Autor Wątek: [C0ven] Co się dzieje na południu?  (Przeczytany 134708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #315 dnia: Styczeń 10, 2008, 13:37:16 »
to sie chainowanie wroga nazywa :p

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #316 dnia: Styczeń 10, 2008, 15:11:36 »
Dorzucilem do watku we flamewar http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=5008.0 jeszcze pare rzeczy ktore niekoniecznie tutaj pasuja. Postarajcie sie trzymac poziom i w grze i tutaj a jak juz chcecie flamowac to robcie to w odpowiednim miejscu.




WANT PIE NOW!!!!!

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #317 dnia: Styczeń 10, 2008, 18:32:23 »
Jak tam sobie chcesz.

W kazdym razie po nierownej walce trwajacej okolo 20min - gdzie nas bylo mniej i prawie do konca bez wsparcia capow, MASS przejal kontrole nad RLDS na dzis.

Dziekujemy za wspolprace  :police:
Kurcze dopiero dziś zaglądam sobie do tego tematu i widzę, że niezła zabawa. Ta kontrola to jakaś dziwna była bo mi się przypomina, że siedzieliśmy do późnych godzin wieczornych poza stacja polując na Twoich kolegów. Nawet Crushall-a ustrzeliliśmy w jego 'lśniącej' vadze, który chyba tym faktem się zdenerwował smackując później nieprzyzwoicie na lokalu. No a później to już tylko 3 capsy i liczniejsza flota podleciała pod stację... ot takie sprostowanie

W ogóle to nie rozumiem czemu uważasz takie żałosne odzywki w stronę Polaków za joke... Chyba Ty też jesteś Polakiem ? Jeśli tak, to już przynajmniej wiesz za kogo Cię uważają.


Ronin

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #318 dnia: Styczeń 10, 2008, 19:11:42 »
no calkiem ladnie klepiecie, chociaz szkoda ze w kampani nie ma tej pierwszej bitwy od ktorej ten caly flame sie zaczal :P

Podsumowujac:
C0ven - GL & HF
MASS - smack ok tez go lubie, ale pewne granice trzymac trzeba :P .

i tak: All your base are belong to us!

Voulture

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #319 dnia: Styczeń 10, 2008, 19:35:04 »
All your base are belong to Voulture!
I fixed it for you.

:P

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 10, 2008, 19:52:46 »
Kampania jest od momentu jak MASS ceo otwrzyl convo do Himka ze swoimi "propozycjami" i oznajmil ze przejmuja nasz (NPC) region.
Ja tam im zycze wytrwalosci bo chyba duzo jej beda potrzebowali.

Xibbit

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 10, 2008, 23:23:06 »
kolejny piękny dzień w Stain - na razie mamy 131 kills i 38 losses - wszystko od 7 stycznia

ja mass również życzę wytrwałości - nawet ręce mi się już nie trzęsą jak do mnie strzelają  O0



przypomniała mi się adekwatna anegdota:

-panie generale okrążyli nas!!!
-bardzo dobrze panie poruczniku, teraz na ku.. nie uciekną!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2008, 01:54:15 wysłana przez Xibbit »

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 10, 2008, 23:57:39 »
Nie mam dostepu do flamewar niestety - z tego co zrozumialem z zasad forum dostep jest od 50 postow minimum, czyli sporo mi brakuje.

A, ze nie moge sie powstrzymac - i napisze to z czysta zlosliwoscia: zobaczylem PC5 w localu, wiec zostawilem fleet bs-a, i polecialem po okret do duelu :) Poinformowalem go o tym lecac w jedna strone, i w druga, 10 minut pozniej.

Padlem od 3 vaga, 1 reapiera i jednego interdictora. Szkoda, ale gratuluje odwagi PC5. Jako powod powiedzial, ze to dlatego, iz nie umiem odpowiadac na maile.

Co prawda mialem nadzieje wygrac i tak nawet w takiej sytuacji, ale ECM drones mnie polozyly ^^' GF w kazdym razie, fajna byla - i to jest szczere, nie ironia.

Loc0

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 11, 2008, 00:23:20 »
No coz ja wlasnie wrocilem z urlopu i co widze? Wiecej celi do zabawy ;). Anyway powodzenia z tym kampieniem - mi by sie chyba nie chcialo ;p
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2008, 00:25:01 wysłana przez Loc0 »

Skeer

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 11, 2008, 00:32:26 »
A ja mam tę sesję i nie mogę pomóc MASSom w wyłudzaniu insurancu...  :(

Ellaine

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 11, 2008, 00:32:55 »
Pisze się "większa cela"

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 11, 2008, 00:48:04 »
W kazdym razie - dzien zdecydowanie dla c0ven  :buck2:

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 11, 2008, 00:49:44 »
hehe no lepsza ta kampa niz szukanie pleksa :p

poconick2

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #328 dnia: Styczeń 11, 2008, 02:07:22 »
Nie mam dostepu do flamewar niestety - z tego co zrozumialem z zasad forum dostep jest od 50 postow minimum, czyli sporo mi brakuje.

Chociaż bolą mnie palce od zabijania ludzi MASu w evce to jeszcze napiszę tego posta... poświecę się. Myślę, że nie jest to flame już. Pozatym folko nie ma dostępu do flamewar.

Zastanawiałem się trochę nad całą sytuacją i doszedłem do wniosku, że źle Cię oceniłem folko. Myślałem, że Ty jakiś kozak jesteś, że wiesz co robisz i mówisz, no ale. Przepraszam Cię bardzo, za wszsytko co powiedziałem. Chyba za wysoko Cię oceniłem. Tzn. pzeceniłem. Nie jesteś nikim specjalnym, zwykły gość, ale dziwny, a założyłem, że coś więcej umiesz. Nie każdy wyskakuje o 1v1 od tak sobie. Ale to co robisz w grze pokazuje, że rzeczywiście jesteś słaby i nie ma sensu kopać leżącego.

A, ze nie moge sie powstrzymac - i napisze to z czysta zlosliwoscia: zobaczylem PC5 w localu, wiec zostawilem fleet bs-a, i polecialem po okret do duelu :) Poinformowalem go o tym lecac w jedna strone, i w druga, 10 minut pozniej.

Padlem od 3 vaga, 1 reapiera i jednego interdictora. Szkoda, ale gratuluje odwagi PC5. Jako powod powiedzial, ze to dlatego, iz nie umiem odpowiadac na maile.

Co prawda mialem nadzieje wygrac i tak nawet w takiej sytuacji, ale ECM drones mnie polozyly ^^' GF w kazdym razie, fajna byla - i to jest szczere, nie ironia.

Ech... znowu trzeba rozrysowywać wszystko. Kampiliśmy przelotówkę do RLDS i okazało się, że folko podem sobie leci - pewniak. Trzeba dodać, że na ich intelu raportowani byliśmy pewnie wiele razy. No ale poleciał na pałe i wdupił poda. Bańka, po pewnym czasie decloak poda i po 30s cloaka coś tam napisał, że leci po 'pancernika' do 1v1. Że ke? 
Ja rozumiem, że można convo otworzyć, pogadać, że teraz, że tam, że taka klasa statku itd itp... Fajna odpowiedź po tygodniu pare sekund przed śmiercią na gejcie?

Niedługo potem okazało się, że leci raven, no to bijemy. A to folko. Przytrzymaliśmy go na gejcie.

[ 2008.01.10 22:43:28 ] FolkoDemon > kret do dueli PC5, akceptujesz czy olewasz - tak czy inaczej ja skacze =)

Ja kret do dueli? Ot gość mi skacze w BSie na gejta i jeszcze z jakiś kretem do mnie? ;)) I czy akceptuje? (w domyśle 1v1) OMG. To odpisałem mu ze dawno już zaakceptowałem. Po drugiej stronie stał Amon... Rezultat widać na KB.
Tak napisałem, żebyś nauczył się odpowiadać na maile. Gdybyś się odezwał sprawy wyglądały by inaczej, sam sobie nawarzyłeś bigosu. Dziwne jest Twoje zachowanie.
I w ogóle nie wiem na co liczyłeś, wiedząc, że stoimy w danym systemie w dodatku z dictorem. Jeżeli masz pretensję o to, że zabiliśmy to zadaje Ci pytanie : czy umawiałeś się ze mną w jakikolwiek sposób na tego duela? No chyba, że to na gejcie gdy byłeś, to była Twoja odpowiedź, 7 dni po mailu? Gdybyś umiał rozmawiać z ludźmi uniknąłbyś tego wszystkiego, proste zasady. Co to ja ojcem mam być i uczyć ?

Ech... dobra, over ;)

A to co teraz wkleje, zasłużyło na nagrodę jobla w propagandzie i w ogóle czegoś takiego w życiu w żadnej grze nie widziałem. To z locala RLDS...

Drakine > Arogancja waszego dowodztwa zablokowala wszystkie szanse na pokojowe rozwiazanie sprawy. Tracicie okrety dla dowodcow, ktorzy was olewaja, a my tu bedziemy - dopoki nie odejdziecie. Chcecie placic po 60 zeta za caly dzien w stacji?

Ludzie z kim ja muszę tutaj się zadawać.... ;))))))

kaleba

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #329 dnia: Styczeń 11, 2008, 06:54:06 »
Drakine > Arogancja waszego dowodztwa zablokowala wszystkie szanse na pokojowe rozwiazanie sprawy. Tracicie okrety dla dowodcow, ktorzy was olewaja, a my tu bedziemy - dopoki nie odejdziecie. Chcecie placic po 60 zeta za caly dzien w stacji?
zeby nie było niejasności taki text dal nam MASS jak rozmowy naszych CEO zakonczyły sie fiaskiem.

Aeon Horax

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #330 dnia: Styczeń 11, 2008, 07:31:02 »
Ot gość mi skacze w BSie na gejta i jeszcze z jakiś kretem do mnie? ;)) I czy akceptuje? (w domyśle 1v1) OMG. To odpisałem mu ze dawno już zaakceptowałem. Po drugiej stronie stał Amon...

pwnd  >:D >:D >:D

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #331 dnia: Styczeń 11, 2008, 07:57:52 »
(...) Padlem od 3 vaga(...)

Dokładnie 2 vaga & 1 stabber  ::)

MightyBaz

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #332 dnia: Styczeń 11, 2008, 09:17:40 »
hehe no lepsza ta kampa niz szukanie pleksa :p

jak sobie patrze czasem na wasz killboard i czytam texty waszych oponentow to chyba moge powiedziec ze coven "chainuje sobie hostili" - zupelnie jak na belcie Sansha bsy ...gratzy ;D

mozna tez podusmowac : mass jego mac

DaBlades

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #333 dnia: Styczeń 11, 2008, 09:53:46 »
Dokładnie 2 vaga & 1 stabber  ::)

Chciałem coś napisać o medium shield boosterze i medium neutralizerach na tym ravenie ale mi się odechciało...


Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #334 dnia: Styczeń 11, 2008, 11:23:40 »
Heh, to byl naprawde tight fit - ale zapytaj kolegow ile im zeszlo przebic sie przez ten medium shield booster, bo to byla naprade fajna walka.

Z czata w localu ucielo 'o' - mialo oczywiscie byc okret. Naprawde trzeba nisko upasc by czepiac sie literowkek ;)

I po trzecie, oczywiscie ze byliscie raportowani. Sam was tez reportowalem :D Zaproponowalem ci duel w localu, ale tak naprawde i tak nie sadzilem ze sie podejmiesz - prawde mowiac mialem nadzieje rozwalic was wszystkich jak tam staliscie - i jak widziales po dlugosci walki nie byloby z tym problemu raczej, gdyby nie ecm drones. Trudno.

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #335 dnia: Styczeń 11, 2008, 11:30:55 »
gdyby babcia miała wąsy :p

Aeon Horax

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 11, 2008, 11:38:31 »
I po trzecie, oczywiscie ze byliscie raportowani. Sam was tez reportowalem :D Zaproponowalem ci duel w localu, ale tak naprawde i tak nie sadzilem ze sie podejmiesz - prawde mowiac mialem nadzieje rozwalic was wszystkich jak tam staliscie - i jak widziales po dlugosci walki nie byloby z tym problemu raczej, gdyby nie ecm drones. Trudno.

Jak tak ich raportowali dokladnie, to dlaczego nikt nie wiedzial ze tam sa dronki ecm, hmmm, moze dlatego ze nie wklejacie lossow na KB, albo tak raportowaliscie  :2funny: Tego typu tlumaczenia sa naprawde ponizej kreski i swiadcza o tym jak nisko traktujesz osoby czytajace to forum. i btw, cos ci plan nie wyszedl...  :krzeslo:

Powodzenia

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 11, 2008, 11:59:31 »
Zabilbys vagasy i huggina ravenem??? Na torpedach??? z med shield boosterem i bez injectora????  :idiot2:
You need a reality check bro :P
Trafiles ich wogule? ::)

Goomich

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:02:03 »
Miał iniectora. :)

Ellaine

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:04:12 »
Zamiast sie klucic, zmowcie sie na jeszcze jakas walke z Fulkiem, moze tym razem sie uda spotkac. Bo ciekawi mnie taki nieortodoksyjny fit Ravena i co to robi :)

Voulture

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #340 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:07:05 »
Invu, Em, Heat, med booster, web i scramble.

Nie wiem zreszta jak widziales to 1vs1, Raven vs Vaga? Uch, tzreba bylo sie dogadac najpierw porzadnie, jaka klasa statku, gdzie i kiedy...

Albi: Co robi taki Raven? Ginie. Dodatkowe 2 rigi, pdu wymienionyna rcu t2, zamiast med xl, zamiast weba injector, zamiast scrambla mwd badz painter i calkiem przyjemny statek do floty na close...

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #341 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:07:34 »
Co ten fit robi, to akurat proste : robi siare wlascicielowi na km.  ;D

Ellaine

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #342 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:10:03 »
Cytuj
Albi: Co robi taki Raven? Ginie. Dodatkowe 2 rigi, pdu wymienionyna rcu t2, zamiast med xl, zamiast weba injector, zamiast scrambla mwd badz painter i calkiem przyjemny statek do floty na close...
No wlasnie chcialbym skonfrontowac ta teorie z teoria ze zabija 3 Vagi i interdictora pod warunkiem ze nie maja one ECM dronek :) Moze ma jakies nieoczekiwane wlasciwosci. Moze naucze sie czegos co pozwoli zbudowac uber Ravena pvp :)

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #343 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:22:05 »
Wogule patrze na killboard Covenu i czytam jakies cuda. Tempest na 1200mm. Hurricane na howitzerach. Vaga bez barrage. Brutix z cap rechargerami i mieszanina raili i blastow. Dominix ze scramblerem i med artyleria. Pilgrim na true sansha z 1600mm platem zabity przez 2 bc ( gratki wogule).
Kurde
Fajnie tam macie. :D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #344 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:31:12 »
Ej Karlesin zwróć uwagę że to chłopaki z akademii Xartha tak mordowali w ten radosny poranek :)
Sie wyrobili błyskawicznie gehehhe.

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #345 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:31:36 »
nie zabilbym vaga, 1wszego prawie zdjalem, bo podlecial do 2000m, potem web i TP-600 drony.

[ 2008.01.10 22:44:17 ] (combat) <color=0xffbbbb00>Your Caldari Navy Juggernaut Torpedo hits Amon Rudh [BAS-3]&lt;C0VEN&gt;, doing 438.1 damage. - To byly obrazenia zadawane wtedy.

Potem kiedy wylecial poza zasieg weba, strzelanie bylo bezcelowe - byle juz na tym etapie prawie permajammed, ale zaczalem strzelac - bodaj do minmatar recona - i po 2 czy 3 salwach, byl w polowie armora.

Zas co do fitow, jest powiedzenie - 'think outside the box' - i ten byl naprawde fajny.

Zas co do tego 1v1, oczywiscie nie liczylem ze PC5 bedzie walczyl w vaga, sadzilem raczej ze poleci do RLDS zmienic okret - jesli ktos spojrzy na cargo mojego ravena, to byly w nim normalne moduly juz do 1v1 - cap injector, drugi hardener zamiast warp disruptora itp.

Tak naprawde jedyny blad tutaj, to uzycie medium neutralizers - ktore nawet jesli sa swietne w natychmiastowym pozbawieniu fregaty tacklera mozliwosci tackle, to jednak medium smartbombs bylyby lepszym wyjsciem - to tyle co do bledow z mojej strony.

Cytuj
[ 2008.01.10 22:45:06 ] (combat) <color=0xffbb6600>Warrior II belonging to Pabllo hits you, doing 8.9 damage.
[ 2008.01.10 22:45:06 ] (combat) <color=0xffbb6600>PC5 [BAS-3]&lt;C0VEN&gt; barely scratches you, causing 22.3 damage.
[ 2008.01.10 22:45:08 ] (combat) PC5 [BAS-3]&lt;C0VEN&gt; lands a hit on you which glances off, causing no real damage.
[ 2008.01.10 22:45:08 ] (combat) PC5 [BAS-3]&lt;C0VEN&gt; misses you completely.
[ 2008.01.10 22:45:08 ] (combat) PC5 [BAS-3]&lt;C0VEN&gt; misses you completely.
[ 2008.01.10 22:45:08 ] (combat) PC5 [BAS-3]&lt;C0VEN&gt; misses you completely.
[ 2008.01.10 22:45:08 ] (combat) PC5 [BAS-3]&lt;C0VEN&gt; barely misses you.
[ 2008.01.10 22:45:09 ] (notify) Siege Missile Launcher II deactivates because its target,
(...)
[ 2008.01.10 22:45:19 ] (combat) <color=0xffbb6600>PC5 [BAS-3]&lt;C0VEN&gt; hits you, doing 29.2 damage.

Taka to walka byla, oni musieli pozostawac poza zasiegiem weba, a ja nie moglem postrzelac :D

Cytuj
[ 2008.01.10 22:45:11 ] (combat) <color=0xffbbbb00>Your Caldari Navy Juggernaut Torpedo hits Szczutek [BAS-3]&lt;C0VEN&gt;, doing 564.6 damage.
[ 2008.01.10 22:45:24 ] (combat) <color=0xffbb6600>PC5 [BAS-3]&lt;C0VEN&gt; strikes you  perfectly, wrecking for 107.8 damage.

To ostatnie to z pozdrowieniami dla wszystkich twierdzacych, ze torpedy sa do niczego :D

Tak czy inaczej - duel zostal zaproponowany, a ja zaczekalem na odpowiedz - jeszcze w systemie przed miejscem gdzie miala miec miejsce bitwa - bo po co mialbym czekac az zlecicie sie tam wszyscy, stalem tam dobre dwie minuty?
Jak dla mnie PC5 - olales sprawe, ok - ale to ty jestes w tym momencie leszcz, z fita sie smiej, mi to rybka - grunt ze dziala, a ty sobie lataj tak jak wszyscy :)

Voulture: racja, fit ktory opisales mialem w cargo :D

DaBlades

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #346 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:34:23 »
Wogule patrze na killboard Covenu i czytam jakies cuda. Tempest na 1200mm. Hurricane na howitzerach. Vaga bez barrage. Brutix z cap rechargerami i mieszanina raili i blastow. Dominix ze scramblerem i med artyleria. Pilgrim na true sansha z 1600mm platem zabity przez 2 bc ( gratki wogule).
Kurde
Fajnie tam macie. :D


Witamy na wsi  :coolsmiley: :2funny: :ban:

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #347 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:37:18 »

Witamy na wsi  :coolsmiley: :2funny: :ban:

Hm? To krytyka czegokolwiek z c0ven to wies? No niezle niezle :D

DaBlades

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #348 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:49:31 »
Hm? To krytyka czegokolwiek z c0ven to wies? No niezle niezle :D

Właściwe osoby wiedzą o co chodzi  :angel:

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #349 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:51:55 »
 :angel:

(tak, podbijam notki od 50 by miec dostep do flamewar :D )