Autor Wątek: ceny rud, rafinacja itp.  (Przeczytany 2292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rumil

  • Gość
ceny rud, rafinacja itp.
« dnia: Październik 13, 2007, 13:59:19 »
zaczynam wlaśnie swoją karierę jako Caldari- kopacz. Stworzyłem sobie postać tak jak jest w poradniku dla górnika, ale mam pytanie:
-możecie mi podać ceny surowców po rafinacji/rud jakie obowiązują aktualnie bo sprawdziłem ok 6 regionów i jakoś niema dużych rużnic? Chodzi mi o takie gdy ktoś nie chce mnie okraść:P. Albo powiedzcie gdzie mogę znaleść takie informacje.

Bierzcie pod uwagę to że chce latać tylko w 0.5-1.0

Jeśli ma ktoś jakieś rady gdzie mógłbym kopać i sprzedawać w 0.5-1.0 to chętnie wysłucham.

Voulture

  • Gość
Odp: ceny rud, rafinacja itp.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2007, 14:09:53 »
Popraw ortografie.

http://voulture.cba.pl/Minsy.htm

Ceny skupu z jita. Nazwy konkretnych minsow (sprawdz ktore sa dostepne w high secu) i ceny. Na gorze data i miejsce skad pobrane zostaly ceny. Koszt puchy to koszt jettison cargo czyli 27500m3 danej rudy.

Moge udostepnic arkusz jesli chcesz ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2007, 14:37:28 wysłana przez Voulture »

rumil

  • Gość
Odp: ceny rud, rafinacja itp.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2007, 14:21:52 »
sory za ortografie, a te ceny z Jita są wyważone? Bo słyszałem że w Jita strasznie zdzierają.

P.S. Miner II za 250k isk to przesada?

Skeer

  • Gość
Odp: ceny rud, rafinacja itp.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2007, 17:32:10 »
Minery t2 to jedne z najtańszych modułów t2 w całej grze  :) Normą jest cena ponad 1M...

Ceny minsów w Jita są... hm...  ::) Cóż, najdroższe (zys, megacyt, morph)  może i rzeczywiście są taniej niż w innych regionach, ale najtańsze (trit, pyer) już są drożej  :(

NeX

  • Gość
Odp: ceny rud, rafinacja itp.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2007, 18:40:43 »
Milion ! Daj adres zawiozę pełnego frachta :)
Zazwyczaj w normalnych regionach, czyli parenaście jump od szkółek i Jita cena wynosi około 120k ISK