Autor Wątek: [C0ven] Co się dzieje na południu?  (Przeczytany 134633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #455 dnia: Luty 04, 2008, 11:22:55 »
W momencie gdy RA wskoczylo, nie bylo szans bysmy byli wysoko lub wogole na km, oni mieli dready, my carriery - to raz. Dwa, caly tackle pochodzil od nas. Trzy - a co pisza moi 'wspolsojusznicy'. Ze to byla wspolna operacja? Bo jasne ze byla. MASS ustawil miejsce i regulujac stront czas, a takze przynete i pewna ilosc cap ships (imo wystaczajaca by zdjac to czym nas zaatakowaliscie - nie dowiemy sie nigdy), i przygotowal support tak byscie nie mogli odleciec. RA zajelo sie dostarczeniem decydujacego ciosu. Jesli to nie jest kooperacja to nie wiem co nia jest.

Cytuj
thebold
yep they lost a nyx but not to a RA hot drop
[IMAGE REMOVED]

Koleś to druga wypowiedź na eveo weź sie obudź i już nie kompromituj sie bardziej :)

poconick2

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #456 dnia: Luty 04, 2008, 11:28:28 »
PC5,  chyba ci sie z Coldem myle.
Wiesz to ze mamy ten sam ticker nie znaczy ze mamy to samo zdanie.
Ja uwazam (co czesciowo zacytowales) ze w tej sytuacji dobrze ze jakiekolwiek capitale sie uratowaly, a o organizowanu obrony czy tam zadawaniu strat glupio jest mowic przy przewadze w dreadach na poziomie 4 do 1.
Ke? Rozwiń tę myśl, bo moja kryształowa kula nie działa. Raczej cytowałem Ciebie i odnosiłem się do tego co napisałeś.

Co do boostowania.
Z tego co jak narazie wiem wynika ze dready w momecie hot dropa nie byly w siege. I wczesniej w momecie rozwalania posa tez nie byly. A Jesli byly, to napisz ze byly, a nie pisz ze "predzej niz puzniej" musza w siega wejsc.
A co za różnica, czy były w siegu czy nie? RA czekało tylko na moment aby wskoczyć, pojawienie się NYXa było dla nich tym momentem na który czekali. Równie dobrze mogło tam skoczyć 30 capitali c0venu/SE/dowolnego innego alliancu, wejść w siega, zacząć nawalać POSa / inne carriery i co byś na to poradził jak otworzy się cyno i wpadnie 40 innych capitali? I co z tego, że dredy są lub nie są w siegu, jeżeli na tym Ci zależy? W obu sytuacjach jesteś spalony bo
a) nie jesteś w siegu nie masz dmgu - walisz jak BS, kaczka na strzelnicy - giniesz
b) jesteś w siegu, może powalczysz coś - masz dmg, ale tracisz niby 'to naprawianie carrierów' - giniesz.
Masz jakieś inne wyjście z tej sytuacji? Bo to z naprawianiem dredów jest bez sensu i jeżeli już dochodzi do takiej sytuacji, że dred jest naprawiany to jesteś w wielkim gównie.
 
Tu już nie chodzi o NYXa, bo on się stopił od 50 capitali. To jest trochę inny poziom gry, może kiedyś przyjdzie Ci ratować flotę capitali, może nigdy, łatwo się o tym pisze, inaczej to wygląda w praktyce.

Mowimy o tej konkretnej sytuacji gdzie przy posie byly dready i carriery. Po cos te carriery tam byly. MS tez tam doskoczyl po to zeby sie poprzygladac dreadom w siegu i sobie bezczynnie powisiec?
MS doskoczył tam by zabić fightery smartbombami i być może chciał też podpompować dreda, w co wątpię. Może założyłeś sobie, że MS skacze żeby naprawiać dredy/carriery podczas gdy inne carriery są w pogotowiu do tego. Tego nie przewidziałeś, co?
Dalej nie widzę co te reperki by pomogły przy 50 capitalach vs 10-20. Ani dmgu ani obrony.

Łatwo powiedzieć "remoty" "obstawa", ale gorzej przedstawić konkretny plan.
Jeżeli ktoś uważa, że ma jakiś pomysł na taką 'akcję POSową' to chętnie posłucham planu, taktyki etc.
Ktoś czuje się na siłach to proszę mi to rozrysować :
do dyspozycji 15 carrierów i 15 dredów.
Sytuacja wygląda tak :
5 carrierów i 7 dredów ląduje na close koło POSa. Dredy nie wchodzą jeszcze w siegea, nagle okazuje się, że 10 wrogich carrierów + POS zaczyna atakować dreda bez siega, doskakują 4 capitale i NYX wroga to jest moment na który czekała flota, rozpoczyna się walka, dred powoli spada....
Co robisz? Ktoś może zaproponuje jakieś rozwiązanie. Albo pomysły. Ten z reperkami jest raczej chybiony jeżeli chodzi o dredy.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 11:32:20 wysłana przez PC5 »

Gav

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #457 dnia: Luty 04, 2008, 11:51:17 »
dredy oprocz chyba jednego w zadnym momencie niebyly w siege ani nie atakowaly posa. ja mam nadzieje tylko ze mass znowu zacznie claimowac rlds bo juz mi sie niechce latac 10+ j do ich pocketa po to tylko zeby zobaczyc jak sie w stacji chowaja
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 11:52:58 wysłana przez Gav »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #458 dnia: Luty 04, 2008, 12:27:25 »
Ojjj tam czepiasz się... przecież oni cały czas trzesą stain tylko w inny sposób... ze stacji ;]

Voulture

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #459 dnia: Luty 04, 2008, 12:28:21 »
Nie wiem czy wszyscy juz widzieli, ale... Z pozdrowieniami dla Zolthara... i dla Drakine :)



by Syntion :)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 12:30:46 wysłana przez Voulture »

DragLord

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #460 dnia: Luty 04, 2008, 12:37:59 »
Ja też dorzuce pare groszy od siebie.
Pierwszy dread padł mając na sobie obrone POSa (z pos gunerami) oraz fightery z 11 carierów, a padł dlatego iż nasze cariery wskoczyły troche spuznione a siege wszedł jako jedyny i to na końcu armora dopiero. Przy takim damagu jaki zadawała flota RA nasze capsy padały momentalnie (dobrze że choć 4 zdołały uciec). Hot drop flooty RA zaskoczył nas wszystkich (zarówno C0ven jak i Stain Empire). Po fakcie można "gdybać" ale będąc tam niewiele można było zrobić.
Obrazek z eve-o wygrywa  :2funny::
 

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #461 dnia: Luty 04, 2008, 12:39:32 »
Abstrachujac od walki niedzielnej to to co C0ven w tej chili moze i czym dysponuje jest precedensem i zupelnie nowym standartem w polskiej spoleczosci eve.

Nie ma silniejszej zorganizowanej grupy polakow w eve, wielu fantazjuje,opowiada i gdyba a my po prostu ustanawiamy nowy standart i jestesmy niezalezni.

Wielu ludzia te slowa moga sie nie spodobac a niektorych moga zachecic do poznania sie z nami czy do dolaczenia w jakis sposob do nas.

Hail C0ven






Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #462 dnia: Luty 04, 2008, 12:44:19 »
* Zolthar salute :)

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #463 dnia: Luty 04, 2008, 12:46:37 »
Dziekuje, juz myslalem ze bede jeszcze musial wklejac linki do km gdzie dredy covenu maja po rowno 2000 strontu w cargo, zeby ktos wreszcie przyznal ze nie wchodzily w siege.

PC wez przestan patrzyc w  kule i zacznij czytac posty. Najlepiej zacytuj mnie gdzie pisze o jakis taktykach ktore mogly by uratowac sytuacje albo gdzie twierdze ze remoty by jakos znaczaco pomogly.

Ja z wiekszoscia ( ba, nawet w sumie z caloscia) tego co napisales sie zgadzam.

Moze ( ale tylko moze) gdyby support byl na miejscu w czasie hot dropa a carriery remotowaly nyxa, moze ( podkreslam MOZE, szansa minimalna) zdazylibyscie skasowac dictory i moze ms zdazyl by smartami zdiac banki i wyskoczyc.

A mecze kota z tym siegem, bo cholernie ciekawi mnie czemu nie chcesz przyznac ze dready nie byly w siege tylko byly remotowane, a do tego uparcie probujesz udowadniac ze taka taktyka jest idiotyczna.  ???

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #464 dnia: Luty 04, 2008, 12:53:56 »
Kolego a powiesz o co ci chodzi ? Wdupiliśmy dojebali nam nie wszystko zrobione jak mogłobyć zrobione ale co ci do tego ? :) Nikt tu nie pisze, że wdupiliśmy bo lag czy coś wręcz przeciwnie, jedyne co piszemy odnośnie mass, że bez RA guzik by zrobili i to jest faktem ale że nie było nam dane pokazać to co zrobisz, więc wyjaśnij swoje problemy :)

BTW nie wiem czyim altem jetseś ale jeśli jesteś mainem to pod nickiem Kalresin nie ma żadnych killmaili więc albo odważ sie pisać z maina albo nie wypowiadaj się o dorosłych rzeczach nie odpaliwszy nawet raz F1,f2... :)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 12:58:16 wysłana przez Zolthar »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #465 dnia: Luty 04, 2008, 13:47:44 »
Tylko jeden dred był w siege. Było zamieszanie z cyno i cariery wskoczyły za późno. Potem cariery trzymały i tankowały naszego dreda któy był primary.  Reszta dredów nie weszła w siege mode.

Mieliśmy backap capitali SE w odwodzie. Niestety RA nas zaskoczyło dokumentnie i jak zobaczyliśmy ponad 50 capitali RA+pos no to nie było sensu ich wrzucać.
Tylko byśmy zwiększyli straty...

Pułapka była dobra, jak ci wpada pod posa tyle capsów to idzie zbaranieć. Czas na podjęcie decyzji był krótki. Decyzja byłą spierdalać kto może i tyle. Alternatywą było wejśćie w siege mode naszych dredów i próba sciągnięcia jednego lub 2 capsów wroga. Tyle że nasze capsy spadały w tempie błyskawicznym.

Jak matka spadała to widzieliście na filmiku.

Zgankowali nas dobrze i tyle. Bywa. Capsy zostaną odbudowane w jak najszybszym czasie i wkrótce znów o nas usłyszycie :)


A ty Falco to nawet dziś nas zapewne na localu zobaczysz o ile nie będziesz akurat w empire  >:D


Kaleresin ... Dredy nie mogły wejść w siege mode bo nawet w siege nie tankowały 8 carierów i posa z gunerami.
Jakbyśmy siege moda uaktywnili to końca cyklu doczekałaby może połowa naszych dredów.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 13:50:04 wysłana przez Yogos »

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #466 dnia: Luty 04, 2008, 14:18:49 »
Moj problem jest taki (mniej wiecej w  tej kolejnosci):
-Powinienem pracowac a mi sie nie chce i siedze po forach piszac sobie glupoty. :)
- MASS nie dostal niestety zasluzonego wpierd...u od ludzi z Covenu ktorych szanuje i zycze im jak najlepiej.
- Przypierniczaja sie do rzeczy ktorych nie napisalem.
- mam malo czasu na eve i brak mozliwosci zeby polatac na pvp
- Zapomnialem o drugim "s" w nicku i wzieli mnie za alta  :)
To jakby tyle.
Jak dla mnie to szacunek dla panow z Coven i EOT.

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #467 dnia: Luty 04, 2008, 14:20:37 »
Okies to mamy podobnie, zamiast zrobić nową deklarację prfon wnud czy coś to siedze i czytam forumy ehhh kufra musze na odwyk :P


Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #468 dnia: Luty 04, 2008, 14:22:23 »
Jaki odwyk? chyba "Kcesz" zebym ci wyslal roaming gang na chate z bejsbolami lysy amarze :D

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #469 dnia: Luty 04, 2008, 14:25:57 »
Oh shit kufra zapomniałem, że to kanał publiczny. Maxi sory nie to miałem na mysli.... znaczy  :uglystupid2: no ten wiesz co miałem na myśli  :ban: :P

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #470 dnia: Luty 04, 2008, 14:26:12 »
Jaki odwyk? chyba "Kcesz" zebym ci wyslal roaming gang na chate z bejsbolami lysy amarze :D


PWND

poconick2

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #471 dnia: Luty 04, 2008, 14:26:17 »
PC wez przestan patrzyc w  kule i zacznij czytac posty. Najlepiej zacytuj mnie gdzie pisze o jakis taktykach ktore mogly by uratowac sytuacje albo gdzie twierdze ze remoty by jakos znaczaco pomogly

A ze przy takim firepowerze skasowanie dreda to kwestia  2 minut,  nie daje to zaduzo czasu zeby zmienic gacie na czyste i dobrze koordynowac obrone, bo zanim carriery zdaza wykonac rozkaz naprawiania capsa to tego capsa moze juz nie byc.

Zdziwiło mnie, że w ogóle bierzesz pod uwagę coś takiego jak naprawianie i koordynowanie obrony między capitalami, gdzie walczą dredy, a to jest jakaś taktyka. No to Ci mówię, ze ta taktyka nie zda egzaminu i nie należy jej brać pod uwagę przy dredach, zwłaszcza w takiej sytuacji o jakiej mówimy. I nie ma sensu to co napisałeś. Wynika z tego też, że równie dobrze carrierów mogło by tam nie być w ogóle. Oczywiście trzeba próbować naprawiać jeżeli się da, ale nie tędy droga, da to może parę sekund więcej. Trzeba pomyśleć o czymś innym.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #472 dnia: Luty 04, 2008, 14:33:05 »
No z dredami to nie jest takie hop siup jak wygląda.

Siege daje dps zgoda ale pod paroma warunakmi.

1. cel jest nieruchomy.
2. ty jestes nieruchomy.

Wejdz sobie na sisi odpal siege na dredzie strzelaj w stacje z optimala a potem poproś kumpla nawet w cepie żeby cie bumpnął ...

Jak wrogie capsy sie ruszają to nawet te 50 m/s robi taki tracking że np. moros na blastrach nie trafia...

Ustawisz se dredy w sige blisko siebie ( a po wyjsciu z cyno wcale tak daleko od siebie nie są) i jak przeciwnik spuści na ciebie 2-3 nano bsy bumpując dredy to kurwa nawet w słońce nie bedą trafiać.
Wyjątkiem jest phenix który może być bumpowany tle że wróg ma stać nieruchomo bo jego rakiety w siege mają pently do explosion velocity.

Bez siega za to dred ma ciulaty dps. Może poza morosem ale on ma nienormalne drony ...

Zatem do walk capitalowych wg mnie bardziej wbrew pozorom nadają się cariery.
Raz że ich dps nie zależy od trackingu 2 że mogą się naprawiać.

Jedyny mankament to to że fightery można smartbombami zbić.

Owszem jak dredy spełnią te warunki i wejda w siege i trafiaja to skasują nawet MSa poniżej jednej minuty. Ale jest to ryzykowne. A siege ogranicza manewrowość do zera.




« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 14:34:57 wysłana przez Yogos »

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #473 dnia: Luty 04, 2008, 14:55:58 »
Zdziwiło mnie, że w ogóle bierzesz pod uwagę coś takiego jak naprawianie i koordynowanie obrony między capitalami, gdzie walczą dredy, a to jest jakaś taktyka. No to Ci mówię, ze ta taktyka nie zda egzaminu i nie należy jej brać pod uwagę przy dredach, zwłaszcza w takiej sytuacji o jakiej mówimy. I nie ma sensu to co napisałeś. Wynika z tego też, że równie dobrze carrierów mogło by tam nie być w ogóle. Oczywiście trzeba próbować naprawiać jeżeli się da, ale nie tędy droga, da to może parę sekund więcej. Trzeba pomyśleć o czymś innym.

Bralem to pod uwage bo byla to odpowiedz na wczesniejszy post Coldim ktory wam radzil, w kontekscie tej bitwy, zeby popracowac nad spider tankiem, fitami etc to by wam poszlo lepiej. I miala mowic ze przy takiej sytuacji g... by to dalo. Jesli mi ironia nie wyszla to oki moja wina.

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #474 dnia: Luty 04, 2008, 15:17:12 »
Generalnie PC5 miotacz plemieni mailes skierowac w strone coldima bo Kalressin rozumie o co chodzi tylko ma trudnosci z kominikacja  ;D ;)

DaBlades

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #475 dnia: Luty 04, 2008, 15:21:45 »
Jedyny mankament to to że fightery można smartbombami zbić.

Dlatego myślę, że sentry przy posach to może być niezłe rozwiązanie. Nie ma to walnięcia fightera ale nie musi lecieć, niewrażliwe na smarty celu, a i POSa mogą walić.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #476 dnia: Luty 04, 2008, 15:25:45 »
Tak czy siak c0ven jedzie dalej.

MASSom przy obronie posa pomagała korporacja Black-Sun.

Jeszcze wczoraj wieczorem postawiliśmy ich posa w reinforce.
Dziś rano go chłopaki dobili.   :krzeslo:
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 15:28:20 wysłana przez Yogos »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #477 dnia: Luty 04, 2008, 15:29:09 »
decyzja o spierdalaniu byla sluszna karlessin
nie poszloby lepiej - to byl totalny overkill, z tym sie nic nie da zrobic

jedyne co mozna bylo zrobic do natychmiast przywarpowac support na close, rozwalic dictory, sfery, taklerow i wyskoczyc czym sie da - przede wszystkim matka

ogladalem filmik - dopiero na koncu jakis support przywarpowal, ale to tylko jakies bsy na longa
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #478 dnia: Luty 04, 2008, 15:52:05 »
Venz nosz to ja przeciez pisalem....
Ktos jak sadze wydal rozkaz "spierdalamy" i moze i dobrze bo dzieki temu jednak pare kapitali zwialo. Moze jakby zostali to wszystkie by padly.

Moze ( ale tylko moze) gdyby support byl na miejscu w czasie hot dropa a carriery remotowaly nyxa, moze ( podkreslam MOZE, szansa minimalna) zdazylibyscie skasowac dictory i moze ms zdazyl by smartami zdiac banki i wyskoczyc.

Dajmy sobie juz spokuj, najpierw PC mnie nie zrozumial, potem ja jego i klucilismy sie majac dokladnie to samo zdanie  ;D
Note to self: robic sobie dluzsze przerwy w pracyi czytac 2 razy to co sie napisalo przed postowaniem.
 (o to dobra wymowka nie? :) )

Coldim

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #479 dnia: Luty 04, 2008, 17:05:35 »
Generalnie PC5 miotacz plemieni mailes skierowac w strone coldima bo Kalressin rozumie o co chodzi tylko ma trudnosci z kominikacja  ;D ;)

Generalnie to chyba tak chcial zrobic:)
Szkoda mi waszych capsow i nie chodzilo mi o to zeby po was napierdalac, ale czytajac opis walki i ogladajac filmik rzuca sie w oczy pare rzeczy, ktore jak dla mnie nie powinny sie moim zdaniem wydarzyc. Nie wszystko widac na filmku wiec nie bede pisal co ja bym zrobil, bo ja do tego trzeba by miec pelny oglad sytuacji a w praktyce to i tak troche inaczej niz w teorii by wygladalo. Fity waszych carrierow mnie dziwia, wiec napisalem, ze sa dziwne(fit na dps do atakowania posa, CPRy x3/4 na shield tankerach etc.) Nie mowie, ze majac inne fity byscie tego co sie stalo unikneli, mowie ze fity sa dosc dziwne. Najbardziej dziwi mnie to ze nie mieliscie przy posie wpierw regularnej floty supportu(czyli bsy, dictory,recony,pare vagasow) bo my atakujac posy taka flote zawsze mielismy na miejscu wpierw. Brak tego supportu w polaczeniu z tym, ze jak wskoczyly capsy RA to widac wasza flote w 3bankach dictorowych i dictory wycofujace sie do pos shielda po zrzuceniu banki nasunal mi pare pytan/sugestii ktore wyrazilem wyzej:) Raport pokazuje, ze byly 3dictory, a 3 dictory majac support to nie zabija sie "moze" tylko na pewno i to jak tylko opuszcza forcefield - takie zachowania fc floty capsow ja obserwowalem w mojej krotkiej karierze w EvE. That's all, mam nadzieje, ze jest komunikatywnie.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #480 dnia: Luty 04, 2008, 17:43:23 »
Echh czepiacie sie czegos czego nie mozna bylo uniknac. Po fakcie latwo sie mowi: nie mieliscie tego, nie mieliscie tamtego, do duszy fity. Chlopaki nie mieli liczb, zeby cokolwiek zrobic. 1 sprawa : Ra jest mistrzem hotdropow , 2 sprawa capitale przewaznie umieraja wspolnie (kiedy dredy wejda w siege mode sa bezbronne jak bsy, a jak nie wejda to maja dps slabszy od bsa) 3. To byl zgrabnie zaplanowany trap.  Po drugie ewidentnie widac, ze c0ven ustawil sie na dpsa i na rozwalanie posa a nie na walke z cap shipami. Na filmiku widac dowarpujace snipe bsy, ale przy tej ilosci cap shipow RA to se mogli strzelac do przyszlego tygodnia. Poza tym wezcie uwage, ze to sie dzialo przy wrogim posie z obsadzonym pos gunerem. Chlopaki mogli tylko starac sie spierdalac kto mogl i jak mogl na wlasna reke.   Szczerze powiem, nie wiem czy w tej sytuacji jakikolwiek alians wyszedl by obronna reka. Nawet MC, BOB uzywa  cap shipow do rozwalenia wrogiego posa jak maja swojego cynojamera w sysie i duza grupe supportu. W innym przypadku uzywaja konwencjonalnej floty bo po prostu jest to duze bezpieczniejsze. Po prostu uzywanie cap shipow bez wlaczonego cynojamera najczesciej konczy sie takim wlasnie skutkiem.  Stain to npc space z jej wszystkimi zaletami i wadami. Nie mozna miec tam zadnego sov. Mnie za to nurtuje inne pytanie poniewaz czytajac o smacku na localu przez xeno i przez stain wlasnym oczom nie wierzylem. Z tego co ja widzialem Xeno,SE  i z walk z nimi oni nigdy nie znizali sie do pisania czegokolwiek na localu. Jedynie po walce "gf" i tyle. Naleza do tej waskiej grupy aliansow, ktore tak robia i zawsze ich za to szanowalem.  Wiec caly ten poczatek posta  przez nync to jedna wielka sciema. A zatem rodzi sie inne pytanie co MASS obiecal RA za pomoc im. Bo chyba nie wierzycie, ze RA bezinteresownie wtracila sie w sumie dla nich obojetny konflikt. Z dotychczasowego postepowania RA moga tu wchodzic , albo isk albo jakies shipy.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #481 dnia: Luty 04, 2008, 18:52:42 »
Znajde ci 15 aliansów chętnycn na hot dropa zwłaszcza z nyxem :) RA to znudzone cioty mają czym przywalić to i 1 nyx w te czy w tamte dla nich żaden problem :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #482 dnia: Luty 05, 2008, 10:44:04 »
AEON nam wczoraj uciekł massów. Widać braki tacklerów super capsów w gangach  :grr: :grr: :grr: :grr:  >:(

Ale stukneliśmy fajnego Paladina  przy tej okazji:

http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=kill_detail&kll_id=11234

« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 10:50:12 wysłana przez Yogos »

DragLord

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #483 dnia: Luty 08, 2008, 09:51:08 »
Dla tych co jeszcze nie widzieli pojawił się drugi filmik z tego dropa RA.
Oprócz tego
http://go-dl.eve-files.com/media/corp/schwarz/ra_se_nyx_kill.wmv (kręcony przez pilota dreada)
jeste jeszcze ten
http://dl.eve-files.com/media/corp/RUSSOBR/ra_se_nyx_kill_v2.0.avi (kręcony przez pilota cariera).
Uratować NYXa nie było szans zanim ktokolwiek ogarnął co się stało to nyx juz padł (był primary dla RA).

Jak widać na http://dl.eve-files.com/ (ramka po prawej) pierwszy filmik cieszy się sporą popularnością.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #484 dnia: Luty 08, 2008, 11:19:15 »
jesli MASS wezwalo do pomocy RA to znaczy ze wasza reputacja rosnie...btw za malo jest waszego PR na eve forum...w sumie o coven wiem tylko z tego forum...a wyglada na to ze niektorzy was kojarza az za dobrze...trzymam kciuki, w koncu RA tez tak zaczynalo hehehe

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #485 dnia: Luty 08, 2008, 11:44:11 »
jesli MASS wezwalo do pomocy RA to znaczy ze wasza reputacja rosnie...btw za malo jest waszego PR na eve forum...w sumie o coven wiem tylko z tego forum...a wyglada na to ze niektorzy was kojarza az za dobrze...trzymam kciuki, w koncu RA tez tak zaczynalo hehehe
PR?
dont spik inglisz
f1,f2,f3... :P
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #486 dnia: Luty 08, 2008, 12:27:32 »
jesli MASS wezwalo do pomocy RA to znaczy ze wasza reputacja rosnie...btw za malo jest waszego PR na eve forum...w sumie o coven wiem tylko z tego forum...a wyglada na to ze niektorzy was kojarza az za dobrze...trzymam kciuki, w koncu RA tez tak zaczynalo hehehe

chyba sie nie orientujesz - nync z RA mial prywatne porachunki do zalatwienia
po drugie RA zawsze sie pisze na darmowe capsy...

tez moge zwrocic uwage floty RA - postrzelam do ich posow w low secu :)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

kaleba

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #487 dnia: Luty 11, 2008, 03:38:19 »
venzon nanogangami to nawet przez recharg schielda sie nie przebijesz   :buck2:
bo wasze capsy to tylko gdzies na screenie widzialem i to nie wiem czy w 0.0

Coriin

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #488 dnia: Luty 11, 2008, 12:38:30 »
Ee, młodyś toś mało widział  ;)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #489 dnia: Luty 11, 2008, 12:43:36 »
venzon nanogangami to nawet przez recharg schielda sie nie przebijesz   :buck2:
bo wasze capsy to tylko gdzies na screenie widzialem i to nie wiem czy w 0.0

odnosnie czego jest to odpowiedz?
moze temat sie zmienil bo nie zauwazylem...?

ktos mi powie co to za alt?
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^