Autor Wątek: Serwer Testowy -Singularity  (Przeczytany 3214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zbigniewcichon

  • Gość
Serwer Testowy -Singularity
« dnia: Grudzień 06, 2007, 20:45:29 »
Witam

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wejść teraz  na serwer testowy ?  Jak próbuje wejść to mam komunikat :  STATUS : INCOMPATIBLE (PROTOCOL). Mam zrobioną kopie głównego katalogu EVE ściągałem patche i bez skutku.
Prosiłbym o szczegółowe wskazówki, z góry dziękuję i pozdrawiam.
   

zbigniewcichon

  • Gość
Odp: Serwer Testowy -Singularity
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2007, 15:38:45 »
No cóż dokładnie tak zrobiłem wersja klienta  -4.10.45017 czyli jak rozumiem najnowsza ? I nic z tego  :(   Status : Incopatible (Release)   :nie:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Serwer Testowy -Singularity
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2007, 16:05:43 »
Tranquility and Singularity are running the same build. Please use your existing TQ client to connect to the test server.

Czyli nic nie trzeba na razie robic, tylko się wbijać przez klienta tq.
Przedwieczny.

zbigniewcichon

  • Gość
Odp: Serwer Testowy -Singularity
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2007, 16:22:00 »
Uf znalazłem :)   http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=650573&page=2   trzeba ściągnąć dwa patche jeśli się ma takiego klienta jakiego podałem j jeśli się ma klienta premium a takiego mam  właśnie się loguje :)

zbigniewcichon

  • Gość
Odp: Serwer Testowy -Singularity
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2007, 17:41:59 »
 Tu  jest nowy patch do wersji premium z tym że trzeba zrobić nową  kopie klienta tak aby byla wersja 57017

patch


No niestety ccp znowu zrobiło zmiany trzeba wrócić do wersji 57017  wtedy klient sam ściągnie patche jakby co to chyba wszyscy są w układzie FD-MLJ  w każdym bądź razie Ja tam jestem wszystko tam można kupić i potrenować nie ma podkili. Zapraszam  :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2007, 16:21:17 wysłana przez zbigniew cichon »