Autor Wątek: Premium trinity  (Przeczytany 3192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
Premium trinity
« dnia: Grudzień 09, 2007, 16:34:22 »
da sie grac w koncu na xp z patchem premium? na razie mam classic

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2007, 16:38:28 »
da sie grac w koncu na xp z patchem premium? na razie mam classic

tak

NeX

  • Gość
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2007, 17:00:53 »
  A był jakiś specjalny problem dla XP?  :laugh:

  Ja niby gram, ale wiele błędów mnie wkurza. Ikonki głupieją. Na modułach w Fittingu pojawiają się symbole ammo/script chociaż ich tam nie powinno być, a znikają z innych aby się później znów pojawić tam gdzie trzeba. Drony nie regenerują shielda natychmiast po zadokowaniu. Myślałem, ze to nowa zasada, ale inni gracze twierdzą, że u nich działa na starym kliencie tak jak dawniej. No i samo XP dziwaczy z grafiką. Na wersji zupdejtowanej windowsa mogę ustawić w Trynity wyłącznie cienie extreme, bo jak dam mniej, to całą grafe w grze szlag trafia. Obiekty i teksury są totalnie rozjechane. Na czystym sp2 działa natomiast OK.
  Sama grafika, to chmmm... Ładne szegółowe obiekty. HDR dla lepszego rozłożenia światłocienia może być, ale już ustawienie bloom mnie wqr... Paskudne konsolowe rozmycia psujące precyzję obiektów. Jak się leci na jasnym tle pod jakieś swiatło, to zostaja niemal same plamy idiotycznych refleksów. W dodatku bloom powoduje nieuzasadnione spowolnienie w stacjach chociaż in space pomimo wielu obiektów jest kilka razy więcej fps.
  Generalnie silnik Trinity jest wydajniejszy. Na takim samym sprzęcie przy wyłączonych cieniach działa dwa razy szybciej niż stary klient i wyglądając o wiele lepiej.

Jak dla mnie to optimum są cienie + HDR z wyłączonym bloom.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2007, 17:03:28 wysłana przez NeX »

termos

  • Gość
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2007, 18:39:09 »
Dwa razy szybciej? Hmm u mnie działa dwa razy wolniej kaszani sie na każdym kroku, na jednym koncie zawsze po wydokowaniu ze stacji nie pojawia mi sie overview wyskakuje dopiero gdy przeskoczę przez bramę na innym konice mam wszystko zdublowane. O ikonkach błedach w grafie, częstym braku tła ( bialutkie jak snieg ) i wszelakich dziwactwach nie wspomnę.

Prawda wygląda ładnie:)

p.s. mam Radeona ( wiem nie ma to jak GForce ) i nie pomaga mu instalowanie najnowszysch sterów Ati czy najnowszych Omegi. Jednym słowem dupa blada

Urulok

  • Gość
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 09, 2007, 20:58:11 »
....
p.s. mam Radeona ( wiem nie ma to jak GForce ) i nie pomaga mu instalowanie najnowszysch sterów Ati czy najnowszych Omegi. Jednym słowem dupa blada

jezeli karta jest starsza sprobuj starszych sterow a nie najnowszych bo nie zawsze najnowsze znaczy najlepsze;)

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2007, 22:08:50 »
a mi spoko dziala nawet z 3 kontami naraz tylko malo fps ;/  max jaki mialem to 90fps

misao

  • Gość
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2007, 00:30:00 »
Drony nie regenerują shielda natychmiast po zadokowaniu. Myślałem, ze to nowa zasada, ale inni gracze twierdzą, że u nich działa na starym kliencie tak jak dawniej.

Regen shield dronek zachodzi na serverze, klient nie ma tu nic do gadania. to conajwyzej bug grafiki ( nie odswierza) albo laga. prawdopodobnie shieldy dronek automagicznie updatuja sie jak cos zacznie do nich strzelac

Fedajkin

  • Gość
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2007, 09:22:51 »
Co do tego shielda to jeszcze innny ciekawy motyw zauważyłem wczoraj... drona miała postrzelany shield, zescoopowałem jąi po chwili wypóściłem, nadal shield postrzelany, no ale dałem jej atak i walczę. W miarę upływu czasu shield odbudował się, więc dronki do dronebay'a i skok do innego systemu, tam na pasku wypuszczam je i co widzę... dronka ma znowu postrzelany shield, mimo, że był zregenerowany ;)

misao

  • Gość
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2007, 10:31:07 »
sprobuj ja lekko ostrzelac, prawdopodobnie po 1 trafieniu dronce shield sie "zregeneruje" - dmgod twojego strzalu (  a dokladniej wyswietli wlasciwy stan

Deshroom Nooby

  • Gość
Odp: Premium trinity
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2007, 11:11:53 »
da sie grac w koncu na xp z patchem premium? na razie mam classic
zainstalowalem trinity na starym lapsie i nigdy nie mialem kłopotu z boot.ini (instalowalem rano nie w nocy wiec pewnie dostalem ten poprawiony)

do premium sie updatuje ingame paczem, zero problemów