Autor Wątek: DELVE Megathread  (Przeczytany 109652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 05, 2008, 12:35:35 »
A moze nie lubisz goonsow, ze maja inna wizje gry i po prostu zajebiscie sie tym bawia :). Ja jestem noobem w eve, w przeciwienstwie do osob wypowiadajacych sie tu na forum. Siedzac z nimi na forach i TS powiem krotko. To normalni ludzie, bawia sie zajebiscie dobrze, a Wasze narzekanie rozbawia ich coraz bardziej :). W kazdej grupie znajda sie czarne owce (vide tekts o localu w qy6) tylko... , a zreszta po co dolewac oliwy do ognia. To co sie dzieje w Delve to Wojna Totalna i mam nadzieje, ze kazda ze stron ma multum zabawy.

See you on battlefield


nie, nie mam kompleksow na punkcie stylu gry goonsow :) Zostalem dawno temu oklamany przez goonsow i tak jakos mi zostalo :) dla mnie to banda $%&**^% i tyle. Calkowity brak szacunku ode mnie do goonow. Ja sie smieje z goonsow, oni sie smieja ze mnie. jestesmy kwita :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 05, 2008, 12:46:03 »
Membersi boba sami pisali na ich wewnetrznym forum ze przy takiej ilosci co ich atakuje topadna predzej czy pozniej ale bedzie to dla przeciwnikow kosztowne.A co do zaangazowania bufu?
Bufu sie dobrze bawi w delve?!Ha! Patrzac na akcje jakie sie tam dzieja , akcja non stop , wylapywani ludzie na gate'ach
,ciagle latajace proby tony killi na killboardach obu stron a jak patrze na BUFU killboard , tak se mysle WTF?W stacji siedzicie non stop?Takie madrosci o capsach mowicie macie iles tam capsow , czemu ich nie widac?Jak byscie sie cos tam uczyli to tez bylo by to na kb widac.Jak byscie byli w srodku akcji to nawet wybijajac na planetach niedobitki to byscie mieli setke killi dziennie

DELVE is thats way ----->

Rezerwowy_Pies

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 05, 2008, 12:46:20 »
brak regulaminowej stopki po raz kolejny, 3 raz nie bede ostrzegal. piszac na tym forum zaakceptowales regulamin - to sie stosuj.
Ireul
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 13:35:12 wysłana przez Ireul Taar »

Gav

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 05, 2008, 12:50:21 »
brak regulaminowej stopki
Ireul
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 12:52:08 wysłana przez Ireul Taar »

Gav

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 05, 2008, 12:57:19 »
ok poprawione
wiec jak mowilem cos was malo na tym kb jak na korp znajdujacy sie w srodku zdarzen jak cos


Edit:
Gav, sygnaturke masz dodac.
Pelny nick z gry + corp + sojusz.
-V.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 12:59:08 wysłana przez Voulture »

Rezerwowy_Pies

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #250 dnia: Luty 05, 2008, 13:00:41 »
brak regulaminowej stopki.
jeszcze jedna modyfikacja uwag od zalogi i bedzie to ostatnia modyfikacja wlasnych postow na tym forum.
Ireul
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 13:37:42 wysłana przez Ireul Taar »

Voulture

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 05, 2008, 13:03:12 »
Przypominam wszystkim o regulaminie dzialu - prosze sie dostosowacm w przeciwnym wypadku posty beda usuwane. Osoby nalezace do Noobcorpow nie maja prawa pisania na tym podforum.
http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4588.0

Hmm pokusilby sie ktos o napisanie jakiegos normalnego raportu co sie dokladniej dzieje w Delve? Nie znam sie na infrastrukturze Boba, nie wiem gdzie co jest a same nazwy systemow nie mowia mi zbyt wiele. Bylbym wdzieczny zaopis terenu miejsc walk i w ogole dlaczego tak a nie inaczej.

Z gory dzieki.

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 05, 2008, 13:13:26 »
Voult obiektywnie ? Bedzie raczej trudno bo uczestnicy zmagan w Delve sa po obustronach i bedzie goraco. Postaram sie napisac cosik jak wroce z pracy. Moze uda mi sie napisac calkiem fajnego arta. Pozwole sobie pominac dzien dzisiejszy, ze wzgledu na szpiegow :P.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #253 dnia: Luty 05, 2008, 13:14:00 »
A zastanawiałeś się czemu goony mieli by nie "okłamywać" kogoś kto jest w pierwszym lepszym pet korpie boba? Skąd mieli by mieć szacunek do ludzi którzy sami nic nie osiągneli? I tak to śmieszne gdy noobki w t1 fregatach (no bo wszystkie goonsy to oczywiście noobki nie mogące latac t2 sprzętem) stukają supercapitale z oficerskim fitem.

drogi kolego. po pierwsze nadal nie wiem skad jestes. to jest ostatnie ostrzezenie. po drugie odzywasz sie do czlowieka, ktory gra w ta gre ponad 3 lata i zapewniam Cie ze mialem do czynienia z goonsami, kiedy ciebie jeszcze na swiecie nie bylo a ja nie 'przyjaznilem' sie z bobem. po trzecie BUFU nie jest petem boba (temat juz byl maglowany, ale widac, niektorzy jeszcze nie rozumieja, zyja stereotypami. po czwarte goonsi nie lataja w crap fitach t1. te czasy minely
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 05, 2008, 13:19:24 »
A zastanawiałeś się czemu goony mieli by nie "okłamywać" kogoś kto jest w pierwszym lepszym pet korpie boba? Skąd mieli by mieć szacunek do ludzi którzy sami nic nie osiągneli? I tak to śmieszne gdy noobki w t1 fregatach (no bo wszystkie goonsy to oczywiście noobki nie mogące latac t2 sprzętem) stukają supercapitale z oficerskim fitem.

temu panu juz dziekujemy...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

regis

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 05, 2008, 13:22:08 »
Eh te cale patetyczne podejscie do gry ;)

Nie wiem, moze sie myliłem, ale cały czas cos takiego mowiłem....
Rys historyczny:
Za starych dobrych czasów pare korpów połączonych w BoB przejęło sobie Delve. I tylko delve. Potem się powoli maszynka rozkręcała na PB i Fountain. Potem Querious... nio... a potem doszło do wojenki z ASCN. Ok, BoB przejał sobie po kolei wszystkie systemy/regiony od źle zarządzanego (militarnie) ASCN, umiescił w nich swoich Petsow. W teoretycznym posiadaniu mając pól południa. Zasada była prosta: takie czy inne corporacje co to maja siedziec w zajętych regionach i mniej wiecej pilnowac terenu, za jakąś skromną opłatą ofc. Nagle sie z tego zrobilo ZOMG pincet regionów.
Tak...w między czasie, czyli około 2 latka, BoB siedział sobie w delve, radośnie ratując/plexując na 10x 6/10 i 2x 10/10, stawiając ZOMG miliard posów produkcyjnych, rozbudowywując T2 infrastrukturę, stawiając sobie stacje za stacją, ciągnąc ISK z petów. Następnie stawiając sobie 5 osobnych capital shipyardów, produkując carriery/dready, msy i w końcu tytany. Cieżko spekulować ile to jest bil ISKu. Ciężko też spekulować ile mają isku pojedynczy gracze.
Ale co najważniejsze, oprócz paru CT trzymających sov w systemach ze stacjami, BoB nie miał żadnej produkcyjno/iskującej infrastruktury poza Delve/PB i przyczółkiem w Fountain.

Ok.. ekonomia ekonomią. BoB jako alliance rozpoczął po wakacyjnej przerwie AD 2006 najazd barbarzyński na biednych keribirów z ASCN mniej więcej około października '06. Prąc nieprzerwanie praktycznie przez rok.
W końcu ktoś się połapał, że samego gęstego to jest może z 500-600 graczy w BoBie + FIX/LV/STYX. Reszta petsów to delikatnie rzecz biorąc sprzedajne carebeary gotowe oddać stacje za miske zupy, tak się też stało. RAGOON zaczął napierać, petsy jeden po drugim się sypały, W koncu doszło do tego, że biegaliśmy jak kot z pęchrzem broniąc kilkunastu systmów na raz. Systemów, które cięzko utrzymać, przy dość znacznej przewadze liczbowej przeciwnika, krótko mówiąc dostaliśmy przyczka w nos. Nie żeby to nie było do przewidzenia. Zapadła decyzja a'la 'Runnnn for theeee hillllsssss, ruuuun fooorr your liveees'. Skracamy front, wracamy do delve, zostawiamy te systemy. Osobiście moge powiedzieć, że bez żalu. No i teraz czekamy. Jakoś w grudniu '07 goonsi zaczęli napierać na delve, MC sie odwróciło tyłkami, wleciał outbreak itp.
Póki co trwa ragoonów ofensywa na sov 4 w F-T. Trwa sobie już dobre 2-3 tygodnie. (a cały najazd na delve już jakies 2 miesiące, hello... mamy luty).
Perspektywa wewnętrzna. Robim co możem, jak się komuś chce to niechaj sobie policzy ile na nas uderza allianców do kupy i z osobna. Mniej więcej tego jest sporo, nie chce mi się strzelać co do dokładnego ratio. W gruncie rzeczy bardziej niż ten cały motłoch, to ludzi wkurwia serwer. Walki flot ok, ale nie jak sie ładuje grid po 30 minut. Siege, ok. ale nie z lagami po 10 minut.
Co do strat stacji, większość asstetów już dawno zostałą z nich wyniesiona, Delve to NPC station region.
Pytanie jest natomiast takie. RaGoon przejmie Delve. k. Wykopią nas do NPCowych stacji. Ok. Kto zostanie tego pilnować? BoB już raz ciekawostkę tego typu zrobił. GNW, Branch/Venal. Pozbierali się jednego dnia i polecieli na dół. Hmm.. co, można się zawsze pozbierać i polecieć do góry, na prawo, na lewo...
Bobowi starczyło pary na latanie przez całe południe, broniąc systemów,  około roku. Na ile starczy RaGoonom?
Póki co to koalicja jest silna bo jest w kupie dowodzona przez RA, ale każdy z osobna alliance pozostawiony sam sobie... hmm...
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 13:32:54 wysłana przez regis »

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 05, 2008, 13:23:37 »
Rezerwowy, nie możesz flamować tutaj bez nazwy swojego corpa i sojuszu w stopce.
Zasadniczo w ogóle nie powinienneś tu flamować, możesz za to zacząć wątek na flame lub postując tutaj, trzymać  język w granicach w których można jeszcze powiedzieć, że to nie flame :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 05, 2008, 13:27:47 »
Membersi boba sami pisali na ich wewnetrznym forum ze przy takiej ilosci co ich atakuje topadna predzej czy pozniej ale bedzie to dla przeciwnikow kosztowne.A co do zaangazowania bufu?
Bufu sie dobrze bawi w delve?!Ha! Patrzac na akcje jakie sie tam dzieja , akcja non stop , wylapywani ludzie na gate'ach
,ciagle latajace proby tony killi na killboardach obu stron a jak patrze na BUFU killboard , tak se mysle WTF?W stacji siedzicie non stop?Takie madrosci o capsach mowicie macie iles tam capsow , czemu ich nie widac?Jak byscie sie cos tam uczyli to tez bylo by to na kb widac.Jak byscie byli w srodku akcji to nawet wybijajac na planetach niedobitki to byscie mieli setke killi dziennie

DELVE is thats way ----->

takie z nas pety - mamy centralnie wyjebane i zajmujemy sie wlasnymi sprawami :D

ja z BoBem ani razu nie polecialem... ktos z korpa podobno polecial :D

Venz misiaczku poprosze pelna nazwe korpa / ally w stopce ;*
Ireul
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 13:41:32 wysłana przez Ireul Taar »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Ajrunia

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 05, 2008, 13:29:53 »
No, w koncu ktos zdobyl sie na jakis sensowny, nie owiany mitomania post. Brawo dla Regisa :-)


Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 05, 2008, 13:32:32 »
Póki co to koalicja jest silna bo jest w kupie dowodzona przez RA, ale każdy z osobna alliance pozostawiony sam sobie... hmm...

masz racje, wszystko trzyma sie tylko dzieki RA

bez RA koalicja nie potrafi nic zrobic...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 05, 2008, 13:39:43 »
masz racje, wszystko trzyma sie tylko dzieki RA

bez RA koalicja nie potrafi nic zrobic...

Liberum Veto !

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 05, 2008, 13:41:28 »
masz racje, wszystko trzyma sie tylko dzieki RA

bez RA koalicja nie potrafi nic zrobic...

No za skromną opłatą może nas BoB na RA wynająć, uprzykrzymy im życie raterów konwencjonalną flotą tak,  że nie będą wiedzieli co sie dzieje :)

Ajrunia

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 05, 2008, 13:42:54 »
Cytuj
Liberum Veto !

Zniesione na mocy konstytucji z dnia 3 maja 1791 roku :-]

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 05, 2008, 13:52:20 »
takie z nas pety - mamy centralnie wyjebane i zajmujemy sie wlasnymi sprawami :D

ja z BoBem ani razu nie polecialem... ktos z korpa podobno polecial :D

Venz misiaczku poprosze pelna nazwe korpa / ally w stopce ;*
Ireul


No to jest rzeczowe postawienie sprawy ,siedzicie tam i zajmujecie sie wlanymi sprawami i jak sie da cos ubijecie 4fun , i niech niektorzy z BUFU przestana barwic na rozowo sytuacje bo to nasz kolor ! :P

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 05, 2008, 13:57:00 »
ej, ale ja lubie troche megalomanii, koloryzowania, propagandy :D
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

cthsqd

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 05, 2008, 14:15:56 »
ano wlasnie :) a jak Kaczynski powiedzial, ze nikt mu nie powie ze czarne jest czarne, to uwierzysz? A jak lepper powie, ze nie odbywal stosunkow z pania K. to tez uwierzysz? A jak minister obrony iraku powie ci ze wygrywaja z wojskami amerykanskimi w momencie, gdy te sa pol kilometra od niego, to tez uwierzysz? :))

Chyba nie zrozumiales co napisalem 8) To nie o bobie mowili, tylko bob mowil o sobie ze robi co chce i gdzie chce, i ze zamierza rzadzic 0.0 ..przez jakies ostatnie 3 lata, i nagle im sie odwidzialo?  :coolsmiley:
Iracki minister to chyba dla boba teraz robi, goonsy wam do geby juz wlaza a bob nagle chce tylko dobrej walki zamiast rzadzenia w 0.0  ;D Get real..  :coolsmiley:

edit: ajajaj karma mi spadla  :2funny: czyzby jakis boblover poczul sie dotkniety rzeczowa dyskusja?  O0
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 14:25:06 wysłana przez cthsqd »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 05, 2008, 14:25:38 »
Chyba nie zrozumiales co napisalem 8) To nie o bobie mowili, tylko bob mowil o sobie ze robi co chce i gdzie chce, i ze zamierza rzadzic 0.0 ..przez jakies ostatnie 3 lata, i nagle im sie odwidzialo?  :coolsmiley:
Iracki minister to chyba dla boba teraz robi, goonsy wam do geby juz wlaza a bob nagle chce tylko dobrej walki zamiast rzadzenia w 0.0  ;D Get real..  :coolsmiley:

to ty mnie nie zrozumiales kolego. to bob mowil, tak samo jak kaczynski czy iracki minister obrony. to sie nazywa propaganda. pytanie czy wierzysz w propagande, czy chcesz troszke pomyslec.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 05, 2008, 14:27:40 »
dobra propaganda nie jest zła. C0VEN rulez :)  :ban:  :police:

Ajrunia

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 05, 2008, 14:36:08 »
Zoltar obiecal c0venowi zlote gory, a teraz musze kupowac GTC za PLN bo nei ma kiedy isk zarobic.
To tez propaganda? Bo nie wiem czy moj kochany przywodca to potwor czy cudotworca i czy wygrywam czy przegrywam? :-D
Moze na przyklad ktos z dronkowa wypoiwie sie na ten temat? Albo moze z WOWa?  W koncu na przykladzie tego topicu widac, ze osoby postronne i wogole nie zaangazowane w wydarzenia wiedza o nich wiecej i lepiej niz ich pierwszoplanowi aktorzy?! :-P


Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 05, 2008, 14:42:22 »
Spróbujcie się przez chwilę wczuć w pozycję dowództwa BoBa. Nie chodzi o strategie tylko o ambicje.
Osiągnęliście już prawie wszystko, wygląda na to że nikt nie jest w stanie wam się oprzeć, opór jest zdezorganizowany i słabo ze sobą współpracuje. Co robicie (typowe pytanie w rpg ;)

a) próbujecie organoleptyczne sprawdzić jaki jest kres waszych możliwości. Albo natkniecie się na opór i wreszcie będziecie mieli wyzwanie, albo się uda podbić całą galaktykę w niepodważalnej chwale i sławie będziecie mogli przejść do innej gry / podzielić się na 3 frakcje i walczyć ze sobą / nadymać się swoją potęgą.

czy

b) po zajęciu połowy galaktyki stwierdzacie że to tak jakbyście zajęli całą, ofensywa jest jednak nudna i wolicie sprowadzić wszystkich do swojego home regionu żeby mieć super K/D ratio wyrabiane tytanami.

cthsqd

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 05, 2008, 14:43:03 »
to ty mnie nie zrozumiales kolego. to bob mowil, tak samo jak kaczynski czy iracki minister obrony. to sie nazywa propaganda. pytanie czy wierzysz w propagande, czy chcesz troszke pomyslec.
Nie trzyma sie to kupy za grosz.
Swoje wnioski wyciagnalem na bazie doswiadczen i obserwacji boba od poczatku jego istnienia, bo powstal on na moim podworku, a sa one takie jak opisalem w pierwszych dwoch postach. I dokladnie z tego powodu nie kupuje twojej propagandy  8)

Ajrunia

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 05, 2008, 14:46:32 »
Albi, przeczytaj poast Regisa:

Cytuj
W końcu ktoś się połapał, że samego gęstego to jest może z 500-600 graczy w BoBie + FIX/LV/STYX. Reszta petsów to delikatnie rzecz biorąc sprzedajne carebeary gotowe oddać stacje za miske zupy, tak się też stało. RAGOON zaczął napierać, petsy jeden po drugim się sypały, W koncu doszło do tego, że biegaliśmy jak kot z pęchrzem broniąc kilkunastu systmów na raz. Systemów, które cięzko utrzymać, przy dość znacznej przewadze liczbowej przeciwnika, krótko mówiąc dostaliśmy przyczka w nos. Nie żeby to nie było do przewidzenia. Zapadła decyzja a'la 'Runnnn for theeee hillllsssss, ruuuun fooorr your liveees'. Skracamy front, wracamy do delve, zostawiamy te systemy. Osobiście moge powiedzieć, że bez żalu. No i teraz czekamy. Jakoś w grudniu '07 goonsi zaczęli napierać na delve, MC sie odwróciło tyłkami, wleciał outbreak itp.

Chyba wszystko jest tu napisane.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #272 dnia: Luty 05, 2008, 15:29:35 »
Osiągnęliście już prawie wszystko, wygląda na to że nikt nie jest w stanie wam się oprzeć, opór jest zdezorganizowany i słabo ze sobą współpracuje.

Nie przesadzajmy, było wiele sojuszy, które były przynajmniej uważane za na tyle silne aby walczyć z BoBem. BoB nie zatrzymał swojej ekspansji dlatego, że nie miał już godnych przeciwników.

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #273 dnia: Luty 05, 2008, 15:30:43 »
Czemu /me czuje, że ten alians który masz na myśli to Triumvirate ?  :krzeslo:

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #274 dnia: Luty 05, 2008, 16:38:02 »
edit: ajajaj karma mi spadla  :2funny: czyzby jakis boblover poczul sie dotkniety rzeczowa dyskusja?  O0

Ciesz sie ze tylko o jeden punkt i ze wlasnie Ci podskoczyla. Przed zrobieniem kilku postow w tym temacie mialem karme na plusie. A podejzewam ze kompletnych bzdur nie pisalem. To samo mozna powiedziec o wiekszosci osob co akurat nie pisze pozytywnie o BoB-ie, albo broni przeciwnej strony. U kazdego mozna bylo zanotowac spory spadek karmy. Zla czesc mnie podpowiada mi aby sie odegrac, ale w sumie trudno abym "karal" ludzi za to ze osmielaja sie akurat miec odmienne zdanie na temat inteligencjii goonow (nawet jak czesc z tego jest pisana w obrazliwy sposob) i przyczyn takiej a nie innej sytuacji BoB-a .

Podanie informacji o wtopieniu MS-a przez BoB-a to tak -2 karmy dla mnie. W sumie sam fakt, GS wklepal BoB-owi w bitwie capitali, rzecz niesamowita bo RA sie tego nie udalo w kolejnej bitwie. No ale ktos stwierdzil ze trudno slowami argumentowac fakty, wiec zaczal argumentowac minusami do karmy. Dzisiaj patrze, znow kilka postow od osob majacych odmienne zdanie i znow widze spadki pojedynczych punktow.
Podejzewam ze to robi jedna moze dwie osoby. Ludzie, dorosnijcie - jak chcecie sie wykazac to prosze bardzo wypowiadac sie z sensem na forum a nie klepac minusy.

Trico

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 05, 2008, 17:17:02 »
Przypominam wszystkim o regulaminie dzialu - prosze sie dostosowacm w przeciwnym wypadku posty beda usuwane. Osoby nalezace do Noobcorpow nie maja prawa pisania na tym podforum.
http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4588.0

Hmm pokusilby sie ktos o napisanie jakiegos normalnego raportu co sie dokladniej dzieje w Delve? Nie znam sie na infrastrukturze Boba, nie wiem gdzie co jest a same nazwy systemow nie mowia mi zbyt wiele. Bylbym wdzieczny zaopis terenu miejsc walk i w ogole dlaczego tak a nie inaczej.

Z gory dzieki.
Opowiem co wiem, nie więcej... ale też nie wprost

BUFU ma domek niedaleko 1-SMEB, gdy leciałem się tam osiedlić ten system był kampiony przez 20h/d przez przyjaznych lub nie na zmiane, gdzieś w okolicach świąt BOB zaparkował tam tytana na dobe i ratio spadło do 12h/d ale nikt nie lata bez aktualnego intelu i skauta. Po tytanie regularnie był tam gang w cloakach ale się oduczyli.

Powiedzmy że lecisz od Sakht, w 1-S rzucasz monetą: orzeł / kant - przelecisz

Lecisz do A-E (2j od 1-S), rozwidlenie - jeśli lecisz do PR- (2j) w rzucie monetą ratuje cie tylko orzeł, jeśli odbijasz na z3v (i dalej do querious) w prime time karny rzut monetą na login trap w z3v.
2j dalej jesteś w Querious, ustawiasz dest Kaira (+/- 20j), włanczas autopilota, po wyłączeniu monitora rzut kostką sześcienną na przetrwanie, 5 lub więcej - dolecisz na autopilocie nie licząc wylotu z 0.0

Kaira to w sumie granica naszych roamów, niedaleko biliśmy nawet frachta ;]

Żeby teraz wlecieć w głąb Delve potrzebujesz 20 BSów + support, +fc który tego nie wdupi przy byle okazji, +passy do jb w razie konieczności.

Naprawde jako zwykły gracz więcej nie wiem, no poza tym że zazwyczaj ruscy mają aktualne passy do jb i posów nad czym ubolewamy...

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 05, 2008, 17:19:26 »
Vermian - tak Ci zalezy na plusowej karmie, ze az dwa akapity temu poswieciles? nie ma o czym ciekawszym juz pisac? :]

moja spadla o 3 gdy sie tutaj udzielam  i nie biadole piszac niemalze elaboraty na ten temat (a Ty juz bodajze kolejny raz na ten temat wspominasz?). Skoro bola Cie tak bardzo spadki karmy, prosze bardzo.. masz punkci k ode mnie..  :)
Karma jest odzwierciedleniem sympatii innych ludzi w stosunku do danej osoby. Wrzucona ot dla zabawy. Ale zeby powodowala frustracje? No to sie z tym jeszcze nie spotkalem...
Moderatorzy na drzewo!! :D

Coriin

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 05, 2008, 17:21:59 »
-1  :2funny:

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 05, 2008, 17:26:15 »
Nie rob se jaj Coriin.. nie frustruj chlopaka.

Kolezanki i koledzy!! Prosze Was wszystkich o plusiki Karmy dla Vermiana! Jesli mozna tak latwo uszczesliwic chociaz jednego czlowieka, wcisnijcie ten plusik pod jego nickiem!!  :) Zrobmy taka ogolno-centralna akcje!
"Plusik dla Vermiana!"
Moderatorzy na drzewo!! :D

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 05, 2008, 17:33:37 »
Vermian - tak Ci zalezy na plusowej karmie, ze az dwa akapity temu poswieciles? nie ma o czym ciekawszym juz pisac? :]

moja spadla o 3 gdy sie tutaj udzielam  i nie biadole piszac niemalze elaboraty na ten temat (a Ty juz bodajze kolejny raz na ten temat wspominasz?). Skoro bola Cie tak bardzo spadki karmy, prosze bardzo.. masz punkci k ode mnie..  :)
Karma jest odzwierciedleniem sympatii innych ludzi w stosunku do danej osoby. Wrzucona ot dla zabawy. Ale zeby powodowala frustracje? No to sie z tym jeszcze nie spotkalem...

Gdyby mi bardzo zalezalo to uwiez mi bym inaczej to rozegral ;). Przede wszystkim bym nie pisal postow w tematach takich jak ten  :P. I nie rob przedstawienia jesli mozesz :P .