Autor Wątek: [C0ven] Co się dzieje na południu?  (Przeczytany 134704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #280 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:13:26 »
Cytuj
Wy chlopaki sie po prostu nie dajecie lubic jako sojusz, ani szanowac jako godny przeciwnik. Raz chyba widzialem jak jeden z waszych napisal 'GF' po przegranej walce, i chwala mu za to.

To chyba wtedy na beltach byłeś bo akurat u nas GF to norma, no chyba że jak trzeba spieprzać (bo każdy kiedyś musi) i wskakując do gejta to się nie da troszkę wyobraźni ...


Po takich jak ty czy archen zacząłem rozumieć o so chodzi kurwa po polsku bardziej was boli niż po angielsku może to wynisk słabego angielskiego i wiele debilizmów wam ludziom ucieka czasem jednak warto postawić się po drugiej stronie i poczytać własnych kolegów z "lepszych" krajów niż nasz bo wszystko co niepolskie jest lepsze dla was ja wiem to taki narodowy kompleks wielu ludzi go ma polski pomidor jest mały a zagramaniczny jest duży i ładny to znaczy lepszy ehhhh.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 13:16:02 wysłana przez Zolthar »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #281 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:15:24 »
ostatnie ostrzezenie.
jesli po moim poscie nie bedzie spokoju, zamykam topic.



Jak się za mocno rozpędzą, to potnij i do flejma co najwyżej :)
X
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 13:23:39 wysłana przez Xarthias »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #282 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:17:08 »
A co chcesz zamykać czizas czy ktoś sie tu błotem obrzuca czy jak chłopak nas oskarżył o coś to sie odpisuje teraz warto dać szanse sprostowania bo może my się mylimy he ? Bedzie trzeba założy sie nowy topik i bedziem kontunuować prawda chopcy ? Nom a teraz daj duyskutować. :)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #283 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:25:16 »
spokoj i obustronny szacunek. tego po was oczekuje.

blota jeszcze nie ma, ale juz blotko widze i widze ze sie zaczyna wiec tak dla waszej informacji.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

didas

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #284 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:26:26 »
Jesli znasz jakas gre MMO poza Eve (gdzie na 200 osob widzialem juz bitwy bez znaczacego laga) gdzie 200 osob moze swobodnie walczyc, to ja chce ja zobaczyc :)
lineage2 zeby daleko nie szukac. na tym samym sprzecie, na ktorym gram teraz w eve na siege mam doczyt tylko na poczatku (kwestie ustawien grafiki). normalne potyczki w ilosci czesto zblizonej do 200 odbywaja sie podobnie (to jakby ktos mial teorie na temat przydzielania zasobow tylko na czas siege). jesli chcesz, mozesz zerknac na mnostwo filmow z oficjalnych serwerow i samemu zobaczyc jak to wyglada.

sry z offa

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #285 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:27:33 »
Co do localu, wyraznie mowilem o indywidualnych wycieczkach do konkretnych osob jako o tym co mnie wkurzalo. Smack ogolny to ja nawet lubie :)

Co do gf - tak, mialem na mysli to wlasnie po ostatniej bitwie caps. I z waszej strony padlo jedno, chyba ze kogos przeoczylem.

Co do historii - to obie strony mialy dosc ciekawe przytyki - o ile pamietam c0ven wypominal Norwegom jakiegos doktora? Wiec nie udawajcie bitych kociakow. To o podlogach i truskawkach to luzne zarty jakie i czasami na naszym alliance czat leca, moja odpowiedzia jest ze nasza inwazja na UK prawie sie zakonczyla, i niedlugo oficjalnie straca niepodleglosc :) To jest cos do posmiania sie, a nie do rozdzierania szat. Skonczcie z kompleksami, bo nie mamy sie czego wstydzic (zazwyczaj). A inny poziom wiedzy o II wojnie na zachodzie to jest fakt niestety. Wczoraj, wlasnie podczas tego radosnego obrzucania sie miesem w localu, na alliancie musialem prostowac niektore rzeczy.

I wreszcie watek historyczny - czy ja naprawde musze przypominac, ze MASS byl pierwsza korporacja w Stain? My od zawsze uwazalismy Stain za dom. Odeszlismy na roczek by skolonizowac to i owo - a teraz jestesmy spowrotem :)

I wreszcie oczywiscie, ze sciagamy na dol wyszystko co mamy, po licho mialoby to rdzewiec w Empire? o.O

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #286 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:33:31 »
Nio widzisz a teraz jesteśmy tam my i też uważamy to za dom :) jak przychodziliśmy nikogo z was nie było a jak byliście to w szczątkowych ilościach a dla obserwatora wygląda to tak, jest sobie sielanka i jakieś OOh shiny oraz Stain Empire , przyszedł C0VEn i zaczął sobie fikać, przejął kawałek stain i lał kogo popadło naokoło nagle zjawiło się MASS, które ściągało i wciąż ściąga całę empire i chce wykurzyć zły C0VEn bo to domek MASS :D


misao

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #287 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:34:42 »
Coby duzo nie mowic ja od zawsze claimuje cale eve dla siebie. Wiec Mass Bob Ra i goonsie to tylko dzicy lokatorzsy ktrych predzej czy pozniej wyrzuce >_> no chyba ze zaczna mi placic <_<.
Latalam z wieloma ludzmi i czasem z niektorymi naprawde dalo sie podyskutowac, pogadac, pozartowac a raz nawet zdarzylo mi sie pogadac o anime. Ale powiem ze czucksarlsi mieli wieksza klase od mass. Zreszta... Dla mnie mass to NBSI reloaded. Nawet misiaczek liam jest tam u was ( no ok on jest usiebie ale lata z wami)
(bloto mode on)A ogolnie pozdrowienia z okazji wdupionej chimerki.  (bloto mode off)

Kwestia fomalna. Nick korp i ally w sigu prosze ^^

Ajrunia

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #288 dnia: Styczeń 09, 2008, 15:23:22 »
Gadacie jak potluczeni.

Smacki na localu wczoraj naprawde byly malo sympatyczne. Trudno. Jedyne co mzna zrobic to przeslac logi do GM i niech oni cos z tym robia. Na tym forum na pewno nikt nikogo nie przekona, ze to co my piszemy to jest ok, na poziomie, zabawne i gornolotne, a to co wy piszecie to jest bee i cmoknijcie sie w pompke... Jesli jednak stanie sie inaczej to dla takiego cudotworcy, ktory tego dokona  przelewam 100 mln ISk na wallet, od razu...

Przewaga liczebna MASS jest chyba rzecza niepodwarzalna. To, ze sa znapowani z cala okolica to chyba tez nie jest wielka tajemnica. To czy jest to nap anty Coven, czy moze ma jakies wyzsze cele, a Coven jest tylko etapem to nei ma w tej chwili znaczenia. Jak z nami skoncza to moze bedize to nap, ktory ma na celu budowanie lepszego swiata i walke z AIDS, ale w chwili obecnej jest inaczej. Zreszta wszyscy widza killboardy.

Coven tez swiety tutaj nie jest i nie moze mowic, ze jest niewinna ofiara agresji. Tyle.

Co do capsow. Ja bardzo nie lubie czytac o tym jak wygladaly wieksze bitwy bo strona, ktora przegrywa zazwyczaj pisze o lagu. to jest bardzo irytujace. Faktem jest jednak, ze lag jest poteznym sprzymierzencem (choc kaprysnym) i trzeba brac to pod uwage, ze czesto tak bardzo wypacza wyniki ze jedyne na co ma czlowiek ochotre to zrezygnowac z gry (co ja juz raz zrobilem na ponad pol roku).
Gratuluje Mass zestrzelenia 9 cpasow. Chce tylko powiedziec, ze wiekszosc z nich nawet nie uruchomilo modulow, wiec dostaliscie je na tacy. Co oczywiscie nie umiejsza fakty, ze zostaly zestrzelone bo znajac mechanike gry, byc moze nie powinny sie tam w ogole pojawic. Wiem ze na pewno Mass tez mialo laga, ale skoro capitale po wskoczeniu mogly prowadzic walke (co widac na KB) to znaczy ze nie mieli freeze.
Zaluje wiec, ze te capsy  zostaly stracone bez walki. Mysle , ze gdyby nie bylo laga to mogla by byc naprawde piekna bitwa. Mysle, ze i tak bysmy jej nie wygrali, ale bilans wygladal by zupelnie inaczej.

A dlaczego bylo malo GF na localu? Po 5 minutach freeza w statku a potem po obudzeniu sie w klonowni 6J dalej naprawde ciezko jest napisac cos na localu w miejscu bitwy :-)

Co do wytykania sobie kto kogo blobuje to tez bez sensu. Jak ty blobujesz, a raz ja. Teraz Mass ma znaczaca przewage liczebna, wiec chcac nei chcac bedzie blobowal. Coven naomiast bedzie pewnie stawal do walki jesli bedzie widzial, ze ma choc minimalne sznase na zwyciestwo.

To chyba jasne, ze kazdy chce wygrac i bedize wykorzystywal swoje przewagi, zalety itp. Moze sprawdzimy sie w otwartym polu? Rowna ilosc osob w gangu. Rodzaj statkow dowolny. Najpierw wszyscy wlatuja na grid, czekamy pare minut nie strrzelajac az wszystkim sie wszystko zalduje i dopiero jazda?? :-D Tylko ze nawet taka ustawka bedize wypaczona bo wtedy kazdy wezmie to co ma najlepszego, a na codzien wcale tak nie jest :-)

A dla kolegow z Mass przesylam gorace pozdrowienia, zwlaszcza dla tych, ktorzy na to zasluguja (w ten pozytywny i negatywny sposob)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #289 dnia: Styczeń 09, 2008, 15:38:49 »
To chyba jasne, ze kazdy chce wygrac i bedize wykorzystywal swoje przewagi, zalety itp. Moze sprawdzimy sie w otwartym polu? Rowna ilosc osob w gangu. Rodzaj statkow dowolny. Najpierw wszyscy wlatuja na grid, czekamy pare minut nie strrzelajac az wszystkim sie wszystko zalduje i dopiero jazda?? :-D Tylko ze nawet taka ustawka bedize wypaczona bo wtedy kazdy wezmie to co ma najlepszego, a na codzien wcale tak nie jest :-)

To wcale nie jest zły pomysł. W ramach polepszenia stosunków sąsiedzkich możecie zorganizować miniturniej Mass kontra Coven. Zabawy powinno być co niemiara a może przy okazji okazać się, że "ci drudzy" to jednak fajni kolesie są.

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #290 dnia: Styczeń 09, 2008, 15:48:19 »
No fajni są wczoraj ofiarowałem jednemu lalkę bo mu pękła dmuchana jakiś zwierzak z niego chyba jest :p


Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #291 dnia: Styczeń 09, 2008, 15:59:09 »
Plusik dla Ajruni za niezłego posta.


Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #292 dnia: Styczeń 09, 2008, 16:07:02 »
Pomijajac niepotrzebne flaimy to chcialem dodac ze vs C0ven jest nie tylko MASS (tak to dumnie brzmi :D) ale MASS, Deus Ex, Exceed i Project entropia :D
Mozna by zrobic taki miniturniej ale to dudzio ludzi jest lol


Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #293 dnia: Styczeń 09, 2008, 16:18:43 »
Taki mały szczegół Maxi  :uglystupid2: ile to daje jakieś 3k osób vs 350 ? :D
No dobra przesadziłęm ale jakieś 2000 vs 350 :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 16:34:04 wysłana przez Zolthar »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #294 dnia: Styczeń 09, 2008, 17:34:10 »
btw o co sie teraz toczy walka i za co sa wjebywane capsy? za posy? raty? docking rights?
co daja "ustawki" na przelotowkach?

gdyby MASS chcial wykurzyc c0ven to powinien zasiedlic blobem w-q i caly poket
jesli tego nie robi to znaczy, ze jest zbyt cienki i ma w wiekszosci kerberow :D

jedyna metoda zlikwidowania przeciwnika z npc regionu jest uniemozliwienie jego kerberskim membersom ratowania/kopania/posowania
kiedy kerberzy sa zniecheceni to zaczynaja marudzic i wszyscy sie wynosza...


 

While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

LordDide

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: LordDide
  • Korporacja: Technodyne SA
  • Sojusz: -
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #295 dnia: Styczeń 09, 2008, 18:23:16 »
btw o co sie teraz toczy walka i za co sa wjebywane capsy? za posy? raty? docking rights?
co daja "ustawki" na przelotowkach?

gdyby MASS chcial wykurzyc c0ven to powinien zasiedlic blobem w-q i caly poket
jesli tego nie robi to znaczy, ze jest zbyt cienki i ma w wiekszosci kerberow :D

jedyna metoda zlikwidowania przeciwnika z npc regionu jest uniemozliwienie jego kerberskim membersom ratowania/kopania/posowania
kiedy kerberzy sa zniecheceni to zaczynaja marudzic i wszyscy sie wynosza...


Problem polega na tym że teraz więcej i bezpieczniej można zarobić altem w Empire a w NPC 0.0, "radośnie" wydawać tą kasę na pvp.

Goomich

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #296 dnia: Styczeń 09, 2008, 18:32:23 »
gdyby MASS chcial wykurzyc c0ven to powinien zasiedlic blobem w-q i caly poket
jesli tego nie robi to znaczy, ze jest zbyt cienki i ma w wiekszosci kerberow :D

Nubow, a nie kerbirów.
http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=kill_detail&kll_id=10021

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #297 dnia: Styczeń 09, 2008, 19:19:19 »
Ja takze generalnie zgadzam sie z tym co pisze Ajrunia.

Tyle ze co do laga, pamietajcie, ze to my wskakiwalismy cala flote (nie tylko capsy) do was, nie odwrotnie. Nasz tez byl potezny, mieliscie przewage ewar, a nasi piloci jeczeli czesto ze sa permajammed :)

Cytuj
gdyby MASS chcial wykurzyc c0ven to powinien zasiedlic blobem w-q i caly poket

Taaaak... to bylby jakis sposob. I super zabaaaawa.  :uglystupid2:

Faktem jest, ze ze Stain nikogo wbrew woli nie wykopiesz - blob lub nie. Stacje npc sa zbyt wygodne. Natomiast mozna utrudniac zycie na maksa, i to staramy sie robic.

A co do liczb - byl czas, ze MASS w 30 osob, walczyl z ASCN w Feythabolis - i ostatecznie to oni blagali nas o odejscie. Numerki nic nie znacza - motywacja tak.

Aha, dzieki za lalke - byla potrzebna :) Jak na razie przechodzi z rak do rak, i kazdy ma swoje heh - 5 minut :D




Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #298 dnia: Styczeń 09, 2008, 19:46:58 »
"Faktem jest, ze ze Stain nikogo wbrew woli nie wykopiesz - blob lub nie"
Jak i z zadnego innego NPC regionu, swiete slowa Panie szanowny  :smiley6600:

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #299 dnia: Styczeń 09, 2008, 20:22:16 »
Cytuj

Faktem jest, ze ze Stain nikogo wbrew woli nie wykopiesz - blob lub nie. Stacje npc sa zbyt wygodne. Natomiast mozna utrudniac zycie na maksa, i to staramy sie robic.

Oo ale serio to nowość bo killboard pokazuje coś innego :p

A no i bardzo się cieszę, że lalka się przydała hehehe.

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #300 dnia: Styczeń 09, 2008, 21:00:36 »
heh, killboard imo jest dla ludzi ktorzy musza cos udowadniac :) Ja nie postuje ani killsow ani losses, sporo jest takich jak ja. Bo w sumie po co? To troche tak jakby przeciwnikowi odcinac glowe i zatykac ja na tyczke przed wioska w dawnych czasach  >:D

kaleba

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #301 dnia: Styczeń 09, 2008, 21:32:07 »
gdy sie ma 2x wiecej losow niz kilii to tez bym nie postowal bo po co >:D

Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #302 dnia: Styczeń 09, 2008, 21:35:32 »
Jak tam sobie chcesz.

W kazdym razie po nierownej walce trwajacej okolo 20min - gdzie nas bylo mniej i prawie do konca bez wsparcia capow, MASS przejal kontrole nad RLDS na dzis.

Dziekujemy za wspolprace  :police:

Maxima

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #303 dnia: Styczeń 09, 2008, 21:41:05 »
hehe ale jaja , na dzis to jest na ile? lokal 115 nas 43  :D
Zreszta nie bede rozkrecal flaima , have fun :)


Folko

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #304 dnia: Styczeń 09, 2008, 21:43:42 »
teraz :) Kiedy walczylismy mieliscie przwage :)

Mitzrael

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #305 dnia: Styczeń 09, 2008, 22:07:46 »
Proszę skasować.. mój flame ale nie mogę :)
Utożsamiasz się ze swoim awatarem Folko?

Ajrunia

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #306 dnia: Styczeń 09, 2008, 22:28:02 »
teraz :) Kiedy walczylismy mieliscie przwage :)

W ktorym momencie byla walka? Przez caly dzien wyluskujemy pojedyncze shipy, albo male gangi, ktore lataja po okolicy. W tym casie local w RLDS jest permanentnie po polowie, ale wiem, ze duzo Mass jest afk w posie, albo na stacji (Coven zreszta tez). Jednak o zadnej zorganizowanej walce na pewno nie moze byc mowy. 90 % strat obu stron w dwoch-trzech ostatnich dniach to wyniki walk malych gangow.
Widac to u nas na Kilboardzie.

P.S.
Dzisiaj wpadlismy na ciekawa refleksje. Podobno Mass sclaimowalo nasz pocket (podobno dajac nam nawet ultimatum :-) ). Wiec skoro RLDS nalezy do MASS to znaczy, ze od 3 dni kampimy ich stacje na ich terytorium :-)

Teraz Mass jest za oknami stacji, wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosic was do kantyny :-)

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #307 dnia: Styczeń 09, 2008, 23:52:18 »
Ajrunia mistrzostwo :)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #308 dnia: Styczeń 10, 2008, 00:23:54 »
W kazdym razie po nierownej walce trwajacej okolo 20min - gdzie nas bylo mniej i prawie do konca bez wsparcia capow, MASS przejal kontrole nad RLDS na dzis.

Jak RLDS claimowane?
To jest system BUFU i nie ma zadnego claimowania :)

oj chyba bedzie trzeba sie tam przeleciec i zrobic porzadek jak trzeba  :knuppel2:
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Zolthar

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #309 dnia: Styczeń 10, 2008, 00:47:45 »
Musiałem poprawić killboard bo pokazywał tylko 20 killmaili teraz pokazuje cały tydzień, cholera troche dłużejh sie teraz ładuje ...  :ban:

LordDide

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: LordDide
  • Korporacja: Technodyne SA
  • Sojusz: -
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #310 dnia: Styczeń 10, 2008, 10:07:51 »
heh, killboard imo jest dla ludzi ktorzy musza cos udowadniac :) Ja nie postuje ani killsow ani losses, sporo jest takich jak ja. Bo w sumie po co? To troche tak jakby przeciwnikowi odcinac glowe i zatykac ja na tyczke przed wioska w dawnych czasach  >:D

choćby po to żeby się samemu dowiedzieć kto "kontroluje" system  :2funny:  bo z http://www.ndesert.com/coven/kb3/?a=cc_detail&ctr_id=11 wynika że nie za bardzo masz dowody na to że "RLDS jest wasze" .

tempx6

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #311 dnia: Styczeń 10, 2008, 10:31:54 »
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 12:47:55 wysłana przez Xarthias »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #312 dnia: Styczeń 10, 2008, 12:35:01 »
Koniec obrzucania sie blotem i wklejania logow. Logi i wszystko co po nich przeniesione do flame war
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #313 dnia: Styczeń 10, 2008, 13:25:18 »
Tak podsumuje watek "joke" chcialbym zauwazyc ze to co zartem dla jednego, jest obraza dla drugiego.( spewnoscia kazdy czlowiek co ma troche w glowie pamieta co sie stalo z tworca "jok-a" na temat allacha i muzelmanow ) Luzne joke mozna z kolega na piwie uprawiac a nie do osob ktorych jak mniemam zaden z uberwtfpowninngMASSow niezna.


Co do Covenowcow normalnie wesze brakwplywu wojka cientejriposty :D Trza bylo powiedziec ze za malowanie kartonow to byscie iska nawet nie wzieli :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 13:26:57 wysłana przez LosBekoczoS »

DaBlades

  • Gość
Odp: [C0ven] Co się dzieje na południu?
« Odpowiedź #314 dnia: Styczeń 10, 2008, 13:31:25 »
Jak tam sobie chcesz.

W kazdym razie po nierownej walce trwajacej okolo 20min - gdzie nas bylo mniej i prawie do konca bez wsparcia capow, MASS przejal kontrole nad RLDS na dzis.

Dziekujemy za wspolprace  :police:

hrhr zapomniałeś dodać, że  w czasie tego "campienia" (2 godziny) MASS stracił 6 shipów w tym 2 BSy i onyxa  :smitten:

Ale masz racje utrudniacie nam życie na maxa, po tej "campie" (koło 23:30 RT) a szczególnie po tym jak padł, będący 50km od najbliższego z nas, zescramblowany przez własnego onyxa , Megas, tak się uśmiałem, że nie mogłem w nocy spać i dzisiaj jestem w robocie nie do życia. Długo na pewno tak nie pociągnę.  :crazy2:

Co do KB tak wklejanie jest bez sensu, szczególnie jak się traci 3 razy więcej shipów niż "ci skampieni"  :2funny: :2funny: :2funny:

lokal w czasie walki mam zminimalizowany, już od czasów walki z TRI otwieram go praktycznie tylko aby napisać "GF" (chyba, że przeskakuje przez brame 3 minuty...) Jeżeli ktoś obraża drugiego jestem za tym aby raportować to do GMów z całą surowością. I to obie strony bo jak ktoś się nie słucha aby nie smackować na localu to sam jest sobie winien.

ION wywalił ze Stain NBSI (Black Lance) (rozleźli się i wrócili w różnych sojuszach)
C0ven tych noobów z Division of Eden  (oni ni ebyli gotowi na 0.0)
także da się tylko jest to trudne.

Drogie MASSy ja mam kilkanaście shipów PVP także starajcie się. Jeszcze dłuuuuuuuuugo nie zamierzam się stąd wynosić. Podoba mi się, że nie trzeba latać na PVP tylko PVP przylatuje do nas, to takie...wygodne  O0
GL
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2008, 13:40:06 wysłana przez DaBlades »