Autor Wątek: Problem z grafiką  (Przeczytany 3805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rastlino

  • Gość
Problem z grafiką
« dnia: Grudzień 24, 2007, 23:11:29 »
  Po prostu rozwala mi sie grafika po pewnym czasie. Zmieniałem sterownik na nowe, stare, zmieniałem napięcie na procku nawet dla lepszego chłodzenia otworzyłem okno:P. Co mogę jeszcze zrobić? Może ktoś pomóc?

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2007, 23:51:03 »
To wygląda na przegrzewanie się karty graficznej (może jej pamięci?). Nie masz czasem jakiegoś pasywnego chłodzenia, które nie wyrabia albo bawisz się w jakieś podkręcanie?
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Masakernamaxa

  • Gość
Problem z grafiką- dziwna sprawa!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2008, 13:40:54 »
Ja to mam problem calkiem z innej beczki ale tez zwiazany z grafika. No wiec aby rozmyc wszelkie watpliwosci co do sprzetu : lapsztop, Intel Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM,  GeForce 8600M GS GPU,Vista.- niby wszystko powinno byc ok ,
ustawione mam wszystko na maxa nie mam problemow typu rwie mi sie itp. Poprostu gdy patrze na tlo czyli wszystko co mnie otacza widze jak kolor dzieli sie stopniowo jakby na siebie, nachodza takie cienie lub wyglada to jak fale, najbardziej to widac gdy jest duzo zieleni w przestrzeni. Nie mam opcji dlaczego tak jest, na stacjonarnym nie mialem takiego problemu. Jesli ktos ma jakiekolwiek pomysl, prosze o pomoc ...

SCREAN

Az grac sie odechciewa czasami :(
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2008, 21:42:54 wysłana przez Piotr J »

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2008, 16:45:47 »
Wrzuc screenshota..  :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 03, 2008, 17:01:00 »
Ja miałem coś podobnego na stacjonarnym, nie tylko w evce, okazało się, że problem jest z wyjściem karty graficznej. Po wymianie karty (na drugą taką samą) problem zniknął.
Przedwieczny.

Masakernamaxa

  • Gość
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2008, 14:17:59 »
Ja miałem coś podobnego na stacjonarnym, nie tylko w evce, okazało się, że problem jest z wyjściem karty graficznej. Po wymianie karty (na drugą taką samą) problem zniknął.

Czyli mam wadliwa karte graficzna,czy nie ma innej opcji i to napewno o to chodzi?
Powinienem isc z tym do serwisu i co im powiedziec? Zwlaszcza ze tu chodzi o PC world w londynie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem z grafiką
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2008, 14:19:40 »
Serwisantem nie jestem i na odległość nie dam ci 100% pewności.
Weź kartę graficzną i wsadź w komp znajomego, jeśli będzie to samo - znaczy karta, jeśli nie - szukaj dalej.
Przedwieczny.

Maver

  • Gość
Odp: Problem z grafiką- dziwna sprawa!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2008, 11:38:31 »
Ja to mam problem calkiem z innej beczki ale tez zwiazany z grafika. No wiec aby rozmyc wszelkie watpliwosci co do sprzetu : lapsztop, Intel Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM,  GeForce 8600M GS GPU,Vista.- niby wszystko powinno byc ok ,
ustawione mam wszystko na maxa nie mam problemow typu rwie mi sie itp. Poprostu gdy patrze na tlo czyli wszystko co mnie otacza widze jak kolor dzieli sie stopniowo jakby na siebie, nachodza takie cienie lub wyglada to jak fale, najbardziej to widac gdy jest duzo zieleni w przestrzeni. Nie mam opcji dlaczego tak jest, na stacjonarnym nie mialem takiego problemu. Jesli ktos ma jakiekolwiek pomysl, prosze o pomoc ...

A nie masz czasmi pilpitu windowsa ustawionego na 16bit? Albo w grze?