Autor Wątek: [C0ven] Co się dzieje na południu?  (Przeczytany 135348 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #385 dnia: Styczeń 18, 2008, 11:30:36 »
Bloby istnieją ale nie można nikomu zarzucić że blobuje - jeśli lecimy gangiem 20 osób i spotykamy gang 10 to co, mamy powiedzieć 10 osobom z naszego gangu żeby sie wylogowali na czas walki bo nas oskarżą że ich zblobowaliśmy? Albo jak dopadniemy jakiegoś npcera na pasku to mamy mu zaproponować honorowy duel z jednym z nas?

Naprawde jest kupa sposobów na uniknięcie bycia zblobowanym, i dobierania sobie walk w których ma się szanse coś powalczyć. W przypadku gangów to scouci i intel a w przypadku npcerów to intel, local, cloack. Dlatego jeśli ktoś został zblobowany to tylko jego wina i do siebie powinien mieć pretensje.

Oczywiście sytuacja ma się nieco inaczej w przypadku walki allianców o terytorium - wówczas zazwyczaj kto jest w stanie wystawić większego (i o lepszej jakości) bloba wygrywa. Wtedy jedynym sposobem zwycięstwa jest dyplomacja.

I jak widać na razie Coven pokazuje że bardzo dobrze te zasady stosuje w praktyce (w przeciwieństwie do MASS)  :)

DaBlades

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #386 dnia: Styczeń 18, 2008, 12:41:43 »
Na pasku można zostać zgankowanym, zblobowanym  być trudno, chyba, że zgankował nas 200 osobowy roam  >:D

Medium... no to muszę przyznać, że słabo nam to wychodziło...
albo te posy takie mocne...

Goomich

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #387 dnia: Styczeń 18, 2008, 13:39:02 »
Medium... no to muszę przyznać, że słabo nam to wychodziło...
albo te posy takie mocne...

No, mi słabo wchodziło, bo się zalogowałem jakieś 5 minut przed wylotem, trzeba było na gwałt przefitować szipa i zamiast zapasu antymaterii miałem 15 cap boosterów.  :crazy2:

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #388 dnia: Styczeń 31, 2008, 10:42:37 »
Maly update ze Stain,

MASS pokruszylo sobie zeby troche razem ze swoimi napami , coven znapowal sie ze stain empire i przeszlismy z pozycji okrazonego do okrazajacego.
Szereg posow mass zostalo zniszczonych, carrier Exceed zlapany z gola pupa stawiajac cynko kolo nieuzbrojonego posa tez padl ofiara nasza.

MASS z 780 ludzi spadl do 450 i jakos tak sie nam tam spokojnie zrobilo, z nudow ganiamy mercerynary coalition , goonsow i AAA oraz roznych tam rezydentow stain.

Wspomnailem juz ze jak bob blobem walczy z goonsami anc co to  stain ma laga ja jpkm? :D

BTW zapraszam wszystkch zainteresowanych tym co u nas slychac i na ploty na kanal coven-pub.





Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #389 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:28:51 »
No właśnie musze znowu latać kurde pare jump po walke ...

FALCO WRACAJ !!!!
Gdzie wy .urwa polecieliście. Wracać mi natychmiast i claimować RLDS a nie spierdalać po stacjach gdzieś w wuj daleko... Obiecywaliście tygodnie dobrej zabawy ... Obiecywaliście nie odpuszczać aż do ostatecznego końca c0ven a po tygodniu już spokój ?
 Ruskimi mi się nie wykręcaj bo wcześniej jakoś potrafiliście przylecieć w gangu po 150 osób a my z SE ani razu więcej jak 100 nie mieliśmy.
WIEĆ DAWAJ DAWAJ DAWAJ NIE poddawaj się.
Wierzę w ciebie głęboko że arogancja naszego dowództwa doda wam animuszu i pozwoli kontynuować walkę !!


Falllcccooooooooo wróććccccc .....   :'(  :'(:'(


Kwasopijco kochany może chociaż ty dostarczysz nam jakiejś rozrywki ?
Dajcie nam chociaż kwassssopijce do zabicia  buuuuuu  :'( :'(  :smitten:


 

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #390 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:43:30 »
Yogos ale nie zamykaj sie w sobie może jeszcze wrócą :P

Ajrunia

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #391 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:44:09 »
Wczoraj jak wydokowalem z RLDS uswiadomilem sobie, ze jakis idiota rozwalil zajebisty chain MASS. Ile razy trzeba powtarzac, ze ostatniej frejki sie nie rozwala bo spawn szlag trafi??!!
Banda idiotow, z ktorymi musze latac. Normalnie rece opadaja  :buck2:

DaBlades

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #392 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:55:44 »
MASS się trzyma (w imperium) nawet spadek członków został zachowany i pewnie sobie razem będą latać (w imperium), chyba Mario ich gdzieś widział (w imperium).

Mogliby nam wojnę wypowiedzieć to byśmy sobe przypomnieli dawne czasy, choć niestety wcholere daleko bo w imperium.  :knuppel2: :knuppel2:

Zolthar

  • Gość

DaBlades

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #394 dnia: Luty 01, 2008, 12:59:35 »
KOlejny spadek dzisiaj :)


i kolejna akcja hien z C0ven. Tym razem 13j od RLDS, 50 osobowy gang bomberów po drodze ale carrier padł.
Cóż ratowanie carrierem nie jest dobrym pomysłem nawet w największej dziurze.

Goomich

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #395 dnia: Luty 01, 2008, 13:15:35 »
Tym razem padł jak byłem dwa jumpy dalej.  :grr: Następnym pajac z XeLką.
To już drugi raz  w tym tygodniu, nie udało mi się załapać na carriera i nie wiem który wogóle.
Jeszcze raz i sobie przyszykuje BS na nanofibrach i będę siedział w RLDS 23/7.

Skeer

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #396 dnia: Luty 02, 2008, 02:11:27 »
Tau Ceti Federation zrobiła sobie wycieczkę do nas i zapragnęła poznać miejscową kulturę. Efekty wymiany:

http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=kill_related&kll_id=11123

Witamy na wsi  :)

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #397 dnia: Luty 02, 2008, 02:32:29 »
Text "Witamy na wsi" jest wlasnoscia "intelektualna" GBT , dlugo mysleli nad odpowidnim mottem ale wpadli na nie  dopiero na swoim pierwszym zlocie parzac na siebie nawzajem :P

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #398 dnia: Luty 02, 2008, 08:11:07 »
ehh.. widze, ze musze z ire pogadac..

gratzy za wkelpanie TCF... :]
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2008, 08:46:41 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

Tekashi Kovacs

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #399 dnia: Luty 02, 2008, 13:23:10 »
i kolejna akcja hien z C0ven. Tym razem 13j od RLDS, 50 osobowy gang bomberów po drodze ale carrier padł.
Cóż ratowanie carrierem nie jest dobrym pomysłem nawet w największej dziurze.


Czyj ten gang bomberów? Coven bomberami lata, czy MASS? bo nie wiem do których dołączyć kiedyś tam.  :D

Voulture

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #400 dnia: Luty 02, 2008, 13:50:24 »
Czyj ten gang bomberów? Coven bomberami lata, czy MASS? bo nie wiem do których dołączyć kiedyś tam.  :D
Exceed.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #401 dnia: Luty 02, 2008, 14:04:49 »
Text "Witamy na wsi" jest wlasnoscia "intelektualna" GBT , dlugo mysleli nad odpowidnim mottem ale wpadli na nie  dopiero na swoim pierwszym zlocie parzac na siebie nawzajem :P

Hehe prawie zgadłeś był zlot i akurtat oglądaliśmy fotki z jakiegoś innego zlotu polskiego eve korpa, co tam typy w różowych króliczych kostiumach z napisem kerbir skakali :)


Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #402 dnia: Luty 02, 2008, 14:20:58 »
Hehe prawie zgadłeś był zlot i akurtat oglądaliśmy fotki z jakiegoś innego zlotu polskiego eve korpa, co tam typy w różowych króliczych kostiumach z napisem kerbir skakali :)



Ahaha to wiem Yogos , to bylo bufu i udawalo nas za zlosc :D no to teraz juz rozumiem skad to motto , pasuje im jak ulal :D

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #403 dnia: Luty 03, 2008, 16:31:21 »
uu.... ale  masarka  :(.... co się wczoraj stało?
Moderatorzy na drzewo!! :D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #404 dnia: Luty 03, 2008, 16:54:48 »
Dziś nie wczoraj. Klepaliśmy posa MASS. 15 capsów + zabezpieczenia SE.
MASS zaprosiło na impreze RA i po hot dropie dysponowali ponad 50 capsami.

Padło 11 capitali c0ven i nyx SE. 4 capsy c0ven wyskoczyły.

Nawet jakby SE wrzuciło capsy które miały nas ubezpieczać byłoby nas troszkę ponad 30 capsów + 100 suportu przeciw 50 kilku capsom mass ra + pos gunnerom


maTTi

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #405 dnia: Luty 03, 2008, 17:18:59 »
Ale dlaczego Folko w capitalu zniknal na strukturze, to do teraz nie wiemy :'(.

Vermian

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #406 dnia: Luty 03, 2008, 18:50:14 »
Mass to jednak mendy po tym co przeczytalem na CAOD. Prawie samo RA widze na killboardzie, a oni probuja sobie przypisac sukces. Smierdzi na kilometr miernota co nic nie potrafi osiagnac bez pomocy wielkiego brata. Byscie widzieli na jakich uber pvp-erow sie kreuja w rekrutacyjnym dziale.

Wyrazy wspolczucia Coven, macie pecha. Szacunek za to ze nie obawiacie sie korzystac ze swoich drogich zabawek. Ciekawe na jak dlugo RA zostanie w Stain. Tak wogole fakt ze RA mialo capy w tym miejscu akurat jak planowaliscie akcje, jest dosc podejzany. Tyle miejsca dookola, a cap flota RA akurat w stain, i akurat na czas akcji Coven i SE.

Maly edit dla rzucenia swiatla o co mi chodzi:
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=697352
Zwroccie uwage na drugi post dany przez czlonka MASS. Cytuje:
"yep they lost a nyx but not to a RA hot drop"

Teraz dla porownania dane killboardu
http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_detail&kll_id=1053
Rownie dobrze capow MASS moglo by nie byc na KM, tyle zrobily.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 19:13:49 wysłana przez Vermian »

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #407 dnia: Luty 03, 2008, 19:21:44 »
Flota RA siedzi blisko stain, prawobodobnie nawet w low secu bo jest uzywana przeciw BoBowi a MASS by nie
wystapil przeciw nam teraz bo nie ma po prostu na nas sily w tej chwili.
Uber pvperami to niestey nie sa, raczej bardzo mierni bym powiedzial- zawsze walczyni przeciw nam napfestem a teraz kreuja wizerunek nasz znapowanych z se przeciw nim a oni sami biedni lol

Ich byli sojusznicy uwazaja ich za kretaczy a bez bloba naplandu nie ma MASS.

Wystarczy natomiast zobaczyc ilu ludzi opuscilo MASS w ostanich tygodniach zeby sobie zdac sprawe ze cos tam z dowodctwem jest nie tak

Najbardziej zal tego nyxa SE :/



termos

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #408 dnia: Luty 03, 2008, 19:59:39 »
Przykra strata. Trochę za mało waszego głosu na COAD tak to już jest że łatwo z ofiar stać się możecie tymi złymi tylko z powodu braku waszego głosu na tym forum, powodzenia w odbudowie capfloty.

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #409 dnia: Luty 03, 2008, 20:11:07 »
Ale dlaczego Folko w capitalu zniknal na strukturze, to do teraz nie wiemy :'(.

Znaczy konkretny powod to taki, ze tak od polowy mojego armora nie bylo nikogo kto by uzyl na mnie warp scramblera, i ja tez bylem zbyt zajety odpalaniem kolejnych ogrow by to zauwazyc. Dopiero gdy juz wchodzilem grzecznie na strukture, pomyslalem ze moze warto jednak sprawdzic... i jakos poszlo.

Chcialbym tez zauwazyc, co do naszej miernosci, ze dopoki nawet zanim RA sie pojawilo nam dobrze szlo. Zdjeslimy jednego dreada, a drugiego nadgryzalizmy gdy zrobilo mi sie goraco i zdecydowalem sie zmienic miejsce postoju :D Tak wogole czy to moja aktywnosc na tym forum zasluzyla mi na role celu tak szybko? ;)

Jesli chodzi o NAPy, to mamy ich naprawde niewiele :) Nie wiem skad plotki, ze jest inaczej. Do reszty sie nie ustosunkowuje, myslcie co chcecie :)
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 20:14:21 wysłana przez Folko »

Voulture

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #410 dnia: Luty 03, 2008, 20:19:13 »
Ah Folko, dalbym glowe, ze dostawaliscie po tylku odkad przybyliscie do Stain, nawet pare capitali straciliscie... pamietasz jescze te stare dzieje, czy tylko wasze wygrane z caitalami zapdaly w pamiec? :) Sytuacja zmienila sie gdy znapowaliscie sie z Deusami, Division of Eden,  Project Entropy, Exceedami itd. Stracilismy pare capitali, przegralismy ze 2 walki i zaczeliscie oblezenie RLDS w czasie ktorego straciliscie 400 statkow zabijajac 70. 

Przypominam, ze caly czas Coven latal samemu (na samym poczatku, znaim jeszcze zaatakowalo nas MC mielismy napa z LEP'ami, nie pojawili sie jednak chyba w zadnej bitwie), zaden inny corp czy sojusz nam nie pomagal a jest nas 380 w sojuszu. Ilu ludzi mieliscie wtedy? Ilu jest was teraz? Ile jest osob w Deusach, Project Entropy czy Exceedach?

Dopiero po tych paru dniach oblezenia wskoczyl nam nap z SE i sytuacja jeszcze sie dla was pogorszyla. Az do dzis, nie przypominam sobie zebyscie chociaz raz stawili nam orzdny opor, grzecznie traciliscie kolejne posy...

Wszystko to, co napisalem wyzej moge poprzec linkami chocby z naszego killboardu. Jesli uwazasz, ze cos wygladalo inaczej - czekam na dowody :)

Pozdrawiam.

Gwoli scislosci - nie uwazam, ze jestescie mierni. Nam sie zwyczajnie nie podoba naginanie prawdy. Widziales temat - http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=697352 - naprawde uwazasz, ze nikt tam z MASS'ow nie mija sie z prawda?

Btw. Lubimy stzrelac do cznajomych celow. Archen priamry \o/
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 20:22:43 wysłana przez Voulture »

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #411 dnia: Luty 03, 2008, 20:26:26 »
W momencie kiedy MASS zdecydowal sie wrocic do Stain, walczylismy z lokalnymi korpami, i kilka wykopalismy. Mielismy tez pierwsza bitwe z wami, zakonczana druzgacaca kleska dla was, i przyznam ze nie docenilem was z tego powodu.
Pozniej do gry weszla plityka. Niektore korporacje ustawilismy blue, niektore red, a niektore do dzis sa neutralne. C0ven nie jest red tak jako ciekawostka z overview :D

Nie zrozum mnie zle, nie mam nic przeciw waszemu sojuszowi z SE, waszym obowiazkiem jest tak kierowac sojuszem by rosl on w sile, i naszym tak samo. Wiec nie rozumiem o co to rzucanie sie, ze ktos z kims zawiera sojusz. Tak to juz jest na wojnie. Ostatecznie nie kradniemy wam hasel do posow, ani nie bawimy sie w metagaming. Co najwyzej troche smack tu i owdzie :)

I znowu, reszta bez komentarza :)

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #412 dnia: Luty 03, 2008, 20:52:29 »
Folko smieszne to ze wielu czlonkow twojego sojuszu zarzuca am nap fest z SE sami napujac sie i walczac przeciw nam z wyzej przez voltura wymienionymi ekipami.

Co do miernosci w pvp to wystarczy przejzec nasz killboard lub SE (nie wasz bo wy strat nie wklejacie zeby morale trzymac i bajerzyc potencjalnych membersow)

W kazdym razie bez watpienia dzisiejsza bitwe zdecydowanie wygralo RA a co do was i stzrelania w dreda- bez RA waszych carrierow by tam nie bylo ,chyba ze przy ostatnim posie ktory wam rozwalilismy wszystkie byly akurat zajete na misjach w imperium :)

W kazdym razie see you in space , to dopiero poczatek....

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #413 dnia: Luty 03, 2008, 20:58:46 »
Ja nie zarzucam, za to ty zarzucasz nam. Wiec powiedzmy, ze jest po rowno.

Reszty szkoda komentowac, predzej przyznasz, ze Tatry sa ze zlota, niz ze przeciwnik mogl miec jednak poprostu dobry plan i was przechytrzyc. Szkoda slow poprostu...

Jesli nadal nie czaisz, to informuje ze raport RA jest dostepny na COAD na eve-o.

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #414 dnia: Luty 03, 2008, 21:06:36 »
Folko ja czaje i raport czytalem, wasz plan byl zajebisty tzn RA plan bo bez RA pos by lezal, no i ten raport przeczy temu co twoi koledzy pisza w poscie o stracie nyxa przez se ale co tam, double standart for the win :)




Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #415 dnia: Luty 03, 2008, 21:09:33 »
A i czytaj ze zrozumieniem kolego, nie mowie ze ty zarzucasz tylko ze twoi koledzy z MASS zarzucaja pomimo ze atakowali nas samych w sile 5 sojuszy.
czaisz?
Czy dla ciebie tatry sa zlote :)

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #416 dnia: Luty 03, 2008, 21:13:36 »
W momencie gdy RA wskoczylo, nie bylo szans bysmy byli wysoko lub wogole na km, oni mieli dready, my carriery - to raz. Dwa, caly tackle pochodzil od nas. Trzy - a co pisza moi 'wspolsojusznicy'. Ze to byla wspolna operacja? Bo jasne ze byla. MASS ustawil miejsce i regulujac stront czas, a takze przynete i pewna ilosc cap ships (imo wystaczajaca by zdjac to czym nas zaatakowaliscie - nie dowiemy sie nigdy), i przygotowal support tak byscie nie mogli odleciec. RA zajelo sie dostarczeniem decydujacego ciosu. Jesli to nie jest kooperacja to nie wiem co nia jest.

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #417 dnia: Luty 03, 2008, 21:21:27 »
Ale ja nie przecze ze kooperowaliscie stary :D Ty masz jakies jazdy lol

Wasze capsy by padly a po nich wasz pos gdyby nie RA a poza tym to niezle widowisko tam mielismy capsow co :D
Prawie jak u boba na wojnie :D

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #418 dnia: Luty 03, 2008, 21:26:08 »
Ale ja nie przecze ze kooperowaliscie stary :D Ty masz jakies jazdy lol

Wasze capsy by padly a po nich wasz pos gdyby nie RA a poza tym to niezle widowisko tam mielismy capsow co :D
Prawie jak u boba na wojnie :D

Nie mialy szans by pasc. Raz ze carriery mialy rozkaz nie dosc ze w heavy tank sie pojawic, to jeszcze z remote repsami, a dwa - kiedy bylem krotko pod ogniem dreadow, to zdejmowanie oslon mojego lotniskowca sporo zajmowalo, nie przekonalismy sie jak byloby z tankowanym armorem... szkoda, no i wreszcie trzy - pos guns po naszej stronie. Wasze snajpiace bsy nie mialyby wystarczajaco dps by cos zmienic...

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #419 dnia: Luty 03, 2008, 21:28:57 »
heh ty dalej swoje, ale nic fajna pulapka i do zobaczenia w grze