Autor Wątek: security status ?  (Przeczytany 5415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zbigniewcichon

  • Gość
security status ?
« dnia: Wrzesień 09, 2007, 22:16:35 »
Witam

Mam pytanie. O co chodzi z  security status  ? Prosiłbym o jakieś szersze omówienie. Co daje np wysokie s.s. ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Goomich

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2007, 23:23:28 »
Mam pytanie. O co chodzi z  security status  ? Prosiłbym o jakieś szersze omówienie. Co daje np wysokie s.s. ?

Zakładam, że chodzi o twój.
SS 0.0 to normalny, taki ma ktoś zaraz po wyjściu ze szkółki. Lepszego można się dorobić zabijaniem ratów na paskach.  Traci się za strzelanie do graczy w high i lowsecu ewentualnie gdy celnik przyłapie cię na gejcie z kontrabandą w cargo..

Wysokie SS oficjalnie nic nie daje.
Jeżeli masz niżeze ni 0.0, ale więcej niż -4.9, to świecisz się ludziom na żółto. Jeśli spadnie ci ponizej zaczniesz świcić się na czerwono i nie wolno będzie wlecieć do highsecu.
(Jest jeszcze standing do poszczególnych frakcji, jeśli spadnie poniżej -5, to po wleceniu w ich przestrzeń, zostaniesz zaatakowany przez policję. Według tego co mówił jeden z naszych są to strasznie kiepski stateczki).

LordJohny

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2007, 12:46:27 »
Jeżeli masz niżeze ni 0.0, ale więcej niż -4.9, to świecisz się ludziom na żółto. Jeśli spadnie ci ponizej zaczniesz świcić się na czerwono i nie wolno będzie wlecieć do highsecu.

Warto by sprecyzowac ze ujemny standing zaleznie od wartosci nie pozwala ci wlatywac do konkretnych systemow:

< -2.0  systemy 1.0
< -2.5  systemy 0.9 i wyzsze
< -3.0  systemy 0.8 i wyzsze
< -3.5  systemy 0.7 i wyzsze
< -4.0  systemy 0.6 i wyzsze
< -4.5  systemy 0.5 i wyzsze

Jak do takiego systemu wlecisz to na gate nie tlucze cie concord tylko wlasnie statki policji poszczegolnych frakcji, w domain amarzy w lonetrek caldari etc. BSem mozna ich bylo tankowac i zwebowany doleciec do gate ale teraz nie wiem jak to wyglada bo mam -0.1i jestem po resocjalizacjiapare patchow juz wyszlo odkad migalem na czerwono. Swoja droga zwykle nie nadarzaja lockowac ceptorow ani shutli wiec tak mozna podrozowac pod warunkiem ze  nie wozi sie w cargo czegos drogiego bo wypadki sie zdarzaja.

Goomich

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2007, 14:13:01 »
Mylisz standing do frakcji z Security Status.

MMoroz

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2007, 14:33:40 »
Mylisz standing do frakcji z Security Status.

Nie myli sie, wartosci podane sa dobre, a po wleceniu ze zbyt niskim statusem do highseca nie jestes atackowany przez concord tylko policje i mozna to tankowac - problem ze webuja i inne ew ( no i maja insta locka, znaczy to zalezy tak jakby od rozmiaru statku - malym sobie moge postac chwile a duzy jest momentalnie atakowany ).

Ogolnie:
SS < 0  -> jestes  "uber leet h4xor killah"

SS > 0 -> jestes carebear misio pysio ciastko z kremem

Goomich

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 10, 2007, 16:17:41 »
Nie myli sie, wartosci podane sa dobre,

W którym miejscu napisalem, że są złe?

a po wleceniu ze zbyt niskim statusem do highseca nie jestes atackowany przez concord tylko policje

Bullshit.
Tu masz wpływ security status: https://support.eve-online.com/Pages/KB/Article.aspx?id=2
A tu opisany standing: https://support.eve-online.com/Pages/KB/Article.aspx?id=72

zbigniewcichon

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 10, 2007, 18:59:49 »
Oki. Dziękuję  wszystkim za odpowiedz. Wychodzi na to że s.s. na plus nic nie daje bo o to mi właściwie chodziło. No chyba że kiedyś się zdarzy że zrobię coś co odejmie mi punkty  to mając s.s. na plus nie spadnę od razu na minus.   

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: security status ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 10, 2007, 19:07:12 »
Oki. Dziękuję  wszystkim za odpowiedz. Wychodzi na to że s.s. na plus nic nie daje bo o to mi właściwie chodziło. No chyba że kiedyś się zdarzy że zrobię coś co odejmie mi punkty  to mając s.s. na plus nie spadnę od razu na minus.   

Daje Ci pewien margines bezpieczeństwa, który umożliwia Ci gankowanie w hisec :)
(przy założeniu że zależy Ci na lataniu po imperium :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

MMoroz

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 10, 2007, 19:16:22 »

a po wleceniu ze zbyt niskim statusem do highseca nie jestes atackowany przez concord tylko policje

Bullshit.
Tu masz wpływ security status: https://support.eve-online.com/Pages/KB/Article.aspx?id=2
A tu opisany standing: https://support.eve-online.com/Pages/KB/Article.aspx?id=72

Co Bullshit co Bullshit, wjechales kiedys ze zbyt niskim ss do highseca??? Ile statkow gnagkowales w jita i innych systemach??? G wiesz ale sie madrzysz, jak cie concord naparza to bez hp tanka masz 3-4 s  zycia z hp tankiem kilka wiecej. Jak policja to mozna to spokojnie tankowac( chodz ich sila ognia pewnie zalezy od security systemu ). Masz jeszcze jakies linki z ktorych g rozumiesz ale chcesz tu wkleic?

Michieru

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 10, 2007, 19:33:50 »
Co Bullshit co Bullshit, wjechales kiedys ze zbyt niskim ss do highseca??? Ile statkow gnagkowales w jita i innych systemach??? G wiesz ale sie madrzysz, jak cie concord naparza to bez hp tanka masz 3-4 s  zycia z hp tankiem kilka wiecej. Jak policja to mozna to spokojnie tankowac( chodz ich sila ognia pewnie zalezy od security systemu ). Masz jeszcze jakies linki z ktorych g rozumiesz ale chcesz tu wkleic?

QFT!

Goomich

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 10, 2007, 19:50:58 »

Voulture

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 10, 2007, 20:29:38 »
Dzony, Mmoroz dobrze mowia.

Mona, jak nie wierzysz to zaloz sobie alta i poprobuj... Bo watpie by ta twoja wiedza, ktorej tak bronisz, byla poparta wlasnymi doswiadczeniami, a nasza jest.

LordJohny

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 10, 2007, 21:23:41 »
"Moja jest tylko racja.. i to swieta racja.. bo nawet jak jest twoja..to moja jest mojsza niz twojsza..ze wlasnie moja racja jest racja najmojsza"



Zapomnielismy o dosc istotnym szczegole:

"Once your security status reaches -5 you are considered an outlaw and can be attacked by players anywhere without CONCORD intervention."
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2007, 21:40:38 wysłana przez LordJohny »

Goomich

  • Gość
Odp: security status ?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 10, 2007, 21:39:50 »
Dzony, Mmoroz dobrze mowia.

Mona, jak nie wierzysz to zaloz sobie alta i poprobuj... Bo watpie by ta twoja wiedza, ktorej tak bronisz, byla poparta wlasnymi doswiadczeniami, a nasza jest.

Fakt, da się wlecieć i policja atakuje.