Autor Wątek: Problem z kasperskim i evką...  (Przeczytany 3075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaira Voux

  • Gość
Problem z kasperskim i evką...
« dnia: Grudzień 18, 2007, 17:01:31 »
Mam taki problem - po którymś tam uaktualnieniu KIS 2007 (wczesniej było wszystko ok) nie mogę zalogować się do gry jak działa kis - tj uruchamia sie eva, loguje się na konto wybieram chara i zwis następuje gdy pojawia sie napis "entering game as...". Problem znika gdy wyłączam ochronę kasperskiego (wyłączenie firewalla nic nie daje eva jest dodana do wyjątków), lub gdy po prostu wyłączam program. Po wejściu do gry mogę spowrotem włączyć KIs i wszystko gra.
Ktoś ma może pomysł o co biega i jak to naprawić?

NeX

  • Gość
Odp: Problem z kasperskim i evką...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2007, 17:09:10 »
Eve.exe to tylko program bootujący. Potem na łączu wisi główny plik ExeFile.exe (podkatalog BIN). Sprawdź czy oba pliki mają na stałe otwarty dostęp do sieci.

Deshroom Nooby

  • Gość
Odp: Problem z kasperskim i evką...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2007, 18:05:53 »
Eve.exe to tylko program bootujący. Potem na łączu wisi główny plik ExeFile.exe (podkatalog BIN). Sprawdź czy oba pliki mają na stałe otwarty dostęp do sieci.
to nie pomaga, pomógł automatyczny update aplikacji kasperskiego (nie definicji) jest o tym na forum kasperskiego

Kaira Voux

  • Gość
Odp: Problem z kasperskim i evką...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2007, 19:50:18 »
Deshroom możesz zamieścić jakieś szersze info na ten temat?
nie bardzo mogę znaleźć opcje update kisa a już tym bardziej automatycznego....

kis w updacie sygnatur ma opcje aktualizacji programu co mam zaznaczone a od wystąpienia problemu aktualizował sie juz z 10 razy
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2007, 20:04:10 wysłana przez Kaira Voux »

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Problem z kasperskim i evką...
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2007, 21:00:40 »
Jak nie używasz przypadkiem EVE Voice to wyłącz. Problem się powinien rozwiązać. EVE zwiesza się przy próbie połączenia z serwere VIVOX, więc...

NeX

  • Gość
Odp: Problem z kasperskim i evką...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2007, 22:18:06 »
Może komuś się Voice zwiesza, ale nie genaralizujmy. Ja mam włączone drugi miesiąc :D

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Problem z kasperskim i evką...
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2007, 23:32:36 »
To, że komuś działa nie znaczy, że każdemu musi. Ja akurat miałem dokładnie taką przyczynę, bo po wybraniu postaci się EVE wieszała, prawie przy końcu tego paska postępu. Brak innych objwów. Ale akurat w tym przypadku to było przyczyną więc warto by reszta wiedziała o takiej możliwości.

Deshroom Nooby

  • Gość
Odp: Problem z kasperskim i evką...
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2007, 00:00:34 »
Deshroom możesz zamieścić jakieś szersze info na ten temat?
nie bardzo mogę znaleźć opcje update kisa a już tym bardziej automatycznego....

kis w updacie sygnatur ma opcje aktualizacji programu co mam zaznaczone a od wystąpienia problemu aktualizował sie juz z 10 razy
sorka nie moge, bo forum kasperskiego teraz nie dziala http://forum.kaspersky.com/
mialem ten sam problem w notebooku - xp i eve classic. na forum kasperskiego jest topic gdzie jest napisane to co napisalem wyzej, nie moge nic dodac. u mnie rozwiazało problem.
tzn sciagnal sie update i poprosil o restart kompa

w domu mam viste i eve premium i nigdy ten problem nie wystapił

na obu kompach mam kasperskiego


odpowiedz w ostatnim poscie tu : http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=45779&hl=eve+online
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2007, 21:47:43 wysłana przez Medal Gortha »