Autor Wątek: Bieżąca sytuacja w EVE  (Przeczytany 2923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

galer

  • Gość
Bieżąca sytuacja w EVE
« dnia: Wrzesień 01, 2007, 13:46:39 »
Witam!

To mój pierwszy pościk tutaj, więc wypada się przedstawić.  :coolsmiley:

Mam na imię Maciej i w EVE grałem troszkę jaieś pół roku temu. Miałem od tamtej pory przerwę i teraz chciałbym powrócić do gry. Muszę zacząc postać od początku i tutaj pytanie mam. Co się zmieniło przez to pół roku? Chodzi mi o to jak wygląda sytuacja dla nowych graczy. Jak wtedy zaczynałem to bardzo dobrym rozwiązaniem było wytrenowanie skilla....."salvaging" bodajże (do zbierania złomu z wraków). W ten sposób można było robić całkiem niezłe pieniądze na początku.
Jak wygląda sytuacja teraz?
w co najlepiej inwestować na początku, by zarobić pierwszych kilka..set milionów?
Czy powstały jakieś nowe i użyteczne skille, sposoby itd.?

pozdrawiam!  :police:

Ellaine

  • Gość
Odp: Bieżąca sytuacja w EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2007, 16:14:35 »
Najlatwiejszym sposobem zarobku pierwszych paruset milionowjest kupic TC za dolary i sprzedac za ISK ;)
Salvaging dalej oplaca sie poczatkujacym i w ogóle wszystkim niemal :)

galer

  • Gość
Odp: Bieżąca sytuacja w EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2007, 17:47:18 »
No tak. Najlepiej kupić ISKi za real pieniążki, ale nie o to chyba chodzi.  ;)  Pamiętam, że tym salvagingiem można było ładną kaske jak na początek zrobić. Zresztą z tego co pamiętam to ogólnie nie było większego problemu z robieniem w tej grze mamony.

Chodzi mi bardziej o opisanie sytuacji jaka panuje teraz w EVE. Może wyszły w międzyczasie jakieś patche zmieniające jakieś konkretne rzeczy w grze? Nie wiem, czy dobrze czytałem, ale wydawało mi się, że gdzieś było napisane że nie ma już kompleksów na przykład. O takie info mi chodzi.

Pozdrawiam!  :police:

misao

  • Gość
Odp: Bieżąca sytuacja w EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2007, 20:57:21 »
wyszlo sporo patchy.. ale dla ludzi co zacuzynaja niewiele sie ynienilo. zmiany dotyczy t2 shipow, posow, capitali...

Ellaine

  • Gość
Odp: Bieżąca sytuacja w EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2007, 21:21:08 »
Najnowszy patch wprowadza rakietowe statki Amarr (Khanid). Oczywiscie nie bedziesz nimi latal odrazu, ale jesli jestes Amarr albo chciales byc Amarr ale bales sie ze rolnictwo w zlotym czopku jest za trudne, Teraz mozesz (ale nie musisz) w swoich planach skillowych uwzglednic statki khanidzkie - rewelacyjny tank, dobra sila ognia w rakietach, niestety krotki zasieg.

Nieco wczesniej weszly Tier 3 BSy i tier 2 BC. Dla poczatkujacego zmieniaja one duzo, Caldari i Galente nowe BC sa bardzo dobre i do pve i do pvp, co moze wplynac na Twoje plany w skillowaniu. No ale one chyba juz byly razem z rigami wiec wiesz.

Dalej, jesli idzie o zarobek, ustabilizowal sie rynek mineralow po wejsciu jakis czas temu drone regionow. W sumie ustabilizowal sie juz dobre pare miesiecy temu. Teraz juz wiadomo, ze jesli planujesz zostac gornikiem i dorobic sie na tym fortuny, zmien plany, chyba ze masz dostep do regionow z arkonorem. Chyba ze lubisz kopac w bezpiecznym kosmosie, mienraly nizszego sortu maja dobre ceny.

kompleksy teraz podchodza pod eksploracje, musisz je najpierw znalezc.

galer

  • Gość
Odp: Bieżąca sytuacja w EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 01, 2007, 22:18:30 »
O! Pięknie dziękuje za te informacje dziewczyny!  :coolsmiley:

Jakbyś mogła Albi parę zdań na temat tych drone regionów...  ::)


Pozdrawiam.  :police:

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Bieżąca sytuacja w EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2007, 22:28:54 »
OT on
Jakbyś mogła Albi parę zdań na temat tych drone regionów...  ::)
Ech Albi jeszcze musi zmienic avatar zeby nie byl kojarzony z plcia przeciwna :D :D :D

OT off

Ellaine

  • Gość
Odp: Bieżąca sytuacja w EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 01, 2007, 22:38:02 »
Awatar jest do mojej postaci, ktora jest ladna, ja jako gracz, raczej brzydki, nie bede sie tu wstawial.
Moze kiedy jako Immad Hadaioki, ale tymczasem to mi sie nie chce.

Wasz poglad na temat mojej plci mi wisi, jest to kwestia co najwyzej gramatyczna - mam Albi w podpisie poniewaz dla mnie jest razace jak ladna mloda Ellaine mowi "polecialem in zabilem" a mowienie ciagle "polecialam i zabilam" mogloby byc dezorientujace kiedy juz kogos sportkam w RL ;) Dlatego "polecialem i zabilem" mowi osobna, niefikcyjna istota, Albi.

galer

  • Gość
Odp: Bieżąca sytuacja w EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2007, 23:09:29 »
O pardon Albi! Co za faux pas! Sugerowałem się avkiem..   ::)

Pozdrawiam.  :police: