Autor Wątek: Trudna decyzja  (Przeczytany 2835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gregman

  • Gość
Trudna decyzja
« dnia: Wrzesień 02, 2007, 14:52:46 »
Witam.
Gram w EVE od niedawna i jestem zdecydowany grać dalej. Mam jednak problem z postacią.
Wybór był trochę "na pałę" i wacham się czy nie zacząć od nowa zanim to się za mnie zemści.

Postać to Caldari/Deteis/Tube Child/Engineer
Atrybuty :
intelligence 12
perception 10
charisma 9
willpower 14
memory 10
Przy Learning lvl 3, Analytical Min lvl 4, Empathy lvl 3, Instant Recall lvl 3, Iron Will lvl 3, Sp Awereness lvl 3

Wybierałem ją z myślą głównie o wydobyciu/produkcji i badaniach, jednak doszedłem do wniosku że na dłuższą metę to nudy. Mam więc pytanie - czy tą postać można będzie w przyszłości bez problemu nakierować na pve/pvp + produkcja/wydobycie jako drugożędna funkcja ? Martwi mnie głównie niski perception i za wysoki w porównaniu z resztą willpower - narazie wystarczy ale potem będzie kłopot. Postać ma dopiero 2 tydonie więc jej kasacja nie będzię wielką stratą.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2007, 15:36:12 wysłana przez McShade »

LordJohny

  • Gość
Odp: Trudna decyzja
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2007, 16:23:40 »
mozna, zrob learningi kup +3 set i skiluj
szkoda ze malo percepcji

MightyBaz

  • Gość
Odp: Trudna decyzja
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2007, 17:02:30 »
nie ma znaczenia, mozesz robic co chcesz...najpierw zrob learningi adv na lvl4 - wszystkie, potem skiluj inne rzeczy

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Trudna decyzja
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2007, 17:56:00 »
blad. nie rob tak jak ten wyzej, bo sie zanudzisz.

najpierw skilluj proste rzeczy do pvp'pve, jak juz bedziesz mogl uzywac podstawowych modulow do walki (dzialka, predkosc, statki, energia, walka elektroniczna, scrambler, web) wtedy zacznij interesowac sie learningami.

Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Fizyk

  • Gość
Odp: Trudna decyzja
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2007, 18:07:27 »
błąd. Nie rób tak jak ci powyżej tylko zainstaluje sobie evemona i skiluj według niego w miarę potrzeb i mozliwości co nie wyklucza ani pomysłu tego wyzej ani pomysły tego jeszcze wyzej stworzy ci po prostu optymalne rozwiązanie

FaTuM

  • Gość
Odp: Trudna decyzja
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2007, 19:39:33 »
ehh to nie tak, bedziesz potem zalowal nadmiaru charyzmy, jezeli chcesz zrobic uniwersalna postac to ja radze osobiscie wiecej int/perc

gregman

  • Gość
Odp: Trudna decyzja
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2007, 21:18:20 »
Fakt, charyzma jest dla mnie najmniej ważna. Wolałbym mieć przy takim wyskilowaniu learningów
2 perception więcej na rzecz willpower. Tylko czy to będzie miało dużą różnicę później ?

Do tego na starcie dostałem kilka skillów science które są do labolatoriów i wogóle mi się nie przydają


Fizyk

  • Gość
Odp: Trudna decyzja
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 03, 2007, 10:45:25 »
Jasne że będzie miała przełozenie, 2 punkty więcej w primary atrybucie daje ponad 1m sp więcej po roku skillowania no a to już jest coś. Hmm zawsze masz jeszcze możliwość skilowania tego chara na industry i tym podobne i załozenie alta tylko do PvP. Jeśli się skusisz polecam taki układ atrybutów : Perc / int / will / mem / char

pozdrawiam

gregman

  • Gość
Odp: Trudna decyzja
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2007, 22:57:41 »
Jasne że będzie miała przełozenie, 2 punkty więcej w primary atrybucie daje ponad 1m sp więcej po roku skillowania no a to już jest coś. Hmm zawsze masz jeszcze możliwość skilowania tego chara na industry i tym podobne i załozenie alta tylko do PvP. Jeśli się skusisz polecam taki układ atrybutów : Perc / int / will / mem / char

pozdrawiam

Przemyślałem już sprawę prowadzenia dwóch postaci naraz i to odpada - za dużo zachodu. Chyba jednak zrobie nowego z takim układem atrybutów jak napisałeś.