Autor Wątek: Dwie postacie.  (Przeczytany 2211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zoransas

  • Gość
Dwie postacie.
« dnia: Grudzień 10, 2007, 21:32:29 »
Witam.

Rozglądałem się ostatnio za jakąś ciekawą gierką i natknołem sie na Eve. Jak zwykle nim zacznę grać sprawdzam co gracze myśla o grze i jakie sa zasady. Musze przyznać, że gra wygląda naprawde interesująco. Mam jednak pytanie dotyczące grania kilkoma postaciami. Przejrzałem forum tutaj ale (moze przeoczyłem) nic nie znalałem. Więc...

1. Mozna stworzyć aż trzy postacie. Czy można grać nimi w tym samym czasie ? np jeśli chciałbym jedną postacią wydobywać a inna przewozić to co wydobędę a jeszcze inną rafinować ? Czy to jest dozwolone czy raczej nie bardzo ? Pomijam aspekt moralny  ::)
Jeśli dobrze wyczytałem można zainstalować Eve w różnych katalogach i korzystać z tego samego loginu ale grać różnymi postaciami.

2. Czy można w ramach tego samego konta grać trzema postaciami z różnych komputerów nie bedących w tej samej podsieci (różne IP).

Mam dwoje rodzeństwa dużo młodszego, które chetnie by sie pobawiło. Nie bardzo chce płacić za trzy rózne konta. Gra nie jest tak tania zreszta a ze studenckiego wiktu to raczej cieżko  ;)
Chodzi o to, byśmy razem grali od czasu do czasu. Mieszkamy w różnych miastach stąd te różne sieci. Jeśli nie można z różnych sieci to moge im zestawić jakis zdalny pulpit czy coś takiego do siebie - moja maszyna da sobie radę - i wtedy byśmy grali z tego samego kompa. Jak to wygląda z praktycznego punktu widzenia ? Da się coś takiego zrobić czy może powinienem poszukać innej gry ?

Z góry dziekuję za pomoc.

Bonzai

  • Gość
Odp: Dwie postacie.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2007, 21:39:02 »
Rozwieje twoje pomysły (sam miałem podobne), ale... można jednocześnie skilować tylko jedną postacią na koncie. Czyli albo masz jedną dobrą postać, albo dwie słabe.

ivil

  • Gość
Odp: Dwie postacie.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2007, 21:40:18 »
1) na raz na konto moze byc zalogowana tylko jedna osoba wiec nie ma takiej mozliwosci, poza tym na raz rozwijac mozna tez tylko jedna postac na jedno konto. mozesz posiadac wiele kont i nie martwic sie o aspekt moralny. mozesz miec wlaczona dowolna ilosc klientow eve na raz na jednym komputerze pod warunkiem ze kazdy bedzie zalogowany na inne nie-trialowe konto. nie musisz kopiowac klienta eve do osobnego katalogu - mozesz na raz odpalic kilka razy tego samego. nie musisz sie martwic o problemy z IP, CCP oficjalnie zezwala na posiadanie przez graczy wielu kont a nieoficjalnie wrecz do tego zacheca.

2) powyzsza odpowiedz chyba wyczepuje i ten punkt

Witamy, milej zabawy i "fly safe"
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2007, 21:42:45 wysłana przez Ivil »

Skeer

  • Gość
Odp: Dwie postacie.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2007, 00:39:38 »
Zawsze możesz wypracować sobie dość ISKów, żeby opłacić za nie tc na 30 lub 90 dni dla swojego i pozostałych kont  :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Dwie postacie.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2007, 11:22:41 »
Od siebie dodam - co roku jest w EVE promocja i można wykupić drugie konto na atrakcyjnych warunkach (obejmują niestety jedynie 6 miesięcy, ale za to można tak co roku dokupować konto). Ponadto istnieje możliwość przenosić postacie pomiędzy kontami i jak sobie chcesz na jednym koncie trzymać 2 lub 3 wyspecjalizowane charki, to możesz albo skillować na 3 różnych kontach i po jakimś czasie (kiedy uznasz, że masz odpowiednio wyspecjalizowane) przenieść na 1 konto, albo kupić gotowy char w danej specjalizacji od innych graczy.
Ciebie przenoszenie postaci tak czy siak będzie kosztowało (czy to w przypadku przenosin pomiędzy własnymi kontami - 20€, czy w przypadku zakupu od innego gracza  - opłata + cena jaką sobie ta osoba życzy) i w dalszym ciągu na 1 koncie możesz w tym samym czasie skillować zaledwie 1 char.

Dla rodzeństwa (jak bardzo młodsze ?) możesz albo opłacać ISKami GTC dla kolejnych kont (jeśli jesteś w stanie zarobić), albo... niech grają kiedy Ty nie grasz lub korzystają z SISI.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...