Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Czwarty turniej aliansowy

<< < (9/10) > >>

Michieru:

--- Cytat: MMoroz w Wrzesień 10, 2007, 10:57:16 ---Anyway kudos to Pandemic - to nie byla ich wina a walka i tak byla fajna  O0.

--- Koniec cytatu ---

Dzięki. :) Ktoś to ładnie określił - cały turniej po w prowadzeniu ewar stał się grą w kamień-papier-nożyczki. Przegraliśmy, life goes on. :) Myślę, że Pandemic Legion dostarczył widzom wystarczająco dużo emocjonujących potyczek.

...a w normalnym starciu wytarlibyśmy nimi podłogę.  :coolsmiley:

MMoroz:
GM byl tak pijany ze nie trafil w ECM bursta na rozpoczecie walki, a czesc zawodnikow z pnadamic miala zalokowane ludzi z terra. W efekcie na starcie walki spora czesc TerraInc byla zjammowana/zdampowana .

Jak juz wspominalem nie flejmuje tu pandemic bo nie mam do tego nawet podstaw - jestem w alliancie chyba od tygodnia, poza tym nic tu nie zawinili . Stercus Accidit, jak to mawiaja(w koncu to tylko gra), ale...ALE moznaby sie spodziewac ze ktos ze stafu przeprosi powie sorry nasz blad, zamiast tego zaraz po meczu rzucili jakis shit ze to i tak nie mialo wplywu na wynik ( szkoda nawet komentowac taka wypowiedz ) - no coz ciagle czekamy  ;).

Morbius:
gdzie można obejrzeć ostatni dzień walk bo na eve tv nie widzę  :'(

k_pax:
Wie ktos moze jak zripowac filmy z turnieju ? Strasznie sie napalilem  :P, ale niestety firefox nie chce mi cachowac filmow :(

Hall Underley:
Zainstaluj firebuga i podejrzyj nim co jest pobierane (zakładka net).
Trafią się takie np requesty:
http://brightcove.vo.llnwd.net/d4/unsecured/media/1137939909/1137939909_1180167741_a73132131d07b91e1117460af2c33d6d2cd90b8b.flv?videoId=1172088363&lineUpId=1173350860&playerId=1155381758&playerTag=&affiliateId=
A konwersja flv do strawnego formatu to już pikuś ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej