Autor Wątek: Księga skarg i wniosków  (Przeczytany 160773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 16, 2011, 14:19:15 »
Hammer dobrze gada. Logiki tu wcale. Może problem techniczny i niewiecie co wybrać ,  co powinno być widać ?
Sièèè mylééé ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 19, 2011, 17:53:45 »
bump?  :P  >:D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 18:09:49 wysłana przez HammerSnake »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 20, 2011, 10:11:10 »
Widzę kur**. Nie odpisuję bo:
a) myślę jak to wam wytłumaczyć w prostej i grzecznej formie
b) zastanawiam się nad rewizją widoczności działu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #458 dnia: Marzec 15, 2012, 11:17:03 »
A ja mam skargę.

Nie podoba mi się moderator, który:

a) nadużywa swoich narzędzi,
b) trolluje użytkowników ( http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,10348.msg175739.html#msg175739 ), no mega pomocny post
c) odnosi się do użytkowników bluzgając na nich ( "wypierdalaj z tematu" )

Dostałem ostrzeżenie za bluzga, okej, natomiast szanowny Wielki Admin co dostał za swojego bluzga?


sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #459 dnia: Marzec 15, 2012, 11:23:41 »
A ja mam skargę.

Nie podoba mi się moderator, który:

a) nadużywa swoich narzędzi,
b) trolluje użytkowników ( http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,10348.msg175739.html#msg175739 ), no mega pomocny post
c) odnosi się do użytkowników bluzgając na nich ( "wypierdalaj z tematu" )

Dostałem ostrzeżenie za bluzga, okej, natomiast szanowny Wielki Admin co dostał za swojego bluzga?
QFT

HAHAHAHAHA Ranshe YMMD mysle ze powinienes odwiedzic http://bit.ly/yWwdUa z pewoscia tam nikt nie bedzie na Ciebie bluzgal. Akurat Mando bo jak sadze do niego "pijesz", to imo idealnie wyposrodkowal walnie banhammerem od wolnosci wypowiedzi.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #460 dnia: Marzec 15, 2012, 11:26:17 »
QFT

HAHAHAHAHA Ranshe mysle ze powinienes odwiedzic http://bit.ly/yWwdUa z pewoscia tam nikt nie bedzie na Ciebie bluzgal.

Regulamin Forum

1. Każdy użytkownik powinien zachować kulturę słowa.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #461 dnia: Marzec 15, 2012, 11:54:47 »
A ja mam skargę.

Nie podoba mi się moderator, który:

a) nadużywa swoich narzędzi,
b) trolluje użytkowników ( http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,10348.msg175739.html#msg175739 ), no mega pomocny post
c) odnosi się do użytkowników bluzgając na nich ( "wypierdalaj z tematu" )

Dostałem ostrzeżenie za bluzga, okej, natomiast szanowny Wielki Admin co dostał za swojego bluzga?

Czekaj napisze Ci kolejnego posta w ktorym bedzie Cie traktowal z gory i generalnie jestes gowno wart z cyklu "Admin patrzy dzieciaczki i jak sie nie podoba to z pały".  Na SA nazywa sie takich moderatorow superhitler mode.  Milo jest jednak, ze ktos inny to widzi oprocz mnie :).

sc0rp

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #462 dnia: Marzec 15, 2012, 11:58:50 »
Regulamin Forum

1. Każdy użytkownik powinien zachować kulturę słowa.

Cry me a river, build a bridge and get over it.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #463 dnia: Marzec 15, 2012, 12:03:31 »
Po pierwsze: http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,4847.msg175750.html#msg175750 << sprawa idzie do Hastry i Xartiasa więc chwilę zaczekasz na werdykt
Po drugie: http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,4847.msg175751.html#msg175751 <<< @Ranshe wysyłanie pustych raportów do moderatora to dobry sposób na punkty karne za spam; @Dark tobie również może się zaraz oberwać
Po trzecie: http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,4847.msg175754.html#msg175754 <<< Dzięki za komplement
Po czwarte koniec tej dyskusji do czasu aż wypowiedzą się Xart i Hastra

PS
Po piąte;
Cytuj
Regulamin Forum

1. Każdy użytkownik powinien zachować kulturę słowa.
Zaznaczyłem kluczowy wyraz

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #464 dnia: Marzec 15, 2012, 12:14:56 »
Po pierwsze: http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,4847.msg175750.html#msg175750 << sprawa idzie do Hastry i Xartiasa więc chwilę zaczekasz na werdykt

Poczekam.

Cytuj
Po drugie: http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,4847.msg175751.html#msg175751 <<< @Ranshe wysyłanie pustych raportów do moderatora to dobry sposób na punkty karne za spam; @Dark tobie również może się zaraz oberwać

A wysłał się? Przerwałem wysyłanie, bo stwierdziłem, że jednak nie ma co, ale skoro się jednak wysłał to niechcący. :)

Cytuj
PS
Po piąte; Zaznaczyłem kluczowy wyraz

Gdzieś jest w tym regulaminie napisane, że ty oraz inni moderatorzy jesteście ponad ów regulamin i w takim wypadku możecie  sobie do woli bluzgać, spamować, propagować piractwo itp? Nie zauważyłem.

EOT zgodnie z życzeniem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #465 dnia: Marzec 15, 2012, 12:16:06 »
Cytuj
A wysłał się? Przerwałem wysyłanie, bo stwierdziłem, że jednak nie ma co, ale skoro się jednak wysłał to niechcący.
Dostałem dziś od Ciebie dwa raporty które były puste. Jeden stąd drugi chyba z tematów rekrutacyjnych

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #466 dnia: Marzec 15, 2012, 12:18:13 »
Dostałem dziś od Ciebie dwa raporty które były puste. Jeden stąd drugi chyba z tematów rekrutacyjnych

Stąd był przypadkiem, drugiego uznałem że nie warto komentować, ale ok.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #467 dnia: Marzec 15, 2012, 15:43:26 »
...........
Dostałem ostrzeżenie za bluzga, okej, natomiast szanowny Wielki Admin co dostał za swojego bluzga?

no cóż, ilość aktywnych użyszkodników ciągle spada, to chyba najlepsza nagroda dla admina


a tak na marginesie to kto do k.....y nę....y jest właścicielem tego portalu, bo powoli centrala idzie w ślady Covenu, zestarzała się zardzewaiała, i jeszcze nic tu kurwa nie wolno zrobić



przepraszam ale czy teraz już mogę wyjść do toalety?


wróciłem:) i tak na szybko, nie chciało mi się poświęcać za dużo na to czasu, więc wyszło jak wyszło

niech ktos to zaśpiewa Doomowi :)

orginał wraz z linią melodyczną
http://teksty.org/skaldowie,medytacje-wiejskiego-listonosza,tekst-piosenki

wersja dla admina:

Forum ma co najmniej tysiąc topików i fraz
Post na centrali użyszkodnik pisze tylko raz

Ludzie wyjdźcie z forum, bo to admin czyta
Zamknie topik, to co, że swoją rację masz
Ludzie wyjdźcie z forum, bo to admin czyta
Jego karny jeżyk każdy tutaj dobrze zna
Dostaniesz od niego bana

On wie kto na forum rację ma mieć
Kto bardzo musi pisze posta tu


Ludzie wyjdźcie z forum, bo tu admin wchodzi
Ciężko jest te posty czytać adminowi dziś
Ludzie wyjdźcie z forum, bo tu admin wchodzi
Może ktoś za ten post odczeka kilka długich lat
Dostanie bana może dziś

Ludzie posty piszą, wszystke popieprzone
Piszą, że coś wiedzą, epenują lub trolują się
Ludzie posty piszą nawet na centrali
Posty długie, durne, nudne
Kapelusz przed aminem zdejm
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 16:22:51 wysłana przez Chupacabra »
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 15, 2012, 23:03:52 »
Chupa nam tu się krasomówcą stał i piosenek teksty zmienia ];)

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 15, 2012, 23:45:09 »
Tylko śpiewać na tsie się póki co wstydzi, ale jeszcze go przekonamy ;)

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: ManGan's Hermitage powraca na nowo
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 18, 2012, 16:41:58 »
Hehe, ale serio, Centrali jest potrzebny kapitalny remont, podobnież widziałem pomysł na centralkowe KB, ale nic z tego nie wyszło. Będzie trza z Hastrą o tym porozmawiać if possible.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 21, 2012, 11:42:15 »
natomiast szanowny Wielki Admin co dostał za swojego bluzga?
Dostał opr.
Co prawda mnie też by krew zalała, po tym co ostatnio niektórzy wyprawiają na forum, to jednak admin powinien choć stwarzać pozory.

Co do uwag o zardzewieniu Centrali, to po raz kolejny przypominam, że to leży w Waszych rękach. Team techniczny to ochotnicy (choć czasem z łapanki :P), wolontariusze i robią co mogą, a nie zawsze mogą dużo. Także jeśli ktoś ma ochotę zrobić coś dla Centralki, to nasze pmki są zawsze otwarte - byle się nie zaczynały od słów "może byście zrobili...", a raczej "może byśmy zrobili..." lub "mógłbym zrobić...".
Przypomnę może, że był projekt pt. Yulai Times. Pierwszy numer zrobiłem sam, do drugiego o pomoc poprosiłem Was. Przez 3 miesiące dostałem 2 (słownie: dwa) artykuły, co z moimi własnymi nie wystarczyło nawet na broszurkę :P
Były rozmaite konkursy - ilość biorących w nich udział ciężko opisać inaczej niż "żałosna".
Więc pytanie, czy to Centrala rdzewieje, czy community zgnuśniało do końca?
Mamy serwer, mamy frontenda na wordpressie, mamy forum smf - chcecie coś zrobić, to to są zasoby, którymi dysponujemy.
Także zamiast siać ferment i pytać się, co Centrala może zrobić dla Was, zastanówcie się raczej, co Wy możecie zrobić dla Centrali.
Niestety, ciężko na razie o jakieś fajne nagrody czy gadżety, żeby Was rozruszać, bo po czystkach w CCP dopiero próbuję odbudować jakoś swoje kontakty.
Także Wydawnictwo Zysk i s-ka trochę nas zrobiła w jajo, ponieważ konsultowaliśmy tłumaczenie "Empyrean Age", a w zamian mieliśmy dostać kilka egzemplarzy książki... Niestety, w sumie to nawet maila z podziękowaniem nie dostaliśmy.
Kilka innych firm oferowało nam np. gtc, ale w zamian chciało niemalże przejęcia strony na własność, za co serdecznie podziękowaliśmy.
Także jak zwykle jesteśmy zdani na własne siły i organizowanie wszystkiego własnym przemysłem, dlatego też liczymy mocno na Was!
Przedwieczny.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 23, 2012, 17:22:32 »
bleh bleh bleh (...) a tak na marginesie to kto do k.....y nę....y jest właścicielem tego portalu, bo powoli centrala idzie w ślady Covenu, zestarzała się zardzewaiała, i jeszcze nic tu kurwa nie wolno zrobić (...) pierdu pierdu a walizka zginęła...

Ogólnie to powiem tak. Z powyższego powodu przestałem całkowicie interesować się centralą. Jedyne co, to mam jeszcze 'na sobie' domenę, ale z chęcią oddam w dobre ręce. Serwer już przekazany, front end, który sam pisałem ponad dwa miesiące zastąpiony przez wordpressa. Ogólnie mam wyje**** teraz :) Ale przechodząc z mojego własnego marudzenia na was.

Wszyscy jesteście do niczego. Nie potraficie się zorganizować, nie potraficie zrobić niczego razem, nie chce wam się zastanowić nad czymkolwiek związanych z tym community. Brak wam jakiegokolwiek impulsu do tego, żeby coś stworzyć.

Potraficie jedynie dwie rzeczy:
1. Jęczeć, że wam nie dali (strony, isków, killi, kobiety, chipsów, statku, minsów, nagród, czegokolwiek!)
2. Żreć się nawzajem o wszystko. Walicie się po główkach główkami chwaląc się, kto ma dłuższego i lepszego tytana. Całkowicie bezproduktywnie włazicie na tą stronę szukając taniej sensacji. Do niczego więcej się nie nadajecie.

Ale żeby zrobić coś wspólnie dla centrali? Niieeeee no jak to!?!?!? JA???????? Nie mam czasu, nie chce mi się, nie umiem... A Admin to debil a moderator to jego dzi*ka!

Były konkursy. Nie chciało wam się brać w nich udziału!!!!! No toż kur*a m*ć!!! Mogliście dostać pier**** prepaidy na 60 dni, za darmo. Wystarczyło sie odrobinę wysilić. A jak się skończyło? Powtarzam, nie chciało wam się!! Musiałem was zmuszać, żebyście łaskawie zechcieli wziąć w nich udział!!!

Były prośby, inicjatywy.... Zróbmy wiki, zróbmy killboard, zróbmy to, tamto, sramto. Wszystkie idee umierały tak szybko jak się rodziły. Ja sam, siedziałem ku*wa po nocach jebiąc się, męcząc się nad tym, żebyście mieli ciekawy i interesujący front end z funkcjonalnościami różnymi, z listą korporacji, z battle raportami, z innymi duperelami na api, żebyście mogli się tym bawić, używać, wykorzystywać. W zamian dostałem opierdol, że to tamto sramto i ogólnie bleh :) Ale żeby samemu coś zrobić, żeby samemu coś zaproponować, to nieee, bo po co. Jak to Xarth napisał "Zróbcie...". A ja do tego dodam "Zróbcie... a ja was za to opierdole, bo to umiem".

Powtarzam to z całą stanowczością oświadczając zarazem, iż jestem zdrowy na ciele i umyśle.

To community DO NICZEGO się nie nadaje!

I nic ani nikt tego nie zmieni. Wylałem żółci, a wylałem, ale ktoś to kiedyś powiedzieć musiał :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 23, 2012, 17:53:05 »
<Bamsey wstaje> OKLASKI !!!!


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 23, 2012, 17:53:42 »
Hastra - więcej miłości, wiosna idzie!

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 23, 2012, 18:46:58 »
Moze gdyby admini tego site'a/forum nie byli "dickhead'ami" warto byloby zainwestowac troche swojego czasu, ale poki co chyba lepiej zapalic swieczke na centrali.
Sad but true.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 23, 2012, 19:19:09 »
Wygląda właśnie teraz na to, że zostałeś adminem
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

SnowMiracle

  • Naczelny Zrzęda
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SnowMiracle
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 23, 2012, 21:05:37 »
Skończy się na tym, że rola admina będzie przyznawana w ramach kary za jakieś ciężkie przewinienia. "Podpadłeś -> zostajesz adminem -> cierp" :)
Cytat: Waxis
Jeśli chodzi o dłógość posta to  pewnie że dało się dłóżej.

"Niepuszczone bąki unoszą się do głowy, stąd biorą się posrane pomysły"

SnowMiracle

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 23, 2012, 22:03:31 »
nie to, ze 'skonczy sie na tym', tylko tak wlasnie jest. wanna try?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 24, 2012, 20:21:46 »
Moze gdyby admini tego site'a/forum nie byli "dickhead'ami" warto byloby zainwestowac troche swojego czasu, ale poki co chyba lepiej zapalic swieczke na centrali.
Sad but true.
Jak ja jestem spokojny człowiek i zdystansowany do siebie, to po przeczytaniu tego musiałem wyłączyć komputer, żeby nie zacząć kurwami rzucać.
Wygląda właśnie teraz na to, że zostałeś adminem
Raczej powinien dostać banana za marnego trolla. Na co sobie zbiera od bardzo dawna przypieprzając się do załogi forum bez przerwy i zwykle całkiem z dupy, byle się przypieprzyć.
Także panie Zsuriam - jak się nie podoba, to won.
A ja oczekuję przeprosin za nazwanie mnie kutasem.
I jeśli jeszcze komuś się nie podoba to, że próbujemy tutaj zachować jakąś kulturę słowa, jakieś w miarę normalne stosunki między ludźmi, to niech spada na 4chana.
Krytyka rzeczowa czy konstruktywna jest jak najbardziej mile widziana.
Wyzywanie adminów przez byle kogo prowadzi tylko do eskalacji agresji. A tu niestety user stoi na z góry przegranej pozycji.  >:D

A co do reszty. To Hast może nazbyt dobitnie powiedział, ale całkiem zgodnie z prawdą. Stawaliśmy na głowie, żeby coś tutaj stworzyć, Wy nas olewaliście kompletnie. Myślicie, że my co, uczuć nie mamy? Że mamy wszystko w dupie i dalej będziemy nadstawiać drugi policzek? Że będziemy tak dalej tracić mnóstwo czasu i energii po to, żeby zostać olanym po raz kolejny? Że jesteśmy jakimiś cholernymi masochistami?

Wiecie co, mam pomysł. Jeśli przez pół roku to się nie zmieni, to zamykamy kramik. Ale tak na dobre. Kasujemy forum, sprzedajemy domenę temu, kto da więcej, kasę przepijemy i zapomnimy o 8 czy 9 latach pracy jaką w to forum włożyli różni ludzie?
Daje wam słowo, że tak zrobię, chyba, że wyciągniecie głowy z własnych dupsk i trochę razem z nami zawalczycie o to forum. Zorganizujemy jakiś zlocik. Zorganizujemy jakieś konkursy. Ruszymy trochę KSODa. Zgłoszą się nowi moderatorzy. Może jakiś nowy admin do pomocy Doomowi?
Bo jeśli nie, mówiąc kolokwialnie, to chuj.
Koniec i kropka i zapalamy świeczkę.
1 października Centrala przestanie istnieć.
Chcecie tego?
Nic prostszego. Wystarczy, że dalej będziecie robić to co do tej pory, czyli nic.
Decyzja leży w waszych rękach.
Przemyślcie to.
Napiszcie co sądzicie.
Ale nie piszcie tak jak pan Z. Piszcie krytycznie, ale rzeczowo i konstruktywnie, albo nic nie piszcie, co też będzie wymownie.
Dziękuję za uwagę, zmrożona wódeczka na mnie czeka.

PS. Zsur1aM - czekam na przeprosiny do poniedziałku, potem stanie się to o czym pisałeś. Będziesz mógł zapalić świeczkę, ale nie dla Centrali, a dla swojego konta tutaj.
Przedwieczny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 24, 2012, 20:33:39 »
Cytuj
Raczej powinien dostać banana za marnego trolla. Na co sobie zbiera od bardzo dawna przypieprzając się do załogi forum bez przerwy i zwykle całkiem z dupy, byle się przypieprzyć.
Także panie Zsuriam - jak się nie podoba, to won.

Serio ? Skoro użytkownicy wzięli swoje grabki to jednak nie jest problem jednak z nami tylko z Wami i mają jakiś powód by uciekać. Przejrzałem trochę wątków z archiwum i dla mnie to był szok jak wielu ludzi ma status gość. 

Cytuj
PS. Zsur1aM - czekam na przeprosiny do poniedziałku, potem stanie się to o czym pisałeś. Będziesz mógł zapalić świeczkę, ale nie dla Centrali, a dla swojego konta tutaj.

Radze już mu skasować bo nie ma za co Cię przepraszać. Wyraził swoją opinie i jak masz z nią problem to deal with it albo tupnij nóżka i skasuj to konto.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 24, 2012, 20:36:34 »
Radze już mu skasować bo nie ma za co Cię przepraszać. Wyraził swoją opinie i jak masz z nią problem to deal with it albo tupnij nóżka i skasuj to konto.
Wyzywanie kogoś nie jest wyrażaniem opinii. Ja nie chcę przeprosin za opinię, tylko za obrażenie mnie i reszty załogi.
Przedwieczny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 24, 2012, 20:39:15 »
Wyzywanie kogoś nie jest wyrażaniem opinii. Ja nie chcę przeprosin za opinię, tylko za obrażenie mnie i reszty załogi.

No i ?  Ma widocznie powody, ja je widze. Traktowanie nas z buta i traktowanie nas jak 5 latkow i wywyzszasie sie jako wielki PAN ADMIN tak skutkuje.

p.s jak ja bym mial sie obrazac za to ze ktos mnie tu brzydko nazwal to chyba bym musial sie zabic z zalu.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 24, 2012, 20:47:44 »
Gdyby admin był adminem, zachowywał się jak admin, a nie jak użytkownik z prawami admina to pewno nie było by problemów.
Ktoś jest adminem i równocześnie bierze udział w dyskusjach, używa tego samego konta do dyskusji i adminowania, sprowadza się do tego że w pewnym momencie przestaje rozdzielać te dwie funkcje, jako admin ma pilnować porządku, jako użytkownik/gracz dyskutuje i jeśli akurat w danym momencie na rękę są mu narzędzia admina to z nich korzysta, zapewne to irytuje masę użytkowników centrali.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 24, 2012, 20:53:16 »
Gdyby admin był adminem, zachowywał się jak admin, a nie jak użytkownik z prawami admina to pewno nie było by problemów.
Ktoś jest adminem i równocześnie bierze udział w dyskusjach, używa tego samego konta do dyskusji i adminowania, sprowadza się do tego że w pewnym momencie przestaje rozdzielać te dwie funkcje, jako admin ma pilnować porządku, jako użytkownik/gracz dyskutuje i jeśli akurat w danym momencie na rękę są mu narzędzia admina to z nich korzysta, zapewne to irytuje masę użytkowników centrali.

Ja  nie mam nic przeciwko korzystania z tego samego konta. To nie ma znaczenia. Tylko mu niech nie odbierdala przyokazji. Jedna bardzo wazna rzecz, zlinkowalem to jednej osbie ktora sie tu nie udziela oddawna i komentarz.
"-⑨- Original Prankster: ta, dalej nie chca widziec ze stronka jest dla ludzi a nie ludzie dla stronki"

Swoja droga kiedys sam siebie proponowalem na moda ale w zwiazku z tym ze jestem goonem i w ogole najgorszym gownem to jej nie dostalem v0v. Moze centrala powinna przyjac model kugutsumen. Gdzie jest dzial bez trollowni i ksod z trollownia. Nie wiem, w sumie czy juz nie za pozno na cokolwiek ja bym Xarth to sprzedal i mial w dupie :3. 

p.s gdzie sa watki z archiwum z ostatnich lat ? :(

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 24, 2012, 20:59:37 »
Uwaga będę szczery ale zupełnie nie po to, żeby się po prostu przypieprzyć, bo nie mam nic lepszego do roboty akurat.

Stawaliśmy na głowie, żeby coś tutaj stworzyć, Wy nas olewaliście kompletnie. Myślicie, że my co, uczuć nie mamy? Że mamy wszystko w dupie i dalej będziemy nadstawiać drugi policzek? Że będziemy tak dalej tracić mnóstwo czasu i energii po to, żeby zostać olanym po raz kolejny? Że jesteśmy jakimiś cholernymi masochistami?

Ale przecież trzeba być trochę masochistą, żeby cokolwiek robić dla innych, bo zawsze znajdziesz takich, którzy ci nie podziękują, tylko kompletnie na odwrót. Poważnie nie zdawaliście sobie z tego sprawy wcześniej i dopiero teraz was obu naszło?



Problemem Centrali nie jest to, że nam się nie chce, a wam owszem, chociaż to może tak wyglądać.

Problemem Centrali jest to, że nie ma się komu chcieć.

Jest zarejestrowanych nas tu 1150 (co i tak nie jest wcale dużą liczbą), a dyskusje (lub flejmy, whatever), toczą się właściwie wyłącznie pomiędzy iloma z tego ponad tysiąca, 30* osobami? Nie dziwią mnie niskie frekwencje w konkursach, jeśli aktywnych użytkowników jest tak mało.

Dlaczego tak mało?

Przecież powinno być ich co najmniej kilka razy tyle. Jestem w 100% pewien, że nawet odliczając tych, co się zarejestrowali po to tylko, żeby dostać przedłużonego triala, po czym gra im się nie spodobała i w związku z tym nie mają po co tutaj więcej wchodzić, to aktywnych graczy zarejestrowanych tutaj będzie spokojnie kilka razy więcej. Doliczając bittervetów, którzy już nie grają od dawna, ale lubią sobie pomarudzić, jaka ta gra teraz prosta, a oni to musieli pod górę i w śniegu po kolana, to pewnie z drugie tyle. Stawiam tak na kilkuset nawet łącznie, bo byłem na zlocie i widziałem ile osób tam było.

Więc najpierw powinna paść odpowiedź na pytanie, dlaczego tylko te 30* osób tutaj się udziela aktywnie, i dlaczego ta reszta nie chce się tu pojawiać. Dopiero po tym można poogranizować zlociki, konkursy i cuda wianki.



* - liczba wzięta kompletnie z powietrza, bo nie mając bezpośredniego dostępu do bazy danych trudno jest dokładną podać, więc może być, że tych osób jest na przykład 42 albo 69, detale. Tak czy inaczej jest to liczba dużo mniejsza niż ilość zarejestrowanych osób i o to chodzi.

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 24, 2012, 23:41:32 »
Ciężko się to czyta, bo przedmówca cierpi na coś, nie wiem na co ale zdecydowanie cierpi. Jak to mówią nasi zachodni koledzy, HE MAD.

Niemniej trochę racji człowiek ma.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2012, 23:52:10 wysłana przez Ranshe »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #487 dnia: Marzec 24, 2012, 23:52:30 »
@Ranshe
Z rację jest jak z dupą, każdy ma swoją.
A co do tonu wypowiedzi tego pana, jak to było "[nie zasługuje na szacunek wiec wara od wielkiej litery]" to Xart i Hastra mają rację. Jeden czy drugi mówiąc delikatnie psioczy na Adminów/Moderatorów/Właścicieli Centrali, ze mu bluzgać nie pozwalają ? Czy że ingerują w topiki które bez względu gdzie są zakładane po góra 10 postach są jednym wielkim trollem albo flamem albo mizianiem się po e-penisach albo sprzeczką kto jest Pr0 a kto noobem tudzież kto jest kerbirem a kto nie.  :(
Czemu w takim razie żaden z tych "skrzywdzonych" przez los i Adminów Centrali userów nie napisze czegoś w rodzaju "Centrala to shit, zakładam własny site o EVE. Będzie wolny/demokratyczny/etc/etc/etc. Przecież skoro tak mu/im tu usta zatykają starą skarpetą to po co tu siedzą ?
Jestem pewny dwóch rzeczy.
1. Jeśli Xart/Hastra zgodnie z groźbą zamkną Centralę to jej następca nie powstanie bo krzykaczom się nie zechce jej zrobić.
2. jeśli nie zamkną to nic się na niej nie zmieni.
Niestety... :(

Ranshe

  • Gość
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 25, 2012, 00:04:42 »
@Ranshe
Z rację jest jak z dupą, każdy ma swoją.

Oczywiście, ale ja też uważam że Doom się nie nadaje na admina, tak samo jak ja się nie nadaję na to. ;)

Cytuj
A co do tonu wypowiedzi tego pana, jak to było "[nie zasługuje na szacunek wiec wara od wielkiej litery]" to Xart i Hastra mają rację. Jeden czy drugi mówiąc delikatnie psioczy na Adminów/Moderatorów/Właścicieli Centrali, ze mu bluzgać nie pozwalają ?

Owszem, to i wlaściwie cała reszta to są jakieś pijackie brednie szaleńca. Nigdzie nie napisałem, że zgadzam się ze wszystkim :)

Cytuj
Czemu w takim razie żaden z tych "skrzywdzonych" przez los i Adminów Centrali userów nie napisze czegoś w rodzaju "Centrala to shit, zakładam własny site o EVE. Będzie wolny/demokratyczny/etc/etc/etc. Przecież skoro tak mu/im tu usta zatykają starą skarpetą to po co tu siedzą ?

Dlatego że do tego trzeba:

a) być w pewnym stopniu masochistą
b) mieć pomysł na to, żeby przyciągnąć tam userów, a potem ich zatrzymać.

Widocznie nie spełniają tych warunków.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Księga skarg i wniosków
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 25, 2012, 00:42:52 »
Kilka projektow bylo i zostalo zgnojoncych przez ludzi, ze po co skoro jest centrala. Swoja droga strasznie debilne tlumaczenie, jak sie nie podoba to wypierdalac. Jak sie chce byc niby oficjalnym polskim sajtem eve online to meka przez kazmaty musi byc. Koles napisal co przezyl i chwala mu za to. To ze uzyl takiego, a nie innego jezyka, no coz ale pokazalo to rowniez nie rowne traktowanie uzytkownikow. Przypomne tutaj pana admina ktory w afekcie usunal moje stare konto z klauzula "bo z adminem sie nie dyskutuje" heh.

Zeby nie bylo swiety nie bylem nigdy ale z drugiej strony gnojono mnie tutaj rowno za bycie "zlym" goonem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 00:53:24 wysłana przez Soulscream »