Autor Wątek: Portrety  (Przeczytany 2193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Martinoff

  • Gość
Portrety
« dnia: Październik 27, 2007, 21:48:55 »
Witam, wczoraj przeinstalowałem windę i od tej pory mam mały problem z Eve - w oknie czatowym, jak wszyscy wiemy zwykle w pasku po prawej są wyświetlone nicki i portrety osób aktualnie obecnych. Po reinstallu windy muszę po każdym włączeniu gry naciskać na każdy portret w celu jego wgrania - po każdym włączeniu podkreślam. Sprawdziłem folder w którym miniaturki portretów się zapisują - mam tam kilka zdjęć Waszych avatarów (tzn. kilku osób) a reszty, którą wgrałem - brak. Klikanie w grze na capture portrait nic nie daje. Jakieś rady?

NeX

  • Gość
Odp: Portrety
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2007, 01:29:29 »
Preferencje EVE (ESC) Panel GRAPHICS / DISPLAY SETUP / CHARACTER PICTURES aktywuj opcję GENERATE PICTURE WHEN CLICKED

Po włączeniu gra będzie czytała i keszowała avatary.

Martinoff

  • Gość
Odp: Portrety
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2007, 15:05:07 »
To nic nie dało - opcja była włączona. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz - jeśli włącze Eve, wygeneruje portrety i wyjdę z gry (bez wyłączania komputera) i znów ją włączę to portrety będą, ale jeśli wyłączę komputer a potem włączę to znów nie mam portretów. Jedyna zmiana jaka zaszła w softcie po reinstallu windowsa to inny anitivirus - teraz mam mks_vir 2k7 z zaporą, czy to może być wina antivira?

Skeer

  • Gość
Odp: Portrety
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2007, 15:07:34 »
Może traktuje cache jako wirusy i blokuje zapis lub wywala przy skanowaniu?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Portrety
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2007, 15:08:03 »
Może coś ci czyści cache?
Spróbuj odpalić grę z argumentem /LUA:off - wtedy cache będzie zapisywany w katalogu z grą.
Przedwieczny.