ale jeszcze raz szacuneczek. Oby jak najdalej i jak najdluzej.

Unseen Chimera: j/w

Unseen Gryphon: j/w. Aktualnie w Covenie. Hej poznalem w koncu Edmunda na zlocie. Fajny misiek ;)

Polish Task Force:
dla mnie zawsze i do konca bedzie to korp Keriego. To on go zalozyl i on go bardzo dlugo prowadzil wg wlasnych pomyslow i zasad. Korp przebyl dluga droge i teraz to jedynie nazwa jest w sumie taka sama i to ze zostaly im mocne ciagoty do industry.

Qrdelesh: whatever

Rave Technologies: Zostal zalozony przez ludkow ktorzy wyszli z New Hope`a. Jednym z nich byl Himurek a kto jeszcze niestety nie pamietam. Historie mial rozna i w sumie nie znam jej jakos szczegolnie, ale na poczatku nie zywilem do nich zadnej specjalnej sympati bo byli pelni "noobkow" a teraz po x lat sa w covenie i sa zupelnie innym korpem jak PTF. Nazwa zostala ale to juz nie to samo.




WANT PIE NOW!!!!!

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: REPUTACJA - EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:39:48 »
Rave Technologies:  Polaczyl sie z Shocky.
Wypraszam sobie, wyjaśnienie poniżej ;)

PBN - fajne różowe króliczki, pamiętam ich jeszcze jako antypiratów, generalnie PVP addicted
BUFU - wieczni antagoniści i krety, ale mają kilku fajnych ludzi (oczywiście nie tylko byłych shockowiczów   ;)), PVP add.
BAS-3 - PVP add.
Chapterhouse - coś nowego ?
Frontier Worlds/Combine - a Ci to po co się dzielili (chyba, że to nie oni) ?
GBTeam - oryginalna nazwa to Gang Bang Team - była karna kompania SHCK, PVP add. very add.
Hanysy - wiele hałasu o nic
IRA - who is it ?
KKP - kolejni ?
Unseen - Xarth powinien dostać w zęby za kradzież pomysła i formy korpa
BAZ... err... Husaria - znaczy się kolejny ktoś powinien dostać w zęby za to samo - kradziej Baz, RPG add.
Córeczki Unseen - już mówiłem co powinnien Xart dostać ?
PTF - nie takie stare dziadki jak ich malują - w sumie fajne chopaki i niedługo będziemy im gratulować zakończenia 3-go i rozpoczęcia 4-go roku istnienia...
Qurdelesh - kurde... coś o nich wiedziałem, ale zapomniałem
RAVE - wysłaliśmy im wszystkie marudy bo nie szło wytrzymać, teraz mamy spokój, a marudy zreformowały RAVE, co to się porobiło...
SHCK - still counting, 4th birthday soon :) Policz jeszcze raz :) (Ireul)
BWC - Greg, Ty żyjesz ?
CSL (Caldari State Library ???) - Rika i chyba wystarczy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 14:02:33 wysłana przez Ireul Taar »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: REPUTACJA w EVE
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 09, 2008, 15:01:24 »
Beach Boys - :D

GBTeam: Latałem z nimi w FS / -Y-. Ogólnie fajne chłopaki z zacięciem PvP.

Unseen Gryphon: Troche osób stąd jest w BuFu, fajne chłopaki :)!

Rave Technologies: Lataliśmy troche w FS / -Y-. W sumie niewiele moge powiedzieć po nie poznałem ich zbyt dobrze.

Shocky Industries: j.w.

Virtual Democracy: Mój pierwszy corp który darze szczególną sympatią, bardzo fajni ludzie, dużo osób przeszło do BuFu. Aktualnie siedzą w empire i dobrze się bawią, bez stresów polityki itp.

Jak jakiegoś corpa nie ma to prosze się nie czuć pominiętym, napsałem tylko o tych z którymi miałem styczność ingame.

partridge

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 09, 2008, 20:29:33 »
PBN - No sa :) mniej lub bardziej... Mysle Pink Bunnies mowie... malo realne spojrzenie na gre... Nie ma miejsca na Ideologie i takie tam. Ktos was zdradzil... mowie CHUJ... cale alliance zdradzaja sie od zawsze w tej grze... BOB zdradzil FA, MC zdradzilo BOB'a... itd itd a Ziutek wyjebal wisienke pod sklepem :)

BeachBoys - Lubie swoich ludzi.... darze ich miloscia i szaczunkiem i jebie na nich jak mnie wkurwiaja.

Husaria - Mighty Bazz i kolesie z CVA ktorzy pytaja czemu zajebalem ich Ravena... odpowiedz jest prosta - szukalem hardenera na EM a w hangarze nie mialem... na markecie drogo, do jita daleko... wiec najszybciej u CVA

Bermuda Syndrome: Swego czasu Sporo SuperCapsow... teraz juz nie :) Kolesie ktorzy Farmowali 10/10 zawodowo, nastepnie farmowali na exploicie w Tenal... Jak zaczelismy zarabiac w ten sam sposob na capitale to chcieli nas wyjebac z tego terenu... poza Wolve PL. dla tego pana szacuneczek i wyrazy uznania.

Chapterhouse: Jakis miesiecznik porno?

Frontier Worlds: Strona Gry Frontier?

Frontier Combine: j/w

GBTeam: - Pijaki i chuj... dobrze pekali pod naciskiem Fighterow :)

Hanys: Krety?

IRA:  Zespol Rockowy?

Korporacja Kupcow Polskich: Kupuja tanio sprzedaja drogo...?

Unseen Academy: Wiem co i jak ale nigdy nie spotkalem...

Unseen Chimera: hmmm j/w tylko pewnie jakas odmiana PvP

Unseen Gryphon: za duzo Unseen?

Polish Task Force: Byle NHUN ktore wspoltworzylem od poczatku... na moj gust w wiekszosci POS'iarze i producenci, ktorzy dbaja o swoj interes :)
Qrdelesh: WTF?

Rave Technologies: Kolejny Odlam NHUN? zalozony przez Raffaello Cruel? Part mowi Posiarze glownie... posiadacze strony www.kerbir.online.org

roofi

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 10, 2008, 01:37:14 »
CBC Interstellar - Albi i jego pomysły jak stać się miliarderem grając 5min/dziennie

PBN - korporacja pvp z ciężką dupą-walczą o swój dom na ziemi która na zawsze pozostanie niczyja, sporo młodych gracz jak również starych znajomych: zolt, rage, himk, farciarz ziboo, maxi, razem założyliśmy c0ven, może jeszcze polatamy razem +

BeachBoys - mój corp, BUFU4life nigga, ps. przedział wiekowy 18-44  O0

Husaria - jeździec bez konia-baz i jego husarzy

Bermuda Syndrome-farmerzy utks i nie tylko, troszke zadufani w sobie, kiedyś lataliśmy razem broniąc napwagonu "starej północy", dobrzy gracze pvp-może jeszcze kiedyś nasze drogi się zejdą

Chapterhouse
- ichne chciał mnie zbić  :D

Frontier Worlds-nie znam zupełnie-byli lub są w iss którego nigdy nie lubiłem

Frontier Combine
-nie znam

GBTeam-starzy kumple z ogame i nf, wg mojej oceny względnie normalni-co znaczy że mało normalni

Hanys
- kopidoły

IRA-nie znam

Korporacja Kupcow Polskich-nie znam, pisali coś że chcieli handlować-nie wiem co z tego wyszło

Unseen Academy-świetny pomysł xarta, byłem tam, pomagałem w szkoleniu, jak będe  miał więcej czasu na gre to może znów wróce

Unseen Chimera-odłam ua-brzmi groźnie  :)

Unseen Gryphon-jw ale mniej groźnie

Polish Task Force-jak kiedyś pospolite ruszenie, mają więcej wozów niż szabel, kilku fajnych starych znajomych, czasem przez pomyłkę coś zastrzelą, pozdrowienia dla papy keriego

Qrdelesh-pimp, furiat i ich sekta +

Rave Technologies-wszystko czyli nic(no offence)

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 10, 2008, 14:22:08 »
Beach Boys: Jesli ktos poszukuje definicji ADHD w eve to wlasnie ja znalazl :D

Bermuda Syndrome: Podobnie jak Part pamietam ich z syndicate potem z D2 jak w 203 latali - kidys moglibysmy nazwac ich zespołem ludowym " mamuśki do serca przytula" teraz niewiem

CBC Interstellar: eee...... PURE KAOZ !!!!

Chapterhouse: Ichneumon

Frontier Worlds: Juz niesa w ISS to sie dowiedzialem wczoraj.. paru ludzi tam znam, paru nie rozumiem dotej pory ( ello Leo )

Frontier Combine: Byłem świadkiem jak odchodzili z FWR i czasem mam uczucie ze lepiej na tym wyszli niz niektorzy sa sklonni to przyznac

GBTeam: - Voulture jego i Yogosa znam najlepiej chyba z calej ekipy GBT - w tym miejscu chcialbym poprosic zeby kazdy przypominal codziennie Voulture o pastylkach 2 niebieskich i jednej czerwonej ( KONIECZNIE PO POSILKACH !!!)

Hanys: No fedruja gdzies teraz i niech w spokoju im czas plynie wiem ze lataja po mojich rodzinnych stronach zaco maja umnie + :D

Husaria: BAAAAAAZZZZ BAAAAZZZZ SOOOOUUULLLLL SOOOOUUULLL no i jeszcze chociaz nie odnich NUUURRRBBB - Amary ktorym trzeba zaocznie pomagac - no ale od czego ma sie kolege Minmatara

IRA: Hym no ja niewiem ale pierwsze slysze

Korporacja Kupcow Polskich: Brak wszelakich info.

Unseen Academy: Tu posyłam kazdego z "AJAKÓW" z kanalu polish - zwlaszcza tych ponizej tygodnia zywota w eve

Unseen Chimera: Papuga...

Unseen Gryphon: Slyszalem ze dolecieli do Covenowców

Pink Bunnies: Bosz znam szefa tego balaganu no i jeszcze jakies 30% starej ekipy :D .. no jak wy mozecie wytrzymywac jak on ( ZOŁT  :D )  wam kaze pluszowe ogonki i uszy zakladac przed kazdym roamem normalnie niewiem naprawde NIEWIEM!!.

Polish Task Force:Polisz task fors takzwany przyczajony tygrys ukryty Tomash

Qrdelesh: Qrde kiedys widzialem kogos z tego corpa na polisz

Rave Technologies: No wiec ten teges z obecnego skladu znam malo ... pamietam jak powstawalo o jakie budził emocje :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 14:30:25 wysłana przez LosBekoczoS »

rafaello

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:14:46 »
Elaborat o Rave wyciąłem i wysłałem ci w Prywatnej Wiadomości, jak chcesz zapostuj tutaj: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=5003.0
-V.
okie - to rozwiążę to inaczej  :knuppel2: - R

napisze o pl korpach tak jak je widzę i czuje ja - niekoniecznie musi to się w 100% pokrywać z prawdą :D

RAVE:
- ma niewiele wspólnego z PTF - jedyne skojarzenie może być takie iż niektórzy piloci zakładający PTF i RAVE latali kiedyś w byłej korporacji NHUN, ludzie zakładający RAVE TECHNOLOGIES INC. odeszli z NHUN bo pewne zachowania im się nie podobały i tyle - PTF dla odmiany powstał w wyniku późniejszego rozpadu NHUN

RAVE i piloci latający w tej korporacji przeżyli wiele, walczyli na każdym jednym froncie do tej pory - bez większych wywodów byliśmy chyba już we wszystkich rejonach 0.0  z dronkowem włącznie
RAVE to nie jest posowy korp - coś tam może ktoś gdzieś powiesił...
nie ma chyba dzisiaj żadnego polskiego liczącego się na scenie EVE korpa w którym nie ma przynajmniej jednego byłego pilota z RAVE
no i zdaje się jest to ciągle największa polska korporacja  8)

PBN:
- korp pvp, ciągle trochę kerbirujący w temacie 0.0 - korp z przyszłością, powstał z części ludzi którzy odeszli z rave, przywódca to były RAVE-owiec - ZOLT i jednocześnie mój kumpel :D (innymi słowy piliśmy razem i znamy sie z reala)

BeachBoys:
- pvp, niewyparzone gęby, wielkie działa, ogromny dps ;) po bliższym zapoznaniu super chłopaki ale miewają fochy ;) - też poniektórych znam z reala ;)

Husaria:
 - korp z założenia rpg, charyzmatyczny i kontrowersyjny przywódca - tłuka iski na rpg ;), przywódca to były RAVE-owiec - jak by nie patrzeć co poważniejsze persony z Husarii znam z reala :D - tak, tak Baza też w realu widziałem - to spoko koleś tak na prawdę :D

Bermuda Syndrome:
- piractwo :D

Chapterhouse:
- niezależny korp urzędujący zdaje się w empire, przywódca zebrał ponoć złą fame... za sprzedaż tc-kow.. sam od niego kupilem ! wiec nei wiem w sumie o co chodzi....

GBTeam:
- pvp po wariacku, przywódca przy wódce wydaje sie fajny ;) - spoko chlopaki , znają sie na pvp i latają zazwyczaj wypasionym sprzętem, kradną pvp-erów z RAVE :P - wódka oczywiście wypita w realu ;)

Hanys:
- zdrajcy...

Unseen Academy:
- wiem tyle że szkolą noobow - ale co i jak nie mam pojęcia

Polish Task Force:
- powstał na zgliszczach NHUN, jakieś przewroty były i na chwilę obecną nie wiem zbyt dobrze co ten korp tak na prawdę robi ani gdzie podąża

to tyle jeżeli chodzi o polskie aktualnie liczące się korporacje o których mi coś wiadomo... jakkolwiek jak już pisałem moja ocena bądź wiedza na temat aktualnego stanu może być wypaczona ;)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2008, 13:58:16 wysłana przez rafaello »

Skeer

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 12, 2008, 01:50:27 »
Beach Boys: Ireul + paru znajomych z Hydry (Gzu, Nosum, Quo, Qumak etc...). Gdzie się nie pojawią, tam alians się sypie...  ::)

Bermuda Syndrome: fajne chłopaki z Tynstarem i PC5 na czele (koledzy z Coven  O0)

CBC: Albi i jego trzódka owieczek. Niektóre z nich spamują forum Unseen postami długimi na 1 kilometr  :) Członek Unseen Company

Chapterhouse:  ???

Frontier Worlds i Frontier Combined:  ???

GBTeam: też fajne chłopaki, też Coven  O0

Hanys: Francik i wszystko jasne

Husaria: Baz i wszystko jasne. Siedzą w CVA i bili Archena & spółkę  ;)

IRA - jedyna styczność to mail rekrutacyjny, nie skorzystałem, bo akurat sesja trwała i trial się kończył. Nie żałuję  :)

KKP - Kanciak i spółka, też mnie chciał rekrutować, przytomnie się wykręciłem  :D

Pink Bunnies - najsłynniejszy polski Amarr -> Zolthar i jego prawa ręka Maxi  :D Króliczki też w Coven  latają  :)

Polish Task Forces - jak się spotka capitala naszego w Stain, to na 80% z PTFu...  :) Stary corp i też w Coven  O0 (uwaga, kosmiczne opóźnienia w budowie zamówionych statków  :D)

Qrdelesh:  ???

Rave Technologies: spory corp, Coven, ostatnio Rafaello im wrócił i racił gołym cruzem (?) na paskach  :)

Unseen Academy: moja szkółka, tam się zaczęła historia Gryfów, grupka zapaleńców pod dowództwem Mavera, Kharaaka, Artheo i przewodnictwem Xarthiasa szkoli owieczki w bojowe ofce  ;) Członek Unseen Company, dużo dobrych ludzi.

Unseen Chimera Wing - Kapitan Tau i Gregorius Decimus aka "The Parrot", czyli od tirowca do pvpowca  O0 Klimatycznie odgrywają pirackie realia, robią noobkowe roamy do low, pomagają UA w szkoleniu, taka wersja demo Gryfów  :) Siedzą w UC. Greg - za tego korpa (i nie tylko) masz u mnie szacunek  O0 GL

Unseen Gryphon Wing - mój korp, więc wypowiadać się nie będę, ale większość z Was ma nikłe pojęcie o nas  :P Ach, jesteśmy w Coven  :smitten:

Unseen Phoenix Wing - dzieło la mara i Elqunqa, parę osób od nas jest, radośnie robią interesy w Empire. Dobrzy przyjaciele  :) Też siedzą w UC. GL

LordJohny

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 13, 2008, 17:32:04 »
CBC Interstellar - W sumie chyba tylko Elaine ktory pisze dobre bajki i cos tam przebakuje o pvp o ktorym glownie slyszal albo umieral w lagu;] Dobre relacje wojenne i zamotana filozofia zyciowa.

PBN - Duzo smiesznych ludziow, sporo doswiadczonych graczy ale noobki tez sie znajda.

BeachBoys - Bardzo dobrze mi sie z nimi latalo chociaz nigdy nie wiedzialem kto jest akurat zalogowany na ktorym koncie;]
Dziwna mechanika sprawowania wladzy ("teraz ja jestem online i robimy tak jak ja mowie")
Scouting alt "cipunia lodziara" miazdzy.
Polecam picie z Roofim, i brzydalami Acem, Partem i Roninkiem.

Husaria - Megarekrutacja bazza ktory sam w sobie jest zdrowo nawiedzonym hitem centralowych flejmow.
Z killboardow wynika ze strzelaja tam 2 osoby a reszta wali npc ale uparcie wklejaja staty z killboarda na forum w dzialach z rekrutacja.

Bermuda Syndrome - Podoba mi sie sposob wymiany pogladow miedzy ich corpowiczami:
" zamknij ryj nie dosc ze pierdolisz glupoty to jeszcze przeklinasz "
Dobre chopaky, zyskuja przy blizszym poznaniu (jak sie w gangach razem lata a nie przytula - wciaz niektorym trzeba na tym forum takie rzeczy profilaktycznie wyjasniac)
Tez dobry scouting alt: "gdzie jestescie perelki"

Chapterhouse - Ichneumon, Allegro, syf na polishu - jeszcze jakies fajne skojarzenia?

Frontier Worlds - Leo Balthur, okrojona wersja Bazza. Poza tym niebardzo kojarze, chyba byli w ISS i ich nie lubilem.

Frontier Combine - Tez niebardzo wiem o kim mowa.

GBTeam - Witamy na Ws, Dzis Pijemy!, Veni Vidi Vodka, i inne zyciowe motta ktore przeszkadzaja w trzezwej ocenie sytuacji w grze. Zajebisty zlot byl.

Hanys - Niemile wspomnienie, mieszkaja gdzies blisko to sie moze przy piwie zrewanzuja.

IRA - To to z geminate?

Korporacja Kupcow Polskich - WTS caracal 5zl + syf na polishu, ogolnie zenada i plebs

Unseen Academy
- Respekt dla Xarta za ten maly cyrk.

Unseen Chimera
- Greg griefer :D :D :D

Unseen Gryphon - To chyba te noobki co to z nami lataja. Duzy plus za checi i rezultaty.

Polish Task Force - Zbudowali mi BS'a. Zdarzalo im sie npcowac na CTA ale sie juz poprawili.
Za 2h im pos z reinforced wychodzi.

Qrdelesh - Kiedys robili misje w caldari space a teraz nie wiem.
Corp Chat SHCK(1.5y ago): "Ej jakis Pimpek w Pherbe, jak mozna miec takiego nicka - pewnie od lazara znajomy do przytulania;P"
Pherbe Local Chat(1.5y ago): Pimpeck > "Pozdrowcie Lazara" 
Voulture mowi ze spoko gosc;]
Rave Technologies - Zabralismy im Rike i teraz zalujemy :D Ogolnie corp w ktorym lubie i szanuje 5-6 osob a reszte uwazam za lamy i noobow;]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2008, 17:35:47 wysłana przez Johny »

ufo

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2008, 16:07:03 »
BeachBoys - Osobiscie nie znam  ludzi z tego korpa wiec na ich temat z mojej strony Eot natomiast jak dla mnie z tego co widzialem na kb to elite korp moze nie na skale całej eve ale napewno jeden z najlepszych Polskich pvp korpow.

Husaria - Cos tam wojują ale no idea na jaką skale,wporzadku ludzie.

Frontier Combine - Zgrany Korp.

Hanys - Slynny z gwary Francik,industral korp.

Chapterhouse -Tez slynny Ceo... osobiscie mam gdzies to czym sie zajmuje .

IRA-Pracuja nad soba i nadal sie rozwijają to sie ceni.

Unseen Academy - Szacunek zwlaszcza za oferowanie pomocy, przyjmowanie i zajmowanie sie nowymi graczami mozna by powiedziec ze slawny korp ;).

Polish Task Force - z tego co wiem pvp i 0.0

QRDE-Maly nie afiszujacy sie korp,fajni ludzie,nie wiem co to za subiektywna opinia która zacytuje "polski korp nr 1546.." to samo tyczy sie IRA Nr..,jak bys poczytal info to bys zobaczl ze ten korp istnieje ponad poltora roku wiec co za numer ? jak dla mnie to nic nie wiesz i sam jestes ... Numer 1546 jak nie ... #15046 biorac po uwage ilosc ludzi grajacych w eve  sory ... grajacych w eve :]

Tu nie obrażamy, pierwszy post i od razu flejm kwalifikuje się do ostrzeżenia. Za drugim razem dostaniesz kilka dni na przemyślenia.
Subiektywna ocena to subiektywna ocena - każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię, czy się to opiniowanym podoba czy nie.
Chcesz dyskutować na temat tych korpów, przedstawić je szerszej publiczności - zapraszamy, załóż wątek na forum etc, ale nie zaczynaj od rzucania burakami.
A w ogóle to wypadałoby zacząć od wizyty w przedpokoju i przedstawienia się.
X.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2008, 18:12:34 wysłana przez Xarthias »

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 16, 2008, 16:07:05 »
CBC Interstellar - Albi, i jego teorie ekonomiczne, polityczne, i inne :)

Pink Bunnies - Zolthar & HIMK - zgrany zespol dowodzacy. PvP w coraz lepszej formie - moze kiedys bedzie to prawdziwy Merc korp. Wiekszosc z nich lubie, choc sa tacy, ktorzy mnie po prostu wk...

BeachBoys - fajnie sie z nimi latalo na roamy w malych gangach

Husaria - BAZ Corporation :)

Bermuda Syndrome - Chlopaki latali juz jak ja dopiero zaczynalem. Farmili wtedy plex 10/10 w UTKS. Teraz jak sa w c0ven'ie mam okazje widziec ich w akcji, i powiem tylko, ze dobrze, ze strzelaja w te same cele co ja :)

Chapterhouse - no info -

Frontier Worlds - no info -

Frontier Combine - no info -

GBTeam - Fajne chlopaki. Lubia postrzelac.

Hanys: znam ich w zasadzie tylko z ich "slunskiej" czesci forum na Centrali

IRA:  - no info -

Korporacja Kupcow Polskich - no info -

Unseen Academy - Xarth mnie kiedys namawial, zebym przyszedl poszkolic troche, ale jako, ze on robi tak swietna robote, to po co ja bede tam wciskal swoje 3 grosze :P

Unseen Chimera - j.w.

Unseen Gryphon - no chlopaki sie podszkolili z podstaw u Xartha, a teraz z nami w c0venie ucza sie jeszcze wiecej i coraz lepiej sobie radza w strzelaniu

Polish Task Forces - od zawsze moj korp. nie wiem czy zmienie kiedykolwiek. :)

Qrdelesh - no info -

Rave Technologies - nie wiem czemu kiedys ich nie lubilem. teraz jak razem latamy, okazalo sie ze to swoje chlopy i fajnie sie z nimi dzieje.

Nomad Excavations - Erk i spolka. Chlopaki oddzielili sie z PTFu po dlugich dyskusjach, choc tego nie chcieli. Teraz wrocili na "stare smieci" czyli w okolice Solitude i tam wesolo sobie kopia kamyki. Mam nadzieje, ze nasze drogi sie kiedys znow polacza. EDIT: No i stalo sie - sa znowu w c0ven - tyle ze juz nie jako PTF :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2008, 17:29:53 wysłana przez Tomash Kovahlsky »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2008, 13:26:59 »
CBC Interstellar - kilkuosobowy corp , parajacy sie czyms w empire.

PBN - jakis pvp corp.

BeachBoys - tam, gdzie poszedl Leo Balthur  znany spolecznosci z bycia w Frontier World. Sa gdzie w Delve. Zazdroszcze im bo maja kupe zabawy z czerwonka.

Husaria -  zyja w Providence, CVA ally, Role player ?

Bermuda Syndrome: nie slyszalem o nich

Chapterhouse: nie slyszalem o nich.

Frontier Worlds: kilkuletni korp, dojrzali gracze, nie ida na ilosc tylko na jakosc, malo znani z powodu generalnej pogardy dla kanalu polish i forum centrala. 

Frontier Combine: odprysk Frontier World przed Wielka Wojna. W zalozeniu mial to byc korp , ktory mial przyuczac nowych graczy do zycia w Eve, a pozniej wcielac ich do corpa matki.  Skonczylo sie 2 odrebnymi corpami.  Zyja w Geminate, zalozyli z kims tam alians Sempirnus albo jakos tak.

GBTeam: - no info.

Hanys: eeee slazacy? minerzy? industrial?

IRA:  no info.

Korporacja Kupcow Polskich: no info.

Unseen Academy: biora ludzi na trialu i ucza ich jak grac w EVE.

Unseen Chimera: no clue

Unseen AcadeUnseen Gryphon: no clue

Polish Task Force: stary polski corp.

Qrdelesh: korp industrialny?

Rave Technologies: bardzo stary korp, bylem membersem 3+ lata temu, zyja chyba teraz w Stain.

Pack of Wolves - zgrana ekipa ,small warfare  pvp, nie rekrutuja, walcza z koalicja, czasami piraca.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Rezerwowy_Pies

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 26, 2008, 01:44:28 »
Frontier Worlds: byli długo w iss (byłe petsy bobka). Jednak Iss się <znów> porozpadało (zapewne sie do tego przyczynił szereg porazek bobka na froncie i utracie kontroli nad wszystkimi regionami po za delve). Część ludzi z tego korpa utworzyła sobie nowy korp -  radio maryja rydz i weszla do aliansu sempiternus.

Frontier Combine: paru ludzi z tego korpa było kiedyś w frontier worlds, ale nie pasowały im dzieci neostrady typu leon baltur, więc zalożyli swój korp (chyba jeden z najwiekszych polskich). Oni tez stworzyli alians sempiternus (duże skupisko polaków), w rankingu na eve-maps są na miejscu nr2 z aliansów bez własnych outpostów, wyprzedza ich tylko ultima ratio z 5x większą ilością członków.Mało wiary z po za coś o nich wie bo siedzą cicho nie kozaczą i nie robią bajzlu  (ale nie wstydzą się pokazywać na mapie), w spokoju budują swoje małe imperium. Żyją w geminate obok smashy i roadkilów, często razem latają po okolicy.

Hanys: ktoś od nich miał w bio jakas historie pisaną gwarą śląską, raczej wiara z południa.

Korporacja Kupcow Polskich: widziałem kogoś od nich na kanale jakiś czas temu.

Qrdelesh: mały korp kiedyś robili dużo misji, teraz chyba przestali, są w sempiternusie razem z frontier combine (fcin) i paroma innymi polskimi korpami.

Rave Technologies: kiedyś trafiłem na ich stronę, mieli tam chyba faq. Pomocne dla nowych graczy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2008, 17:24:24 wysłana przez Romek »

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 26, 2008, 12:52:21 »
CBC Interstellar - Albi, chętnie ustawię się na wódkę :)

Pink Bunnies - w porządku ludzie, choć kojarzę tylko kilku.

Beach Boys - zawsze się dobrze prali. To przeciw nim miałem swoje pierwsze FCowanie ;) Chętnie znowu ustawię się na wódkę.

Husaria - Baz i Soul. Raszty nie znam. Ciekawe uzupełnienie polskiego folkloru eve.

Bermuda Syndrome - doświadczeni i zdaje się bogaci. Po wspólnych akcjach okazało się, że fajni ludzie.

Frontier Worlds - 100 lat temu chciałem z nimi robić jakieś interesy. Nie wiem co teraz robią.

Frontier Combine - odłam FWR

GBTeam - ha! To jest dopiero korp. Pierwszego sortu kompania do wódki.

Hanys - Francik i ekipa. Wesołe chłopaki, ale bez wyobraźni (przynajmniej kiedyś)

Unseen Academy - przybytek Xarta. Szacunek

Polish Task Force - Zanim zacząłem grać, to chciałem do nich wstąpić. Wyszło, jak wyszło :D

Qrdelesh - Pimpeck

Rave Technologies - Korp od roku bez CEO, ale daje radę :) To z nimi GBT I SHCK stworzyło ION CORE.

Shocky Industries - Tu się urodziłem, naumiałem się podstaw i pomagałem rozbudować ten korp. Przez kilka miesięcy byłem CEO. Teraz z tego co wiem, zostało tam parę fajnych ludzi i bawią się gdzieś w low secu. Wiecznie marudny Dormio i kompania :) Sentyment na amen.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Dragantis

  • Gość
Odp: Subiektywna ocena PL korpów - opinie
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 01, 2008, 17:56:05 »
CBC Interstellar - z nimi nie piłem

PBN - z nimi piłem i latałem - fajne chłopaki, konkretni, pvp'owcy  bez bezsensownego gadania podczas akcji, zero foch'a

BeachBoys - z nimi nie piłem, latałem - choć za krótko by okreslić, ogólnie FOCH z ich strony

Husaria - z nimi nie piłem - nie znam ich, trza wypić

Bermuda Syndrome: - z nimi ... - ogólnie można latać i gadać o dupie marynie -  O0

Chapterhouse:  nie znam - nie piłem

Frontier Worlds: nie znam - nie piłem

Frontier Combine: nie znam - nie piłem

GBTeam: - z nimi piłem i latałem - były szwadron smierci Shocky, później lazar i spółka - teraz emeryci i cmentarz, zostało paru z dobrymi szabelkami, mają czasem foch'a

Hanys: z nimi nie piłem i nielatałem - znam ich krótko: kopiący veldspar w hi sec oraz misjonarze

IRA:  z nimi nie piłem i nie latałem

Korporacja Kupcow Polskich: nie znam

Unseen Academy: z nimi nie piłem i nie latałem - Xartias i spólka

Unseen Chimera: nie znam

Unseen Gryphon: nie znam

Polish Task Force: z nimi piłem i latałem, po prostu PTF

Qrdelesh: nie znam

Rave Technologies: mój nowy dom, tych kerbirów znam i z nimi pije, a nawet latam, ogólnie - w porządku chłopaki, zawsze pomocni, nie stawiają foch'a

Shocky: tu PIŁEM dopiero potem powstałem, kerbirzyłem, kopałem, ogólnie: wszystko zaczeło się pieprzyć jak Raan wypalił się, teraz Shocky mogliby przejść na pvp i do nas dołączyć.


Tak patrze ogólnie na to wszystko to moge mieć niezłego kaca  :D
Pozdrawiam Dragantis  :uglystupid2:
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2008, 22:36:41 wysłana przez Dragantis »