Autor Wątek: Budowanie statków  (Przeczytany 3705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Budowanie statków
« dnia: Październik 05, 2007, 12:19:33 »
Jako ze jestem w trakcie gromadzenia surowców do budowy Pancernika chciałbym otrzymać wsparcie radą.
Zakupiłem projekt statku i nie wiem jakie skille są odpowiedzialne za budowę w fabryce zęby jak najmniej surowców do tego wykorzystać. Jakie skille są za to odpowiedzialne i co powinienem sie uczyć.
A i jak zdobyć inne surowce takie jak:Zydrine,Nocxium,Megacyte,Isogen??narazie uzyskuje je jedynie z reprocesingu:(
gdzie je znajdę z czego je wydobędę??
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2007, 14:39:20 wysłana przez Syndrom Yeti »

Ellaine

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2007, 12:29:39 »
Chcesz powiedziec, ze kupiles za miliard BPO jakiegos BSa nie majac jeszcze podstawowej wiedzy o produkcji?

Potrzebujesz production efficiency na 5, ostatecznie moze byc na 4. Masz wtedy zerowe straty ze skilli (domyslnie 25%). Mozesz tez pozbyc sie wiekszosci z 10% strat wynikajacych z BPO badajac Material Efficiency. Jesli kupiles jednak BPC, to Cie to nie dotyczy, ME jest juz przebadane.
ME 10 zmniejsza straty ponizej 1% a badanie dalej to juz zachowanie obsesyjno kompulsywne.
Pozostale skille produkcyjne nie sa juz tak wazne ja Production Efficiency. Niektore zaawansowane rzeczy wymagaja dodatkowych skilli zeby w ogole zaczac je budowac. Ich liste znajdziesz w bill of materials, tabie w showinfor blueprinta.

vulor

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2007, 12:31:08 »

Goomich

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2007, 12:42:40 »
Chcesz powiedziec, ze kupiles za miliard BPO jakiegos BSa nie majac jeszcze podstawowej wiedzy o produkcji?

Chcesz powiedzieć, że CCP zniknęło w nocy wszystkie BPC? :P

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2007, 13:03:07 »
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz.W czasie kończenia zbierania surowców powinienem wystarczająco podszkolić tego skilla.Mógłbym co prawda dokupić brakujące surowce ale chce sobie zbudować statek sam.Zakupiłem BPC Typhoona x5 ME 42.Na rynku nie było nic lepszego w moim rejonie.Na BPO mnie nie stać jako ze gram dopiero ponad miesiąc więc moje dzienne zarobki nie przekraczają 20-30 milionów isk.

Skeer

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2007, 13:42:26 »
No no, ambitne zamiary...  :) Gorzej, jak stracisz BSa chwilę po wylocie z fabryki...  ;)

PS Żeby latać BSem też trzeba trochę skilli  :P I kolejnych - żeby sensownie nim latać (nie jakieś tam crapowe minimum  :P)

Ellaine

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2007, 13:43:18 »
Dziwne, ja gram prawie od 2 lat, a zarabiam moze ze 2, 3 miliony dziennie :(

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2007, 14:25:02 »
jeśli chodzi o stratę statku to takiej na razie nie przewiduje bo jestem w hi-sec i mam corpa jednoosobowego.
Nabijam a raczej nabijałem standing w misjach i sie mi zachciało lvl 3 misje a ze mam karierę Industry to raczej nie mam
skilli do ciężkich działan wojennych typu ja i 20 cruzów 3 statki dowodzenia i jeszcze z 15 statkow innego typu a taka banda na mnie wyskoczyła , i straciłem BC (wleciałem i nastepne co zobaczyłem to wrak) ubiłem tylko 1/3.
Więc teraz buduje Pancernika żebym mógł sie przebić.a chyba warto bo z tej misji mogę mieć kilkanaście milionów i sporo LP.
P.S.
Już widzę efekty pomocy sporo czasu i kasy zaoszczędzę.Dzieki
A kasę zarabiam dzięki radą i artykułom z forum oczywiście plus własne rozwiązania.

Może mi ktoś poradzić bo mam problem z ustawieniami gry.ustawienia gry za kazdym razem mi sie resetują po wyłaczeniu gry:(. Gdzie to mam zmienić żeby mi zostały moje ustawienia??
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2007, 14:35:46 wysłana przez Syndrom Yeti »

sepa

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2007, 16:03:10 »
Jesli BC zes stracil tak gibko, to BS padnie jeszcze szybciej bez dobrych skili... a ogolnie Typhoon nie jest za dobry... no w kozdym razie jo wolol lotac hurkiem/cyckiem niz tym, ale to pewnie kwestia moich skili - 5 lvl w med guns i zaledwie 3 w large...

Ellaine

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2007, 16:48:02 »
Typhoon jest przebajecznym BSem o fantastycznych mozliwosciach i niesamowitej sile ognia (5 large dron, 4 cruise launch, 4 duze dzialka :)

Goomich

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 05, 2007, 16:59:55 »
Typhoon jest przebajecznym BSem o fantastycznych mozliwosciach i niesamowitej sile ognia (5 large dron, 4 cruise launch, 4 duze dzialka :)

Wymagającym fury skilli (bo w działach, rakietach i dronach).

Fan_Von_Roheds

  • Gość
Odp: Budowanie statków
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2007, 17:07:00 »
hmmm...każdy statek ma swoje możliwości w zależności od preferowanego stylu walki..jako młodziak muszę sie uczyć
niektóre skille idą mi szybciej drugie wolniej ale nacisk położyłem na naukę więc nie idzie mi to tak wolno obecnie.i chyba zanim wybuduje kilka BS poucze sie jeszcze troche zeby nie miec takich wielkich strat.