Autor Wątek: Webwars? WTF?  (Przeczytany 7026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Webwars? WTF?
« dnia: Październik 26, 2007, 23:37:42 »
Ktoś już widział?
http://www.webwars.com/

Ale o so chosi?
Przedwieczny.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2007, 00:11:33 »
Ktoś już widział?
http://www.webwars.com/

Ale o so chosi?

Sądząc po stronie producenta dostali licencję od CCP na zrobienie gry na motywach EVE.

"Our games are easy to learn but difficult to master, are accessible to all ages, and provide a depth of experience that has been hitherto unseen in the casual games market."

Wygląda jednak, że na szczegóły musimy poczekać.

litestep

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2007, 03:24:44 »
Kolejne Ogame? Już tyle tego podobnych powstało że nie wiem czy jest miejsce na rynku na kolejne.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2007, 17:20:08 »
tia... i wstawaj panie o 2.48 w nocy bo flota dolatuje do planety i trzeba ja znowu ruszyć, żeby silniejszy jej nie zjadł...

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2007, 19:24:14 »
Jak zauważyłem, że dostosowuję tryb dnia do fs'ów, a nie odwrotnie, to kopnąłem Ogame w cholerę. Dlatego szczerze wątpię czy coś podobnego kiedykolwiek mnie zainteresuje.
na urlopie od EVE

NeX

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 28, 2007, 01:40:15 »
Zapewne plan marketingowy jest odwrotny. To Webwars ma generować nowych graczy dla EVE-Online. Im większe środowisko operujące w jednym uniwersum fabularnym, tym dla CCP lepiej.  ;)

Fedajkin

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2007, 09:26:37 »
Zdaje się, że NeX ma rację... zawsze mogę oszołomowi powiedzieć: oo pograj w webwars, jest na podstawie świetnej gry MMO, w którą pogrywam... A jeśli mu się spodoba, to przyjdzie dowiedzieć się coś więcej.

zbigniewcichon

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 28, 2007, 09:30:10 »
Nigdy więcej gier tego typu. Dwa lata grania w SP  ( Space-Pioneers )  wystarczy nie chciałbym znowu być niewolnikiem zegarka ( bo flota wraca )  dawni znajomi namawiają Mnie na powrót a Ja im proponuje EVE   :)  Ale jak Mi donoszą i z autopsji wiem że dużo ludzi rezygnuje z gier tego typu czyli takich jak ogame, SP, SE .

YANNICK

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 28, 2007, 14:33:47 »
A mi się wydaje, że CCP ma w planach zrobienie "gry w grze". Coś jak Anarchy Online w świecie EVE Online.

Te filmiki z Trinity dają naprawdę spore nadzieje.

Voulture

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 28, 2007, 15:35:06 »

YANNICK

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 30, 2007, 19:14:46 »
Ale przecież 'teorie rodem z dupy' są najciekawsze i można dywagować do woli. ;) Coś jak dyskusje akademickie. :D

Przpomniało mi się, jak zaczynałem zabawę z EVE w 2004, chodziły słuchy, że CCP chce wprowadzić możliwość poruszania się po stacjach i lądowania na planetach. Teraz już nie pamiętam skąd było to info, ale było dość powszechne.
No nic, może dowiemy się czegoś 3 listopada. ;)

NeX

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 25, 2007, 20:39:41 »
Teoria ma już obrazki i można się zapisać na betę. Jak na webową gierkę, to WebWars na bazie EVE deklasuje wszelką konkurencję.
http://www.webwars.com/game_art.html

Ellaine

  • Gość
Odp: Webwars? WTF?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 26, 2007, 09:21:22 »
No koncepcja jest troche abstrakcyjna, bo walczy sie o strony webowe - zapewne im popularniejsza tym lepsza, i wszyscy gracze maja plugin firefoxa ktory zapewne zlicza wejscia na podbijane strony nawet jak sie ktos nie zajmuje grą w danym momencie :)