Autor Wątek: Nie pojawia się ekran logowania...  (Przeczytany 5047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Himilsbach

  • Gość
Nie pojawia się ekran logowania...
« dnia: Październik 28, 2007, 10:35:30 »
Od czwartku mam następujący problem: po splash-screenie nie wyświetla się ekran logowania... po prostu splash-screen znika po jakimś czasie i tyle. W procesach zostaje ExeFile.exe i nie robi nic (tzn. uzycie procka 0, pamiec jakies 47k). Dodatkowa ciekawostka: w tym samym czasie także EveMon zaczął głupieć, tzn. po wczytaniu postaci, w momencie kiedy pobiera aktualnie robiony skill, wywala się. Na dodatek na tym kompie udostępniam łącze laptopowi, na którym EvE i EveMon śmigają bez problemu, więc problemem nie jest sieć...

Próbowałem wszystkiego: reinstall windowsa, zmiana dysku na inny, zmiana grafiki, sieciówki, testowanie ramów... nic nie pomogło. Jedyne czego nie podmieniałem to procek i płyta... ale system chodzi stabilnie więc sprzęt jest raczej sprawny, odpalałem też 3dMarka 2003 i 2005.

Dodam, że mam tylko jedną instalację Eve (nie wchodzę na Sisi).

Założyłem też topic na eve-o, widać ze nie jestem jedyny z tym problemem, ale rozwiązania na razie nikt nie podał.

Mój system to:
- XP prof
- Athlon 64 3200+
- 1 GB RAM
- GeForce 7300GT PCX
- płyta MSI K9NGM2

Ktoś ma jakiś pomysł?

future

  • Gość
Odp: Nie pojawia się ekran logowania...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2007, 12:13:52 »
W katalogu z grą masz programik logserver. uruchom go i odpal EvE. Zapisze ci w tym programie co się dzieje z klientem (wszystkie operacje klienta etc.)- powinieneś wtedy dojść co się dzieje.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Nie pojawia się ekran logowania...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2007, 12:20:07 »
Spróbuj odpalić grę z parametrem /LUA:OFF
Odpalasz grę z konta admina (albo jako admin)? Bo to też czasem potrafi sprawiać problemy.
Przedwieczny.

Himilsbach

  • Gość
Odp: Nie pojawia się ekran logowania...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2007, 15:25:31 »
W pliku z LogServera jest dużo błędów, najczęściej powtarza się komunikat:
"Import error: No module named pychartdir25"... za wiele mi to nie mówi poza tym że sprawa jest ewidentnie programistyczna  ;) Zresztą komunikat jaki pokazuje się po wyłożeniu się EveMona też mówi o  modułach i obiektach, jakieś overflow exceptiony i takie tam...

/LUA:OFF nie pomaga, a grę odpalam na koncie administracyjnym...

Tak sobie pomyślałem że może dobrze byłoby zainstalować starszego klienta i sprawdzić czy ruszy... tylko nie wiem skąd ściągnąć... Macie jakiś link?

misao

  • Gość
Odp: Nie pojawia się ekran logowania...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2007, 16:29:17 »
Wyczysc cache. wszystkie jakie znajdziesz:)

Himilsbach

  • Gość
Odp: Nie pojawia się ekran logowania...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2007, 13:53:22 »
LOL... problem się rozwiązał, i to zupełnie przypadkowo... a tkwił w miejscu gdzie nigdy bym go nie szukał...
Otóż na świeżo zainstalowanym Win'ie (na którym EvE jak już pisałem nie chciało działać) odpaliłem Mediaplayera, który krzyknął że jest niewłaściwa data.. sprawdzam... faktycznie, jest ustawiony 2099 rok. Zmieniłem date i EvE ruszyło z kopyta... tydzień poza grą przez taką pierdołę :2funny:

... ale specom z CCP nie napiszę o tym, niech główkują  >:D  (bo petycję oczywiście wysłałem już tydzień temu, jak na razie bez odpowiedzi) ... skoro głupi Windows Mediaplayer może rzucić komunikatem że jest niewłaściwa data, to EvE chyba też powinno, nie postarali się panowie

Matekk

  • Gość
Odp: Nie pojawia się ekran logowania...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2007, 18:18:54 »
Dobry
mam podobny problem tyle że nic nie pomaga a date mam w porządku  :grr:
dodaje to co miałem w logu. (czym jest to cache i gdzie to znaleźć Lua off też nie działa)

proszę o pomoc.

[załącznik usunięty przez administratora]